DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: imflash Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
132.299
Cevap
252
Favori
2.826.297
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
      287 Mesaj
      21 Mayıs 2017 09:54:00
      Choupo-Moting Babelin yedeği olur keşke alinsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      373 Mesaj
      21 Mayıs 2017 10:00:27
      quote:

Orijinalden alıntı: Naganzo

Aboubakar'ın daha ne yapması gerekiyor sizlerin beğenmesi için anlamıyorum...
      Aboubakar kesinlikle takımda kalmalı tek sorun Afrika kupasına gidip 3-4 maç kaçırması olur.

Sakatlık yaşamadığı sürece herşekil iş görür.

Tabi kalmalı hocam

Afrika kupası dediğin bu yıl yapıldı diğeri dört sene sonra hiç takılacak mesele değil yani

• Yüzbaşı
      566 Mesaj

Android Beta Tester
      21 Mayıs 2017 10:05:43
      herkes quaresma'yı gönderiyor ama babel tam anlamıyla çöp. bir işe yaradığı yok hayalet gibi geziyor arada gol atarsa atıyor. quaresma en azından kötü oynasa da sürekli bir şeyler yapmaya çalışıyor. nedense kimse de eleştirmiyor babel'i, dokunulmazlığı var sanki.

• Yüzbaşı
      386 Mesaj
      21 Mayıs 2017 10:10:30

Afrika kupasina ima yapmissin da bu adam sezon basi takimla kamp gecirmedi yeni bi ulke ve yeni takim arkadaslari kimin ne oynadigini bilmiyor(quaresma haric) uzerine taraftar beklentisi,maasi,kacirdigi gollerle birlikte Cenk'in arkasinda yedek kalinca ozguveni yerle bir oldu.Afrika kupasi zamani yavas yavas adapte olurken bi yandan kupayi da kazaninca geri donusu muhtesem oldu yani kupa eksik olan seyi tamamladi oyuncuda.Bu saatten sonra Abou'da bi ozguvensizlik olusmaz,rahatlikla takima tamamen adapte oldu diyebiliriz.Abou ve Talisca bonservisli oyuncularimiz olsa max 2-3 sene icerisinde ulkemizden yurtdisina en yuksek bedelli bonservisle satilan oyuncular olurlar kesinlikle.

|
      |
      kültürlü cingen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      168 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      MatejMitrovic

21 Mayıs 2017 10:19:02
      şurada halen q7 savunanlar varya şaka gibi ya . adam 2017 2018 kadrosuna halen q7 yi yazmış sonrada seni blokluyorum demiş. La bloklarsan blokla çokta umurumda sanki ahaahahah blokluyorum demiş.

• Teğmen
      168 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      MatejMitrovic

21 Mayıs 2017 10:20:40
      quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

herkes quaresma'yı gönderiyor ama babel tam anlamıyla çöp. bir işe yaradığı yok hayalet gibi geziyor arada gol atarsa atıyor. quaresma en azından kötü oynasa da sürekli bir şeyler yapmaya çalışıyor. nedense kimse de eleştirmiyor babel'i, dokunulmazlığı var sanki.

q7 artık bizde oyun oynamayı bence kafasında silmiş. Bence gönderilmelidir.

Babel çöp demeyelim . Yedekten katkı verecek ve etkili bir oyuncu . Ama şöyle bir eksikliği var keşke sürekliliği olsa.

ayrıca ne kadar beğenmesemde gökhan geliyor . ama o da kaç sezondur doğru düzgün maç oynamıyor.
      keşke şu deniz türüç'ü alabilsek
      |
      |

• Teğmen
      168 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      MatejMitrovic

21 Mayıs 2017 10:23:34
      quote:

Orijinalden alıntı: kuarejzmaaa

Afrika kupasina ima yapmissin da bu adam sezon basi takimla kamp gecirmedi yeni bi ulke ve yeni takim arkadaslari kimin ne oynadigini bilmiyor(quaresma haric) uzerine taraftar beklentisi,maasi,kacirdigi gollerle birlikte Cenk'in arkasinda yedek kalinca ozguveni yerle bir oldu.Afrika kupasi zamani yavas yavas adapte olurken bi yandan kupayi da kazaninca geri donusu muhtesem oldu yani kupa eksik olan seyi tamamladi oyuncuda.Bu saatten sonra Abou'da bi ozguvensizlik olusmaz,rahatlikla takima tamamen adapte oldu diyebiliriz.Abou ve Talisca bonservisli oyuncularimiz olsa max 2-3 sene icerisinde ulkemizden yurtdisina en yuksek bedelli bonservisle satilan oyuncular olurlar kesinlikle.

ben aboubakar'ın kesinlikle takımda kalmasını istiyorum . Bir tane de uzun boylu pivot santrafor alırsak forvet işimiz tamam olur diyorum .

Taliscayı daha önce oyndığı bölgeye artık adapte etmeli şenol hoca tabi talisca elimizden gitmezse . Taliscanın aslın mevkisi atibanın oynadığı yerdir.

Bu arada herkes es geçmiş ama atibanın yavaş yavaş alternatifi oluşturulmalıdır diye düşünüyorum .
      |
      |

• Teğmen
      168 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      MatejMitrovic

21 Mayıs 2017 10:28:49
      arkadaşlar bu adam tam aradığımız bir oyuncu .talisca artık atibanın oynadığı yere geçer.

talisca - oğuzhan
      önlerinde junuzovic

nasıl olur ama

|
      |

• Yüzbaşı
      420 Mesaj
      21 Mayıs 2017 10:35:28
      Rüzgar sağnak yazmış cenke 15 veriyormuş Çin.

Başkan satmam demişti Çine bakalım borç nasıl bitecek.

Şahsen cenk taş çatlasa 5 eder

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      21 Mayıs 2017 10:49:03
      quote:

Orijinalden alıntı: SLaYerr444

Rüzgar sağnak yazmış cenke 15 veriyormuş Çin.

Başkan satmam demişti Çine bakalım borç nasıl bitecek.

Şahsen cenk taş çatlasa 5 eder

podolskide 20milyona gidiyordu 3milyona gittiğini söylediler . cenke 5m teklif varsa yollayın gitsin
      |
      |

• Yüzbaşı
      454 Mesaj
      21 Mayıs 2017 10:51:10
      Ben abubakarı hala savunmuyorum. Buyrun linç edin. Şl de başarı istiyorsak mandzukic (veya ayarında bi st) şart.

Çok tatlı adam, çok sempatik çok cana yakın beşiktaşa çok yakışıyor orası ayrı. Ama abuyla şl de çeyrek görmek hayal olur ancak.

• Yüzbaşı
      384 Mesaj
      21 Mayıs 2017 10:56:32

Aboubakar dediğin adam 92li gelişime açık biri.

Çok üst düzey bir forvet demiyorum ama potansiyeli var.takımda kalması gerekiyor.Son vuruşları daha da net olmaya başlarsa bu adam hem yüksek paralara satılır hem de bize ilaç olur.Bu kadar hızlı bir forvet en son ne zaman izledik.Şampiyonlar ligi tecrübesi başka.Gönül ister ki mandzukic de gelsin o da .Çok para çekerleree ona ben aboubakar alınsın derim

|
      |
      Zafonte kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

<link>http://forum.donanimhaber.com/m_100806316/tm.htm</link> (steam indirimlerinde çoklu pakete artı1 kalmasın)
      21 Mayıs 2017 10:56:58
      beyler bilbao daki raul garcia bize gelmez mi şampiyonlar ligi falan veya belhanda nasıl olur
      |
      |

• Teğmen
      232 Mesaj
      21 Mayıs 2017 10:57:29
      Cenke 15 veren varsa 1 dakika düşünmeden satılmalı. Q7 için çinden filan teklif gelirse o da gönderilmeli. İkisinden 20 milyon euro üzeri gelirse abubunun bonservis 5-7 arasına alınabilir. Kalan parayla stoper+2 kanat alınabilir. Veya stoper+1 kanat+taliscanın yerine adam alınabilir. Daha rhodolfo, ömer, pektemek, boyko ... filan da gidecek, böylece atibanın pozisyonuna da adam bulabiliriz.

Önemli olan cenk ve q7 para ederken satabilmek. Evet q7 dün iyiydi, zaman zaman iyi işler de yapıyor ama sırf onun ayağına bakan oyun düzeninden de kurtuluruz satarsak. Emin olun beck ile dinlendirilerek oynatılan gökhan gönül q7 nin yaptığını ileri-geri üstlenir sağ kanatta. Zaten q7 gidince sırf kanada indirilen oyun düzeni de değişir.

Cenke gelirsek, iyi bir beşiktaşlı ama ilk 11 golcumuz olacak seviyeye korkarım hiç bir zaman gelemeyecek. Hamle oyuncusu olarak yedek düşünülebilir ama para ederken satmak daha mantıklı olur finansal açıdan.

Özetle cenk+q7 satabilirsek çok daha mantıklı işler yapabiliriz. Bu arada Abu ve tolgay kesinlikle kalmalı.

Son olarak, bugün trabzon yenilmezse bu iş biter, önümüzdeki sezonu konuşmaya da başlarız hayırlısıyla..

|
      |

without pain and sacrifice, we would be nothing...
    • Yüzbaşı
      454 Mesaj
      21 Mayıs 2017 10:57:57

25 26 yaşında adam daha ne kadar gelişebilir.

Abubakarın hızlı olduğunu düşünmüyorum ben. Patlama gücü yok.

|
      |
      Worm Holes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      384 Mesaj
      21 Mayıs 2017 11:00:51

Vizyon yok ki adamda yetenekli güçlü bi adamdı.Bi sevdaya tutuldu gitti ingiltereye.

bir sezonun genelinde iyi oynasa hadi tamam diyecem ya ilk yarı ya da ikinci düşüşte adam.

Yetenekli ama tembel.

Umarım takip ediliyordur köreldiyse ve talipleri varken hazır takas edelim ya da satalım

|
      |
      impact_24 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

<link>http://forum.donanimhaber.com/m_100806316/tm.htm</link> (steam indirimlerinde çoklu pakete artı1 kalmasın)
      21 Mayıs 2017 11:01:18
      beyler aminu umar ı kanat için alsak çok mu kötü olur henüz 22 yaşında iş yapmaz mı

• Yüzbaşı
      384 Mesaj
      21 Mayıs 2017 11:04:58

25 yaş bir forvet için genç bir yaş.

Gelişim gösterebilir bu adam 32-33 yaşında değil ki.

Ben farklı gözle izliyorum demek .Bana göre adam koşuyor press yapiyor ve hızlı kafa vuruşları kötü ona birşey demiyorum.Kolayı kaçırıp zoru atıyor.

Ben bu adamdan ümitliyim.

Herşeyi 4/4lük olsa zaten çoktan kaparlardı

|
      |
      Zafonte kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      168 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      MatejMitrovic

21 Mayıs 2017 11:09:09
      yav arkadaş eğer cenk'e o fiyat veriliyorsa hiç durulmadan satılsın . yanında q7 tosiç'i felanda verelim .
      |
      |

• Binbaşı
      1629 Mesaj

Android Beta Tester
      21 Mayıs 2017 11:09:58
      quote:

Orijinalden alıntı: -Tyrk

beyler aminu umar ı kanat için alsak çok mu kötü olur henüz 22 yaşında iş yapmaz mı

Osmanlı 10dan aşağı fiyat çekmez. Ama Veli, Pektemek, Milosevic falan bu çöpleri verebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mAtes52 -- 21 Mayıs 2017; 11:10:33 >
      |
      |

Reklamlar
modasor
SEO
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.