DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
132.299
Cevap
252
Favori
2.826.294
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş

Töre + Cenk kim kaç para verir?

q 8'e satılırsa abou alınabilir.
      |
      |
      Kontrespiyonaj kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1509 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Kontrespiyonaj

20 Mayıs 2017 23:47:32
      quote:

Orijinalden alıntı: Draco0

Töre + Cenk kim kaç para verir?

q 8'e satılırsa abou alınabilir.

İkisi çok rahat 15 eder. q7 satılırsa onun yarısı kadar kaliteli birini bile alamazsın.

• Yüzbaşı
      335 Mesaj
      20 Mayıs 2017 23:50:09
      Aboubakar daha iyi seviyelere gelir bu performans elinden gelenin en iyisi değil seneye sözleşmesi bitiyor aboubakarın portoya döneceğini hiç sanmıyorum büyük ihtimal beşiktaşla 6-7k bonservisle anlaşılacak bir sonraki satış fiyatından pay alacaktır porto gomezden ümidi kesin seneye büyük ihtimal çine gidecek çin olmazsa liepzig gibi clde olan takımlara gider aboubakar ise tanrının gomezden sonra gönderdiği bir şans olabilir hele afrika kupasından sonraki performansını gördükten sonra daha da güvenmeye başladım bu kara belaya lacazette bile 60k tutuyorsa biz bunu iyi bir fiyata göndeririz birde adam hayvan gibi güçlü tam büyük takımların istediği tarzdan

• Yarbay
      8147 Mesaj
      20 Mayıs 2017 23:52:07
      quote:

Orijinalden alıntı: ysynn

Atiba'yı sattık galiba. Bir futbolcu bu kadar çabuk ortadan kaybolamaz.

O değil de bu Tosic'i ne yapacağız yahu?

Çüş 1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• 20 Mayıs 2017 23:55:44

lens var. ayrıca takımı çomaklıyor bakmayın bugünkü oyununa.
      |
      |
      Kontrespiyonaj kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      5548 Mesaj
      20 Mayıs 2017 23:56:31
      quote:

Orijinalden alıntı: demisnikolaidis

Aboubakar daha iyi seviyelere gelir bu performans elinden gelenin en iyisi değil seneye sözleşmesi bitiyor aboubakarın portoya döneceğini hiç sanmıyorum büyük ihtimal beşiktaşla 6-7k bonservisle anlaşılacak bir sonraki satış fiyatından pay alacaktır porto gomezden ümidi kesin seneye büyük ihtimal çine gidecek çin olmazsa liepzig gibi clde olan takımlara gider aboubakar ise tanrının gomezden sonra gönderdiği bir şans olabilir hele afrika kupasından sonraki performansını gördükten sonra daha da güvenmeye başladım bu kara belaya lacazette bile 60k tutuyorsa biz bunu iyi bir fiyata göndeririz birde adam hayvan gibi güçlü tam büyük takımların istediği tarzdan

Werner ve sabitzer var leipzig'de gomez en fazla frankfurtta falan oynar. Aboubakar cebinden cikarir gomezi o attigi pasi gomez antrenmanda atamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      335 Mesaj
      20 Mayıs 2017 23:58:48
      quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

Alıntıları Göster

Werner ve sabitzer var leipzig'de gomez en fazla frankfurtta falan oynar. Aboubakar cebinden cikarir gomezi o attigi pasi gomez antrenmanda atamaz.

liepzigdeki oyuncular büyük ihtimal seneye başka takımda olurlar eğer liepzig olmazsa çine gider ama beşiktaşa geleceğini sanmam yine de büyük konuşmayım

• Yüzbaşı
      484 Mesaj
      20 Mayıs 2017 23:59:32
      Q7 penaltıyı atarken aklıma volkanın penaltısi geldi hala gülüyorum

• Teğmen
      168 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      MatejMitrovic

20 Mayıs 2017 23:59:43
      quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Alıntıları Göster

Çüş 2

saygılı olun .

Sizi dh yönetimine şikayet ettim

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      14 Not
      21 Mayıs 2017 00:00:14
      Abubakar yeni yeni alıştı takıma ve ülkeye, seneye kalırsa daha başarılı olur, burak yılmaz falan saçmalamasınlar bu adamı isteyen 20 milyon içinden üç tane adam çıkmaz.

|
      |

• Binbaşı
      1509 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Kontrespiyonaj

21 Mayıs 2017 00:03:05
      quote:

Orijinalden alıntı: Draco0

lens var. ayrıca takımı çomaklıyor bakmayın bugünkü oyununa.

Ben sezon geneline bakarım. Quaresma gibi yetenekli oyuncu olmasa ilk 3 e giremezdik. Adam sağ kanata atılan her topa yapışıyor ilk top kontrolü ronaldodan messiden daha iyi. İsterseniz tinerci deyin. Zaten o topu kontrol edip ilk adamı geçtikten sonra pas da atsa şu an 33 yaşında barcelonada oynuyor olurdu.
      |
      |

• Binbaşı
      1056 Mesaj

iOS Beta Tester
      21 Mayıs 2017 00:04:08
      quote:

Orijinalden alıntı: Kontrespiyonaj

Sezon sonu Töre + Cenk satılacak, o paraya aboubakar + Wolsburg küme düşerse Gomez alınacak. Talisca kiralık olarak kalacak bir kiralık kanat bir kiralık orta saha alınacak at favorine bekle.

töre 1 senedir top oynamıyor nereye satıyorsun? gününde bir töre hala bu ligin en iyi kanadı. geçen sene bir hata yaptı ve bu hatasının cezasını çekti. seneye yine kendini kanıtlama arzusuyla yanıp tutuşan ve olgunlaşmış bir töre izleyeceğiz. ben güveniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noxiousu -- 21 Mayıs 2017; 0:5:0 >
      |
      |

• Yarbay
      2654 Mesaj
      21 Mayıs 2017 00:08:28
      Ben tolgay-oğuzhan orta sahasını çok beğeniyorum. Hem yaratıcı oyuncu sayısı 2ye çıkıyor hem de ozi daha önde oynuyor defanstan top çıkarma işi tolgaya kalıyor ki bu işi de tolgay oziye göre daha dikine oynayarak yapıyor. Forvette abuş zaten her maç atıyor bir tane. Kanatlara da taison ve lens gibi adamlar gelirse takım hücum konusunda inanılmaz seviye atlar.
      |
      |

• 21 Mayıs 2017 00:08:47

ben Q7 kaçırır diye düşünmüştüm. aklıma ibrahim tatlıses'in 'sen atma kulun kurbanın olayım sen atma' videosu geldi topun başına geçtiğinde
      |
      |
      golddragonx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1056 Mesaj

iOS Beta Tester
      21 Mayıs 2017 00:09:51
      ben çıtayı ŞL çeyrek finale koydum. renkliler yaptıysa biz niye yapamayalım? eğer çıtamız böyle yükselicekse aboubakarın bir tık üstü usta vuruşu yapabilen bir oyuncu gerekiyor. Cenk'i çine 10m+ fiyata kakalarsak çok iyi olur. o şekilde iyi bir forvet ve 2m maaşa aboubakarda kalabilir.

21 Mayıs 2017 00:11:30
      lens hata olur bizim için fenerlilerin dalga konusu oluruz rakipler bize karşı kontra oynuyor tamamen defansifler fark yememeye çalışıyorlar ama fenere karşı adamlar yenmeye çalışıyor o zamanda fener çok boş alan yakalıyor lens iyi gözüküyor fener için iyi ancak bizim için yetersiz derbide adriano top oynatmadı lense bize hızlı teknik adam lazım pire gibi pır pır . aboubakar 4-5 milyona alınıyorsa ve maaşı 2-2.5 aralığına çekilirse alınsın yoksa mandzukic kiralabiliyorsak kiralayalım takıma winner 1-2 kişi daha kiralama yoluyla takıma eklersek takım için uefa hayal olmaz gerekli olan sağlam 1-stoper 1-kanat oyuncusu 1-winner world class forvet önerilerim vida-spartaktaki quincy promes yaşı genç bunu alamayız ama içimde kalmasın yazayım-manduzkic veya Nikola Kalinic sonu icle bitenlerden nefret ediyorum ama elden ne gelir
      |
      |

• 21 Mayıs 2017 00:12:47
      q bir bu maç bir de alanya maçında iyi oynadı. gitse üzülmem allah var.

ama adriano gitmesin.
      |
      |

• Binbaşı
      1019 Mesaj
      21 Mayıs 2017 00:12:58
      quote:

Orijinalden alıntı: Kontrespiyonaj

Alıntıları Göster

Ben sezon geneline bakarım. Quaresma gibi yetenekli oyuncu olmasa ilk 3 e giremezdik. Adam sağ kanata atılan her topa yapışıyor ilk top kontrolü ronaldodan messiden daha iyi. İsterseniz tinerci deyin. Zaten o topu kontrol edip ilk adamı geçtikten sonra pas da atsa şu an 33 yaşında barcelonada oynuyor olurdu.

Barcelonada da oynadı zaten
      |
      |

I think, we've learned something today.
    • 21 Mayıs 2017 00:13:28
      bence çıtayı o kadar yukarı koymayalım şimdiden gerçekleşmesi zor çünkü.GSnin o zamanki kadrosu zaten belli bizim şuan ki kadronun üstündelerdi.ayrıca o platformda oynama tecrübeleri fazlaydı.Bence öncelikle şampiyonlar ligi gruplarında oynamayı alışkanlık haline getirmemiz lazım sonrasında gruptan çıkmak olmalı.birden bu kadar yükseltirsek üzülen biz oluruz
      |
      |

1 Not
      21 Mayıs 2017 00:15:17
      quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

ben çıtayı ŞL çeyrek finale koydum. renkliler yaptıysa biz niye yapamayalım? eğer çıtamız böyle yükselicekse aboubakarın bir tık üstü usta vuruşu yapabilen bir oyuncu gerekiyor. Cenk'i çine 10m+ fiyata kakalarsak çok iyi olur. o şekilde iyi bir forvet ve 2m maaşa aboubakarda kalabilir.

Mateja Kezman'la ceyrek finale ciktik. Aboubakar'la sinif farki oldugunu zannetmiyorum. Belki Kezman bir gomlek felan ustun olabilir.
      |
      |

Reklamlar
modasor
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.