Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (5247. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52455246524752485249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Kesinlikle katılmıyorum. Ayrıca hocanın işi değil oyuncu takip etmek. Hoca özelliklerini belirler; "hızlı, mücadeleden yılmayan bir sol stoper" ister. Yönetim önüne seçenekleri koyar, hoca da alır. Ha isterse gider kendisi izler orası ayrı. Kesinlikle katılmıyorum, hocamız en doğrusunu yapıyor. İsim değil mevki belirliyor.

Hoca karışmıyo da noluyo hızlı solak stoper istiyorum diyo gelen Mitrovic, sol bek istiyorum diyo kimse alınmıyor, pivot forvet istiyorum diyo gelen Aboubakar... Yönetim transferden anlasa 3627636 stoper transfer edilmiş olmasına rağmen hala stoper aramayız, ya hoca karışacak ya da profesyonel yönetici getireceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koreografi konusunda bilgi sızmadı mı? Çok merak ettim nasıl bir koreografi yapılacağını. Fikri olan varsa özel mesajdan bilgilendirirse sevinirim. Söz kimseye söylemeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sebastianbjk

Koreografi konusunda bilgi sızmadı mı? Çok merak ettim nasıl bir koreografi yapılacağını. Fikri olan varsa özel mesajdan bilgilendirirse sevinirim. Söz kimseye söylemeyeceğim.

üç oyuncumuz uefa finalinin olduğu Stockholme doğru yürüyor,pankartın üstünde'de Believe yani İnan yazıyor
    benim okuduğum kadarı ile böyle birşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Floki1903 -- 16 Mart 2017; 15:48:41 >
  • Beşiktaş evinde gol yemeden duramaz. Ama 1 golden fazla da yemez. Gol atacağınızı düşünüyorum. 90 dakika sonunda ya uzatmaya gider ya da turu geçersiniz. Penaltılara kalırsa Olympiakos her türlü eler.
  • Hollanda basınında yer alan haberlere göre; Türkiye ile Hollanda arasındaki kriz nedeniyle UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş - Ajax eşleşmesi engellenebilir.

UEFA Medya Servisi'nin konu ile ilgili olarak Milliyet'e yaptığı açıklamada; Şu aşamada bu yönde alınmış bir karar yok. UEFA Avrupa Ligi kura prosedürüne dair koşullara yarın karar verilecek" denildi. CNN TÜRK
  • quote:

Kesinlikle katılmıyorum. Ayrıca hocanın işi değil oyuncu takip etmek. Hoca özelliklerini belirler; "hızlı, mücadeleden yılmayan bir sol stoper" ister. Yönetim önüne seçenekleri koyar, hoca da alır. Ha isterse gider kendisi izler orası ayrı. Kesinlikle katılmıyorum, hocamız en doğrusunu yapıyor. İsim değil mevki belirliyor.

Hocanın işi değil transfer peki.E yönetim de beceremiyor ne olacak o halde ? O zaman sportif direktör getirilecek transfer yapması için.Eğer Porto,Udinese,Sevilla,Roma vs. gibi gelişmiş oyuncu arama,tarama ekiplerin yoksa transferi hoca yapıyor her takımda.Şenol hoca'nın dünya futboluna hakim olmaması da zorluyor transferde.Eğer Mitrovic değilse aradığı oyuncu istemiyorum yapmayın desin transfer çok mu zor ? Ya da Boyko değilse aradığı kaleci boş yere niye veriyor 3.5 milyon euro bonservis ? Bunun değerlendirmesini yapacak olan yönetim değil teknik direktördür ama bizde yönetim yapıyor.

Teknik adam oyuncu ister yönetim anlaşmaya çalışır bu budur.Scout diye Metin Albayrak maç izliyor hoca zaten transfere karışmıyor böyle olunca başarı oranı transferde düşüyor.Ya sportif direktör şart ya da hocanın transfer için oyuncu izlemesi.Yoksa domine falan edemeyiz ligi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmazguney

quote:

Orijinalden alıntı: kültürlü cingen

Bugün eleniyoruz demedi demeyin

Elin nasıl bunu yazmaya gidiyor anlamıyorum

Hocam bak mantıklı düşün;

Babel öldü,

Marcelo yok,

Tosicin pimi çekildi patlamaya hazır bekliyor,

Cenk desen tövbe Estağfirullah

Talisca başka diyarlarda

Bu durumlar altında sadece Q7, kara mamba ve Oğuzhan ile hücum yapacağız gibi gözüküyor. İniallah elenmeyiz ama biraz zor tur atlayacağız söyleyeyim şimdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Beşiktaş evinde gol yemeden duramaz. Ama 1 golden fazla da yemez. Gol atacağınızı düşünüyorum. 90 dakika sonunda ya uzatmaya gider ya da turu geçersiniz. Penaltılara kalırsa Olympiakos her türlü eler.

Niye olympiaos dünya penaltı kralı mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Beşiktaş evinde gol yemeden duramaz. Ama 1 golden fazla da yemez. Gol atacağınızı düşünüyorum. 90 dakika sonunda ya uzatmaya gider ya da turu geçersiniz. Penaltılara kalırsa Olympiakos her türlü eler.

Liverpool'u penaltılarla elemiştik ama Gs'ye penaltılarla elendik herşey olabilir penaltıya giderse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Floki1903

quote:

Orijinalden alıntı: Sebastianbjk

Koreografi konusunda bilgi sızmadı mı? Çok merak ettim nasıl bir koreografi yapılacağını. Fikri olan varsa özel mesajdan bilgilendirirse sevinirim. Söz kimseye söylemeyeceğim.

üç oyuncumuz uefa finalinin olduğu Stockholme doğru yürüyor,pankartın üstünde'de Believe yani İnan yazıyor
    benim okuduğum kadarı ile böyle birşey

Teşekkürler. Yunanistan'la aramızdaki tarihsel süreçle ilgili birşeyler olacak diye duymuştum. Sevindim öyle olmadığına. Bugün konu Beşiktaş ve Uefa Ligi. 100 sene 500 sene önceki tarihsel olaylara vurgu yaparak Yunan oyuncuları hırslandırmaktansa, takıma destek verecek, oyuncularımızı olumlu etkileyecek bir koreografi yapılması daha iyi.
  • Taarin T kullanıcısına yanıt
    *Öncelikle, yönetimin beceremediği konusuna katılmıyorum. Yönetim bu işi gayet güzel beceriyor. Elbette her yaptıkları transfer tutmuyor ama olumlu transferleri daha fazla. O konuda anlaşalım, bence yönetim transfer işini beceriyor. Yani hocanın transfer işine karışmasına gerek yok! Doğru da değil. Neden mi;

*Hoca transfer yaparsa sorun çıkar, araya menajerler girer, tanıdıklar girer vs. Dedikodu olur. Yaptığı transfer balon çıkarsa ne komisyonculuğu kalır, ne paragözlüğü. O işler o kadar kolay değil. Bilic zamanını hatırlatırım. Ha, tabii ki, her hoca bildiği tanıdığı bir oyuncu var ise, takımda da o bölgede eksik var ise bildiği oyuncuyu ister. O kadarını da yaptı Şenol hoca. Ozan'ı alın bana dedi. Ama olmadı.
    *"transfer çok mu zor ?" demişsin. Kolaymı? Kaç transfer yaptın bugüne kadar* Kesin FM'cisin, çok belli. Lütfen gerçek dünyaya dönelim.

*Hocanın işi gücü yok mu oyuncu takip edecek. Kolay iş mi oyuncu takip etmek? Bu işi yapan profesyonel ekipler var. Öyle kolay olsa idi para verip scout ekibi tutulurmuydu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Hollanda basınında yer alan haberlere göre; Türkiye ile Hollanda arasındaki kriz nedeniyle UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş - Ajax eşleşmesi engellenebilir.

UEFA Medya Servisi'nin konu ile ilgili olarak Milliyet'e yaptığı açıklamada; Şu aşamada bu yönde alınmış bir karar yok. UEFA Avrupa Ligi kura prosedürüne dair koşullara yarın karar verilecek" denildi. CNN TÜRK

turu kimin geçeceği belli olunca uefa ona göre yön çizer. ajaxın elenme ihtimali bizden daha fazla, deplasmanda yenildiler sonuçta.

eğer uefa bu tarz bir yaklaşım sergileyecekse, bu akşamki skorlara göre hollanda ile barışıp, ingiltere ve italya/fransa ile araları bozalım, m.united, roma, lyon falan gelmesin
  • VioLee kullanıcısına yanıt
    Valla bence marcelo nun yeri dolmaz. Atınç ta mitroviç te bana göre aynı.Benim izlenimim atınç ın mitroviç e göre daha hazır olduğu. Ha yine söyleyeyim, atınç mitroviç ten iyidir demiyorum ama daha mitroviç-tosic ikilisi hazır değil bana göre. İnşallah yanılırım ve mükemmel bir maç çıkarırla ikisi.Mantık olarakta sağ ayaklı mitroviç oynamalı sol ayaklı tosic le birlikte.
  • Defans hatalari ve hucumdaki eksiklikler besiktasin bu aksam elenmesine sebep olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi giges1997 -- 16 Mart 2017; 16:32:56 >
  • Maci insallah 60. Dakika da bitiririz ve son yarim saat Izmir marşı söyleriz bütün stad

• quote:

Orijinalden alıntı: giges1997

Defans hatalari ve hucumdaki eksiklikler besiktasin bu aksam elenmesine sebep olacak.

Sen kahin misin?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yilmazguney

quote:

Bugün eleniyoruz demedi demeyin

Elin nasıl bunu yazmaya gidiyor anlamıyorum

Hocam bak mantıklı düşün;

Babel öldü,

Marcelo yok,

Tosicin pimi çekildi patlamaya hazır bekliyor,

Cenk desen tövbe Estağfirullah

Talisca başka diyarlarda

Bu durumlar altında sadece Q7, kara mamba ve Oğuzhan ile hücum yapacağız gibi gözüküyor. İniallah elenmeyiz ama biraz zor tur atlayacağız söyleyeyim şimdiden

Beşiktaşım oynayacağı tüm maçları kazanacak diye izliyorum maçtan önce yenilirsek diye hiç aklımdan geçmedi rakip Barça ikende aynı vikungur iken de aynı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 16 Mart 2017; 16:49:1 >
  • quote:

*Öncelikle, yönetimin beceremediği konusuna katılmıyorum. Yönetim bu işi gayet güzel beceriyor. Elbette her yaptıkları transfer tutmuyor ama olumlu transferleri daha fazla. O konuda anlaşalım, bence yönetim transfer işini beceriyor. Yani hocanın transfer işine karışmasına gerek yok! Doğru da değil. Neden mi;

*Hoca transfer yaparsa sorun çıkar, araya menajerler girer, tanıdıklar girer vs. Dedikodu olur. Yaptığı transfer balon çıkarsa ne komisyonculuğu kalır, ne paragözlüğü. O işler o kadar kolay değil. Bilic zamanını hatırlatırım. Ha, tabii ki, her hoca bildiği tanıdığı bir oyuncu var ise, takımda da o bölgede eksik var ise bildiği oyuncuyu ister. O kadarını da yaptı Şenol hoca. Ozan'ı alın bana dedi. Ama olmadı.
    *"transfer çok mu zor ?" demişsin. Kolaymı? Kaç transfer yaptın bugüne kadar* Kesin FM'cisin, çok belli. Lütfen gerçek dünyaya dönelim.

*Hocanın işi gücü yok mu oyuncu takip edecek. Kolay iş mi oyuncu takip etmek? Bu işi yapan profesyonel ekipler var. Öyle kolay olsa idi para verip scout ekibi tutulurmuydu?

Öncelikle terbiyesizlik yapma haddini bilerek mesaj yaz.Kesin Fm'cisin gerçek dünyaya dön ne demek ?

İkinci olarakta bir Türkçe kursuna yazıl okuduklarını anlamayı öğren.Transfer çok mu zor yazmadım Mitrovic'i istemiyorsa yapmasın transfer çok mu zor dedim.Okuduğunu anlayamayan adamlar ayar vermeye kalkıyor.
    Neyse
  • PFDK:

1- BEŞİKTAŞ A.Ş. sporcusu RICARDO ANDRADE QUARESMA BERNARDO'nun, 12.03.2017 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş. - KAYSERİSPOR Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu müsabakasında, cezalı olmasına rağmen akredite alana girmesi nedeniyle takdiren 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.
  • 
Sayfa: önceki 52455246524752485249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.