Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.706
Cevap
190
Favori
2.910.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2932
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 19
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 274
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 7
  • Favoriye Eklediklerim 189
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Deleted User (5770 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (4356 mesaj) ^^Evo^^ (3713 mesaj) Kartal_Kastamonu (2483 mesaj) Jefferson Starship (2156 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (50593 mesaj) Mobil (48950 mesaj) Tablet (2223 mesaj) Mini (9981 mesaj) Uygulama (1135 mesaj)
  • @
59 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    211 Mesaj
    Seni hiçbir zaman unutmayacağım güzel insan .
    Bak sen gittin defansımız kimlere kaldı .
    Geldi bir tane kendini defans sanan tosiç diye biri.
    Her topa badoslama girer.
    Marcelo'da olmasa hali harap tosiçin.
    Sen gel etme eyleme bitsin bu sevda.
    Gel artık defansımız rahat bir nefes alsın .
    Arayı fazla uzatmadan yazın gel artık .
    O bir halkın adamı .Halktan birisi . İimizden biris.

OOOOOOO Pedro franco .Adam gibi adam .

|
    |

• Yüzbaşı
    301 Mesaj

Bizim asıl işimiz pankart abi. Koreografi falan nedense pek sıcak bakamıyorum.
    |
    |
    selates kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10550 Mesaj
    Yarın Marcelo sıkıntı olursa Necip süprizi olabilir ? Ama Rhodolfo nerede ben onu merak ediyorum.Tamam kadroda yok ama hiç ortalıkta yok adam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    42 Mesaj

biz atıncı 5m'na kitledik başkası da mitrovici 4.2ye bize kitledi.
    |
    |
    MatejMitrovic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    972 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Draco0

raskol g.gönül gibi bir transfer yapacağız diyor Tunay Torun demişler cevap olarak.

27 yaşında piyasa değeri 4m bonservissiz. yeni olcay mı desek bilemedim. rotasyonda iyidir.

Keşke Ghezzal ya da Choupo-Moting olsa. Ama avrupa piyasası olan adamlar mart ayından sözleşme imzalamaz genelde.
  • Çavuş
    42 Mesaj

çok iyi olurdu 25 yaşında daha. piyasası da var. ama orta seviye avrupa takımına gider.
    |
    |
    ucabor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1147 Mesaj
    forumda halen jesus falan yazıyorlar. şu 7 yaşındaki bebeler i gördükçe giresim gelmiyor. Neyse yarın gelirim gene
    |
    |
  • Yüzbaşı
    974 Mesaj
    keske mcityde gabriel jesus sakat olmasaydı. mbappe vs jesus izlerdik. mbappe yazdı bile.
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    2153 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Draco0

raskol g.gönül gibi bir transfer yapacağız diyor Tunay Torun demişler cevap olarak.

27 yaşında piyasa değeri 4m bonservissiz. yeni olcay mı desek bilemedim. rotasyonda iyidir.

gökhan gönül gibi derken ? yerli olması bakımından mı, yerli ve tecrübeli olması bakımından mı, ezeli rakiplerden birinden gelicek olmasından mı, süper ligden olmasından mı ?
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Arkadaşlar merhaba, forumda sorun mu var. Eski üyeliğimde mail adresimi değiştirdim aktivasyon mesajı gelmedi, yazamıyorum. Zırt pırt forum çöküyor. Konudışı oldu, en çok takıldığım yere sorayım dedim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    382 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MatejMitrovic

quote:

Orijinalden alıntı: MatejMitrovic

arkadaşlar yarın kadro böyle

şaka la şaka

Tosic

|
    |

• Yüzbaşı
    462 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Yarın Marcelo sıkıntı olursa Necip süprizi olabilir ? Ama Rhodolfo nerede ben onu merak ediyorum.Tamam kadroda yok ama hiç ortalıkta yok adam.

Geçen rastgele hazırlık maçı açarken Trabzon maçı rastgeldi, Rhodolfo gol attı falan, bu sezon bile golü emeği var adamın aklımdan tamamen çıkmış. Valla çok üzülüyorum onun için. Son yıllardaki en iyi stoperimizdi, dinlendiremedik, 1 yılda üst üste 55 maça çıkmıştı sanırım tatil yapmadan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    462 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xperia007

http://futbolfilozoflari.com/jesus-besiktas-a-mi.html

"Şenol Güneş'ten yönetim vazgeçmeyeceğine göre akıllara hoca mı gitmek istiyor sorusunu getiriyor"

Buraya çok takıldım, kesinlikle çok saçma. Kovsalar gitmem dedi hoca, çünkü kariyerinde ilk defa büyük takım çalıştırıyor 3 büyükler arasından, adam başarıya aç, Şampiyonlar Ligi'ni ne kadar sevdiğini bile biliyoruz. Quaresma ve Tosic'in opsiyonları olmasına rağmen apar topar yangından mal kaçırır gibi 36-37 yaşlarına kadar sözleşme yenilenmesini de biliyoruz.

Diğer bir tarafa bakalım, Umut Güner'in Portekiz ile ilişkileri, Ahmet Bulut'un JR.Mendes olması, Quaresma'nın sözleşme yenilenmesi, Başkan'ın sürekli Avrupa Kupası almak istediğini dile getirmesi tabii ki Jorge Jesus'u işaret ediyor.

Sonuç olarak Ibrahim Üzülmez bile Gençlerbirliği'nden; şımartılmak, değer görmek istediğinden bahsettiği bir ortamda Şenol Hoca'yla sözleşme yenilenmeden geçen her saniye vefasızlıktır, hoş değildir, hele ki bize hiç yakışmaz.

• Emekli Yönetici
    2153 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

quote:

Orijinalden alıntı: xperia007

http://futbolfilozoflari.com/jesus-besiktas-a-mi.html

"Şenol Güneş'ten yönetim vazgeçmeyeceğine göre akıllara hoca mı gitmek istiyor sorusunu getiriyor"

Buraya çok takıldım, kesinlikle çok saçma. Kovsalar gitmem dedi hoca, çünkü kariyerinde ilk defa büyük takım çalıştırıyor 3 büyükler arasından, adam başarıya aç, Şampiyonlar Ligi'ni ne kadar sevdiğini bile biliyoruz. Quaresma ve Tosic'in opsiyonları olmasına rağmen apar topar yangından mal kaçırır gibi 36-37 yaşlarına kadar sözleşme yenilenmesini de biliyoruz.

Diğer bir tarafa bakalım, Umut Güner'in Portekiz ile ilişkileri, Ahmet Bulut'un JR.Mendes olması, Quaresma'nın sözleşme yenilenmesi, Başkan'ın sürekli Avrupa Kupası almak istediğini dile getirmesi tabii ki Jorge Jesus'u işaret ediyor.

Sonuç olarak Ibrahim Üzülmez bile Gençlerbirliği'nden; şımartılmak, değer görmek istediğinden bahsettiği bir ortamda Şenol Hoca'yla sözleşme yenilenmeden geçen her saniye vefasızlıktır, hoş değildir, hele ki bize hiç yakışmaz.

ben jorges jesus'a dair yönetim bazında ne bir adım, ne de bi düşünce olduğunu düşünüyorum. tamamen sözleşme uzamamasından kaynaklı bi medya yakıştırması bana kalırsa. çünkü şenol hoca'nın sözleşmesi uzayana veya 1 senelik opsiyon kullanılana kadar böyle haberler kesinlikle olacaktı, oluyor da. medyanın bu duruma ilişmemesi ihtimali %0

öznel fikrim ise jesus'un, hatta şenol güneş'ten sonra herhangi bir yabancı hocanın büyük risk olacağı yönünde. ki jesus'da 2 senedir büyük düşüş yaşıyor. geçen sene sporting ona ligin en iyi kadrosunu verdi ve şampiyon olamadı. bu sene de üçüncülüğe demir atmış vaziyette. bizim geçtiğimiz 7 senedeki halimiz ile sporting'in uzun zamandır şampiyon olamaması benzer bir durum. takım profilleri benzer hatta sporting 2002'den beri şampiyon olamıyormuş, durum daha vahim. şimdi geldiği ilk yıldan hemen bu kırılmayı sağlayıp takımı şampiyon yapan şenol güneş gibi bir adam var takımın başında. fakat jesus sporting'de bunu başaramadı. geçen sene şenol güneş'in bizde yaptığı, 2 yıldan sporting'de jesus'dan bekleniyor.

he yinede illa bi yabancı olacaksa bende jesus isterim fakat şu an tek düşüncem şenol güneş ile sözleşme uzatılması. bana göre olmazsa olmaz bir hamle. önümüzdeki sene için yine en büyük transfr şenol hocanın sözleşmesinin uzaması olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 16 Mart 2017; 2:55:28 >

• Yüzbaşı
    972 Mesaj
    Yerli hocadan vazgeçmeye gerek yok. Şenol hoca ligin en iyi hocası zaten bu kadroyla şampiyon yapıyor adam daha ne olsun ?

Ama transfer işinden anlayan ve scout gibi oyuncu bilen bir sportif direktör alınsa fena olmaz. Umut Güner'le felan olacak iş değil bu. Hoca zaten transferden pek anlamıyor. İşi anlayan birilerine teslim etmek lazım. Başkanın da pek anladığı söylenemez bu işten.

• Yüzbaşı
    442 Mesaj
    dananin kuyrugu kopacak,kopmali artik! Allahim Cuma gunu Ceyrek final kurasi icin en gucsuz takimlardan birini beklemeyi ardindan o takimin bize cikip yari final yolunun sonuna kadar acilmasini nasip et (yari finalde manu,lyon-roma galibinden biri cikar da elenirsek takim moral bozmadan ligde sampiyonluga ulasacagi icin sorun gormuyorum ha gonul ister ki final yapalim hatta kupayi da alalim ama lig sampiyonluguyla beraber olsun ikisi) uefa olmazsa olmazimiz degil, lig olmazsa olmazimiz.

|
    |
  • Yarbay
    2311 Mesaj
    Ahmet bulut kaynakli portekizde cikan haberler,abou yu 5 6 civarina almak uzereler,bu cikan haberlerde bakin 10 istediler 5 e bagladik diye ovgu toplamak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    9320 Mesaj
    Günaydın beyler gene yüzde bi tebessüm içte bi heyecan kalk Besiktaşlı sevdamızın maçı var..Hayırlısi ne ise o olsun akşam inşAllah bizim için..

|
    |
  • Er
    12 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Yerli hocadan vazgeçmeye gerek yok. Şenol hoca ligin en iyi hocası zaten bu kadroyla şampiyon yapıyor adam daha ne olsun ?

Ama transfer işinden anlayan ve scout gibi oyuncu bilen bir sportif direktör alınsa fena olmaz. Umut Güner'le felan olacak iş değil bu. Hoca zaten transferden pek anlamıyor. İşi anlayan birilerine teslim etmek lazım. Başkanın da pek anladığı söylenemez bu işten.

Bu kadroyla derken ? He pardon daha neymar ı alacaktık dimi :D

|
    |
  • Yüzbaşı
    582 Mesaj
    Lan hâlâ şaka gibi geliyor, rövanşı sıcacık evde şifresiz izliycez. Maç başlayıp ilk küfrü edene kadar inanamıycam galiba. Trt'nin fransa-portekiz final maçında yaptığı geliyor aklıma, öyle bir yamuk olmaz inşallah.

|
    |
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.