Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (5244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52425243524452455246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de lakabı DANA 'dır ilk geldiği günden bu yana Aboubakar'ın. Sebepsiz yere seviyorum kendini golleri kaçırdığında ise küfür etmemeye çalıştım şu kale dibinden kaleciye nişanladığında bile. Gol attığında ise sanki kendi çocuğum gol atmış kadar seviniyorum. 10 M € evet çok para( 8 M € 'a Tabata gördü bu gözler) ama milli takımından sonra gösterdiği performansı verip üstüne de koymaya başlarsa ve bitiricilik adına çalışma yaparsa çok çok üstüne satılabilceğini düşünüyorum çünkü kumaşı var bu çocuğun en azından bana öyle geliyor. Olur da istediğmiz teklif gelmedi çocuk burayı sevdi bence uzun seneler katkı alabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xperia007

http://futbolfilozoflari.com/jesus-besiktas-a-mi.html

• Şenol Güneş: ‘Yarın maça Türkiye adına çıkacağız’

“Sahamızda iyi bir sonuç almak istiyoruz. Bu maçın sonunda her şey netleşecek. İlk maçtaki sonuç iyi ama yeterli değil. Yarın kazanmak istiyoruz. Galibiyetle turu geçmek bizi sevindirir. Çeyrek finali yakalamak istiyoruz.

İşimiz kolay değil. Güçlü bir rakiple oynayacağız. Deplasmanda rahat oynuyorlar. UEFA Avrupa Ligi’nde önümüzdeki ayları görmek istiyoruz.

Marcelo ve Babel’in durumlarına bakarak karar vereceğiz.

Zorlukları aşarak bugünlere geldik. Önümüzde uzun yol var. Her maç önemli. Maça yepyeni duygularla başlayacağız. Güzel oynamak hedefimiz. Sorumluluklarımız daha fazla.

Yarın maça Türkiye adına çıkacağız. Bütün oyuncularım bu maça hazır. Elimizdeki oyunculardan en iyilerini sahaya çıkaracağız.

Ciddi boyutta takımı olumsuz etkileyecek bir durum yok. Tosic ayağına darbe almıştı, dün idmana çıktı.

Kadromuz UEFA Avrupa Ligi’nde çok geniş değil. Hiçbir oyuncumuza olumsuz bakmıyoruz. Daha az hata yaptığımız ve verimli olduğumuz bir maç diliyorum.

Zorlukları aşabilecek bir kadro yapımız var.

Taraftarımız hep olumlu katkı verdi. Takım da oyunuyla taraftarlara eşlik etmeye çalıştı. Statta iyi bir hava var. Yarın da taraftardan güzel katkılar bekliyoruz.

Kimle oynarsak oynayalım kendi oyunumuzu oynamaya çalışacağız. Rakibin zaafiyetinden çok kendi oyunumuzla iyi bir sonuç almaya çalışacağız.

Çeyrek finale kalmayı hedefliyoruz. Hep iyi olmak ve kazanmak zorundayız.

Tosic’in oynamasında mani yok. Babel’in kasığında sorun var. Marcelo tedavi oldu. Düz koşu yapacak ve kendini test edecek.

• arkadaşlar yarın kadro böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: MatejMitrovic

arkadaşlar yarın kadro böyle

şaka la şaka

Tosic

• Tou Meijin T kullanıcısına yanıt
    Tahminim sadece bir pankart açılacağı yönünde.
  • Medyada çıkan haberlere itibar etmeyin, ŞENOL HOCAMIZI kimseye yedirmeyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • raskol g.gönül gibi bir transfer yapacağız diyor Tunay Torun demişler cevap olarak.

27 yaşında piyasa değeri 4m bonservissiz. yeni olcay mı desek bilemedim. rotasyonda iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asmodian1 -- 15 Mart 2017; 21:16:42 >
  • Seni hiçbir zaman unutmayacağım güzel insan .
    Bak sen gittin defansımız kimlere kaldı .
    Geldi bir tane kendini defans sanan tosiç diye biri.
    Her topa badoslama girer.
    Marcelo'da olmasa hali harap tosiçin.
    Sen gel etme eyleme bitsin bu sevda.
    Gel artık defansımız rahat bir nefes alsın .
    Arayı fazla uzatmadan yazın gel artık .
    O bir halkın adamı .Halktan birisi . İimizden biris.

OOOOOOO Pedro franco .Adam gibi adam .

• Bizim asıl işimiz pankart abi. Koreografi falan nedense pek sıcak bakamıyorum.
  • Yarın Marcelo sıkıntı olursa Necip süprizi olabilir ? Ama Rhodolfo nerede ben onu merak ediyorum.Tamam kadroda yok ama hiç ortalıkta yok adam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • biz atıncı 5m'na kitledik başkası da mitrovici 4.2ye bize kitledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Draco0

raskol g.gönül gibi bir transfer yapacağız diyor Tunay Torun demişler cevap olarak.

27 yaşında piyasa değeri 4m bonservissiz. yeni olcay mı desek bilemedim. rotasyonda iyidir.

Keşke Ghezzal ya da Choupo-Moting olsa. Ama avrupa piyasası olan adamlar mart ayından sözleşme imzalamaz genelde.
  • çok iyi olurdu 25 yaşında daha. piyasası da var. ama orta seviye avrupa takımına gider.
  • forumda halen jesus falan yazıyorlar. şu 7 yaşındaki bebeler i gördükçe giresim gelmiyor. Neyse yarın gelirim gene
  • keske mcityde gabriel jesus sakat olmasaydı. mbappe vs jesus izlerdik. mbappe yazdı bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Draco0

raskol g.gönül gibi bir transfer yapacağız diyor Tunay Torun demişler cevap olarak.

gökhan gönül gibi derken ? yerli olması bakımından mı, yerli ve tecrübeli olması bakımından mı, ezeli rakiplerden birinden gelicek olmasından mı, süper ligden olmasından mı ?
  • Arkadaşlar merhaba, forumda sorun mu var. Eski üyeliğimde mail adresimi değiştirdim aktivasyon mesajı gelmedi, yazamıyorum. Zırt pırt forum çöküyor. Konudışı oldu, en çok takıldığım yere sorayım dedim.
  • quote:

quote:

arkadaşlar yarın kadro böyle

şaka la şaka

Tosic

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Yarın Marcelo sıkıntı olursa Necip süprizi olabilir ? Ama Rhodolfo nerede ben onu merak ediyorum.Tamam kadroda yok ama hiç ortalıkta yok adam.

Geçen rastgele hazırlık maçı açarken Trabzon maçı rastgeldi, Rhodolfo gol attı falan, bu sezon bile golü emeği var adamın aklımdan tamamen çıkmış. Valla çok üzülüyorum onun için. Son yıllardaki en iyi stoperimizdi, dinlendiremedik, 1 yılda üst üste 55 maça çıkmıştı sanırım tatil yapmadan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 52425243524452455246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.