Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (5242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52405241524252435244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: civil wrongs

quote:

Orijinalden alıntı: mmeehhmet

Georgia tv var bugün Leicester maçını yayınladı hem de Türksatta çıkıyor. maçta şifre girebilir onu da biss key ile halledebilirsiniz geçen Barcelona psg maçına da burada baktım

idman tv çıkmıyor mu abi türkçe mis gibi

"neymarın zerveessii"

Azeri kanalları azerspace uydusuna geçti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ba tamamen hazirmis hocadan forma istemis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Ba tamamen hazirmis hocadan forma istemis.

Ligde önümüzde ki 2 maçta son 10 15 dakika şans bulmalı 2 maç sonra da 11de denenmeli artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-4 gündür yoğunluktan forumdan uzak kaldım. Geldim geçmiş mesajlardan itibaren konuyu bir inceledim. Yemin ederim ağzım açık kaldı kanım dondu.
    Siz zannediyormusunuz ki futbol sadece sahada oynanıyor diye? Galatasaray galibiyeti emin olun bazıları için çok büyük sürpriz oldu. Amaçları tamamen Galatasaray'ın galip gelmesini sağlamaktı olmadı oyunları bozuldu. İnanın bana ülkenin %70 i hayal kırıklığı yaşadı Galatasaray'ın kaybetmesinden dolayı.Şimdi ise bu baskı medya üzerinden devam ediyor. Hakemlerin son 2 haftadaki Gs ve Fb ye verdiği imkanları görüyorsunuz. Kollanmak yarıştan kopmamak böyle bir şey oluyor.

Medyada çıkan Şenol Güneş gidecek Jorge Jesus gelecek haberleri, Quaresma haberleri tamamen yıpratmaya ve algı yaratmaya yönelik. Farkındaysanız ne Fenerbahçe yönetiminin memnuniyetsizliği ne de Galatasaray'ın mali yapısının bozukluğu konu almıyor. Varsa yoksa Beşiktaş ta taşlar yerinden oynuyor. Yersen...

Bu takım bu sene şampiyon olur ama önemli olan rehavete kapılmamak. İş bitmedi kaldı 10 hafta. Başakşehir'in havası devam ediyor kolay kolay maç kaybedeceğe benzemiyorlar. Başakşehiri deplasmanda yenmeden şampiyonluk kelimesini kullanmayı tavsiye etmiyorum açıkçası. Oyun stilimiz bozuldu çünkü takım yine değişik golleri kaçırıp basit golleri yemeye başladı. Son 2 maçtır savunmada değişik hatalarla komik goller yiyoruz. Cenk ve Talisca ile basit golleri harcıyoruz. Şenol Hoca kesinlikle dokunacaktır bu hafta kadroya. Olimpiakos u geçip Antalyaspor maçından %100 3 puan ile dönersek milli aradan sonra Caner,Ba,Marcelo takıma kesin olarak katılır, takım biraz olsun lig arasında kafayı toparlar tekrardan hazırlık aşamasına girer son nefesi alıp bizi 4-5 hafta daha yüksek tempoda devam ettirir. Tolgay'ın performasını yukarı çekip 10 numara pozisyonuna geçmesi, Talisca'nın hamle oyuncusu olarak Cenk ile beraber sonradan oyuna dahil olması bizim açımızdan daha hayırlı olacakmış gibi geliyor.

• Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Yediiğimiz ilk gol, Talisca'nın top kaybından geldi. Bunu çok iyi kullanan Erkan Kaş'a da buradan sevgilerimi gönderiyorum. Başarılar genç kartal. İkinci golde bence kimseye günah yazmıyorum, Deniz Türüç'ün becerisini övüp kenara çekiliyorum. Çok da kendimize kızarsak Deniz'e ayıp etmiş oluruz, adam muazzam iş yaptı golden önce.
  • Evren manchester, ndiaye ile görüşme yaptığımızı iddia etti. Yorumunuz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Yediiğimiz ilk gol, Talisca'nın top kaybından geldi. Bunu çok iyi kullanan Erkan Kaş'a da buradan sevgilerimi gönderiyorum. Başarılar genç kartal. İkinci golde bence kimseye günah yazmıyorum, Deniz Türüç'ün becerisini övüp kenara çekiliyorum. Çok da kendimize kızarsak Deniz'e ayıp etmiş oluruz, adam muazzam iş yaptı golden önce.

ben de kayseri macindaki puan kaybinda aslan payinin kayseri'nin iyi oyununa ve kadrosuna veriyorum. kayseri bu oyunla bizim seviyemizdeki her takimi zorlar. eksik oyuncular (q7-gonul) ve avrupa donusu de eklenince puan kaybi normal karsilanabilir. canımı sıkan; kayseri'nin basaksehir ile ligin son haftasinda oynayacak olmasi. basaksehir'in kayseri gibi bi takimla bu surecte oynamasi isimize gelebilirdi fakat son haftaya sampiyonun belli olmus olma ihtimali cok yuksek.

• Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Hayır, öyle bir hava esti ki sanki son hafta şampiyonluğu kaybettik.

21.01.2017 Akhisar Bld 0 - 0 Kayserispor 0-0 B
    29.01.2017 Kayserispor 4 - 1 Fenerbahçe 1-1 G
    12.02.2017 Galatasaray 1 - 2 Kayserispor 0-2 G
    17.02.2017 Kayserispor 2 - 0 Bursaspor 0-0 G
    24.02.2017 Rizespor 2 - 4 Kayserispor 1-2 G
    05.03.2017 Kayserispor 2 - 2 Kasımpaşa 1-1 B
    12.03.2017 Beşiktaş 2 - 2 Kayserispor 0-0 B

Kayserinin performansı bu, oynadığı oyun ortada, biz 3 gün önce maça çıkmışız, yakın da olsa deplasman. GG yok, Q7 yok. Ayrıca galibiyueti daha çok zorlayan da biz olduk, özellikle ikinci yarı. Çok gereksiz bir karamsarlık, futbolcularımıza gereksiz sert eleştiriler var. Anlam veremiyorum.
  • Olympiakos maçında defans evlere şenlik olacağından çift libero oynamalı mıyız sizce?

• Olympiakos maçına Talisca ile başlamayalım yeter. Necip e bu maçta yer verilmeli. Talisca yarardan çok zarar veriyor takıma, defansif açıdan zerre faydası olmadığı gibi verdiği hatalı paslar hücumda iken defans ta eksik yakalanmamıza sebep oluyor. Bekleri hücuma katılan bir takım da bu tür kritik pozisyonda ki adamın hatalı pas verme lüksü yok, ayrıca ikili mücadeleler de sürekli yer de bu herif. Alacaksa ikinci yarı duruma göre 60 dakikadan sonra alsın hoca. Kayseri ye puan kaybetmemizin en büyük sebebi talisca nın 90 dk saha da yer almasıydı. Şenol haca bazen tutulup kalıyor, böyle anlarda hep puan kaybettik o yüzden maç da istenilen verimi alamayacağını bildiği adamı son 30 dakikalar için düşünmeli.
  • Bu Ersan ın sakatlığı geçmedimi daha beyler o niye düşünülmüyor ki şu durumda, Rhodolfo ile geçen yıl sezonun ilk yarısında gayet iyi bi uyum yakalamışlardı.

Edit: Pardon avrupa ligi kadrosunda yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Saga -- 15 Mart 2017; 12:18:53 >
  • broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Kendi evimizde puan kaybı için karamsarlığa düştü herkes bence çünkü bu hafta antalya deplasmanı var oranında hocası Rıza Çalımbay her sene bizden mutlaka puan almıştır geçen yılda son haftalarda kasımpaşa ile puan almıştı olası antalya deplasmanı puan kaybı işleri değiştirir çünkü kendi evimizde puan kaybettik yani birinden birinde puan zaten kaynedicektik ama bu evimizde olan kayseri maçında değilde antalya maçında olmalıydı. Umarım antalyayı kayıpsız geçeriz kolay değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Ba tamamen hazirmis hocadan forma istemis.

Gencler macinda forma verebilirmis muhtemelen son 15 dk gorev verir

• Konuyu canlandiralim gencler yarin mac var ne bu suskunluk

• Ndiaye atiba oğuzhan. İyi bir 3lü olabilir eğer oyunumuz 4-3-3 e evrilirse

• Başakşehir'in de Kayseri ile maçı var, hatta deplasmanda ama son hafta olması pek iyi değil.Açıkçası artık onlardan da puan kaybı gelmeli, bu Karabük maçı mı olur veya Akhisar deplasmanı mı olur bilemem ama şu son 3 maçtaki şansları bir zahmet bitsin artık, sıktı valla boş kale kaçan goller, direkler vs.Bu iki maçtan sonra GS ile içeride oynayacaklar.
  • Keşke şuan hayat dursa yarın 20,59 da uyanmış olsam
  • Genel olarak Talisca'nın savunma yönünün hiç olmadığını daha doğrusu 10 numara pozisyonuna uygun olmadığını belirtmişsiniz ki çok haklısınız. Benim şahsi görüşüm Talisca kesinlikle forvet pozisyonunda oynamalı. Bizde de Podolski savunma açısından çok fayda sağlamıyor ancak kaleye yakın olduğu zaman maç başına 1-2 gol atması içten bile olmuyor. Oly maçında başarılar, oranınız da fena değil, yenersiniz inşAllah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slymndgn

Genel olarak Talisca'nın savunma yönünün hiç olmadığını daha doğrusu 10 numara pozisyonuna uygun olmadığını belirtmişsiniz ki çok haklısınız. Benim şahsi görüşüm Talisca kesinlikle forvet pozisyonunda oynamalı. Bizde de Podolski savunma açısından çok fayda sağlamıyor ancak kaleye yakın olduğu zaman maç başına 1-2 gol atması içten bile olmuyor. Oly maçında başarılar, oranınız da fena değil, yenersiniz inşAllah.

Podolski daha kısa boylu tank gibi güçlü adam. Talisca en ufak müdahalede sarsılıyor. Bir tık üstünde yerde. Açık alan topçusu Talisca. Bizim gibi dar alanda oynayan takımlar için pas yeteneği ya da fiziği yok.

• Aslında bizim sol tarada çok isterim Podolskiyi

• 
Sayfa: önceki 52405241524252435244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.