Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (5241. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52395240524152425243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ozzie veya Tolgay'dan birini satılma durumu var. Satılmasalar bile, bu takımda Ozzie'nin önünde 10 numara çok rahat oynar. Ayrıca 26 yaşında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Evren Manchester yazmış.

BESIKTAS

size bi sir veriim mi ?

ankara midpointte bjk ile ndiaye nie SUAN ayni masadalar ki

N'diaye iyi topçu da bizde 10 numara ve 6 numara oynayamaz. 10 için tekniği ve oyun görüşü zayıf. 6 için yeteri kadar pozisyon bilgisi yok.

8 oynar onda da Oğuzhan ve Tolgay var.

Tekniği iyi bir oyuncu. Oyun görüşü hakkında bir şey diyemem o kadar izlemedim ama tekniği kesinlikle zayıf falan değil.

Kısa paslarda fena değil ama uzun pas, frikik, orta açma gibi meziyetlerin pek görmedim. Fazla çalım deneyen bir oyuncu da değil. Genelde vücudunu kullanıyor. Güçlü ve hızlı. Arkasında Oğuzhan'la iyi bir ikili olabilirler ama Sosa gibi ekstra işler yapabileceğini sanmıyorum.

Tabi ayakta bile duramayan Talisca'dan çok daha faydalı olur. En azından koşar, top tutar, pozisyona girer, Oğuzhan'la ver kaç felan yapar. Defansif anlamda da iyi oyuncu. Aslında zaten orta saha profiline uygun ama hızı ve son vuruşları iyi olduğu için 10 numarada değerlendiriyor Osmanlı. Kontra atak oyununa çok iyi olur. Bizde de iş yapar ama Sosa etkisi yaratmaz.
  • broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Babel pozisyon içinde. Sürekli markaj altı kaldı. Cenk ne yaptı? Cenk dururken başkası çıkarılmaz. Artık ben ona Casper diyporum.
  • Şenol hocayı lüzumsuz yollamalar falan. Beyinler biraz sulandı sanırım.
    O zaman dans;

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nytz -- 14 Mart 2017; 23:59:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maykılscofield

Hocam bazen ozi cok iyi diyorum bazense arkadas bu cocuk napiyo diyorum.

Eger talisca seneye kalirsa bence satilsin.Yok eger biz 10 numara alicaz diyip saglam bi topcu getirirlerse bence de kesinlikle kalmali,cunku oguzhanin performansi yaninda oynayan oyunculara gore fazla degiskenlik gosteriyo o yuzden kaliteli topcu sart

Çevresindekilerin çok kaliteli olmasına gerek yok aslında. Olcay'la Sosa'yla çok uyumluydu. İkisi de pas oyununu seven oyuncular. Babel bu tipte değil. Talisca hiç değil. Sadece kaleyi düşünüyorlar, topsuz oyunda vasatın altındalar. Hocanın istediği tipte adamlar alınırsa seneye sorun yaşamayız. En azından 10 numara şart oğlu şart.

Hocam kesinlikle katiliyorum.Kaliteli derken sosa kalitesinde olsun yeter demek istemistim.

Ki zannimca sosa bizim icin piyangoydu.Gecen sezon 2. yari ligi aldi goturdu.Yasi biraz daha genc olsa ve mental anlamda daha guclu kalabilseydi iyi bi transfer yapabilirdi diye dusunuyorum.

• quote:

quote:

quote:

Hocam bazen ozi cok iyi diyorum bazense arkadas bu cocuk napiyo diyorum.

Eger talisca seneye kalirsa bence satilsin.Yok eger biz 10 numara alicaz diyip saglam bi topcu getirirlerse bence de kesinlikle kalmali,cunku oguzhanin performansi yaninda oynayan oyunculara gore fazla degiskenlik gosteriyo o yuzden kaliteli topcu sart

Çevresindekilerin çok kaliteli olmasına gerek yok aslında. Olcay'la Sosa'yla çok uyumluydu. İkisi de pas oyununu seven oyuncular. Babel bu tipte değil. Talisca hiç değil. Sadece kaleyi düşünüyorlar, topsuz oyunda vasatın altındalar. Hocanın istediği tipte adamlar alınırsa seneye sorun yaşamayız. En azından 10 numara şart oğlu şart.

Hocam kesinlikle katiliyorum.Kaliteli derken sosa kalitesinde olsun yeter demek istemistim.

Ki zannimca sosa bizim icin piyangoydu.Gecen sezon 2. yari ligi aldi goturdu.Yasi biraz daha genc olsa ve mental anlamda daha guclu kalabilseydi iyi bi transfer yapabilirdi diye dusunuyorum.

Sosa'yı biraz harcadılar gibi oldu. Bayern'de zaten forma bulması zordu. Ordan Napoli'ye gitti adamlar 3-4-3 oynuyordu. Hamsik Lavezzi felan vardı. Metalist'te kendi bölgesinde oynamaya başlayınca açıldı adam. Atletico kurtarıcı diye getirdi yarım sezon. Şampiyonluğa büyük katkı verdi.

Avrupa kariyerine kendine uygun bir takımda başlasa çok daha iyi bir geçmişi olurdu. Yine de bu yaşta Milan'a transfer olmak başarıdır. Gerçi orda da adamı ön libero gibi bi yerde oynatıyorlar da neyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Babel pozisyon içinde. Sürekli markaj altı kaldı. Cenk ne yaptı? Cenk dururken başkası çıkarılmaz. Artık ben ona Casper diyporum.

Çokta güzel diyosun dostum cuk oturmuş hele son maçtan sonra iyice fitil oldum zaten.

• nasri kızardı tosicin hareketinin aynısını yaptı sarısı vardı atıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahsur kalan adam -- 15 Mart 2017; 0:15:59 >
  • Olympiakos maçı defans tandemi mitrovic-tosic..

• Türk takımlarının olmadığı ŞL haftalarında Salı günü maç seçim hakkı TRT'de mi? (UAL için Türk takımlarının maçlarında tercih hakkı TRT'deydi). Valla böyleyse niye turun belli olduğu Juve-Porto maçı yayınlanıyor, cidden garip.Geçen sefer de güzel olacağı en başından belli olan 5-3'lük City-Monaco maçı dururken gittiler diğer maçı verdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Türk takımlarının olmadığı ŞL haftalarında Salı günü maç seçim hakkı TRT'de mi? (UAL için Türk takımlarının maçlarında tercih hakkı TRT'deydi). Valla böyleyse niye turun belli olduğu Juve-Porto maçı yayınlanıyor, cidden garip.Geçen sefer de güzel olacağı en başından belli olan 5-3'lük City-Monaco maçı dururken gittiler diğer maçı verdiler.

Her seferinde öyle yapıyorlar belki tivibu izlensin diyedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • khan_1903 kullanıcısına yanıt
    Georgia tv var bugün Leicester maçını yayınladı hem de Türksatta çıkıyor. maçta şifre girebilir onu da biss key ile halledebilirsiniz geçen Barcelona psg maçına da burada baktım

• quote:

Orijinalden alıntı: Nytz

Şenol hocayı lüzumsuz yollamalar falan. Beyinler biraz sulandı sanırım.
    O zaman dans;

bu ne lan süper haha kim yaptı bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Türk takımlarının olmadığı ŞL haftalarında Salı günü maç seçim hakkı TRT'de mi? (UAL için Türk takımlarının maçlarında tercih hakkı TRT'deydi). Valla böyleyse niye turun belli olduğu Juve-Porto maçı yayınlanıyor, cidden garip.Geçen sefer de güzel olacağı en başından belli olan 5-3'lük City-Monaco maçı dururken gittiler diğer maçı verdiler.

Her seferinde öyle yapıyorlar belki tivibu izlensin diyedir

Öyle herhalde, yoksa akıl karı değil şu maçı yayınlamak.

@mmeehhmet Teşekkürler dostum bilgi için
  • nasri atılmış mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

• quote:

Orijinalden alıntı: mmeehhmet

Georgia tv var bugün Leicester maçını yayınladı hem de Türksatta çıkıyor. maçta şifre girebilir onu da biss key ile halledebilirsiniz geçen Barcelona psg maçına da burada baktım

idman tv çıkmıyor mu abi türkçe mis gibi

"neymarın zerveessii"
  • Renktaşlar sizce bu sezonun en iyi golcüsü ünvanını Cenk hakediyor mu? Ulusal bir ankette bile (www.favorisporcum.com ) önde gidiyor. Bence beş para etmez..
  • Ndiaye seneye bizdeymiş diyolar.Gelirse çok sevinirim,çok beğendiğim bir oyuncu.

• Ndiye gibi birisi değil nikola vlasici almak lazım

• 
Sayfa: önceki 52395240524152425243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.