Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (5231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52295230523152325233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • seneye veteran forvet gelecekse 2. forvetin aboubakar olmasını isterim cenkin yerine.
  • Aboubakarin attigi calimi idirak etmek icin 7 kere izledim. Akil alir gibi degil ya. Porto bosuna 10 milyon opsiyon koymadi. Hatta suan pisman olmuslardir az koyduk diyolardir. Suan eplde 15 milyon piyasasi var bu adamin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cenkin en iyi yaptığı şey hakeme yürümek ve kart görmemek çok agresif oynuyor Avrupa'da yapamaz aynısını

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfagvn

quote:

Orijinalden alıntı: Winnetou21

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Do Bemol Kerim

quote:

Hiç boşa konuşmayın bütün suç şenol hocada, golü atmışsın neyi bekliyorsun çıkar cenk yada taliscadan birini kayseri zaten kontra arıyor ekmeğine yağ sürüyosun

Kesinlikle haklısın kardeşim, bu maçı Şenol hoca verdi. Şu Cenk neden bu kadar uzun süre oyunda tutulur bi tane mantıklı açıklaması yok.

kimi alcakti cenkin yerine

Gökhan inler veya necip girecekti 1-0 skora yatacaktı böyle maceraya hiç gerek yoktu

fb gibi anadolu takimi gibi oynayalim marcello cikinca kurgumuz bozuldu olay bu

Ne alakası var fb ile, öne geçmişiz zaten oyunu tutmamuz lazım artık onu diyorum

fb bursa macini izlemissindir noldu tuttular oyunu son dakka gitti

Biz sanki tutmadık 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: m0Ni

abuşun gol sonrası talisca neden sevinmiyor? sıkıntılar var takımda

cibilliyet reyisi gördüm moralim bozuldu
  • Cenke anadolu takım golcüsü diyipte abuyu savunduğum zaman cenkciler eleştri yağmuruna tutuyrdu beni

Abu kesinlikle çok kaliteli.

Futbol muhabbeti geçen heryerde derim

Bundan 2 3 sene sonra abu bizde oynuyrdu dye muhabbetler dönecek yazın bi kenara

Adam çok çok yetenekli sadece beyin yok onuda geliştirdimi o içindeki deli potansiyeli her maç patlayacak

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    sakin ol efe,
    bas.top.seyredemedim,
    değişiklik işini geçelim o zaman,

CENK'i sağ öne atsa ABU bu kadar günüde iken iş bitecekti bunu göremedi canı sağolsun deyelim,

maç maç gitmekten başka çaremiz yok !
    ama antalya yı yenmeliyiz

#nefretimsinriza
  • aslında geçen seneye göre yep yeni bir takımız oyun anlayışınız değişti.beklerimi bu sene ön plana çıkarken kanatlarımız sıkıtılı hale geldi.

Ricardonun gününde olması bekliyoruz bazen.

Sosa gibi savunma arkasına pasları başarıyla geçirebilen bi adam olsaydı bugün aboubakar ı çok daha farklı konuşurduk.

Yan toplarda hava toplarında bi etkiliğini pek göremesem de gol vuruşları zaman zaman çok şaşırtıcı oluyor.

sene iki kanat bi 10 numara bi de stoper lazım bana göre.

Bunlar sayısal anlamda değil kalite anlamında direkt 11 oyuncusu olursa çok daha iyi olabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worm Holes -- 13 Mart 2017; 2:18:14 >

•  [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Futbolun medenileşmesi demek taraftarın çekirdek çitlemesi demek arkadaşlar bunu kabul edin.

Hem fanatik hem düzgün taraftar olunmaz.

Artık hiçbirşeyin eski tadı yok diyebilirsiniz ama gidilat böyle.

• Avrupa maçları sonrası hep sıkıntı çekiyoruz. Başakşehir daha avantajlı.
  • Quaresma şaklabanının Talisca'yı falan himayesi altına aldığını düsünüyorum. Aboubakar Olympiakos maçında da gol atınca bu Quaresma ve Talisca sevinmemişti. Ayrıca yine bu ikili bomboş pozisyonlarda Aboubakar'a pas atmamışlardı. Aboubakar gol sevincini Quaresma'ya doğru koşarken bi anda arkasını dönüp kulübeye doğru koşarak kutlamıştı. Kesinlike bilmediğimiz bir şeyler oluyor takım içinde. Şu Quaresma ergeni = problem demek.

• Q7 eksikliği hissedildi. Tolgay gibi topa vuramyı bileyen bir kabiliyetsiz harcadı atakları.

Stoperler allaha emanet.

Kayserinin defansı amerika beşiktaşın defansı afganistan gibiydi.

Cenk her zaman oldugu gibi troll.

Fabri daha iyi oluyor ancak bizim iyi olma sürecinde değil iyi olan kaleciye ihtiyacımız var.

Talisca denedi. Zayen beşiktaşı bu sene bjk yapan kaleyi denemesi ve oyunu açması. Ancak talisca bugün çok abarttı. Oly maçında da abartmıştı. Top dağlara taşlara gidiyor. Sabri reyiz vol2. İsabetli şutları oldu özellikle cezasahası dışından son çeyrekte heyecanlandrdı ama oranı çok düşük.

Şenol hoca tolgay ı şutla cenk i şişir şişir iyi paraya kakala

Takım oturmuş durumda değil.

Sadece q7 eksiklğinde kanatlardan etkili gelemedik. Beşiktaşta bir iki kişi ile sistem çökerse böyle konuşulmaya devam eder.

Bu puan kaybı ders olur inşallah oly rövanşta çakılır bu gazla ligi de artık namağkup bitirmek elzem. 1 maç daha giderse şamarı yeriz.

• Bunu ben de sezdim. Taliscayı düşünmemiştim ama hakkılık payı var. Q7 ve hacıbekir arasında bir tiyatro dönüyor.

Birbirlerine pas dahi vermemeye çalışıyorlar.

Q7 geçen haftada şenol hocaya atarlandı.

Yaş yolun yarısı olmuş böyle çocuksu şeylere girmemeli ama perde arkasını da bilemiyoruz. Belki suçsuzdur. Çünkü quaresma cidden bu sezon çok daha ağırbaşlı sakin ve paylaşımcı pynamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaRaKaN -- 13 Mart 2017; 3:20:2 >
  • Nedense İlhan Mansız'ı çok farklı seviyorum, sanırım bir daha Beşiktaş forması altında bu kadar hırslı bi adam izleyemeyeceğiz...

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: Francis

Quaresma şaklabanının Talisca'yı falan himayesi altına aldığını düsünüyorum. Aboubakar Olympiakos maçında da gol atınca bu Quaresma ve Talisca sevinmemişti. Ayrıca yine bu ikili bomboş pozisyonlarda Aboubakar'a pas atmamışlardı. Aboubakar gol sevincini Quaresma'ya doğru koşarken bi anda arkasını dönüp kulübeye doğru koşarak kutlamıştı. Kesinlike bilmediğimiz bir şeyler oluyor takım içinde. Şu Quaresma ergeni = problem demek.

Aboubakarin gol sevinci oyle biraz. Adam nasil sevinecegini sasiriyor. Benficaya attigi golden sonra da once bir duraksamisti sonra depar atmaya baslamisti. O da oyle bir delikanli iste napalim.

• Puan kaybedebilirdik ama bu içeride olmamalıydı.
    Şimdi deplasmanda başakşehire yenilmemek farz oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bakalım rakiplere yatan beşiktaşa oynayan rıza hocamız yine çelmesini takacak mı bize

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu arada Sergen hoca gözüme girdi dün. Bazıları gibi Beşiktaş nefretiyle sahaya çıkmadı. Çıktı işini yaptı. Beşiktaşlı kimsenin maçı satmasını isteyeceğini düşünmüyorum zaten. Herkese aynı oynasın canımı yesin. Gollerde dikkat ettim ne sevindi ne bir şey yaptı. Efsanesi olduğun kulübe karşı böyle saygılı olacaksın. Teknik direktör olarak geleceğimiz parlak. Hem deli İbo hem Sergen cidden çok iyi hoca olacaklardır biraz tecrübe ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

quote:

Orijinalden alıntı: m0Ni

abuşun gol sonrası talisca neden sevinmiyor? sıkıntılar var takımda

cibilliyet reyisi gördüm moralim bozuldu

Kopardı beni bi tripler bi havalar bunu trübüne çağırmayıp yokmuş gibi davranıyorlarya yediremiyor belli yani :)

• 
Sayfa: önceki 52295230523152325233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.