Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (5225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52235224522552265227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cenk çöpü haftaya oynarsa aboubakar yedek baslarsa hocanın adaleti yoktur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.gol tamamen tosiç hatası izledikçe sinir oluyorum rakibi nasıl kaçırıyor yazık atibada orayada yetişmeye çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Su Aboubakarin yaptigi calimi hala cozemedim cok zor bi hareket

Hocam bende topcuydum 18 ime kadar gencler a takimiyla arada bi antrenmanlara cikip maca gidiyodum u18 de oynuyodum.Tabii sakatlanana kadar

Neyse abounun yaptigi harekete cok calistim ama oyle boyle degil hocam saka yapmiyorum bi ara kafaya taktim antrenman sonrasi 1 saat bu hareketi deniyodum.Fakat sonradan farkettim ki mac icinde yapilabilecek bi hareket degil hareketi yapamazsan rezil oluyosun.

Abou hareketi yapinca cidden helal olsun dedim yani anliycagin oyle basit bi hareket degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maykılscofield

quote:

Orijinalden alıntı: Machan

quote:

Orijinalden alıntı: fatih2085

gelecek hafta liderlik büyük ihtimalle gidecek hala kesin şampiyonuz diyenler var cidden mantığınızı çözemedim

Benim en gıcık olduğum bizi(gs) yendiler diye kendilerini şampiyon ilan eden arkadaşlar.

Evinizde yendik ve 8 puan var hic utanmiyo musun kardesim.Dile kolay 8 puan 3 maclik fark var 2-2 biten macin ardindan gelip kendini sampiyonluga ortak yapman cok komik

İyi yada kötü bu sene sampiyon biziz lig bitti kabullen artik

2012-13 sezonunda biz size daha fazla fark atmışken abiniz real madridi yeniyordu HİHİHİHA. Şampiyon Başakşehir kabul et bunu. İmzamdaki sözleride sana hazırladım.

• Bu yaz Cenk Tosun'u pik fiyattan satmak için en büyük ve muhtemelen tek şansımız. İttire ittire kral yapsak da en yüksek verene yollasak.

Kendisi bizde as santrafor olmak istiyor, hedefi güzel ama kusura bakmasın seneye Gomez falan hiç getirmesek Aboubakar kalsa bile yedek santrafor durumuna düşüp kulübe yolunu tutacak, bu çok açık ve net. Bu kadar pasif, bu kadar silik bir santrafor, bilemiyorum nasıl bitecek sezon.

Talisca ikinci yarı tamamen oyun disiplininden koptu ve bireysel oynadı, hele son çektiği şut mazeret kabul etmez. Bir güzel fırça kaymıştır teknik ekip. Qua yok diye mi böyle savruk ve narsist oynadı bilinmez ama hiç yakışmadı. İkinci yarının ilk dakikasında da topu kontrol edip vursa belki başka şeyler konuşuyor olurduk şimdi, yazık.

Defans hattı Adriano dışında Pedro, Miloş olmadı umalım da Mitro tutar ancak ne yalan söyliyeyim şu an görünen 2 sene sonra italya serie a'da 12-18. sıradaki takımlarda kulübe oyuncusu. Miloş bile gitti 2 senedir bundesligada 11 oynuyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

gelecek hafta liderlik büyük ihtimalle gidecek hala kesin şampiyonuz diyenler var cidden mantığınızı çözemedim

Benim en gıcık olduğum bizi(gs) yendiler diye kendilerini şampiyon ilan eden arkadaşlar.

Evinizde yendik ve 8 puan var hic utanmiyo musun kardesim.Dile kolay 8 puan 3 maclik fark var 2-2 biten macin ardindan gelip kendini sampiyonluga ortak yapman cok komik

2012-13 sezonunda biz size daha fazla fark atmışken abiniz real madridi yeniyordu HİHİHİHA. Şampiyon Başakşehir kabul et bunu. İmzamdaki sözleride sana hazırladım.

Sizleri Beşiktaş başakşehirli yaptı ya helal olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

quote:

Orijinalden alıntı: Iphigeneia

quote:

quote:

Ee "Şaklaban Kayseri maçında yok bakın nasıl oynayacağız?" diyenler burada mı? Bir tane organize atağımız yok? 10 tane ortadan 2-3 tanesi tutuyor verimsiz vsvs. deniyordu. Ona muhtaçtık bu maçta? Talisca yerine Quaresma olsaydı kötü mü olurdu? Evet son maçta kötü oynadı ama linç etmek çözüm değil. Bu takım maalesef Quaresma'nın iyi performansına muhtaç. Elimizde başka kimse yok. Quaresma'nın yokluğunda takım çizgiye indiğinde eli ayağı titredi. Bir tane adam gibi orta açamadık içeri.

Aynen orta acmadan mac kazanilmiyor. O zaman karabuke neden kaybettik o mac bir suru orta acmisti takim halbuki ? Su mactan quaresmaya pay cimartmaya calismayin. Ggnin eksikligi cok daha fazla belli oldu bu macta q7ye gore. Sorun q7nin olmamasi degil onun yerine oynayacak baska kanatin olmamasi. Yoksa quaresma cok da harika bir oyuncu degil zorunluluktan her mac 11.

Bu takım maalesef Quaresma'nın iyi performansına muhtaç. Elimizde başka kimse yok. demişim zaten? Orta açmadan maç kazanılıyor ama sene başından beri taktiğimiz resmen orta-kafa-gole döndü. Oyunda ortacı olmadan nasıl yapacaksın bunu?

Bu sene quaresma ve taliscaya muhtaciz zaten cunku yerlerine oynayacak adam yok. Ama seneye ikisi de gonderilip yerlerine visca gibi kanat, sosa gibi 10 numara almaliyiz.

Ben de onu diyorum işte. Halen aktif şekilde oyuncumuz olan ve yedeği olmayan birini böyle linç etmek hem gereksiz hem saçma. Düzelip kendine gelmesini ummaktan başka çaren yok. Ki bence son iki maç hariç takımın hücum yükünü yüklenen adamdı. Taraftar olarak bir maçta kral bir maçta tü kaka yapmayı çok seviyoruz herkesi. Devre arasında Tosic komutandı, Talisca kurtarıcı.

• Hala cenk, oğuzhan, talisca, babel ve özellikle inanması güç ama tosiçi savunanların olduğu yerde daha yorum yapmıyorum... Tamam taraftar olamaz ama umarım teknik heyet ve yönetim birazcık gerçekçi olur bundan sonrası için.

Burda birilerini kırdıysam çok özür dilerim, önemli olan beşiktaş gerisi hikaye. 20 yıldır çoğunlukla kahır da çeksek hep yanında oldum takımımızın ve artık kaybetmeye tahammulüm kalmadı. Lütfen bizi de birileri düşünsün de ona göre takım kursun, ona göre sahada mücadele etsin.

Sezon sonuna kadar yorum yapmayacağım, inşallah şampiyon olduğumuz gün kutlamak için burada buluşuruz...
  • quote:

Ee "Şaklaban Kayseri maçında yok bakın nasıl oynayacağız?" diyenler burada mı? Bir tane organize atağımız yok? 10 tane ortadan 2-3 tanesi tutuyor verimsiz vsvs. deniyordu. Ona muhtaçtık bu maçta? Talisca yerine Quaresma olsaydı kötü mü olurdu? Evet son maçta kötü oynadı ama linç etmek çözüm değil. Bu takım maalesef Quaresma'nın iyi performansına muhtaç. Elimizde başka kimse yok. Quaresma'nın yokluğunda takım çizgiye indiğinde eli ayağı titredi. Bir tane adam gibi orta açamadık içeri.

Geçen maç şaklabanlık yaptığı için oynayamadı bu maçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

quote:

quote:

quote:

Şampiyon başakşehir diyince takım mı değiştirmiş oluyorum ? Objektif yorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield.

Aboubakarı beğenmeyip yakışıklı forvet isteyenler çıksın ortaya. Karaboğa ekselansları aboubakar ulan

Konuyla alakali olarak karabogamiz Allahin keli nusretten daha yakisikli.Haters gonna hate

• quote:

Orijinalden alıntı: muratdem88

quote:

Orijinalden alıntı: blackshow

quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Su Aboubakarin yaptigi calimi hala cozemedim cok zor bi hareket

Ben izlerken düşündüğüm asıl yapmak istediği hareketi yapamayıp daha iyi bir hareket ortaya çıkmasıydı ama şaşırmadım bi ara ronaldinho nun hareketiyle iyi çalım atmıştı. O potansiyal var.

Bence bilinçli yaptı hocam. Ben o hareketi hayalimde canlandiramiyorum adam uyguluyor

Evet hocam bir daha yakından izleyince bilinçli yapmış gibi bence çok fazla ronaldinho izliyor çünkü bunlar hep onu yaptığı hareketler

• Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Hocam hafta içi Olympiakos lu olurlar hafta sonu Başakşehirli. Fazla takılma
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

quote:

Geçen maç şaklabanlık yaptığı için oynayamadı bu maçta.

Orası öyle. Ama bu maçtan sonra Quaresma'nın kesileceği yönünde hayalleri olanlar vardı. Realist olmak gerek. Gerçek şu ki şu an bu takım Quaresma'yı kesebilecek bir takım değil. Ne yerine adamın var ne de taktiğini değiştirebileceğin boşluk. Quaresma'nın son iki maçtaki ruh halini bırakmasını umacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kreus

Aboubakar toplamda 12 gole ulaştı bu akşam. 153 dakikada 1 gol ortalaması ile oynuyor. Gollerin hiçbiri penaltıdan değil. Çoğu maçta da forvet değil kanat/forvet olarak oynadığını hatırlatmak isterim.

Cenk Tosun'un toplamda 19 golü var. Bu şekilde 140 dakikada 1 gol ortalaması var. 6 golü penaltıdan. Penaltıdan attığı golleri çıkardığımızda 205 dakikada 1 gol ortalaması tutturuyor.

Amacım Cenk'in penaltıdan gol atmasını eleştirmek ya da Cenk Tosun'u küçümsemek değil. Sadece Aboubakar'a sizce de biraz fazla haksızlık yapılmıyor mu? Gereken şansları bulamamasına rağmen gayet iyi bir gol/dakika ortalaması ile oynuyor. Oyunda olduğu anlarda hırsı ve isteğiyle hepimizi yeterince tatmin ediyor. Bu çocuğa sahip çıkmalıyız arkadaşlar. Oldukça duygusal biri olduğu zaten belli oluyor. Kendine olan güveni arttıkça daha da iyi olacaktır. Bonservisinde ve maaşında indirime gidilebilirse önümüzdeki yıllarda da takımda görmek isterim açıkçası.

Seneye Cenk iyi bir paraya satılıp gelen parayla (Aboubakar tehditci bir yedek olacak şekilde) üst düzey bir golcü ve Marcelonun yanına çok iyi bir stoper (Tosiç ve Gökhan inlerden gelecek parayla) alırsak gene şampiyon oluruz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

quote:

quote:

quote:

Şampiyon başakşehir diyince takım mı değiştirmiş oluyorum ? Objektif yorum.

Genç sen onu boşverde ygs de ne yaptın

• quote:

Bundan sonraki maclarda tosic yerine mitrovic. Cenk yerine aboubakar oynamali.

taliscayı değiştimeyi unuttun galiba
  • quote:

quote:

quote:

quote:

30 puan be 30 dile kolay

Bu arada engelliyorum yasin max 12 falandir senin

• Maç içinde bir Cenk'e bir Aboubakar'a bakıyorum.

Abou koşuyor adam geçiyor mücaadele ediyor. Cenk ayağına top bekliyor sadece. Q7'nin kestiği toplara ben dokunsam gol atarım zaten. Abou sürekli oynasın. Cenk de yedekten girip katkı verebilir.

Hatta Abou'yu 4-5 bonservis 1.5 2 maaşla takıma katsak iyi olur. Karakteri düzgün sevimli bir arkadaşımız. Maçtan kopmuyor en önemlisi. Şenol hoca Bakambu çıkarabilir mi düşünmek lazım.
  • sfzb67 kullanıcısına yanıt
    kiev maçı 1. gol copy-paste. sonra niye sözleşmesi uzatıldı deyince yönetim düşmanı dediler sesimiz çıkmadı.

fiko bu sezon iyi iş çıkarmıyor maalesef. oyuncuların da hatası var babel yatışa gelmiş cenkin posası çıkmış gibi sanki oly maçında çok bir şey oynadılar ya.

beck çok düz bir oyuncu isterse türkçe öğrensin gönder gitsin. gönül her türlü iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asmodian1 -- 12 Mart 2017; 21:55:49 >
  • 
Sayfa: önceki 52235224522552265227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.