Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RevivaL

Şampiyona yakışır şekilde imza yapacak yok mu ?

Ben eskiden kullanıyordum ama sistem tavsiyeleri ve otomobil genel forumundaki admin ya siliyordu yada banliyordu sende görmüşsündür fb ve gs imzalarına ceza yok
  • Şampiyon bir günden herkese merhaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Estonya Feribotu

Şampiyon bir günden herkese merhaba.
    Beyler maçta sesim kısıldı yeni geldim kendime. Şampiyon takımın şampiyon taraftarına selam olsun
  • Transfer haberlerine bakiyorumda hic kaleci sözü gecmiyor umarim tolga ile sampiyonlar ligine gitmeyi dusunmuyolardir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_fan_club

Şampiyon bir günden herkese merhaba.

Çok şampiyon bir gün bugün

Evet. Şımarmak yok hayde bakalım transfer haberleriyle devam edelim.

Fikret orman gomezin durumunun bir kaç hafta içinde belli olacağını söyledi.
  • Death52 kullanıcısına yanıt
    [image]Amin[/image]
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerakcakaya

Konumuz hayırlı olsun.. Taner kardeşim 15-16 konunu her açtığımda ilk mesajını beğenmek için şampiyon olmayı beklemiştim. şampiyon olunca tıkladım beğeni :)) bu sezon da aynısı olacak inşallah.

Eyvallah dostum güzel duyguların için teşekkür ederim.

Artık önümüzdeki seneler Beşiktaş'ımızın devri ve nice şampiyonuklar bizlerin olacak inşallah;

Beşiktaş'ımız daha da güçlendi, önümüzü öyle kolay kolay kesemeyecekler;

15. Mayıs 2016'da Dolmabahçe'de KARAKARTAL'ın yeni dönemi başladı!

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: sümerbeg

quote:

Orijinalden alıntı: omerakcakaya

Konumuz hayırlı olsun.. Taner kardeşim 15-16 konunu her açtığımda ilk mesajını beğenmek için şampiyon olmayı beklemiştim. şampiyon olunca tıkladım beğeni :)) bu sezon da aynısı olacak inşallah.

Eyvallah dostum güzel duyguların için teşekkür ederim.

Artık önümüzdeki seneler Beşiktaş'ımızın devri ve nice şampiyonuklar bizlerin olacak inşallah;

Beşiktaş'ımız daha da güçlendi, önümüzü öyle kolay kolay kesemeyecekler;

15. Mayıs 2016'da Dolmabahçe'de KARAKARTAL'ın yeni dönemi başladı!

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Alıntıları Göster
    Gomez bence kalır. Yeni stat, alışmış olduğu bir kulüp, oyuncular, şehir var. Şampiyonlar Ligi var en önemlisi. Fikret Başkan defansı ve kaleyi değiştirir umarım komple.

• İki gidip gelen bek alsinlar, gerisi hikaye. Sosa ile Ozi bi sag aciga bi sol aciga uzatsin topu, rakipler vertigodan gelemezler kaleye zaten. Kjaer ile Alves baltasi ve 3 ön liberoyla neredeyse bize yakin gol yediler. Ama Gokhan ile Caner farki vardi.

Stoper ve ön liberoya da ekstra 1'er kalite alinirsa dadindan yenmez tabi.

Kulübe kaliteli olmali ayrica. Beck, İsmail, Veli, Tolgay, Cenk, Necip, Atiba, Kerim, Olcay'in oldugu bi kulübe rakibi baştan bezdirir. Fb'nin sene basindaki avantajlarindan biri buydu. Bu takima ve taraftara guven veriyor. Bu iş zor da degil aslinda. İnsallah scouting'i iyi yapmislardir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asasdas

Gomez bence kalır. Yeni stat, alışmış olduğu bir kulüp, oyuncular, şehir var. Şampiyonlar Ligi var en önemlisi. Fikret Başkan defansı ve kaleyi değiştirir umarım komple.

Alıntıları Göster
    Alexis ve Marcelo rotasyon olarak kalabilir. Rhodolfo'nun nasıl döneceğine bağlı olarak 1 yada 2 stoper alınmalı. Keza Sağ-Sol beklerde git gel yapabilen isimler olmalı.

Yeni konu hayırlı olsun. O sene bu sene bundan sonra her sene

• quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş

quote:

Orijinalden alıntı: pennyroyaltea

maçı izleyebileceğimiz bir link varmı , evde lig tv var gerçi veriyor bazen eski maçlarıda denk gelmek lazım akşam.

@Herr0glu hocan twitterda bu arkadaşı takip edin sezon bitince bir blog sitesi açıp sezonun tüm maçlarını full hd yükleyeceğini söyledi. Profil benim değil bana söyledi. Onun dışında şimdilik arıyorsanız osmanlı maçını forza foruma bakabilirsiniz

bana şimdilik lazımdı , dün stadın orda idik izleyemedim tüm maçı ara ara baktım periscope dan , lig tv bugün veriyorda iş saatine denk geliyor forzaya bakayım bulursam sağol.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş

quote:

maçı izleyebileceğimiz bir link varmı , evde lig tv var gerçi veriyor bazen eski maçlarıda denk gelmek lazım akşam.

@Herr0glu hocan twitterda bu arkadaşı takip edin sezon bitince bir blog sitesi açıp sezonun tüm maçlarını full hd yükleyeceğini söyledi. Profil benim değil bana söyledi. Onun dışında şimdilik arıyorsanız osmanlı maçını forza foruma bakabilirsiniz

bana şimdilik lazımdı , dün stadın orda idik izleyemedim tüm maçı ara ara baktım periscope dan , lig tv bugün veriyorda iş saatine denk geliyor forzaya bakayım bulursam sağol.

Alıntıları Göster
    Şampiyonluk Anaların Ak sütü gibi Helal Olsun.
    Şerefiyle Hakkıyla Söke Söke Kanırta Kanırta...

• Günaydın şampiyon takımın şampiyon taraftarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

quote:

Ben eskiden kullanıyordum ama sistem tavsiyeleri ve otomobil genel forumundaki admin ya siliyordu yada banliyordu sende görmüşsündür fb ve gs imzalarına ceza yok

Kullandığın imzayı at bi bakayım olmazsa. Kurallara aykırı değilse öğretelim yönetici arkadaşlara.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

quote:

Kullandığın imzayı at bi bakayım olmazsa. Kurallara aykırı değilse öğretelim yönetici arkadaşlara.

Alıntıları Göster
    KALE ve DEFANS'a yönelik transferler yaparsak CL'de başarılı oluruz bence

• Bir tane on libero
    Iyi bir sag sol bek
    2 tane ust duzet stoper
    Kaleci

Bu bölgelere iyi transferler yapılsın seneye de sampiyonuz insallah Clde de iyi kura çekersek gruptan cikariz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fallofday

Şampiyonluk Anaların Ak sütü gibi Helal Olsun.
    Şerefiyle Hakkıyla Söke Söke Kanırta Kanırta...

Alıntıları Göster
    Yeni konu gelmiş favorilere ekledim :)

Gelecek sene de şampiyonluğun en büyük adayıyız.Takımın çok bozulacağını sanmıyorum.

Yaz kampından sonra kaleye Boyko geçer diye düşünüyorum artık.

Tosic'in stoper performansı çok iyiydi bence :)

Parayı beklere verelim 1 adette iyi stoper bizim kadro hazır bence :)

Veli ve Tolgay ne olacak bilmiyorum da sağlıklı dönemeyeceklerse Topal'ı alalım Fenerden :)

Atiba ve Topal Şampiyonlar Ligi maçlarında süper olur :)

• Pedro, Milosevic ve Alexis'i ortalama 1.5m den satsak 4-4.5m gelir elde ederiz. Atınç'tan da 1m gelecek. Yani üstüne biraz para koyarak 7-8m paraya sağlam bir stoper alırsak, iki sağlam bekle de kombine ettiğimiz zaman defans hattımız baya iyi olur. Marcelo'nun bonservisi galiba 1.5m'di. O fiyata iyi bir yedek olur.
  • yok mu soyle bi "sezonun en iyisi" anketi vs ? tüm sülale atiba'ya oy verelim
  • Skrtel için kulübü 5 milyon €, oyuncuda yıllık 4 milyon € istiyormuş. Biz oyuncuya 2.5 milyon € önermişiz
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.