Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
132.187
Cevap
198
Favori
2.889.506
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    3675 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

gunaydin iyi pazarlar.

keske mac bugun olsaydi relax izleseydik ya simdi pztsi isten sonra izliycez

bugunden kupon yapcam totem amacli full gs ye fln vericem hep ise yariyo

Sorma hocam öğlen 1 de okuldan çıkıp 7 ye kadar çalışıcam akşam gelip birde maç stresi inşallah tv ye tekme atacağım bi maç olmaz

hocam bende 6 da isten cikicam 7 de evdeyim aramizda bi saat var tr saati tam 8 olcak direk stresle yemek yerken vs izlemeyi sevmiyorum ama mecbur keske tr saat olayini yapmasaydi ayniydik ne guzel.

Sen romanyada mıydın hocam

evet
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun

• Yarbay
    7814 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

Yarın ki maçı yapması gerekenler Babel ve Aboubakar. Maaş skalasında en yüksek maaşı alan topçularınız Allah'ın izniyle Ttnet Arena'dan çıkaracaklar bizi.

Amin !! tabi hoca Cenk ile başlamazsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3064 Mesaj
    Babel de kaç maçtır kötü. Umarım derbide atar, attırır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Fernando!

Yarın ki maçı yapması gerekenler Babel ve Aboubakar. Maaş skalasında en yüksek maaşı alan topçularınız Allah'ın izniyle Ttnet Arena'dan çıkaracaklar bizi.

Abou 3.3 alırken forvet en fazla parayı alır palavrasını uydurdular ama yedek oturuyor Ada'm. Hoca düzgün taktik ile cikacaksa , stoperlerin arasında kaybolan Cenk yerine güçlü hızlı aboubakar oynamalı.ama hocanın ezbere is yapacagını dusunuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Derbide aboubakari tercih ederim ben de ama cenk gol atiyor yapacak bir sey yok. Su noktada onu oynatmak zorundayiz. Suan kesmek onu tamamen kaybetmek olur. Fm degil ki bu oyle kesesin direk. İnsan yonetmekle ilgili biraz. Aboubakar duruma gore son 30 dakika girecektir muhtemelen.

Benim gönlümdeki 11 de bu. Oğuzhan ve Babel hamle oyuncusu olurlar.

"...They wear white for me
    Seemingly jaded and lost
    I forge myself into your dreams
    And here I am your life..."
  • Yarbay
    3965 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus III

Fabri - Gökhan Gönül - Marcelo - Mitrovic - Adriano - Atiba - Gökhan İnler - Quaresma - Talisca - Aboubakar - Cenk

Babel tam sistemin mükemmel oyuncusu şuan da. Oyunu ileri yıktığımızda 2. forvet oluyor. Geriye yaslandığımızda hem defansa yardım ediyo hemde geniş alanda etkili. Babel şuanda Atiba ve Marcelodan sonra en iyi verimli oyuncu bana göre.

Orijinalden alıntı: Papa Het

Derbide aboubakari tercih ederim ben de ama cenk gol atiyor yapacak bir sey yok. Su noktada onu oynatmak zorundayiz. Suan kesmek onu tamamen kaybetmek olur. Fm degil ki bu oyle kesesin direk. İnsan yonetmekle ilgili biraz. Aboubakar duruma gore son 30 dakika girecektir muhtemelen.

Cenk 2. yarı girince daha iyi oynuyor. Gücünü saklıyor ilk 11de oynayınca gözle görülüyor artık.
    |
    |

Orijinalden alıntı: BlueTixx

Dünyanın en iyi hakemi maçımıza verildi oley be http://tr.beinsports.com/video-galeri/besiktas-galatasaray-derbileri/besiktas-galatasaray-3-3

Adamın son yönettiği derbi, 2.5 yıl önce bizi Olimpiyat Stadı'nda doğradığı FB maçımız, ne alakaysa da şimdi bunca zaman sonra maç alıyor. Valla şu hakemi düşündükçe maçla ilgili hiçbir beklentim kalmıyor, umarım yanılırım da yarın güzel bir sonuç alırız.
    |
    |

• Yarbay
    3912 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus III

Fabri - Gökhan Gönül - Marcelo - Mitrovic - Adriano - Atiba - Gökhan İnler - Quaresma - Talisca - Aboubakar - Cenk

Inler su haliyle hamle oyuncusu bile olamaz ama

|
    |
    |
    |

With Donanımhaber since 2005
  • Yarbay
    4694 Mesaj
    Gönül ister aboubakar oynasın cenk son 20 dakika yorulmuş savunmaya karşı girsin ama gol atan santraforu kesmez şenol hoca

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Yüzbaşı
    454 Mesaj
    Ersan yaşıyor mu yaw? Kaval kemiği kırılmış Ba, aşili kopmuş Caner dönecek sağlam Ersan yok ortada. Mitrovic'e güvenmiyorum, Şenol Hoca'ya da üzülüyorum çünkü Tosic seçim değil mecburiyet olmuş durumda.

|
    |
    * 87 Modifiye Kartal * Alçak Amortisör * 5+1 Subwoofer * İmitasyon Altın Zincir * Düşük Bel Diesel 501 * 162 Adet Turkish Undergraund Rap Mp3 * Freebag * Köpek Öldüren Redboys Parfum * Egos Jöle *
  • Yüzbaşı
    408 Mesaj
    Osmanlı gol atacak geliyor 4-5 dk kaldı :D

edit : olsa iyiydi :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naganzo -- 26 Şubat 2017; 17:53:48 >
    |
    |

Çe faci? !
    Am mers Timuşoara^^
    |
    |
    inonu88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Gönül ister aboubakar oynasın cenk son 20 dakika yorulmuş savunmaya karşı girsin ama gol atan santraforu kesmez şenol hoca

Gönül ister ki hem abou hem cenk oynasın 55de golü yazınca cenk çıksın, oyuna giren Ricardo sağ taç çizgisinde maçın sonuna kadar topu öldürsün. Evet bu görev için uygun emme beyefendi oturmayı sevmiyor.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahsur kalan adam -- 26 Şubat 2017; 17:55:7 >
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: 06Sabrossa89

yarın bir kafa golümüz banko

Gs defansı yan toplarda çok kötü kayseri maçında 2 gol birbirinin aynıydı :D

Bizim q7 illaki birinin kafasına bırakır topu.

İnsallah kazanırız.Emin konuşunca sıkıntı çıkıyor :)
    |
    |
    |
    |
haberler
SEO
üniversite
Canlı Tv izle
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.