Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4657. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 46554656465746584659
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maykılscofield

quote:

Orijinalden alıntı: Ryad Boudebouz

22'de kamerunun maçı var kimi destekliyoruz ? Kamerun elensin mi Finale mi çıksın ?

Karaoglan bi final gorsun haketti bence

valla açık söyleyim geçen senegal maçında turu hiç haketmediler sadio manenin çapsızlığı takımı yaktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

1,5 Milyar borç varken kur her geçen gün artarken 950kdan oto uzayacak stoper 1,2 maaşla 2020'ye kadar uzatılıyorsa bunu da başarı veya olağan görüyorsanız kimse artan borcu da savunmasın ilerde de laga luga etmesin. 750k'dan 2 senelik teklif etsen Tosic 'ben başka yerde 1,5 kazanırım' mı diyecek yani üzücü bu işin burada savunulması

ya zaten o borcun sıfırlanması imkansız birde dernek yapılı olduğu için satılma durumu yok bu yüzden varsa kıyamete kadar o borçla gider 3 büyükler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Şuan önemli olan Şenol hocanın,Oğuzhan ın falan sözleşmesinin uzatılması biran önce halledilmeli.

Tamam uzatıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    ok
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

ok

Kib

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pennyroyaltea

Bir adamın sözleşmesini uzatmak demek , seni sözleşmenin sonuna kadar satmayacağız demek mi oluyor da millet galeyana geldi hemen ?
    1 Sene sonra hoca tosic i istemeyecek belki kulüp bulmasını isteyecek ve ya yönetim bulacak, sizce Tosic e ihtiyacı olan anadolu kulübü veya en kötü kendi ülkesinde bir takım yokmudur ?

33 yaşındaki Tosic'e 1,2M ödeyebilecek bi Anadolu kulübü var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler tosice neden bu kadar yuleniyosunuz bilmiyorum.

Bakin bu sene bizim icin cok onemli bu sene sampiyon olursak makasi acariz bu yuzden bu sene sampiyon olmak zorundayiz.

Quaresma tosic ozi tolgay gibi adamlarla sozlesme uzatmakta sorun yok sozlesme bu adamlari daha cok kamcilar.

Quaresma 33 yasinda kopek gibi kosuyo 70 de oyundan cikinca isyan ediyo keza adriano da oyle.Artik devir degisti topcu kendine bakarsa 38 ine kadar belli bi seviyede oynar.Bu adamlar bizim beklentilerimizin farkindalar bu yuzden kendilerini salicaklarini zannetmiyorum.Tekrar soyluyorum bu adamlar bizim gelecegimiz bi takima tosicde necipte talisca da aboubakar da lazim belki gecen seneki kadar iyi top yapamiyoruz ama bu sene ben daha cok keyif aliyorum.Evimizde oynadigimiz maclari en azindan kaybetmiyecegimizi biliyorum bence sizde kasmayin keyfini cikartin diger kulupler batakliktayken biz yeni duzluge cikiyoruz bundan sonra insallah kral biziz.

Yonetimin her hareketini elestirmektense biraz daha olumlu bakin.Artik eski besiktas yok bunu hep beraber goruyoruz Allah uzun omur verirse fikret orman besiktasin efsanevi baskani olucaktir ve besiktas hakettigi gucu kazanicaktir hic bi suphem yok

Allah saptirmasin cunku ileride bi ışık var ve bize goz kirpiyo.

• https://twitter.com/Bundesliga_EN/status/827196983098093568

iyi olmuş 4 ay men edilmiş evet dersin ha men edilmesinin sebebbi ts de iken sözleşme imzalayıp klüpte oynamaya gelmemesi ve sözleşmeyi tek taraflı fes edip almanyaya geri dönmesi
  • Tosic'e laf edeni Allah çarpar, gerekçelerini hemen açıklıyorum. Dusko 20 maç yedek otursun, 21. maçın ilk yarısında biri sakatlansın oyuna girsin yine bu seviyede oynar. Kendisini sürekli kafa ve fizik olarak hazır tutabilen bir adamı takımlar kolay kolay bulamaz. Kaldı ki Dusko bu takımda her zaman yedek oyuncu muamelesi gördü, doğrudur yanlıştır ona hiç girmiyorum. Geçen sezon fasulyeden görülen Dusko son haftalarda stopere geçti ve Marcelo ile takım rahatlattılar. Ayrıca Dusko ve Marcelo ile ligde çıktığımız hiçbir maçta yenilmedik, tek mağlubiyet o skandal Kiev maçı.

Bu gibi adamların takımın çimentosudur o kadar diyorum. Dusko'nun ne kadar iyi bir profesyonel olduğunu, kendisine ne kadar iyi baktığını herkesler bilir. Kesinlikle ve kesinlikle sözleşme uzatılması doğruydu. Adamın ilk 11 oynarım takıntısı yok, yedek oturunca surat asmaz, idman performansı harika, maçlarda her zaman hazır. Kadroda her zaman bulunması gereken tipte bir oyuncu, kendisine sevgim ve saygım sonsuz. Pas hatası yapıyor bazen evet, e yani ucuz etin yahnisi bu kadar oluyor. Performans/fiyat oranı zirvelerde bir oyuncudur benim gözümde. Takımın banko stoperi kesinlikle değil, ama bu kadro 23 kişi olacaksa Dusko kesinlikle bu takımda bir yer hak ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6AEF290E0 -- 2 Şubat 2017; 21:27:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

quote:

Orijinalden alıntı: pennyroyaltea

Bir adamın sözleşmesini uzatmak demek , seni sözleşmenin sonuna kadar satmayacağız demek mi oluyor da millet galeyana geldi hemen ?
    1 Sene sonra hoca tosic i istemeyecek belki kulüp bulmasını isteyecek ve ya yönetim bulacak, sizce Tosic e ihtiyacı olan anadolu kulübü veya en kötü kendi ülkesinde bir takım yokmudur ?

33 yaşındaki Tosic'e 1,2M ödeyebilecek bi Anadolu kulübü var mı?

ne anadolusu ya avrupada bile vermezler fb gs bjk dışında kimse bu abuk rakamları ödemez avrupada ise hiç ödenmez

• hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Tosic seneye as oyuncu olarak düşünülüyorsa anlarım bir nebze, ama tosic kıvamında bir yedeğe 1.2 milyon vermek hatadır. Tosic bu parayı dünyanın hiçbir ülkesinde kazanamaz yazık günah

Bir olayi degerlendirirken onu kendi sisteminin icindeki sartlara gore degerlendirmelisin. Tosic bu parayi baska yerde alamaz demekle olmuyor.

• Kamerun - Gana maçı heyecanlı da final vuruşları berbat.

Aboubakar yedeklerde.
  • Ne Tosic ne Quaresma Şenol Hoca bugün görevi bıraksa biz ilk 3'e giremeyiz. Şenol Hoca'nın da sözleşmesi bitiriyor ama en son düşünülen Şenol Hoca nedense. Hoca'nın Quaresma ve Tosic hakkında görüşleri ne acaba soran var mıdır? Şenol Hoca'ya hayran olmamın bir sebebi de bu, başka adam bunu çekmez çeker giderdi ama adam tek başına mücadele ediyor resmen, ağzından çıkan tek en olumsuz laf 'biz başkanla abi kardeş gibiyiz ama bu her zaman iyi birşey değil'

Hayranım sana Şenol Hocam!

• Abubakar değil demba Ba bizim işimize çok yariyacak💪💪👊

• adamlara zorla kupayı aldırcaz kamerun 1-0
  • Kamerun attı, Aboubakar oyuna girdi. Kontralarda bakalım ne yapacak.
  • Valla yalan yok kamerun elensin de bizim kara mamba sahada olsun istiyorum.
  • Yani vizyon olarak daralıyoruz ciddi anlamda çünkü elecek vadedenleri yolluyoruz ama bizi kanser edenlerle sözleşme uzatıyoruz gerçekten tuhaf şeyler olmaya başladı hayırlısı olsun

• Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Yenilse bile üçüncülük maçına çıkacaklar cumartesi günü. Yani İstanbul'a dönme tarihi değişmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 2 Şubat 2017; 23:47:55 >
  • 
Sayfa: önceki 46554656465746584659
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.