Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
132.187
Cevap
198
Favori
2.889.500
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    418 Mesaj
    Evet aboubakara laf soyleyenler bunun gibi birçok maçtan aboubakari çıkar ve takımın Boluspora dönüştüğünü gör.
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: HanVincenzo

quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

Beşiktaştan ekmek yiyenler beşiktaşa çelme takmak için ellerinden geleni yapıyorlar. rıza hoca deli ibrahim şifo mehmet.. bunları söyleyincede bana saldıran beşiktaş taraftarları var. neymiş efendim deli ibrahim iyi beşiktaşlıdır beşiktaş terbiyesi almıştır ondan varını yoğunu seriyor beşiktaş maçında diyorlar.. ümit özat iyi bir fenerli değilmi fenere yenilince kötü fenerlimi oluyor.. demek istediğim ibrahim üzülmez bize yenilince maçmı satmış olacak.. bunları geçin.. ne ibrahim ne rıza ne şifo. bunlar bize karşı gösterdikleri hırsı diğer büyük takımlarada gösterseler gam yemem.. bunlAR bizim içimizdeki irlandalılar..

Yanlis dusunuyorsun Besiktasli adam karakter sahibidir.Bizden giden adam bize karsi yatarsa olur mu ? olmaz Besiktastayken bu adamlar rahmetli Suleyman Sebayi gormus ornek almis adamlar

Arkadaşım sizler okuduğunuzu anlamadanmı yazıyorsunuz.. ben diyorumki.. bzie karşı hırslandikları gibi diğer büyüklerede hırslansalar gam yemem diyorum.. adamlar bizden puan almak için kendilerini yırtarken diğer takımlardan fark yeselerde hiç bir şey olmamış gibi davranıyorlar bunu görmemek akıl alacak gibi değil. rıza hoca bize yenildi gece tüm tv leri tek tek gezdi beşikktaş haksız puan aldı diye algı oluşturmaya çalıştı bu bile bize vurulan bir darbe değilmi.. nerde bunların beşiktaşlılığı eski kalmış onlar para alırken beşiktaşlılardı..
    |
    |

• Yüzbaşı
    657 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Adam en ilerde yine birseyler yapıyor. Cenk izleyeceğime 100 kez Abu izlerim daha iyi. Abu deyince aklıma Evo geldi ne överdi be

Ne oldu evo ya cezamı yedi yine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: sanri12

quote:

Orijinalden alıntı: Winnetou21

Tolgay rhodolfo cenk bu üçü leş ötesi takımın en iyisi oğuzhan şu ana kadar tabi yine ilginç bi gol atan abu var ayrıca antep yatmaya gelmiş

Maçı izlerken bir taraftanda Aspor'u dinliyeyim dedim,adamlar resmen maçı izlemeden yorum yapıyorlar. İkinci yarı hoca Oğuzhan'ı oyundan alırmış,hiçbirşey yapmıyormuş,diğeri çok formsuz diyor. Bu yorumları Cenk'e verdiği gol pasından ve defansta araya girip çıkarttığı pozisyondan hemen sonra yaptılar. Son dönemlerde sürekli alakasız yorumlar yapıyorlar.

Asporun işi gücü algı yapmak zaten halen oğuzhanın kapağını unutamamışlar demek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1207 Mesaj
    oğuzhan demek ki isteyince böyle oynayabiliyormuş. böyle oynaması için liderden 4 puan fark yememizi ve ilk yarının son maçının gelmesini beklemiş demek ki
    |
    |

Orijinalden alıntı: DeTaXs

Takım çok iyi bugün geçen seneki futbolu izliyoruz adeta. Oğuzhan mükemmel paslar atıyor parladı ilk yarı. Cenk acayip goller kaçırdı ve son olarak Atina her zamanki gibi seks. Herhalde aylar sonra farklı galibiyet alacağız bugün.

Sen ne saçmalıyosun

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selates -- 24 Aralık 2016; 19:56:44 >
    |
    |

Geçenlerde yemiş. Süresiz.

|
    |
    yilmazguney kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: saimertug

quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

Talisca sakatlanmasa Abou ile çok iyi ikili olurlardı.

Olmuslardi zaten hocam taliscanin ligdeki golleri hep ceza sahasi icindendi. Tesaduf degildi yani taliscanin sakatlanmadan once bu kadar gol atmis olmasi. Ben 1-2 daha hatirliyorum talisca bombosken aboubakar vurmayi tercih etmisti artik daha fazla pas veriyor taliscaya cok gol attirir aboubakar.

|
    |
    Abu son yılların en büyük kazığıdır.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    545 Mesaj
    oğuzhan çok iyiydi bugün aboubakar için ise ; ben güzel gol atan santrafor istemiyorum boş kaleye gol atan santrafor istiyorum
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: sanri12

quote:

Tolgay rhodolfo cenk bu üçü leş ötesi takımın en iyisi oğuzhan şu ana kadar tabi yine ilginç bi gol atan abu var ayrıca antep yatmaya gelmiş

Maçı izlerken bir taraftanda Aspor'u dinliyeyim dedim,adamlar resmen maçı izlemeden yorum yapıyorlar. İkinci yarı hoca Oğuzhan'ı oyundan alırmış,hiçbirşey yapmıyormuş,diğeri çok formsuz diyor. Bu yorumları Cenk'e verdiği gol pasından ve defansta araya girip çıkarttığı pozisyondan hemen sonra yaptılar. Son dönemlerde sürekli alakasız yorumlar yapıyorlar.

Asporun işi gücü algı yapmak zaten halen oğuzhanın kapağını unutamamışlar demek

Kapak olarak ne yaptı,söylermisin;bilmiyorum. Bir alıp veremedikleri var belli her hafta sahanın en kötüsü ilan ediyorlar.

• Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 3 saat 21 dakika kadarı kaldı.
    Aboubakar golden sonra kobrayi cikartti
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: blawer_s

quote:

Beşiktaştan ekmek yiyenler beşiktaşa çelme takmak için ellerinden geleni yapıyorlar. rıza hoca deli ibrahim şifo mehmet.. bunları söyleyincede bana saldıran beşiktaş taraftarları var. neymiş efendim deli ibrahim iyi beşiktaşlıdır beşiktaş terbiyesi almıştır ondan varını yoğunu seriyor beşiktaş maçında diyorlar.. ümit özat iyi bir fenerli değilmi fenere yenilince kötü fenerlimi oluyor.. demek istediğim ibrahim üzülmez bize yenilince maçmı satmış olacak.. bunları geçin.. ne ibrahim ne rıza ne şifo. bunlar bize karşı gösterdikleri hırsı diğer büyük takımlarada gösterseler gam yemem.. bunlAR bizim içimizdeki irlandalılar..

Eski karısından medet uman adam gibisin.... Adamlar belki beşiktaş karşısında başarıyı yakalayıp ileride beşiktaşın başına geçmeyi hayal ediyordur. Bizene başka takımların eski futbolcu hocalarının maç verip vermemesinden. Büyük takımsan ona göre oynar kazanırsın. Her duruma bahane üretmenin anlamı yok.. Saydığın adamların hepside rakip olarak karşılaşana kadar has beşiktaşlıdır. Böyle düşüncelere kapıldığın için kendinden şüphe et..

Al işte 1 tane daha çıktı. sizin gibiler yüzünden beşiktaş kaybediyor..

okuduğunu anlamıyacak kadar akıl yoksunu isen sana laf anlatmmak deveye hendek atlatmak gibi birşeydir..

Tamam ben bir akıl yoksunuyum kabul ediyorum kızmıyorum da peki senin bizim takımın ekmeğini yedi dediğin adam(lar) yıllarca karşılığında bu kulübe karşılığında profesyonelce hizmet etmedi mi ? .. Şu an hizmet ettiği kulübünde ekmeğini yemiyor mu ? şu anki amacı ve aldığı paranın karşılığı karşılaştığında beşiktaşı yenip yada karşısında puan kazanmak değil mi ? Neyin beklentisindesin sen ozaman beşiktaş tüm eski futbolcularını maaşa bağlayıp rakip takımlara teknik direktör olmalarına mani olsun... Ben yine okuduğumu anlamıyorum senin anlamadığın mevzuular ne yazıkki daha hayata dair senin gibi düşünen adamdan günü gelir hırsızda olur arsızda olur. Bizim rakibimiz adam olsun o yeter bize yenemesekte mücadele ederiz. Zaten bu ülkenin en büyük sorunu adamlık değil midir?

• Yüzbaşı
    970 Mesaj
    Aboubakar kanatta oynadığı maçların çoğunda iyi oynadı. İçeride Eto gibi bitirici olsa en az 3-4 asisti vardı.
    |
    |
    |
    |
SEO
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.