Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4058. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40564057405840594060
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Beatles

Aboubakar bana sorarsanız yaşı gereği fizik ve yaratıcılık olarak yüksek seviye bir oyunu fakat şu zamana kadar rotasyonda kalmasından büyük klüplerde oynamakta zorluk çekiyor.Türkiye ligine dönersek ben bu özelliklerden ziyade teknik kapasitesi yüksek oyuncuların tuttuğunu düşünüyorum....

Oldukça sert geçen bu lige takım beyinleri rolüyle gelen adamlar hep iş yaptı.
    Johnson ve Zago duran toplardaki silah olmuş.
    Melo ve Batista sahada rakibi yıpratıp çalışkanlığıyla gidip gol atmasını da bilmiş
    Amokackhi ve Nouma da 3. bölge'deki soğukkanlılıklarıyla gol atmasını bilmiş.
    Bana sorarsanız madem yurt dışından bir adam getirme riskine giriyoruz hele bir önce suratına bakın ne kadar cesurmuş diye.

Aboubakar bu haliyle 5 sene önce durmadan yere düşen burak yılmaz'ı andırıyor bana. Futbolunu portekizde geliştirme şansı olmamış, e buradaki sert savunmada da soğukkanlılık kazanacak seviyeye gelemeyeceğine göre. Karşısında ayakları titreyecek rakiplere karşı katarda oynayabilir, çinde oynayabileceğinden emin değilim.Leş bir arkadaş değil, fakat kendi ile beraber takımı da dibe çektiğinin farkına varalım, fakat takımı dibe vuran bir diğer isim de Şenol hoca.

Kilit transferleri yapmayan yönetime duyduğu güven son zamanlarda gittikçe azalıyor, altarnatif yaratacak kalibrede bir kadro zenginliğimiz de yok.Kontra atak deniyoruz, uzaktan şut çekicek adam lazım say deseler sayarım gözümü kapatıp:
    İnler, Adriano, Oğuzhan diyebilirim rahatlıkla, fakat hangisinde 40 metre depar atıp şut çekecek kondüsyon var?
    Bu işi kim yapmaya çalışıyore? Cenk ve Q7. Cenk'in gazabından Allah herkesi korusun diyerek Q7ye geçelim. Bizim kilit oyuncumuz. Sen kilit oyuncuya kaleciyi sayma,9 tane topcunun yapması gereken işi yüklersen yaşı da gelmiş olan bu arkadaştan olabildiğinden az yararlanırsın.

Şenol hoca burada suçlu, q7'den fazlasını bekliyor.Son maç sonrası açıklamalarında'' Hafta içi dinlenme şansı bulan oyuncularımdan daha fit olmalarını beklerdim... ''cümlesindeki isimlerden biri net olarak Q7.

Genel hatlarıyla Quarejmanın Hücum savunma merkezi şu şekilde ( üstte ). Bu alan içerisinde alan savunması yapması yeri geldiğinde press yapması ayıptır söylemesi top kapması ( tövbe estafurullah sakatlık falan olur ), dribling yapması, oyun kurması, boş alanlara koşu yapması, şut çekmesi, orta yapması, adam geçmesi ve en son artık afallar halde frikik kullanıp 90a yazması ve kornerden sert ve düzgün ortalar yapması bekleniyor.
    Kendisi tembel bir oyuncu değil fakat mental olarak da yükseklerde değil, bu yüzden fizik olarak düştüğü maçlarda malesef ki malesef kendisinden hiç verim alamıyoruz.
    Takımda yaptıklarının yarısını yapmakla yükümlü bir oyuncu yok.
    Olan da ya ofsayta düşüyor, yani tam bir hücumcu değil, toy, avel 28 yaşını aşmamış. ( ben bunu böyle kabul ederim )
    Hacım ana problemimiz kilit oyuncumuzu hücuma dahil edemeyişimiz.İleride top tutmayı başarabilen tek bir adamımız yok, Cenkde ilk kontrol yok, o da Aboubakar gibi ekstrem gol atmaya sevdalı bir rotasyon forvet.
    Orta sahadan hücumu beslemeye tek aday Oğuzhan, onun da fiziği yerlerde.
    Tolgay'ın ne olduğu belli değil, Atiba çaresiz bu sezon şut atmaya falan çalışıyor.

Sonra ne oluyor, Q7 dinamo kiev maçında güçlü defans hattı tarafından mızraklanarak öldürülüyor.Kasımpaşa maçında Olcay kalecinin ağzına şut şekiyor, Tolgay kaçırıyor- kerim dağlara taşlara vuruyor, Oğuzhan ceza sahasına girip 6 pasın 3 metre gerisinden kafa golü atmaya çalışıyor.Lan bir kendinize gelin, herkes görevini yapsa toparlanacaz ama herkes bişey yapmaya çalışıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

Sosa %90 fenerde. Çok büyük karaktersiz çıktı. Sen terör var diye takımdan ayrıl, 6 ay sonra ayrıldığın takımın ezeli rakibine git. Vay be. Büyük midesizlik helal olsun

Kim diyor hocam sosa isi yalan diyor cogu kisi yillik 3 istiyormus menejeride 1 o yuzden olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben sosa'nin italya'dan kolay kolay ayrilmak isteyecegini dusunmuyorum. kadro disi olsa bile kalir orada. kiralanicaksa bile yine italya icerisinde bi yere gitmek ister.

arjantinli oyuncular baya severler italya'yi. ayni dili konusuyor olmalarina ragmen ispanya'da bulunandan daha cok arjantinli oyuncu var italya'da. genelde de oyle olmustur. zaten sosa'nin veya esinin israrla gitmek istemelerinin sebebi de bu; teror mevzusu da etkili olmustur mutlaka fakat gelen teklif italya disinda bi ulkeden olsaydi boyle bin dereden su getirmezdi gonderilmek icin (antrenmana cikmamalar vs).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 21 Aralık 2016; 7:34:10 >
  • Bak şu algı operasyonuna bak şu karaktersizlere sen,geçen senelerde böyle bi tablo gören var mı?

http://spor.mynet.com/futbol/spor-toto-super-lig/104781-super-ligde-penaltilar-olmasaydi-tablo-nasil-olurdu.html
  • messi gelse bizim takımdan bu sezon bir cacık olmaz.Şenol hoca messiyi cıkarır atınçı oyuna sokar o kadar diyorum.Futbolculardaki ruh gitmiş takım saçma salak bir sistemde ilerliyor övünebileceğimiz hiç bir şey yok kimse kendini kandırmasın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmasterrizmir

messi gelse bizim takımdan bu sezon bir cacık olmaz.Şenol hoca messiyi cıkarır atınçı oyuna sokar o kadar diyorum.Futbolculardaki ruh gitmiş takım saçma salak bir sistemde ilerliyor övünebileceğimiz hiç bir şey yok kimse kendini kandırmasın...

Vay arkadaş. Ne yaşıyorsun acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

messi gelse bizim takımdan bu sezon bir cacık olmaz.Şenol hoca messiyi cıkarır atınçı oyuna sokar o kadar diyorum.Futbolculardaki ruh gitmiş takım saçma salak bir sistemde ilerliyor övünebileceğimiz hiç bir şey yok kimse kendini kandırmasın...

abartmayalım
  • Quaresma ya 3 yıllık sözleşme imzalanacakmış.

çok iyi

bunların hepsi taktik. uzatıp satarız Çin e
  • Torres çok sempati duyduğum bir futbolcu. Sırf Beşiktaş forması giydiğini görmek için bile gelmesini isterim açıkçası . Ayrıca ligde sadece 362 dakika oynamış ama 2 gol 2 asist yapmış. Yani her 90 dakikada 1 skora etki etmiş. Aboubakar 720 dakika oynamış 2 gol 1 asist ligde, her 240 dakikada 1 skora etki edebilmiş . Ben isterim vallahi Torres'i.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Kreus kullanıcısına yanıt
    Fernando Torres gelirse müthiş olur ya
  • Torres cop
  • quote:

Orijinalden alıntı: o3

quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

Sosa %90 fenerde. Çok büyük karaktersiz çıktı. Sen terör var diye takımdan ayrıl, 6 ay sonra ayrıldığın takımın ezeli rakibine git. Vay be. Büyük midesizlik helal olsun

Yönetimin lafına inanırsan Sosa karaktersiz. Yönetimin lafına inanmazsan ...

Sosa para için gitti. Diğerleri bahane.
    Atiba'ya da bonservis+yüksek maaş veren olsa o da giderdi.

Aboubakar-Talisca'ya verilen paraları Gomez-Sosa'ya vermediler. Tanıdık menajer oyuncularını seçtiler.

Adam yazılı açıklama yaptı ailem dedi görevim onları korumak herşey para değil diye yönetimle ne alakası var kadro dışı bile bıraktık adam gidecem ha gidecem diyip durdu kalması zarardı hiç olmazsa iyi paraya sattık ki bence fenere gelmez milan hayalimdi dedi birde giderken ki bahanesini yutup geri dönmez medya da algı yaratıyor fenerliler sırf Gökhan ve Caner için bizim takımda dıştan olaylarka dağılmaya müsait aziz üstümüze oynuyor mahmut gerçekten ağlıyordu neredeyse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

quote:

abartmayalım

hocam tabiki mübalağa yapıyorum ama biz oyun sistemimizle ön planda olan bir takımdık şimdi ne sistem var nede sistemi yönetecek biri.Hocanın yaptığı işleri çömez bir td yapmaz aklım almıyor oyuncular zaten allah'a emanet cinnet geçiriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: epoolture

Bak şu algı operasyonuna bak şu karaktersizlere sen,geçen senelerde böyle bi tablo gören var mı?

http://spor.mynet.com/futbol/spor-toto-super-lig/104781-super-ligde-penaltilar-olmasaydi-tablo-nasil-olurdu.html

Aynen hocam dün optada gördüm sinirden çıldırdım

• Torres net çöp bize epl&bundesliga dan forvet falan getirsinler ba gibi ispanyol futbolcu tr de oynaması zor leblebici lazım beyler bize aboubakar 10 gol atsaydı 20 maçta ben tamam derdim ama penaltıları da cenk bırakmıyor adama
  • Bu arada umarım mehmet ekici falan gelir başarılı olacağına inanıyorum bayern alt yapısından çıkmış bir oyuncu yedeklerimiz güçlenir.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Nickname'in altına nasıl Beşiktaş'ımızın armasını koyabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForzAras

Merhaba arkadaşlar,

Sistem ve tercihler

Ordan takım ordan beşiktaş

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

quote:

Orijinalden alıntı: ForzAras

Merhaba arkadaşlar,

Sistem ve tercihler

Ordan takım ordan beşiktaş

Yaptım kanımca, teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 40564057405840594060
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.