Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4056. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40544055405640574058
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sangre

Torres dedikoduları dolaşıyor twitterda.

Gomezi unutturur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aboubakar forvet falan değil hala haksızlık yapılıyor diyen var. Sezon başında ipini çekiyorduk da araya kazara bir Napoli maçı karıştı, biraz kredi kazandı. Artık sabredemiyorum ben bu adama. Mbokani'yi çok istedik yazın Aboubakar yerine. Keşke o gelseydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLaYerr444

quote:

Gomezi unutturur.

Yanından geçemez mevcut haliyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus III

Aboubakar forvet falan değil hala haksızlık yapılıyor diyen var. Sezon başında ipini çekiyorduk da araya kazara bir Napoli maçı karıştı, biraz kredi kazandı. Artık sabredemiyorum ben bu adama. Mbokani'yi çok istedik yazın Aboubakar yerine. Keşke o gelseydi.

Aynı şeyi yazacaktım hocam o kadar laf ettik hatta hattini aşan yorumlar oldu tweetirda falan adamın hakkında ama Abunun yerine geleydi daha çok katkısı olurdu açık ve net.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

quote:

Gomezi unutturur.

O kadar değil.
    Gomezin su an ki durumu da çöp.
    Torres su ligi darmaduman eder.

• Hocam yoksa?

• Umarım babel gelir.

Babel gelirse belki forvete de ihtiyaç kalmaz.
  • Fabri - GG - Marcelo - Tosic - Adriano - Atiba - Oğuzhan - Talisca (Tolgay) - Babel - Quaresma - Eto'o / Gomez

harika kadro olurdu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

quote:

Gomezi unutturur.

O kadar değil.
    Gomezin su an ki durumu da çöp.
    Torres su ligi darmaduman eder.

Gomezin durumu takım olarak kötü olmalarından kaynaklanıyor bence geçen sene bizdeki gibi takır takır oynayan sağdan soldan ortadan beslenen bi takımda oynamıyor şuan.

• Almeida mi aboubaker mi ?
  • Aboubakar'ın transfer bedeli 10 milyon ise bu kazığı bir daha unutamam, suya 50 lira versem bu kadar koymaz be. Yönetimin bendeki tüm kredileri tükenmiş olur, forvetsizliği kaldırırım transfer yapmamayı anlarım ama şu adama 10 milyon verene saygı duymam ben. Farkında mısınız kulüp tarihi bonservis rekoru bu, üstelik takımın açık ara en çok kazananı da bu kazma. Cenk'e Pektemek'e yapılan sözleşmelerin esamesi okunmaz bunun yanında ki zaten Pektemek konusundan ötürü çok sinirliyim yönetime. Geldiklerinden beri hep destek oldum, doğru işler çıkardıklarını düşünüyorum ancak şu iki olay konuştuklarıyla taban tabana zıt be kardeşim. Her şey sineye çekilir ama Fikret Orman'ın kendi çok kullandığı tabiriyle, kimse zekamızla alay etmesin. Altyapı hala yok; oyuncu yetiştiremiyoruz, bu sene takım iyice yaşlandı geleceğe bakamıyoruz. Son sene dedik (ffp için konuşuyorum) alttan aldık, anı kurtaralım yeter denildi zaten başarımızla diğer rakipler iyice zayıflayacak dedik ama forvetimiz yok. Anı Aboubalarla mı kurtaracaksın, geleceğe yatırım desen zaten bu adam Cl'de 100 maç daha oynasa yine 10m etmez, kaldı ki takımın geri kalanı da dağıldı. Bu senenin bize şampiyon olmazsak getirisi değil aksine fazlaca götürüsü olacak, gelecek vaat eden oyuncun yok, sistemin yok, altyapı hak getire, imajın fena çizilecek. Böylesine kritik bir sezonda şu hata nasıl yapılır anlamış değilim, çok bunaldım. Ben normalde rüyamda hiç futbolcu gören bi adam değilim, futbolla ilgili çok az olmuştur gördüğüm rüya sayısı zaten şuncacık ömrümde ama bak yeminle şu Aboubakar'ı bu sene en az 7-8 kere gördüm ya, uyku muyku bırakmadı. Napoli ve Kiev maçlarından önce kırmızı yediğini gördüm, napolide 2 gol attı iyi hoş da kievde görünce çıldırdım zaten.

• quote:

Beyler aboubakara salliyonuz iyi hos da onun olmadığı maçlara da bakın biraz.

FB maçında o girdikten sonra olanlara k.pasa maçında çıktıktan sonra paşa tek kale oynamaya başladı vsvsvss.

Eto aboubakar Q7>eto pandev milito.

Hocam iyi hoş da stoperleri yıpratıyor, oyunu yıkıyor vs. takımda zaten gol atan yok bı de forvet atmassa kim atacak şenol hoca mı? bu adam bizim pas oyunumuzu da bozdu. Oyuncuların formunu da dusurdu. One Gomez gıbı bır adam koy Oğuzhan eski formuna döner. Santraforun ısı gol atmaktır gerısını gecınız. Kanatta olmaz bundan gol atamıyor, pas veremiyor, zar zor topu kontrol ediyor, sürekli dengesini kaybediyor vs. Acilen gönderilmeli. İlk yarı bitti adam 2 gol attı yahu.

• quote:

Orijinalden alıntı: kuarejzmaaa

Hocam yoksa?

yoksa ? ne yoksa anlayamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: Psman

quote:

FB maçında o girdikten sonra olanlara k.pasa maçında çıktıktan sonra paşa tek kale oynamaya başladı vsvsvss.

Hocam iyi hoş da stoperleri yıpratıyor, oyunu yıkıyor vs. takımda zaten gol atan yok bı de forvet atmassa kim atacak şenol hoca mı? bu adam bizim pas oyunumuzu da bozdu. Oyuncuların formunu da dusurdu. One Gomez gıbı bır adam koy Oğuzhan eski formuna döner. Santraforun ısı gol atmaktır gerısını gecınız. Kanatta olmaz bundan gol atamıyor, pas veremiyor, zar zor topu kontrol ediyor, sürekli dengesini kaybediyor vs. Acilen gönderilmeli. İlk yarı bitti adam 2 gol attı yahu.

Sıkıntı zaten burada.
    Bu adamı forvet diye transfer edende.
    Mecbur oynatacaz.
    Valla 90 dk cenki izleyecegime bu adamı izlerim daha iyi , en azından çabası var gelip top alıyor adam geciyor.
    Cenk ne yapıyor ? Kacak dövüşüyor
    Şu an elimizde en iyi forvet aboubakar .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Psman

quote:

Sıkıntı zaten burada.
    Bu adamı forvet diye transfer edende.
    Mecbur oynatacaz.
    Valla 90 dk cenki izleyecegime bu adamı izlerim daha iyi , en azından çabası var gelip top alıyor adam geciyor.
    Cenk ne yapıyor ? Kacak dövüşüyor
    Şu an elimizde en iyi forvet aboubakar .

Al birini vur ötekine.

• beyler aboubakar 4 senelik falan alinmadi onu gecin, korkmaya gerek yok. baskanin orda kastettigi oyuncuyla 4 senelik plan yapildigiydi; bu bi nebze de motivasyon icin. 10 milyon euroluk bi opsiyon soz konusu; bunu almamak veya almak elimizde.
  • Almeida kafa topu alırdı, indirirdi iyi yerde dururdu. Hiçbir şey yapmasa kafasına vurdurup gol atıyorduk . Olcay'ın Almeida varkenki performansını şimdi takıma koy, o kadar gol atamaz. Almeida daha çok alan açabiliyordu, bence gayet iyi de pas dağıtıyordu, pas konusunda isabetliydi ayağı ve zaten güçlü toplar gönderebilen bir oyuncuydu. Almeida'dan belirli bir sistem dahilinde verim alabilirsin. Komple bir forvet değildi Almeida, gol kaçıran, yavaş ama alan açıp attıran, indiren, doğru yerde bulunan, pas oyununa uyan bi adamdı. Doğru sistemde iyi iş yapardı yani, mesela dikine kontra oynadığın bi atakta birden golü bulabilirsin, kendi atmaz ama o gol atılır tabi iyi ileri uzun oynayabilecek stoper lazım buna (bizimkiler çok denerdi ama nadiren tutardı ki Necip'in bu yöndeki gelişimini çok etkilediğini düşünüyorum) kaldı ki Almeida gol hiç atmaz değildi, üst düzey bir forvet de değildi evet ancak Aboubakar ile kıyaslayınca birçok artısı var. Şimdi deniliyor ki Aboubakar alan açıyor, defansı yoruyor (?) ben de deliriyorum; Almeida bu konuda çok çok iyi bir adam, belki bulabileceğin en iyilerden iş yaptı mı? Hayır. Aboubakar'ın artısı nedir? Top yapamıyor, 2 metre öteye pas yapamıyor, şut Almeida'dan beter (Almeida sert vuruş yapabiliyordu en azından), kafa topunda zamanlaması yok, Almeida'dan hızlı ama onu öne çıkaracak fark yaratacak kadar değil, az biraz teknik var ama topa dokununca yok oluyor, tek dokunuş yok, hırs yok. Almeida şu sezon Abou ile yer değiştirse hem bir sistemimiz olurdu (bence şuan yok, takımın nasıl oynayacağı belli değil), hem en az 4-5 golü vardı ki penaltıları da ona versen gol krallığına rahat oynardı form da bulurdu, hem de ekstradan arka taraf daha fazla gol de bulurdu.

• Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünüyorum. Gidipte henüz kendini kanıtlamamış bir oyuncuya 10m€ vermez yönetim. Yani öyle düşünüyorum, geçmiş senelerden tecrübe edinmiştir diye ümit etmek istiyorum.

• Ffp yokmu? Biz bu adami almak istesek bile nasil 10m euro verecegiz?
  • Ffp bu yaz bitiyor, zaten olay şu ki anlatılana ve Fikret beyin açıklamalarından anlaşılana göre biz zaten bu oyuncuyu satın aldık ancak ffp olduğundan dolayı parasını bu sene vermedik de ffp kalkınca almak üzere portoyla anlaşıp kiraladık.

• 
Sayfa: önceki 40544055405640574058
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.