Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4039. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40374038403940404041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: o3

quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Ayrıca Olcay kazmasının halini görüyoruz topa vurmaya aciz zaten uyuz oluyodum bide Kasımpaşa maçında 2 metreden yaptığı vuruş neydi öyle? hala böyle adamlar varken Babel beğenmemek saçma geliyor bana.

tolga zengin kötü o zaman gidip as kaleci olarak sinan bolat'ı alalım demek ki gibi bişi bu.
    aboubakar çok kaçırıyor o zaman yatabare'yi alalım?

vasatlar çöplüğü oluyor takım böyle böyle.
    aras-babel çok mu fark var?

hoca kanat forvet istiyorum demiş bedavaya almışlar adamı Olcayın maaşına geliyor adam. Sanki çok meraklıyım ben adama. Senin mantığına göre de Alexis Sanchez gelmesi lazım o zaman. En iyi kimse bulup getiriyorlar yapacak bir şey yok. Fm de fifa da bile alamıyorsun adam gibi oyuncu gerçek hayatta daha zor.

Ayrıca gördük Arası adamın ayağın atılan her topta hatalı pas verip hatalı bir şey yapıp duruyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 19 Aralık 2016; 18:16:40 >

• quote:

quote:

quote:

Ayrıca Olcay kazmasının halini görüyoruz topa vurmaya aciz zaten uyuz oluyodum bide Kasımpaşa maçında 2 metreden yaptığı vuruş neydi öyle? hala böyle adamlar varken Babel beğenmemek saçma geliyor bana.

tolga zengin kötü o zaman gidip as kaleci olarak sinan bolat'ı alalım demek ki gibi bişi bu.

hoca kanat forvet istiyorum demiş bedavaya almışlar adamı Olcayın maaşına geliyor adam. Sanki çok meraklıyım ben adama. Senin mantığına göre de Alexis Sanchez gelmesi lazım o zaman. En iyi kimse bulup getiriyorlar yapacak bir şey yok. Fm de fifa da bile alamıyorsun adam gibi oyuncu gerçek hayatta daha zor.

Ayrıca gördük Arası adamın ayağın atılan her topta hatalı pas verip hatalı bir şey yapıp duruyordu.

piyasaya göre alcaksın mesela ben dün boca maçını izledim 2 kanat muhteşem 22-23 yaşında 2si fiyatı topla 5 milyon etmiyo cristian pavon ve ricardo centruion 2 si öyle ultra süper oyuncu değil ama bizim lige bizim kalitemize uygun topçular gelirler mi gelirler tabii biraza yağlı maaşa hemde yatırım olarak iyi oyuncu olurlar
    http://www.transfermarkt.com.tr/cristian-pavon/profil/spieler/373170

http://www.transfermarkt.com.tr/ricardo-centurion/profil/spieler/230058

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 19 Aralık 2016; 18:20:9 >

• güzelgünler G kullanıcısına yanıt
    Aynen aynen sihirli degnek sosanin elinde idi cenki de gomezide adam etti abuyu da adam ederdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barut78

Aynen aynen sihirli degnek sosanin elinde idi cenki de gomezide adam etti abuyu da adam ederdi

a-buyu ne adam edecek abu kazmaydı portodada böyleydi farkı yok ben portodada gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLL_yEAHH!

quote:

quote:

quote:

piyasaya göre alcaksın mesela ben dün boca maçını izledim 2 kanat muhteşem 22-23 yaşında 2si fiyatı topla 5 milyon etmiyo cristian pavon ve ricardo centruion 2 si öyle ultra süper oyuncu değil ama bizim lige bizim kalitemize uygun topçular gelirler mi gelirler tabii biraza yağlı maaşa hemde yatırım olarak iyi oyuncu olurlar

Visca bile bizim takımda iş yapar mı belli değil şuan. Büyük takımlarda ki oyunculara topu ayağına attın mı hatalı iş yapmaması lazım o kapasitede ki oyuncular olmalı. O yüzden öyle Güney Amerikadan riske girip oyuncu alamazsın ayrı Aboubakar bile Avrupadan geldi takımda Fransızca konuşan yok diye inanılmaz eziklik psikolojisinde adam. Büyük takımlarda yüksek karakterli oyuncular oynamalı. Babel bu konuda kendini kanıtlamış oyuncu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

TFF, 22 Aralık Perşembe günü saat 20:00'de Vodafone Arena'da "Yıldızlar Karması" dayanışma maçı yapılacağını duyurdu.

Cumhurbaşkanı falanda gelecekmiş. Gelirler bağışlanacakmış

nasıl

Yerli yildizlarla yabanci yildizlar mac yapacakmis hocam

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Visca bile bizim takımda iş yapar mı belli değil şuan. Büyük takımlarda ki oyunculara topu ayağına attın mı hatalı iş yapmaması lazım o kapasitede ki oyuncular olmalı. O yüzden öyle Güney Amerikadan riske girip oyuncu alamazsın ayrı Aboubakar bile Avrupadan geldi takımda Fransızca konuşan yok diye inanılmaz eziklik psikolojisinde adam. Büyük takımlarda yüksek karakterli oyuncular oynamalı. Babel bu konuda kendini kanıtlamış oyuncu.

arjantin ligi sertlik olarak bizimle aynı o yüzden güney amerikaya bakacaksınız sertlik agresiflik bizim buna ihtiyacımız var kumar değil ben bu oyuncuları 2-3 yıldır biliyor izliyorum ama iltimasa geçen klüp bile yok bu tip oyuncular bizim liglere uygun alexis de bu ligden çıktı messide agüeroda kumar illa oynanacak bak ama tutuncada ağzının suyu akacak topçuları görüyonuz ama artık ulaşılmaz seviyeye geliyo işte biz bu tip vizyonsuzluklarla bi halt olamayız uefa diyon final diyon takım bunun için gençleşmeli ve sistem takımı olmalı sakatlık olduğunda bir alternatifi olmalı ve yeri dolmalı

arjantin brezilya gibi ligde büyük oyuncular feragat edip oynuyo aldıkları maaşlar bizim lige göre de çok düşük eğer getirirsen hayli hayli oynar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 19 Aralık 2016; 18:28:54 >

• quote:

quote:

quote:

TFF, 22 Aralık Perşembe günü saat 20:00'de Vodafone Arena'da "Yıldızlar Karması" dayanışma maçı yapılacağını duyurdu.

nasıl

yeni gördüm kimler olacak acaba ona göre izlenir yok rizedeki kayserideki felan oyuncular oynarsa maalesef kimse izlemez
  • Şurdaki yorumları görünce hayret ediyorum.Sanırsın takımın 10-15 milyon transfer bütçesi var gidip Babel i alıyoruz.Arkadaş devre arası bir takım banko 11 oyuncusunu çöp fiyata niye satmayı düşünsün ki burda yazılan oyuncuların hiç biri 6-7 milyon bonservisden aşağı gelmez neyin kafası bu ? Biraz gerçekci olun.Ayrıca transfer işleri öyle klavyeden yazıp transfermarkt açıp yapılacak bir şey değil.Çoğu oyuncu gelmek bile istemez Avrupa dan bizim ülkemize nasıl bakıldıgını konuşmaya gerek yok ligimizin kaliteside ortada yüksek paralar baymadan yıldız veya yıldız adayı falan getiremessin

İşin özeti hayaller Ntep Taison shaqiri Vida gerçekler Babel manoel Hyka ayarında olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abivos -- 19 Aralık 2016; 18:41:16 >
  • O değilde kasımpaşa maçının özetini izledim tekrardan, atınç-tolgay değişikliğini hala anlayabilmiş değilim. Hocanın bi bildiği vardır diye düşünüyorum ama mantıklı hiçbir tarafı yok.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

nasıl

yeni gördüm kimler olacak acaba ona göre izlenir yok rizedeki kayserideki felan oyuncular oynarsa maalesef kimse izlemez

Yok hocam ya 3 büyükler + Osmanli,Bursa,Basaksehir,Konya ve Trabzondan adamlar olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

O değilde kasımpaşa maçının özetini izledim tekrardan, atınç-tolgay değişikliğini hala anlayabilmiş değilim. Hocanın bi bildiği vardır diye düşünüyorum ama mantıklı hiçbir tarafı yok.

ne bildiği yav tamamen saçmalık yada bizim bilmediğimiz birşey var necipi al daha iyi yav yada inleri atınç inanılmaz yetersiz adana maçında bile gördüm
  • quote:

O değilde kasımpaşa maçının özetini izledim tekrardan, atınç-tolgay değişikliğini hala anlayabilmiş değilim. Hocanın bi bildiği vardır diye düşünüyorum ama mantıklı hiçbir tarafı yok.

Tosici sol beke çekip Adrianoyu öne attı. Baktı tutmadı Olcayı koydu oyuna Adrianoyu ön liberoya çekti. Rize maçında ki gibi uzaktan vurur diye herhalde. Yoksa kafayı yedirtir o değişiklikler.
  • quote:

kendi sanki biliyormu hocam ne yaptıgını , akıl işimi allah askına.3.ligden td getir bırak o değişikliği yapmayı aklına bile getirmez düşünün artık.
  • bu fabrinin yan toplara karşı zafiyeti hala devam ediyo bu muşmula kaleci antrenörü ne yapıyo idmanlarda neye çalıştırıyo kabak gibi aynı hata aynı hata devamlı
  • Allahını seven bir daha şu Gomez muhabbetini açmasın lütfen yıldım ya
  • Devre arası 3 transfer yapacakmışız forvet alıyoruz o zaman
  • bu mertens napoliden gider biz bunlardan nasıl puan almışız hala hayret ediyorum ama şampiyonlar ligi klasında takım değil savunması traş
  • quote:

bu fabrinin yan toplara karşı zafiyeti hala devam ediyo bu muşmula kaleci antrenörü ne yapıyo idmanlarda neye çalıştırıyo kabak gibi aynı hata aynı hata devamlı

Aynen maalesef yan toplarda çok etkisiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryad Boudebouz

Devre arası 3 transfer yapacakmışız forvet alıyoruz o zaman

kaynak neresi bro
  • 
Sayfa: önceki 40374038403940404041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.