Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4038. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40364037403840394040
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • babel e nasil hayir diyorsunuz elimizde alt lig takimlarina karsi oynayan kerim, olcay var ömer i zaten gec kanat oynayamiyor cenk in de ne derece kanat oynadigini gorduk bize skora katki yapacak bi oyuncu lazim babel de bu ozellige uyuyor ama riskli transfer herif oynamayadabilir kisacasi bu sartlarda babel den iyisini bulamayiz kalkip bi adama 5m verebilecegimizi mi saniyorsunuz fikret orman gene bonservissiz oyuncu ariyor
  • o3 kullanıcısına yanıt
    +1. Emre çolak da orda oynuyor, onun da 4 golü var, onu da alalım o zaman. Bir gol atanı ilah ediyoruz sonucta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: o3

quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Aynen katılıyorum. Babel için millet laf ediyor adam bazuka gibi çakıyor toplara. Takımda 1 tane kaleye düzgün şut atabilen yok. Kesinlikle gelmeli.

Sneijder-Podolski'de şut atıyor da noluyor? İkisinin maaşına biz geçen sene Gomez-Sosa-Quaresma'yı oynattık.

G.İnler de "bazouka" gibi çakıyor toplara. Sonuç?
    Adama şut pozisyonu gelmiyor. Quaresma o şut pozisyona gelmek için 2-3 tane enfes çalım atıyor. Hem çalım hem şutu olan Portekizli 7 numaraya Ronaldo diyorlar.

Şut özelliğinin değeri olması için, güç-hız, çalım, pas yeteneği ve devamlılıkta gerekiyor.
    Podolski 15 maçtan birinde topa vuracak diye oynatırsan her maç 10 kişi oynarsın. Babel içinde aynısı geçerli.

Babel'in rakamları, son 6 senedeki kariyeri ortada. 30una merdiven dayamış vasat topçu alınmasına alkış tutacaklar devam etsinler.
    10 tane Babel alacağımıza 1 tane Gomez almak lazım.

PS: Babel sadece 6 aylık kontrata geliyorsa kabul ederim. 6 ay toplam 1m euro para alacaksa eyvallah denensin. Ama 2.5 sene toplam maliyeti 5m euro'yu bulacaksa o iş olmaz.

hocam dediklerinize aynen katiliyorum ama benim dusuncem transferin bu seneyi kurtarmak adina olmasi 6aylik babel e kim hayir diyebilir olcay kerim oynayacagina dribbling sut ozelligi olan babel gelsin olcay 10 orta acsa 2 isabet saglar bir de babel i dusun

• arkadaşlar biraz yapıcı eleştiriler yapalım bence. babeli almayalım etoyu almayalım ama kimi alalım? bence de vurdumduymaz bir oyuncu babel iyi oynayıp oynamayacağı keyfine kalmış.

ayrıca bu takımın iyi bir kondisyoncuya da ihtiyacı var. son 1 aydır takım koşmuyor dökülüyor.
  • TFF, 22 Aralık Perşembe günü saat 20:00'de Vodafone Arena'da "Yıldızlar Karması" dayanışma maçı yapılacağını duyurdu.

Cumhurbaşkanı falanda gelecekmiş. Gelirler bağışlanacakmış
  • soma zeybegi kullanıcısına yanıt
    Hocam 6 ay bizi kurtarsın diye adama 2.5yılda 4m€ para vericez. Şampiyon olamazsak ne olcak? Biz böyle mi kulübü borctan kurtaracagız?

• o3 kullanıcısına yanıt
    Gomezde calım atan oyuncu degil şu takıma gomezi koy cenk ten beter olmazsa ben bişey bilmiyorum gecen sene çok posizyon buluyoduk oda atiyordu azımsanmıcak sayıda da gol kacırdı tabi bol posizyon bulup gol atınca bunların pek önemi kalmadı

• e madem ntep diyonuz 15 diyonuz klübe anlatsınlar bizde bütçe var fakat şuan ffp sınırlaması var seneye kalkıyo yani bu sezon sonu biz bu oyuncuyu ön sözleşme olarak sizden kiralayalım yarım dönem gibi ve satın alma opsiyonlu olsun kesin olarak alacağız sizden diye sözleşme neden yapmıyorlar neden böyle ben onu anlamıyorum binbirtürlü yolu var abubakara uygulamak istediğinizin aynısını ntepe uygulayın abu şutlancak zaten
  • 4 yıl için olcay şahanın bedeli sanırım 6 mılyon euro'ya denk geliyordu. Kötü örnek vermek istemiyorum keza çocuk hiç değilse oynuyor. Bir mustafa örneği varki babel bedava bile diyebilirsiniz. Atla deve değil, yarım sezonun sonunda opsiyon koydurursun sözleşmesine zaten bu abubakar olayından sonra hamle yaparken iki sefer düşünmek lazım.
  • şunu akılınıza sokun ne gomez ne sosa bu ülke topraklarına geri dönmeyecek dünyada bir ton oyuncu var feryat figan etmeyin her meslekte her dalda yeri doldurulamayacak insan oyuncu yok yeterki arayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan5005

bu babel iyi cikmayacak gibi bir his var icimde.. cok savas gibi..devre arasinda oyuncu bulmak zor ama onca transfer komitesi scout ekibi bu oyuncuyu mu buldular anlamadim valla...sol kanada bruma tarzi guclu hizli bir oyuncu bulazmiyiz, cok daha etkili olmaz mi

scout ekibiyle alakası yok bedava oyuncu diye alınıyor. Devre arası hiç bir takım as oyuncusunu vermez. Mesela Viscayı istesek 15 milyon euro derler.
  • Anlaşmayı yarım sezon şampiyon olunursa artı 1 yıl koyabilirler etoo ve babel için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

TFF, 22 Aralık Perşembe günü saat 20:00'de Vodafone Arena'da "Yıldızlar Karması" dayanışma maçı yapılacağını duyurdu.

Cumhurbaşkanı falanda gelecekmiş. Gelirler bağışlanacakmış

nasıl
  • bi tarafta volkan babacan bir tarafta muslera gibi mi bizim yerliler yenilir
  • Ayrıca Olcay kazmasının halini görüyoruz topa vurmaya aciz zaten uyuz oluyodum bide Kasımpaşa maçında 2 metreden yaptığı vuruş neydi öyle? hala böyle adamlar varken Babel beğenmemek saçma geliyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: güzelgünler

ben sizi yanlış mı anladım bilmiyorum ama benim tezimde şu;

takım sosa yı arıyor gomezi değil

abubakar ın kötü olması sadece kendisiyle ilgili değil

gomez takımda kalsa bu oyun şablonuyla geçen seneki başarıyı gösteremezdi

suçlu abubakar değil

hatta gomezin yapamadığı hareketleri yapıyor çoğu zaman.

gomezi wolfsburg da gördük

çok severim ayrı ama benim tezim bu.

babel vasat oyuncu ama şu an da olcay kerimi düşündükçe yine iyi bile

sosa olsa ne olacak güzel kardeşim topu ileri sürebiliyor muyuz sürüyoruz şut çekiyormuyuz e çekiyoruz top kaleyi buluyor mu ee buluyor sonuç sıkıntı nerede gol yok eee çare ne forvet forvet forvet sosa gibi bir yapıya sahip oyuncuya en çok ihtiyaç duyan fener şuanda çünkü oyun kuramıyolar top ileri gitmiyo bizde ise bitiricilik kötü top ileri gidiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 19 Aralık 2016; 18:7:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Draco0

arkadaşlar biraz yapıcı eleştiriler yapalım bence. babeli almayalım etoyu almayalım ama kimi alalım? bence de vurdumduymaz bir oyuncu babel iyi oynayıp oynamayacağı keyfine kalmış.

ayrıca bu takımın iyi bir kondisyoncuya da ihtiyacı var. son 1 aydır takım koşmuyor dökülüyor.

T H I A G O N E V E S

http://www.transfermarkt.com.tr/thiago-neves/profil/spieler/53262

• Devre arası transferleri zaten kumar. çok nadir oyuncular sana katkı verir, iyi oyuncuyu zaten kimse vermek istemez keza iki sayfadır quaresma gitmesin diyorsunuz. Gelinen bu durumda el mahkum piyasa dar, bir sol kanat oyuncusunun fiyatı takımına vereceğiniz bonservis ile 10+ mılyon euroyu bulabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 19 Aralık 2016; 18:9:47 >
  • teveze bak shangai shenhuaya gitmiş yav gitmez diyordum gitmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Ayrıca Olcay kazmasının halini görüyoruz topa vurmaya aciz zaten uyuz oluyodum bide Kasımpaşa maçında 2 metreden yaptığı vuruş neydi öyle? hala böyle adamlar varken Babel beğenmemek saçma geliyor bana.

tolga zengin kötü o zaman gidip as kaleci olarak sinan bolat'ı alalım demek ki gibi bişi bu.
    aboubakar çok kaçırıyor o zaman yatabare'yi alalım?

vasatlar çöplüğü oluyor takım böyle böyle.
    aras-babel çok mu fark var?
  • 
Sayfa: önceki 40364037403840394040
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.