Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4027. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40254026402740284029
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Babel'in 2 sene önce Beşiktaş'a attığı golü gördüğüm zaman böyle adamlar bu takımlarda harcanıyor demiştim içimden. Aynısını Oscar Scarione için de demiştim keşke zamanında ikisini de alsaydık hem kanat hemde 10 numara yerimiz dolardı. Aynısını bu sene Edin Visca ve Osmanlıspor'lu Ndiaye içinde diyorum inşallah geç olmadan kaparız.
  • olur mu

onlar avrupa fatihi... onlara fark yemek yaraşmaz, dortmundu arsenali astanayı lazioyu evire çevire yendi ne de güzel...

dinamoya da şöyle bi 4 atarlardı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babel'i beğenmeyenlere Olcay müstehak. Babel şu durumda çölde görülen vaha gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Babel'in golü burada çok daha net.

https://twitter.com/Besiktas_Analiz/status/810551713585364992

Dehşet atmış Babelin Kasımpaşa da attığı golleri izleyin süper goller net vuruşlar yapmış ben bitik sanıyordum ama eskisi gibi olmasa da çok iyi durumda hala

• quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

2 puan 2 puandır gs balı yine 1 puanı kaptı ama sıkıntı yok yarında fb berabere kalır umarım. Asıl sıkıntı başakşehir arkadaşlar. Bu adamlar oyuncularını kaptırmazsa ce sakatlık yaşamazsa şampiyon olurlar ama siz hala 2. Yarı çöküşe geçecek falan diyorsunuz ama meye dayanarak diyordunuz yağ gibi futbol oynuyor adamlar bizim 1 stoper 1 sol kanat 1 forvet alıp acilen toparlamamız lazım gaziantepe puan kaybederske zaten lig biter bizim için

aynen valla leicester vakası bursasporda bu ortamda şampiyon oldu hatırlatırım gs ile fb birbirini yiyordu bi baktılar bursa şampiyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 18 Aralık 2016; 21:39:41 >
  • halamın da bıyığı olsa amcam olurdu...

dersini çalış sen 99lu... bak yarı yıl tatilinde geliyor, öğretmenler basar vallahi sıfırı hee...

• Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Abou da bi dengesizlik var sanki kumaşı var ama henüz olmamış gibi Eto o anlamda faydalı olabilir ama bu Cenkten bi b*k olmaz çok net çöp oyuncu Kerim, Olcay da aynı şekilde bizim kurtulmamız lazım artık bunlardan. Gökhan inler gibi klas oyuncumuz var takıma giremiyor Cenk her maç 90 dk bu Şenol da yavaştan bunamaya başladı bence Gökhan inler oynar kardeşim bu takımda her türlü oynar
  • Neo Nesil N kullanıcısına yanıt
    öyle veya böyle adamlar şampiyonda oldu ziraatı da aldı. ligde son 7 haftada 6 galibiyet almışlar 4ü 1-0 bitmiş. iğrenç futbol oynadıkları kadar harikulade bir şans da var adamlarda. şu an şampiyonluğun net favorisi benim gözümde, o altyapı hocasına rağmen. hele bir de kurtarıcımız olarak babel falan gelirse geçmiş olsun
  • Hypersa kullanıcısına yanıt
    aramıza hoşgeldin yeni kartal.

• deportivo maçını açtım şans bak stadda elektirk arızası çıktı maç kesildi
  • slord236 S kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı fikirdeyim. Gerilerde de yazmıştım, İnler'i biz şu an kullanamıyoruz.
  • Devre arasında kimi beklıyorsunuz anlamıyorum ki Babel net iyi transfer olur ama kontrat süresi uzun olmamalı
  • 99 numaranın ne anlama geldiğini biliyorum bay 99lu, boş yapma...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neo Nesil -- 18 Aralık 2016; 21:56:48 >
  • Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Vallahi kafayı yedirtir bu Şenol gitgide saçmalıyor. Bir GS maçı 2.yarı Benfica maçı 2. yarıya baksın herkes bu Gökhan İnler dediğimiz adam bizim o kadar yücelttiğimiz napolide banko 11deydi çok klas adam eğer onu kaybedersek çok yazık olur bi an önce kadroya girmesi lazım
  • Babel'i izleyelim dedik hale bak,

yönetemiyorsanız bırakın kardeşim bunlaaaar belediyecilikten ne anlar, halk sandığa gitsin milli iradeyi göstersin. Laik deportivo belediyesi sskyı da batırır bu gidişle.
  • slord236 S kullanıcısına yanıt
    atiba-inler beraber oynayamıyor. zaten ikisi de aynı özellikte olan oyuncular, gökhan biraz daha hücumcu...

• OnrbK kullanıcısına yanıt
    aklıma tottenham maçımız geldi

• Şenol Güneş'i burda ben dahil eleştiriyoruz yaptığı saçmalıklardan dolayı ancak babanız yaşındaki adama "Şenol" diye hitap etmeniz gerçekten ayıp forum yöneticisi kimse asker arkadaşıymış gibi "Şenol" diyen tipleri forumdan uzaklaştırsın bir zahmet burda Şenol Güneş'ten büyük olan biri olduğunu düşünmüyorum siz sizden 35-40 yaş büyük adama "Şenol" diye nasıl hitap ediyorsunuz askerlik arkadaşınız mı sizin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryad Boudebouz

Babel iş yapar hemde fizikli gol attığı için demıyorum hep dedim. Manoel'e Önder Özen çok iyi demişti fiyatı tuzlu değilse gelsin

O futbol dehasi onder ozen pedro francoyuda kalem sallaya sallaya ovup bitiremiyodu parlatip epl ye saticaktik adami oyle bi tarif etti ki biz sakho bonicci thiago silva vari genc bi yildiz sanmistik sonra anladik ki adam mustafa pektemek in yabanci subesiymis.Manoel balon degilse ben hic bisi bilmiyorum.26 sina kadar avrupa gormemis cok yetenekli peh bende inandim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babele sadece eto yada baska bir forvet gelirse tamam derim.

• 
Sayfa: önceki 40254026402740284029
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.