Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4025. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40234024402540264027
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün rezalet oynadık. Ama adamlar 1 şutla 2 gol buldular. Bazen şansta gerek. Ama dünkü futbolla şampiyon falan olamayız.
  • amannn neyse gene tahmi,nm ettiğim gibi gidiyo bala felan 1 puan aldılar ki normal şartlarad 5-2 6-2 bitmesi gereken maçtı
  • eto,babel.stoper bu işi düzeltir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trevorax

Yarın Fener'de berabere felan kalırsa çok güzel olur :D

fener gençlere lig maçlarında hiç puan vermedi içerde hemde hiç sanmıyom fener yarın yener
  • Babel'i izliyorum. Çok fit ve formda. Hatta az önce kafa golü attı. Gelsin mutlaka gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recipe For Salvation

Biz Gs'nin verdiği pozisyonları versek 10 gol yeriz dün 1 isabetli şut çektiler 2 gol yedik

yahuı gs 6 defansla oynadı biz öyle yapmadık ki önde bile olsak hücum denersen böyle saçma sapan olur real miyiz barça mıyız sanki
  • muslera olduğu sürece bu galatasaray her sene berbat oyunla şampiyonluğa oynar, balı yaver giderse ki gidiyor şampiyon da olur. adam tek başına maç alıyor puan alıyor be birader yeter be.
  • stopere bizim müthiş scoutcularımızın keşfettiği 26 yaşında olup avrupa yüzü görmemiş manoel adlı şahıs gelir. kanatlarada o harika futbolcu olan, yine scoutlarımızın bize kıyak yaptığı babel adlı 30una merdiven dayamış adam gelir. sene sonuda şenol güneş trabzona döner
  • Gecen senenin maclarini izliyorum nerede o kadro nerede simdiki kadro.Bir daha da oyle kadro bulamayiz kolay kolay
  • Babel'in az önce attığı gol. Orta sahadan depara kalktı sonra da yükselip vurdu.

https://www.youtube.com/watch?v=xBZSA6iJqME

Gelmesin yeaaa, Babel'e düştük yeaaa. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Babel'i izliyorum. Çok fit ve formda. Hatta az önce kafa golü attı. Gelsin mutlaka gelsin.

Burdaki bazı çok bilmişler çöp ilan etti adamı kanatta Cenk Olcay Kerim Aras gibi vitaminsizler varken hemde

Babell çok kötüğğğğ ya takımı çöplerle dolduruyolar babel e mi kaldık diyenler var komedi cidden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abivos -- 18 Aralık 2016; 21:30:27 >
  • Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Geldi yine

Kendi konunda beraberligi kutlayin siz... De hayde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babel ve Eto'o günü kurtarmak için alınmalı mutlaka. Bu sene şampiyonluk çok önemli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 puan 2 puandır gs balı yine 1 puanı kaptı ama sıkıntı yok yarında fb berabere kalır umarım. Asıl sıkıntı başakşehir arkadaşlar. Bu adamlar oyuncularını kaptırmazsa ce sakatlık yaşamazsa şampiyon olurlar ama siz hala 2. Yarı çöküşe geçecek falan diyorsunuz ama meye dayanarak diyordunuz yağ gibi futbol oynuyor adamlar bizim 1 stoper 1 sol kanat 1 forvet alıp acilen toparlamamız lazım gaziantepe puan kaybederske zaten lig biter bizim için

• Deportivo - Osasuna maçı varmış. Babel az önce gol atmış. İkinci yarıyı izleyelim. Ntep, Taison falan olmuyorsa babel iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnevel92

bir yenilgide öldük bittik havasına girip bir galibiyette şampiyonuz diyenler aynı kişiler. durun bir dakika yavaş olun. sakin kalıp,eksiklerimizi gidereceğiz. gerekli transferleri yaparsak eski futbolumuzu sergileyeceğiz. futbolculara,hocamıza,yönetime destek vermeye devam edelim.

Kesinlikle hocam birde ben kendimi karamsar sanırdım bu takıma devre arası sadece forvet alınsa şampiyon oluruz kanatta gelirse rahat rahat

• quote:

Orijinalden alıntı: Neo Nesil

Geldi yine

Kendi konunda beraberligi kutlayin siz... De hayde

Kasımpaşa'ya yenilmiş Osmanlı ile beraberliğe laf söylüyor tipe bak.
  • Yav bırakın Allah aşkına bu gs mi şampiyon olacak ? Konuşmaya bile değmez Fb ligi Gs'ın üzerinde bitirir bu kadar net konuşuyorum
  • abivos kullanıcısına yanıt
    Hem de orta sahadan rakibinin gerisinden öyle bir depara kalktı ki şaşırdım. O depar sonunda öyle yükselip o kafayı vurmak özellikle bizim vitaminsizlerin harcı değil.

Deportivo başkanı bırakmak istemiyor fakat bu maliyetle Taiosn n'tep imkansız olduğunda Babel bir şekilde alınmalı.
  • Babel iş yapar hemde fizikli gol attığı için demıyorum hep dedim. Manoel'e Önder Özen çok iyi demişti fiyatı tuzlu değilse gelsin
  • 
Sayfa: önceki 40234024402540264027
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.