Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4013. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40114012401340144015
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla belki haksizsizn diceksiniz ama ben hocaya da cok kizamiyorum beyler. sen gereken oyunu empoze etmissin takima; rakip ceza sahasinin 1 2 metre etrafinda hatta bazen icine kadar girecek sekilde 150 200 pas yapiyosun; beklerini cikartiyosun, ortaci bi quaresman var, donen topu da alip devam ediyosun baskiya fakat orada 2 tane is bitirmekle, noktayi koymakla, hem gol hem asist anlaminda finali yapmakla yukumlu iki oyuncun (abou-cenk) sadece fiziksel olarak bulunuyolar, bi ise yaramiyolar. ilk yaridan 3 gol aticak oyunu oynatiyosun ama skor uretecek adamlarin kalitesiz.

elinde ki kerim, olcay gibi oyuncular da bunlardan farksiz. gokhan inler'in durumu degistirecegini dusunmuyorum cunku gokhan da girse servis yapacagi adamlar ayni. ki gokhan yerden tek paslarda etkili bi adam degil ve rakip de benfica gibi bizi bogan bi takim degil, 10 kisi yaslanmislar. gokhan'lik bi durum da yoktu.

dedigim gibi cok irdelemeye gerek yok cenk ve abou yerine aklinizda baska oyuncular koyun; durum sekilleniyor zaten. gecen sene durumu farkettiren sey solda olcay olmasina ragmen en ucta sosa ve gomez'in olmasiydi. bu sene de en uca etkili santrafor, sola ise sosa'nin takima ortadan yaptigi skor katkisini soldan yapabilecek kalitede bi sol kanat gerekli.

• Kapanan takımı kanatlardan delersin, kanada da pasını en iyi atacak adam İnler'dir ve İnler kenarda oturuyorsa burada büyük sıkıntı vardır. Hala Napoli'de banko köpek gibi oynayacak adamı KULLANAMIYORUZ!
  • Gökmen Özcan ‏@gokmenozcan 7 dk.

Paşa maçı öncesinde yönetim, hedefleri:
    1) sol kanat
    2) sol bek
    3) stoper
    olarak belirlenmişti.
    Şimdi:
    1) stoper
    2) sol kanat
    3) sol bek

Gökmen Özcan ‏@gokmenozcan 11 dk.11 dakika önce
    Paşa maçı öncesinde bir yöneticiden telefonda, "Babel'in menajeriyle görüşmeyi durdur musun" ricası geldi. Sanırım menajere rest çekilecek..

Gökmen Özcan ‏@gokmenozcan 3 dk.3 dakika önce
    Samuel Eto'o'nun menajeri haftada bir, "Beşiktaş golcü arıyor mu" diye whatsapp'tan yazıyor. Yönetime ilettik. Artık top onlarda...
  • Çoğı kişi ezbere skora dayalı yorumlar yapmaktan bıkmıs değil anlaşıla

Arkadas bızım sorun defans falan degıl !bızım sorunTalısca nın olmaması da değil

Gecen sene de aynı defans hattı vardı ?

Üstelık Gecen sene ustune daha kalıtelı bek oyuncuları var ?

Bızım sorun orta alan ıle forvet baglantısı .

Bu kadar net !

O bolge sezon basından berı oturmadı oyuncular formsuz Şenol hoca arayısta

Forvet sağlam değil..

Ömer kanat oynuyordu Necıp Inler ortada rotasyona gırıyordu sık sık sımdı de başka arays ıcınde Hoca cünku sıkıntı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Realist-

YA TAMAM SENOL HOCA HATA YAPTI OLABILIR KENDISIDE KABUL ETTI RAKIBIN 1 SUTU 2 GOLU VAR SANSSIZ BIR AKSAMDI BARCELONA DA DEVAMLI MAGLUBIYET OLUYOR FUTBOLDA BUNLAR VAR ONEMLI OLAN 2 SAGLAM TRANSFER BU YUZDEN MAGLUBIYET IYI OLDU

ya tamam hata olurda yani öne geçip 2 dakkada geriye düşmekte pek ahmagca ya millet buna sini,r oluyo birde hata olur olmaz demiyo kimse barcelona felan aşar bizi adamlar 5 yılın 3 ü lig şampiyonu kral kupası alıyo onu almasa şampiyonlar ligini alıyo e biz tenekeyi sallıyoz avrupada zaten orta kara e ligide boşlarsan amacın nedir senin
  • Andres Escobar kullanıcısına yanıt
    99 da forvete yakışır hocam. Olcay ne bilim 65 falan giysin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maç hakkında tek yorumum.

Bu takıma transfer şart. 2.gol şanssızlıktı olabilir ama ilk gol de öyle boş bırakılmaz.

bu takıma transfer şart. Yönetim 3-5 bakmadan adam getirmeli artık
  • Gökhan İnler oynatılmayacaksa neden alındı birisi açıklasın.

bu adam Napoli nin İsviçre milli takımının kaptanlığını yapmış. bu kadar az süre alması komedi.

2. yarı yapılan değişiklikler çok yanlıştı
  • Dünde yazdım bugünde yazıyorum zaten metin tekinde aynı şeyleri söylemiş. Geçen sezon takım oyunu + sistem vardı. Bu sezon 30'luk adamın ayağına bakıyoruz lakin içerdeki kayseri maçında bile adamın eksikliği hissediliyorsa kimse 4.2.4. 3.5.2 gibi taktiksel dizilişleri yazmasın. Santrafor sorunu evet var ama taraftar o kadar çok kilitlendiki sol kanat ve santraforlar yüzünden ortasahaki uyumsuzluğu konuşmuyor. Halbuki bizi şampiyon yapan ortasahamızdı. Eğer bu sözde oyun sistemi devam edecekse hava toplarında etkili santrafor alınmalı yada orta sahaya bir top taşıyabilen adam alınmalı. Yani her halukarda oyun sistemi ne olacaksa santrafor ona göre alınmalı...
  • Şu hafta çok kritikti, zaten FB ile 7 puan fark yapmışsın, GS desen Osmanlı gibi zorlu bir rakiple oynayacak, üstelik Podolski falan gibi önemli eksiklikleri de var.Al şu maçı, keyifle diğer maçları takip et, rakiplerini de strese sok.Kanat, stoper falan gibi mevkileri hep söylüyoruz da demek ki sırf Sosa ve Gomez kalsa veya bu oyuncuların hem oyun içi katkısı ve özellikleri hem de kalite olarak muadillerini bulabilsek ve yine bu eksik bölgeleri boş geçsek bile tarihimizin en kolay şampiyonluklarından birini elde edecektik.Sadece bu maç da değil, mesela Gençlerbirliği maçı da sırf yine forvetlerimizin kazmalığından ve yetersizliğinden gitti.Kaybedilmiş bir şey yok tabi ama çok rahatlıkla şampiyonluğa ulaşırdık bu şekilde.İş dönüyor dolaşıyor, hep transfer dönemine ve kadro planlamasına geliyor.İyi işler yapılmadı demiyorum ama çok da yanlış var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Dünde yazdım bugünde yazıyorum zaten metin tekinde aynı şeyleri söylemiş. Geçen sezon takım oyunu + sistem vardı. Bu sezon 30'luk adamın ayağına bakıyoruz lakin içerdeki kayseri maçında bile adamın eksikliği hissediliyorsa kimse 4.2.4. 3.5.2 gibi taktiksel dizilişleri yazmasın. Santrafor sorunu evet var ama taraftar o kadar çok kilitlendiki sol kanat ve santraforlar yüzünden ortasahaki uyumsuzluğu konuşmuyor. Halbuki bizi şampiyon yapan ortasahamızdı. Eğer bu sözde oyun sistemi devam edecekse hava toplarında etkili santrafor alınmalı yada orta sahaya bir top taşıyabilen adam alınmalı. Yani her halukarda oyun sistemi ne olacaksa santrafor ona göre alınmalı...

+30

Adriano alındı

GG alındı

İnler alındı

bunların hepsi 30 yaş üzeri oyuncular. iyi oyuncular verim alırız sıkıntı yok ama günü kurtarmalık hepsi.

• valla 3 takımın etrafında dönen ve bu kadar kalitesiz bir lig yok tüm şampiyonlar istanbuldan ve süpriz yok yani kalitesizlik buradada var bir süpriz yok başakşehir felan sevmem osmanlı kasımpaşa bunlar hükümet güdümlü takımlar bugün varlar yarın yoklar köklü olduğu müddetçe şehir takımlarının şampiyon olması ve çoğalması lazım yoksa kim kime dum duma bir ligden öteye gitmez yıllar boyunca ancabirbirimizi yiyip dururuz sanırım fener en son 2012-2013 te gs ile iyipuan kazandırmışitı ve seney bu puanlarda silinecek ve git gide daha kötü duruma düşecez şuan için seneye ne olur bilmiyorum gs liler uçuyo en iyi 25 bin puan almışsınız ve seneye bu puan yok bu senede katılamadınız bu yüzden puanınınz 58 binden çıkar 24 bini 34 bin yani ta 57 nciliğe düşüyo buda demek oluyorki 4.torbaya gidiyonuz bu iyi mi çok kötü yani tamamen baltayı taşa vuruyonuz barcelona real bayernin kucağına düşüyonuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 18 Aralık 2016; 2:8:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Gökhan İnler oynatılmayacaksa neden alındı birisi açıklasın.

bu adam Napoli nin İsviçre milli takımının kaptanlığını yapmış. bu kadar az süre alması komedi.

2. yarı yapılan değişiklikler çok yanlıştı

gokhan inleri almak hataydi bitmis oyunculari takima dolusturdular senol gunes adam eder diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mstfagvn kullanıcısına yanıt
    Bitmiş?

Oyuncuları elden gitmese Sarri İnler'i de bırakmayacaktı. Eto'o bitmiş diyenler gibi olmayın. İnler'i çok net kullanamıyoruz.
  • http://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/club/

şu sıralamaya bakın klüp bazında gs kaffadan gitti fener ile beşiktaşın kota açık ve bu puana göre seneye kaderimiz belli olacak sizce ne olur soruyorum size

sanırıkm şu var ülke geneli puanın katkısı var yok değil ama buda resmen bir hiç toplam takım sayısına bölündüğünden oda 1.300 puan felan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 18 Aralık 2016; 2:12:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Şu hafta çok kritikti, zaten FB ile 7 puan fark yapmışsın, GS desen Osmanlı gibi zorlu bir rakiple oynayacak, üstelik Podolski falan gibi önemli eksiklikleri de var.Al şu maçı, keyifle diğer maçları takip et, rakiplerini de strese sok.Kanat, stoper falan gibi mevkileri hep söylüyoruz da demek ki sırf Sosa ve Gomez kalsa veya bu oyuncuların hem oyun içi katkısı ve özellikleri hem de kalite olarak muadillerini bulabilsek ve yine bu eksik bölgeleri boş geçsek bile tarihimizin en kolay şampiyonluklarından birini elde edecektik.Sadece bu maç da değil, mesela Gençlerbirliği maçı da sırf yine forvetlerimizin kazmalığından ve yetersizliğinden gitti.Kaybedilmiş bir şey yok tabi ama çok rahatlıkla şampiyonluğa ulaşırdık bu şekilde.İş dönüyor dolaşıyor, hep transfer dönemine ve kadro planlamasına geliyor.İyi işler yapılmadı demiyorum ama çok da yanlış var.

ben açıkçası birde şunu diyorum acaba lig tv nin bir parmağı var mı ligimiz şaibeli olmaz der mi kimse başakın 1ncilikte olduğundan gocunmuyo ama beşiktaşın ki batıyo hep bir algı başak zaten düşer diye bir yargıya getiriyolar ya gelmezse ki osmanlı yarın büyük olasılıkla yenecek fener yenecek gene daralacak puan farkı ee ilgi kaçmasın sırf bu yüzden yapılıyorda olamaz mı yoksa bana şu sonuç gerçekten ama gerçekten çok saçma geliyor

• Şu videodaki gollere bakıp Q7,Gomez,Sosa,Atiba dörtlüsüyle ne biçim futbol oynamışız be

Ulan Gomez eski sevgilimle aynı gün geldin aynı gün gittin

• SİNAN ENGİN: "Beşiktaş Babel transferini bitiyor az kaldı, bir tane de çok üst düzey bir sol stoperle anlaştılar ismini söylemeyeyim"
  • Yemin ederim sabah ilk yarıyı 2-1 görmüştüm meğerse maç sonucuymuş keşke görmeseydim ya
  • bir kariyer nasıl biter hulk

lavezzi ve sırada oscar

https://twitter.com/buzzspor/status/809420467580928001
  • 
Sayfa: önceki 40114012401340144015
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.