Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3776. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37743775377637773778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açıkçası oynanan oyundan memnun değilim çünkü bu takım bugün daha önce hiç bu kadar pasif oynadığı olmamıştı lakin sonuç 1 puan 2 gün sonraki kiev maçından önce gayet iyi yenilmezlik devam ediyor. Ayrıca bugün takımın ölüsü bir puan aldı ve gerisini fener düşünsün. Kısacası iki takımda kötü oynadı ama bizim için herşey öte salı günü KİEV Allah'ın izniyle o maçı alacağız.
  • Kiev maçı öncesi Beşiktaşlı futbolcular düz koşu antrenmanı yaptı Kadıköy'de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

quote:

Orijinalden alıntı: SeFfAh-1903

quote:

Orijinalden alıntı: HeLL_yEAHH!

MAÇIN İSTATİSTİĞİ BU

Bu istatisliğe bakıp çok iyiydi tek başımıza oynadık diyen adamın aklından futbol bilgisinden şüphe ederim ortada oyun yok fenevli karaktersizlerin çirkefliği dışında hiç birşey yoktu

Aynen hocam tosicin ayağı kaydı fabri 20saat top tutup sarı görmedi çok karakterlisin hatta adamın konuşma kusuruyla dalga geçiyorsun ultra efendisin sen 13yaşından buyuksen bende bir şey bilmiyorum şikayet ettim 1 hafta git hayat bilgisi çalış

kupa maçlarında kullanılmıyo mu sarı kart cezası

• quote:

Orijinalden alıntı: Roose Bolton

Kiev maçı öncesi Beşiktaşlı futbolcular düz koşu antrenmanı yaptı Kadıköy'de.

• Şenol hoca böyle istemiş.
  • yalnız dakka 43 te lensi gördüm adam ısına ısına alev aldı dakka 77 de girdi maç bitti zaten
  • Q7 nin kart hatalı hasan ali koşu yolunu kapattı hakem çok etkilendi seyirciden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav Fenerliler neden bizim konuda ağlıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şenol Güneş: "Kazansak avantaj yakalardık, kaybetsek de dezavantajımız olurdu"

"Rakibimizin yükselen bir grafiği vardı. Biz de zor süreçte oyuncularımızı kaybetmeden oynamak zorundaydık"

"Kontra oynamaya çalıştık, bu bizim oyun anlayışımızın dışındaydı. Pozisyon zenginliğini engelledi bu"

"Tuzaklarına düşmedik, onlarında pozisyona girmesini engelledik. Onların hamlesini bekledik, onlarda tam tersini yaptı. Futbol adına üzgünüm ama bizim için kötü bir maç olmadı."
  • Ahahajajajajaj

Ben demistim takima guvenin diye

• fenerliler ıkınıyoda feyenoord maçı kolay geçmez malum hollanda feyenordun taraftarıda belalı roma maçından biliyorum stadı yaktılar yani maçı hiç kolay geçmicek gitsin onu düşünsünler 1-0 yenilsek yetiyon diyonda braga da öyleydi 4-1 yenildin ayağınızı denk alın maç bitti gidin onu düşünün
  • quote:

Stoperi SIRP olan takımdan ne beklersin ölümüne kayar uçan tekmede atar

Yanlış konuya yazmışım silinsin

• Şu maçta Talisca ve Caner olsaydı çok rahat kazanmıştık. Oğuzhan ve Tolgay ile hiç atak yapamadık.

• La boyle rahat mac yok ya

• pennyroyaltea kullanıcısına yanıt

• Takımın net 10 numara ve kanat oyuncusu lazım her şeyden önce.Oğuzhan 10 numara olmuyor çok yumuşak
  • Tosici atmayan hüseyin göçek adamlığı desem..

• quote:

Stoperi SIRP olan takımdan ne beklersin ölümüne kayar uçan tekmede atar

Yanlış konuya yazmışım silinsin

Biraz daha ağlarsan sanada gelir tosiç.

• quote:

Orijinalden alıntı: qerrard!

Şans derken hocam?

Bu maçtan bu oyunla 1 puan almanın başka açıklaması yok ki
  • 
Sayfa: önceki 37743775377637773778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.