Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3756. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37543755375637573758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aboubakar oynayamayacak sanırım ya da ilk 11 başlamayacak grip falan deniyor
  • aboubakara noldu ya zaten bir halta yaramıyor birde hastamı olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

quote:

Orijinalden alıntı: proteo

Spor kanallarına bakıyorum yorumlar da, hepsinin tek derdi bu fenerbahçe yabancı bir rakip olan Beşiktaş'ı nasıl yener. Beşiktaş adına tek bir olumlu yorum yok. Ulen yine eze eze yeneceğiz, hepinizin o yılan ve satılmış dilini bir daha çıkmacasına yutturacağız. Caner olmayınca Beşiktaş yarım takımmış, ökhan, Atiba olunca etkisizmişiz, başka da seçeneklerimiz yokmuş, kadro sınırlıymış, hadi len oradan it sürüsü..

Son iki senedir hangi derbide eze eze oynadiniz soylesene

Geçen sene şampiyonluk düğümünün çözüldüğü GS derbisinde. Üstelik deplasmanda ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • City chelsea maçında hakem city'yi doğradı bugünde bizim 12.adamı yenmemiz lazım
  • Şu takıma biraz güvenin akşam çok güzel olacak .
  • Abou 18 de de mi yok ??

Aga maça çıkmayalım daha iyi ya.

Olsaydı caner talisca aboubakar nerede bunlarsız neredeyiz.

Hele bir de tolgay oğuzhan çıkarsak durum kötü.

Geçen sene en iyi kadromuzla bile yenildik.

Q7 den başka birisini göremiyorum onu da tutacaklar.

Beraberlik çok iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 3 Aralık 2016; 17:23:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlarla evde toplanıp izlemek için kod alacaktık, az önce coca-cola kodunu girdim 1 haftalık paket çıktı sansima :))

• Beşiktaşın insta hesabındaki soyunma odası forma resimlerine göre beck oynıycak sağ bekte,keşke Gökhan olsaydı.
  • Beşiktaş olmasa napardık lan biz bunu düşündükçe ağlayacak gibi oluyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Aboubakar zifiri karanlik bir odaya konulup cumartesiye kadar çiğ etle beslensin boğam benim
     [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Usta Aboubakar yok diyolar. Keşke senin dediğini yapsalardı grip felan olmazdı :(
  • Ben hayatımda city kadar çöp bir takım görmedim.Chelsea 3 defa uzun top attı 3ünde de gol yedi köylüler.1-0dan 3-1 kaybettiler...
  • Sevgili kardeşlerim ;

Ev'den netten vs. uğraşmadan maçı seyretmek için (tanınmadığım bir yere )gidiyorum, hafta içerisinde notlarımı aldım (troller hakkında) İNŞAALLAH kazanıp döneceğiz, moral bozmak yok ! desteğe devam ,

ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ'IM NE İSTERSEN İSTE BENDEN...

ALLAH'a emanet olunuz.
  • basaksehir'in berabere kalmasiyla, her ne kadar beraberlikten bikmis olsakt puan farkinin korunmasi acisindan beraberlikte cok anlamli oldu bu aksam.

bu arada basaksehir emre olmadiginda cok zor mac kazanir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kepirlikerem

quote:

quote:

Spor kanallarına bakıyorum yorumlar da, hepsinin tek derdi bu fenerbahçe yabancı bir rakip olan Beşiktaş'ı nasıl yener. Beşiktaş adına tek bir olumlu yorum yok. Ulen yine eze eze yeneceğiz, hepinizin o yılan ve satılmış dilini bir daha çıkmacasına yutturacağız. Caner olmayınca Beşiktaş yarım takımmış, ökhan, Atiba olunca etkisizmişiz, başka da seçeneklerimiz yokmuş, kadro sınırlıymış, hadi len oradan it sürüsü..

Geçen sene şampiyonluk düğümünün çözüldüğü GS derbisinde. Üstelik deplasmanda ;)

Hocam ben fener bjk maclarindan bahsediyorum. 2 senedir aramizdaki derbiler cok zevkli oluyor cunku iki takimda azimle oynuyor. Ama diger arkadasin dedigi gibi ezici bir oyun olmadi hic.

• Kartal_Kastamonu K kullanıcısına yanıt
    Chelsea'nin attığı son golü bizim takımdan bir oyuncu yakalasa atamayacağına adım gibi eminim.Karşı karşıya gol atma özürlüsü bir takımız yıllardır,atsa atsa Talisca atar öyle bir pozisyonda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jr_swish

Beşiktaşın insta hesabındaki soyunma odası forma resimlerine göre beck oynıycak sağ bekte,keşke Gökhan olsaydı.

Soyunma odalarinda butun futbolcularin formalari asilir.resimden cikardiginix mana yanlis o yuzden

• Santa.Monica kullanıcısına yanıt
    Aynen o mesajı attıktan sonra aklıma geldi benimde
  • Saat 17'ye kadar galibiyetten umutluydum nedense birden umutsuzluğa kapıldım. Ne zaman böyle olsam yeniliyoruz. İnşallah yanılırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

Sevgili kardeşlerim ;

Ev'den netten vs. uğraşmadan maçı seyretmek için (tanınmadığım bir yere )gidiyorum, hafta içerisinde notlarımı aldım (troller hakkında) İNŞAALLAH kazanıp döneceğiz, moral bozmak yok ! desteğe devam ,

ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ'IM NE İSTERSEN İSTE BENDEN...

ALLAH'a emanet olunuz.

Yolun açık olsun hocam :) sende ALLAHA emanetsin..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kepirlikerem

quote:

quote:

Hocam ben fener bjk maclarindan bahsediyorum. 2 senedir aramizdaki derbiler cok zevkli oluyor cunku iki takimda azimle oynuyor. Ama diger arkadasin dedigi gibi ezici bir oyun olmadi hic.

Ben okuduğum kadarıyla genel anladım. Ezici olup olmaması çok önemli değil. İyi maç olsun seyir zevki olsun hakeden kazansın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 37543755375637573758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.