Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
132.187
Cevap
196
Favori
2.893.980
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    14 Not
    5 euro degildir herhalde yazım yanlışı olmustur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Buralar canlansin artik yarin mac var.

Ömer sismanoglunun.bebegi olmus umarim forma sansi bulur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    315 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Uzaklardan Gelen

5 euro degildir herhalde yazım yanlışı olmustur

bildiğim kadarıyla kale arkası Kievlilerin tribünü 5 euro olduğu için deplasman tribünüde onla aynı olmak zorunda o yüzden 5 euro,bu kadar ucuz olması nedenide Kievin hiçbir şansı kalmadı takım iyi değil maçlara ilgi düşük ilgiyi arttırmak için fiyatları düşük tutmuşlardır
    |
    |
    Beşiktaş yenilecek, formsuz bir takım var sakatlıklardan sonra. Takım oyunu yok, sadece quaresma sayesinde ittirebilen bir takım. Fabri çok gol yedi son maçlarda. Fenerbahçe alacaktır.

Oğuzhan acaba hiç mi futbol izlemiyor kendi mevkisindeki oyuncuları takip etmiyor mu. 1 oyuncu onun üzerine oynayacak muhtemelen o da kaybolup gidecek yine. Artık büyük maç kazandırması lazım.
    |
    |
    K E N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1640 Mesaj
    Bana kalırsa Kiev maçından çok FB maçını düşünmeliyiz. Sanılanın aksine Kiev'in bizi zorlayacağını düşünmüyoum. Bizden sonraki maçları Shaktar ile ve yenilirlerse şampiyonluk umutları bitmiş gibi oluyor Kiev'in. O yüzden maça asılacaklarını sanmıyorum ve rotasyonlu bir kadroyla çıkacaklar kuvvetle, hem adamların Avrupa Ligi iddaası da yok zaten. Eğer bizimkiler Kiev'in soğuyla başa çıkabilirlerse rahat bir galibiyet alabiliriz. Kiev Napoli'den puan alsaydı o zaman işimiz zor derdim ama bence Kiev Napoli maçıyla Şampiyonlar Ligini kafasında bitirdi. Belirttiğim gibi herşey bizimkilerin elinde. Soğuk ile başa çıkarlarsa ve saçmalamazlarsa çok rahat bir galibiyet alırız.

Asıl önemli olan yarın ki derbidir. Olası bi mağlubiyette FB ile aramızdaki puan farkı 1'e iniyor. Ayrıca takımın motivasyon kazanması için galibiyet önemli. FB galibiyeti ile Kiev maçına ekstra bir motivasyon ile çıkarlar ve o da galibiyeti getirir.

Bana kalırsa beraberlikte iyidir ama mutlak sonuç bizim kazanmamız olmalıdır.

• Yarbay
    3299 Mesaj
    Ben Kiev'in taraftarı olsam, sallarım Beşiktaşı zaten iş bitti yedek ağırlıklı çıkıp Shaktarı yenelim derdim. Kiev'den 3 puan alacağız kesinlikle galip ayrılacağız. Fenerbahçe maçı zor olacak ama deplasmandaki rahat tutumumuz ve yarın ki kendi oyunumuz bize maçı kazandırır. Ne Benfica ne Napoli gibi olur daha kolay geçer. Fenerbahçe defansı deniyor ama orta saha olmadan neye yarar? Tolgay-Atiba-Ozi Fenerbahçedende , Galatasaraydan da çok üstün. 4-2-3-1 sistemi ile oynayıp kanatta Cenk yerine Kerim veyahutta Ömer bile oynasa farklı olur Aboubakar ile çıkılıp gerekirse 2. yarı Cenk ile vurabiliriz. Ben çok kasmıyorum açıkçası kaybetmemiz sürpriz olur. %35 Beşiktaş %30 Fenerbahçe %35 beraberlik bana göre
    |
    |

Fener maçının telafisi olur, lig uzun bir maraton. Ama Kiev maçını bir daha oynayamayız. Özellikle 3 puanı alamazsak gitti paracıklar :)

O yüzden parolamız şu olmalı; fener maçında çok yorulmadan alabilirsek "beraberlik", Kiev'den de "3 puan".

Spor kanalının tekini izliyorum o ara maç oynanıyor.Yorumcular konuşuyor işte arada maçta olanları :)

İlk gol geliyor Fener'den sonra neyse atarız biz şimdi ya felan derken ilk yarı sonlarına doğru 2. gol geliyor.

2. yarıyı görmedim. Çünkü 2. golden sonra kabus olarak algıladı bünye ve uyandım :)
    |
    |

Bizi hor gorenler FB'de ne cevher goruyor anlamadim...

Macin tek taktigi hucum pres, orta alan hakimiyetini kur al maci. Bu kadar basit Senol hocam fazla derin/felsefi takilma gozunu seveyim. FB'de ayni taktikle cikacak, kanatlardan gol ortasi/atagi yapmaya calisacaklar.

Zaten baska sanslari yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravoecho -- 2 Aralık 2016; 15:32:54 >
    |
    |

http://www.futbolarena.com/fikret-ormandan-feneriuma-hayirli-isler-30136v/

|
    |
    Sow Besiktasa karsı oynadıgı 7 macta 8 kez gol attı. Sowun dönmesine en cok Besiktaslılar üzülmüstür zaten. Van Persie formda. Van Persie ve Sow en az birer gol atar Besiktasa. Besiktasın Kadıköyde bu savunmaya gol atabileceğini sanmıyorum. Duran toptan da bir gol bulabiliriz. Besiktaslılar duran toplarda zaafiyeti var. Biz ise cok etkili kullanıyoruz. Stoch da sonradan oyuna girip bir tane sallayabilir. Volkan Sen de bu macta gol bulabilecegini düsünüyorum. Volkan Sen'i tutabilecek savunmaya sahip degil besiktas. Ağır kalacaklardır.

Maçı 4-0 5-0 gibi ezici bir üstünlükle kazanabiliriz. Cünkü Avrupa'da Besiktas'a en ters gelen takımlardan biri olabilir Fenerbahce. Advocaat resmen Beşiktaşı counterlayacak bir strateji kurdu sezon başından beri.

Orijinalden alıntı: Ramparapam

Sow Besiktasa karsı oynadıgı 7 macta 8 kez gol attı. Sowun dönmesine en cok Besiktaslılar üzülmüstür zaten. Van Persie formda. Van Persie ve Sow en az birer gol atar Besiktasa. Besiktasın Kadıköyde bu savunmaya gol atabileceğini sanmıyorum. Duran toptan da bir gol bulabiliriz. Besiktaslılar duran toplarda zaafiyeti var. Biz ise cok etkili kullanıyoruz. Stoch da sonradan oyuna girip bir tane sallayabilir. Volkan Sen de bu macta gol bulabilecegini düsünüyorum. Volkan Sen'i tutabilecek savunmaya sahip degil besiktas. Ağır kalacaklardır.

Maçı 4-0 5-0 gibi ezici bir üstünlükle kazanabiliriz. Cünkü Avrupa'da Besiktas'a en ters gelen takımlardan biri olabilir Fenerbahce. Advocaat resmen Beşiktaşı counterlayacak bir strateji kurdu sezon başından beri.

Yavaş kazanın

|
    |

• Binbaşı
    1382 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MrBlackEagle

Bence Fener maçından çok Kiev'i düşünmeliyiz.

Fener maçının telafisi olur, lig uzun bir maraton. Ama Kiev maçını bir daha oynayamayız. Özellikle 3 puanı alamazsak gitti paracıklar :)

O yüzden parolamız şu olmalı; fener maçında çok yorulmadan alabilirsek "beraberlik", Kiev'den de "3 puan".

çok yorulmadan beraberlik
    ulan orta saha da topal souza Alper köpek gibi koşan adamlar hücum sert defans sert tribün var 2 maçıda kaybedeceksiniz bence

|
    |

Üç türlü aristokrasi vardır: birincisi yaş ve kıdem, ikincisi servet, üçüncüsü akıl ve bilgidir.

En şereflisi sonuncusudur.
  • Teğmen
    140 Mesaj
    Sow 1 haftaligina sakatlansa guzel olur yoksa kesin golu var..neyse fark yemeyelim de zaten her sene yeniliyoz alistik artik gsden farkimiz kalmadi

La vittoria sara nostra 1903 Força Barça 1899
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramparapam

yavaş canım yavaş gel nerde öyle 4-0 5-0 lig yeni kuruldu herhalde
    |
    |

• quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

Bana kalırsa Kiev maçından çok FB maçını düşünmeliyiz. Sanılanın aksine Kiev'in bizi zorlayacağını düşünmüyoum. Bizden sonraki maçları Shaktar ile ve yenilirlerse şampiyonluk umutları bitmiş gibi oluyor Kiev'in. O yüzden maça asılacaklarını sanmıyorum ve rotasyonlu bir kadroyla çıkacaklar kuvvetle, hem adamların Avrupa Ligi iddaası da yok zaten. Eğer bizimkiler Kiev'in soğuyla başa çıkabilirlerse rahat bir galibiyet alabiliriz. Kiev Napoli'den puan alsaydı o zaman işimiz zor derdim ama bence Kiev Napoli maçıyla Şampiyonlar Ligini kafasında bitirdi. Belirttiğim gibi herşey bizimkilerin elinde. Soğuk ile başa çıkarlarsa ve saçmalamazlarsa çok rahat bir galibiyet alırız.

Asıl önemli olan yarın ki derbidir. Olası bi mağlubiyette FB ile aramızdaki puan farkı 1'e iniyor. Ayrıca takımın motivasyon kazanması için galibiyet önemli. FB galibiyeti ile Kiev maçına ekstra bir motivasyon ile çıkarlar ve o da galibiyeti getirir.

Bana kalırsa beraberlikte iyidir ama mutlak sonuç bizim kazanmamız olmalıdır.

Şampiyon zaten

ki,ebv kim arkadaş ya içerde defans yapamıyorlar zaten öyle böyle açık oynayıncada kalesine geçiriyolar topu geçen yıl 0-3 bitti olay çıkmasa kırmızı kart felan 0-5 biterdi shaktar bu sene şampiyon ligde sanırım 5-6 hafta kaldı ve 8-9 puan önde 2ncinin
    |
    |

• Teğmen
    128 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Buralar canlansin artik yarin mac var.

Ömer sismanoglunun.bebegi olmus umarim forma sansi bulur

Kimsenin umudu yok. Ondan forum sessiz..Adamlar her sene aynı tarifeyi uyguluyo..
    |
    |
emek server
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.