Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3730. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37283729373037313732
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah korusun Fabri'ye bişey olsa tepe taklak gideriz arkadaş Tolga eskiden kötü kaleciydi şimdi kaleci bile değil öyle takılıyor kalede.
    Birde artık şu Olcay 10 numaralı formayı bıraksın yazık günah arkadaş. Bu adam evlendikten sonra çöktü evlenmeden önce hiçyoktan vasat oynuyordu şuan serbest bırak kimse almaz bunu.
  • o değil ben yemek yiyordum galiba penaltımızı yemiş eyyamcı hakem
  • Kanatlar kerim ve quaresma ilerde aboubakar ve napoli maçında ki oyun anlayışı bu şekilde oynanırsa fenere 2 fark üstü bile yapabiliriz nasıl napoliye saygı duyduk ve ona göre oynadık fener maçında da aynı oyun ile galibiyet gelebilir. Ama bu atıçla olmaz tabi tosiç veya rohodolfa şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackshow

Kanatlar kerim ve quaresma ilerde aboubakar ve napoli maçında ki oyun anlayışı bu şekilde oynanırsa fenere 2 fark üstü bile yapabiliriz nasıl napoliye saygı duyduk ve ona göre oynadık fener maçında da aynı oyun ile galibiyet gelebilir. Ama bu atıçla olmaz tabi tosiç veya rohodolfa şart.

kerim bence fener maçında yedekten girmeli 2.yarı kesinlikle
  • Kupa maci ztn fazla takmamak lazim Kerim 2 muthis gol atti umarim biraz kendine gelir lige de katki verir. 3 puan aldik ama Besiktas kupada cok ilerleyemez hic umrumuzda degil cunku.
  • Derbide Cenk başlamalı yine de. Kerim savunma anlamında çok zayıf ve güçsüz. Fener de ilk yarı baya baskı kuracağı için sol taraf otoban olabilir. Kerim 2. yarı son 20 dk girerse çok etkili olabilir. Olcay'ı kafadan siliyorum artık futbolu unutmuş.

İnler de 90 dk çıkardığına göre derbide yedekte. Atiba Tolgay Oğuzhan 3'lüsü yeterli aslında Fener'e karşı. Fener geçen sene 3 ön liberoyla oynamıştı. Şimdi daha zayıflar açıkçası. Fizik olarak güçlü olabilirler ama bizim orta sahamız daha estetik, teknik, çevik ve hızlı. Bunu kullanmamız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLL_yEAHH!

quote:

Orijinalden alıntı: blackshow

Kanatlar kerim ve quaresma ilerde aboubakar ve napoli maçında ki oyun anlayışı bu şekilde oynanırsa fenere 2 fark üstü bile yapabiliriz nasıl napoliye saygı duyduk ve ona göre oynadık fener maçında da aynı oyun ile galibiyet gelebilir. Ama bu atıçla olmaz tabi tosiç veya rohodolfa şart.

kerim bence fener maçında yedekten girmeli 2.yarı kesinlikle

O da olabilir ama cenkin kanatta oynayacağını düşünmüyorum
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Kerimin, şans aldığı diğer maçlara göre form durumu daha iyiydi. Oyundan düşmedi. Toparlamış kendisini. İnler,Gönül,Necip,Olcay,Ömer bunlara yakışmadı böyle oynamak. Eslem'i beğendim bu maç.
  • Yok artık Olcay'la ilgili içimde %1 umut varsa o da yok biz adam derbide oynar derbileri sever diye düşünüyoruz ama bitmiş..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler maçı izlemedim Olcay harbi çok mu kötüydü
  • Beyler Gokhan Tore durumu ne oldu?

Sizi bilmem de ben gecen sene ki oyunu harbiden cok ozledim

• Özgür1616 kullanıcısına yanıt
    Kötü olsa yine iyi. Rezaletti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furuichi

Kerimin, şans aldığı diğer maçlara göre form durumu daha iyiydi. Oyundan düşmedi. Toparlamış kendisini. İnler,Gönül,Necip,Olcay,Ömer bunlara yakışmadı böyle oynamak. Eslem'i beğendim bu maç.

Aynen, bir Kerim oynadı zaten, bir de girdikten sonra Eslem hareketlilik getirdi.
  • adana kiz ögrenci yurdunda yangin cikmis.. 15 gencecik beden aramizdan ayrilmiş... insanin cani ne maç izlemek gecer ., ne de macin ustune konusmak.. topraklari bol olsun...

• Kupada hiçbir zaman tam kadroyla çıkmayalım ve elenelim hele CL de ilerlersek tam zaman kaybı olur sakatlık ihtimalini düşünmek istemiyorum.

• Teneke falan demeyin hic Galatasaray cikiyor aliyor sonra Kupa Beyi diyorlar kendilerine sonuçta Türkiye nin 2 numarali kupası almak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Furuichi

Kötü olsa yine iyi. Rezaletti

Gökhan Gönül ve İnler ve Ömer nasıldı hocam
  • Kerimi bitiren senol baska bisey digil. Dusun kerimsin ve senol geldiginden beri sanirim ilk defa 90 dakka oynuyosun. Takimda bi ton rezil e tolerans gisteriliyor sana sifir. Kerim hadi lan ordan diyip coktan huzursuzluk cikarip gidebilirdi bu takimdan. Efendi cocukmus 1 kere ses etmedi. Ama bu laz senol da artik bu ayrimciliga bi son verip bu cocugu degerlendirmeli. Elinde kerim var sen cenk abu dan kanat yapmaya calisiyosun olucak is degil akil almiyor

• Özgür1616 kullanıcısına yanıt
    Kerim dışında herkes kötüydü.
  • ROUGE44 R kullanıcısına yanıt
    Katılmıyorum. Kötü oynayabilirsin ama kötü koşamazsın. Kerim ilk defa bugün oynamadı. Oynadığı her maç iyi şeyler yapıyordu ama saman alevi gibiydi. Oyunun çoğunda kayboluyordu. Kondisyon sorunu kabak gibi gözüküyordu. Bugün gördük ki toparlamış kendisini eskiye göre.
  • 
Sayfa: önceki 37283729373037313732
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.