Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3711. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37093710371137123713
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brandnew

quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

quote:

Orijinalden alıntı: yilmazguney

quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

quote:

Orijinalden alıntı: yilmazguney

Okadar eksikle hala yenilmemişiz biz benfica maçında geridönerken başakşehir el ense yapıyordu ilk yarı en a kayıpla kapattıkmı ikinci yarı takviye ile ezeriz.

Şu an ki süreçten çok memnunum. Hele ki tüm fblilerin gaza gelmesi de bizim lehimize. Böyle doldurmaya devam etsinler birbirlerini.

Benim fb yi yenmek umurumda değil fb nin bizi hermaç yenmek için yırtındığı zamanı gördüm ve hakikaten 2005 te bitti fb benim için ben kiev i yenelim ilk yarıyı lider bitirelim yeter.

O zamanları bende hatırlıyorum. Kim yener değilde acaba Beşiktaş kaç atar diye konuşulan yıllar. Bence lig daha önemli. Clde mevcut kadro ile ilerleyemeyiz. Skora etki edecek banko oynayan ciddi iki sakatımız var. Lig daha önemli. Üçüncü yıldızı takıp önümüzdeki sene daha iyi bir takım kurup clye daha sağlam katılmak önemli bence.

Seneye daha iyi bir kadro kurarız derken? Her sene 10 tane transfer mi yapacaz? Nasıl bir kadroyla hangi transferlerle Barcelona, Real Madrid, Bayern Münih gibi takımların seviyesine çıkacaz? Bu takımın bütçesi 60 milyon Euro adamlar tek oyuncuya veriyolar o kadar para. Kusura bakmada Saglam kadroyu bu sene kurduk zaten. Olabilecek de en iyi kurayı çektik. Seneye Barca city monchengladbach grubu gibi gruba düşmeyeceğimiz garanti mi? 16 Aralıkta şampiyonlar ligi kurasına katılmak, şubatta martta 2. tur oynamak takıma yük olmaz tam tersi moral olur özgüven olur. Gruptan çıkınca ligi kaybedecez diye bir şey yok. Keşke şampiyonlar liginde çeyrek final oynayabilsek. Ben şampiyonlar ligi maçlarının olduğu haftalarda puan kayıplarına razıyım. Zaten rakiplerde bol bol puan kaybediyolar sıkıntı olmaz. Şampiyonlar ligi maç temposunda bile biriyle 5 biriyle 4 puan fark var şuanda. Başakşehir de bu tempoyla gidemez zaten. Yavaş yavaş rakipler özel önlem almaya defansif oynamaya başladı. Buna çözüm üretebilecek kadar iyi değiller.

oyun olarak karşı koyabilirsin bu mümkün ama oyuncu kalitesi olarak çok zor hatta imkansız

• umarım rotasyona gitmeyiz , gerekirse gruptan cıkamayalım gerekirse 3-4 yiyelim kievden ama şu fenere yenilmeyelim , avrupa falan hikaye benim gözümde 3. yıldız herşeyden önemli oda bu şansızlıklarla bu oyunla çok zor .Kalkıp felaket tellallığı falan demeyin , bende size kendinizi kandırmayın derim bu kadar basit nasılsa derbiden sonra çok söven göreceğiz buralarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __KinginTheNorth___ -- 28 Kasım 2016; 15:6:8 >
  • Arkadaslar gozardi ettiginiz bisey var, gecen seneki oyunu taktigi oynasak sampiyonlar liginde puanimiz bunun yarisi kadar bile olmazdi. ortada atiba-oguzhan ilerde sosa cikamazsin sampiyonlar liginde yada yerine bi oyuncu koyun iste sosanin. Sampiyonlar ligi icin ise ilerde baski yapan defansin arkasina sarkan aboubakar tarzi oyuncu cok is goruyor ztn. Ligde kral bizdik yari gucumuzdeki takimlara oynayip mest ettik.

Simdi sampiyonlar ligiyle birlikte bi oyun plani kurulmak zorunda sert olmak zorunda takim. yarin elensek sadece lig olsa senol hoca yine goze hos gelen oyunu oynatir.
  • belverus kullanıcısına yanıt
    Orta sahamızı hızlı geçen takımlar Napoli ve Benfica.. Başka hangi takım hızlı geçebildi? Birde son maçta Başakşehir.

Birde şu yorgunluk meselesi çok dillendiriliyor. Gerek yok, psikolojik olarak bile yoruyor adamı.
  • Mide bulantısı hakkında araştırmalar sonucu gereğini yapmışlar.

http://sampiy10.gazetevatan.com/mide-bulandiran-film-bitti--1011608-futbol-sampiy10-haber/
  • Gecen sene Cuneyt faul olmayan pozisyona duduk calmisti Caner ortalayip Volkan atmisti coi amator gol yiyip 1-0 geride baslamistik bu sene Senol hoca iyi analiz etmistir umarim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • malesef gecen seneki pas organizasyonu yok kısa mükemmel paslarla posizyonlar yaratıyorduk defansif olarak geçen seneye göre iyiyiz ama ofansımız çok düştü fb ile deblasmanda beraberlik artı gruptan cıkmak şuan için çok iyi sonuç olur
  • ^^Evo^^ ^ kullanıcısına yanıt
    O sezonun oyuncusu hilbert reyiz .
  • Yarınki Darıca kupa maçının biletlerine bir bakıyım dedim, fiyatlar filan da uygunsa belki giderim.
    1- Medyada haber bile yok.
    2- BJK resmi sitesinde bilgi yok.
    3- Passolig sayfasında adı geçmiyor.
    4- Bilet fiyatları hiçbiryerde yok.

Arkadaşım İsmet Paşa stadını aradı, "deplasmana gelen Beşiktaş olduğu için Beşiktaşı arayın" dediler.
    Beşiktaş kulübünü aradık, bir bayan çıktı. Devamı aynen şöyle :

-Darıca maçının biletlerini soracaktım. Nereden alabiliriz? passolig ile mi giriş ...
    B- Yarın maçmı var?
    - Evet Darıca maçı için.
    B- Ha, o zaman deplasmandaysa siz orayı aramanız gerekir.
    - Önce onları aradik size yönlendirdiler de o yüzden.
    B- Aaa öyle mi, Allah allaaah...bir dakika o zaman.
    (yanındakilerle konuşmalar...maç varmış yarın...lafları)
    B- O zaman ben şimdi diğer kulübü arıyorum siz hatta kalın .

(iki tarafın sesi bize duyuluyor)
    B-Aloo, merhaba ben Beşiktaş kulübünden arıyorum ismim ****. Yarınki maç bilet satışları için aramıştım.
    DG- Şimdiii...gişelerinizde satıldı biletlerimiz ve satılıyor heralde.
    B- Bizim gişelerde mi?
    DG- Evet
    B- HAberi çıkmadı bizde amaa.
    DG- Şeyyy A*** bey var A*** A***. abi ben dedi basına bildiricem dedi hatta maç günü de satıldı sizin maç günü Cumartesi günü.
    B- Yani mesela bugün bizim gişelerde satılıyor muymuş? (Beşiktaş kulübünün çalışanı kendisi)
    DG- Valla şu anda satılıyo olması gerekiyo istiyosanız ...
    B- Kağıt bilet mi yoksa passolig mi?
    DG- Valla bizim Maliyeye bildirdiğimiz passo değil,
    B- Kağıt bilet.
    DG- Evet normal karton.
    B-Ha ..sizinkiler.
    DG- Maliye bakanlığından şeyli, izinli.
    B-Sizinki öyleyse bizimki de öyledir büyük ihtimal
    DG- ...tamam
    B-Onu o zaman ben bir bi şeyi arayım soruşturuyum arkadaşları
    DG-Tamam ..ney demiştiniz adınız... N**** ?
    B- N***
    DG- Telefonunuzu verin ben bir arıyım sizi.
    B- Olur 0212**** direk ben çıkıyorum.
    DG-Tamam N*** hanım. Siz bi A*** beyle görüşün isterseniz, veya şeyi arıyın Vodafonu.
    B- Ben vodafonu stadı arıycam şimdi.
    DG- Orda çünkü 7000 bilet şeyapmıştık biz size, bizimkiler satıyolardı. Yarın da stadda satılcak. Bu kadar.
    B- Soruşturuyum ben, taraftara bilgi veriyim çok teşekkürler.
    DG- Rica ederim.

(Tekrar bize döndü)
    B- Alo, bizim kulüpte Darıca'nın personeli varmış satıyormuş isterseniz siz BİZİM STADA GELİN !!!!
    - Anladım, ben Darıcaya daha yakınım normalde maçtan önce staddan alma şansım olamaz mı?
    B- İnanın bilmiyorum ben görüşme yaptım sizin için ama....bilemiyorum.

Türkiye lig şampiyonunun oynayacağı Türkiye Kupası maçından bir gün önce olanlar, takımlarımızın Türkiye kupasına verdiği önem, bilet fıyatlarının (sonunda öğrendim) 50-100 TL olması...
    Neresinden bakarsan tam bir fiyasko.

3. lig takımına karşı Necipi izlemek için gecenin soğuğunda hafta içi İstanbuldan benzin yakıp 2 saat yol tepip maça 50 TL verebilecek kaç taraftardan kaç lira para koparmayı bekliyorlarsa, hayrını görsünler.

• quote:

Orijinalden alıntı: SLaYerr444

Ulan o değil adamlar ismaili iyi zannediyo 2 gol attı diye q7 ile falan kiyaslıyolar hala yedikleri kazziktan haberleri yok.

Kardeşim iki geyik yaptık bizim bölümde attığım mesajları ciddiye alıp yorum yapmışsın. İsmail'in Quaresma'dan iyi oynadığını düşünen kimse yok.
    En başından beri ismail konusunda kazık yediğimizi söylüyoruz zaten. Ama napalım attığı gole de mi sevinmeyelim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orlando DeJoseph -- 28 Kasım 2016; 14:55:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

quote:

Orijinalden alıntı: SLaYerr444

Ulan o değil adamlar ismaili iyi zannediyo 2 gol attı diye q7 ile falan kiyaslıyolar hala yedikleri kazziktan haberleri yok.

Kardeşim iki geyik yaptık bizim bölümde attığım mesajları ciddiye alıp yorum yapmışsın. İsmail'in Quaresma'dan iyi oynadığını düşünen kimse yok.
    En başından beri ismail konusunda kazık yediğimizi söylüyoruz zaten. Ama napalım attığı gole de mi sevinmeyelim?

Sevinin ama abartmayin bence

• benim anlamadigim fenerbahce camia olarak neden "senol gunes fiksturu elestiriyor ama bizde ayni durumdayiz" soylemlerine basladi ki bu hafta ? 3 gun arayla zorya ve rize ile oynamak; benfica ve basaksehir ile oynamak ile ayni seymis gibi.

herkes isine baksin; sanki adam fenerbahce'ye yapilan bi ayrimciliga laf atti. tamamen muhattabi tff olan bi soylemde bulundu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

benim anlamadigim fenerbahce camia olarak neden "senol gunes fiksturu elestiriyor ama bizde ayni durumdayiz" soylemlerine basladi ki bu hafta ? 3 gun arayla zorya ve rize ile oynamak; benfica ve basaksehir ile oynamak ile ayni seymis gibi.

herkes isine baksin; sanki adam fenerbahce'ye yapilan bi ayrimciliga laf atti. tamamen muhattabi tff olan bi soylemde bulundu.

tamam iki takımda aynı şartlarda oynuyorda , neden diğer ülkeler pazar günü veya pazartesi günü maç yapıyor ,
    Altı üstü kıytırık kupa maçı var , kupa maçını 2 gün ara ile oynamak hangi takıma koyar avrupada oynayan çıkarır alt yapıdan oyuncuları yeden oyuncuları her türlü oynanır o maç.
    Şöyle demeleri lazım evet haklılar bizim önceliğimiz avrupa ve lig 1 gün daha dinlenmek bizim içinde iyi olabilirdi.
    Bu kafa ile zor bu işler.

• broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Orta sahamızı hızlı geçemeyen takımlar Arsenal, liverpool idi geçen sene ki napoli ve benfica'ya göre çok daha hızlı atağa çıkan takımlardı. Daha geniş alanda oynuyoruz oyunu bu da pres yapmamızı zorlaştırıyor anlatmak istediğim buydu. Bu sene tek kanadımız Q7 kalınca da üretmekte sıkıntı çekiyoruz. Kanat ve göbek şart bence.
  • Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Öyle bir söyleme falan başlamadık. Gazetecinin biri Advocaata sordu o da fikstürü değiştiremeyiz ve şikayet etmek anlamsız, beşiktaş hocasının kendi görüşü dedi.

Siz bu açıklamadan nasıl böyle bir şey çıkardınız anlamak güç.
  • Derbiyi yenecegiz hissediyorum umarimm kazaniriz ya

• quote:

Orijinalden alıntı: belverus

Orta sahamızı hızlı geçemeyen takımlar Arsenal, liverpool idi geçen sene ki napoli ve benfica'ya göre çok daha hızlı atağa çıkan takımlardı. Daha geniş alanda oynuyoruz oyunu bu da pres yapmamızı zorlaştırıyor anlatmak istediğim buydu. Bu sene tek kanadımız Q7 kalınca da üretmekte sıkıntı çekiyoruz. Kanat ve göbek şart bence.

Napoli ve benfica o iki ingiliz takimindan x10 daha hizli ataga cikiyor. İngiliz takimlarini abartmayin.
  • Bence Napoli sampiyonlar liginin en tehlikeli takimlarindan biri, Allah muhafaza onlara karsi geri dussek hic bisey yapamazdik. Benfica yine genc oyunculari ve 2. yari dusen oyunuyla 2 macta da bizi ortak etti oyuna. Zaten Napoli 4 atti benficaya seviye farki var takimda tecrube ve yetenek olarak inanilmaz ust duzey oyunculari var napolinin. Ben nasil 4 puan aldik sasiyorum, Sanirim bazen tikaniyorlar, bakin en lazim macta kiev le 0-0 kalmislar maci izlemedim ama mental skintilari var galiba gol atamadikca sinirleniyolar.
  • Bu video paylaşıldı mı bilmiyorum Youtube da gezerken denk geldim sonuna kadar dinledim.

İyiki Şenol Hocamız var dedim tabii :)

• Fabri

GG-Marcelo-Tosic-Adriano

Atiba-Necip

Quaresma-Oğuzhan-Olcay

Aboubakar

2. Yarı Olcay-Cenk , Necip-İnler , Oğuzhan-Tolgay değişiklikleri yapılabilir performanslara göre.

Ne diyorsunuz beyler derbi kadrosu?

• 
Sayfa: önceki 37093710371137123713
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.