Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
132.187
Cevap
196
Favori
2.894.129
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    592 Mesaj
    Of of of
    Uzun zaman oldu böyle bir maç seyretmeyeli. Sanki Premierlig. İzleyenleri Mest etti mest

Öyle bir maç ki kıyasıya bir mücadele
    Öyle bir maç ki heyecan içinde

Her anı dolu dolu bir maçtı.Pozisyon üstüne pozizyon. Durmuyor maç durmuyor. Yok böyle bir tempo müthiş. Büyük keyif aldım. Her iki takıma da teşekkürler.

Önce misafir takım Başakşehir,
    Bu maç benim için test maçıydı. Bu zamana kadar pek önemsemedim. Lig zayıf zaten azıcık tutturan buralara gelir dedim. O yüzden pür dikkat seyrettim maçı ve

Rüştünü ispat ettin Başakşehir.
    Bu takım olmuş. Bu takım ligi bırakmaz mümkün değil. İlk üç de bir yerde konumlanır.

Abdullah Avcı:Rüştünü ispatladı. Saygıyı hak eden bir hocamız yolun açık olsun.

Cengiz Ünder:Yeni bir yıldız doğuyor
    Sen nasıl bir topçusun ya ! Muhteşem bir gol jeneriklik. Ama ondan da önemlisi yok böyle bir pas ,O nasıl bir pas ,bitirici öldürücü ,katil bir pas Mossoro'ya attığı nefis pas alkışı hak ediyor. 19 yaşında böylesine bir atmosferde bu kadar klas işler yapmak helal olsun. Yolun açık olsun kardeşim.
    Sen büyük topçu olacaksın büyük.

Volkan Babacan: O nasıl bir kurtarış ,nasıl bir refleks.
    Q7 'bin muhteşem frikiğini çok iyi kurtardı. Sadece o da değil çok kritik iki üç top aldı. Alınan puanda katkısı büyük.

Gelelim Beşiktaş'a

Nedendir bilmiyorum bu ilk yarılar hep sıkıntılı. Bir durağanlık bir durgunluk çözemedim. Tuhaf. Beşiktaş'ta bir yorgunluk var ama fiziksel değil gayet fit takım. Mental olma ihtimali yüksek. Çok yoğun maç temposu stresi yüksek ağır maçlar oynadı bu takım kolay değil. Şenol hocam bu konuya bir çözüm bulacaktır. İlk yarılar heba oluyor .

Fabri Fabri Fabri

Ya ben bu adama ne diyeyim. Beyler efsane geliyor efsane
    Tamam anladık ayağı iyi
    Tamam anladık oyunu iyi başlatıyor.

Abi bu nasıl çıkışlar zamanlaması müthiş.
    Abi bu nasıl bir oyun okuma ,rakip oyuncuyu takip etme, ondan daha önce hareket etme

Yav bu nasıl bir sezi arkadaş nasıl.

Cengiz'in harika şutunu çıkardı.
    Yine Cengiz'in aaçısını müthiş kapattı ayağından aldı nerdeyse
    Yetmez
    Mossoro'nun ayağından o topu nasıl aldın sen ya nasıl

Bu kulübe kim transfer etti ye Fabri'yi helal olsun.

Oğuzhan: Bugün fena değildi ama yetmez arkadaş Beşiktaş'a yetmez. Daha fazlası lazım.

Tolgay:Takım biraz kıpırdar gibi oldu ama Beşiktaş'a yetmez. Daha fazlası lazım.

Talisca nerdesin Talisca! Çabuk dön hemen dön.

Aboubakar : Bu adam niye çıkar oyundan biri bana anlatsın .Çok merak ediyorum çok. Atar atamaz onu bilmem ama çıkmaz çıkamaz arkadaş.

Ömer Şişmanoğlu: Oyuna girebilirdi bu akşam.

Özetle

Kimsenin suçu yok bu akşam
    Kimsenin suçu yok
    İki takımda muhteşemdi bu akşam
    Böyle bir keyif yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkn_s -- 27 Kasım 2016; 0:30:16 >
    |
    |

• Yarbay
    7787 Mesaj
    Abdullah Avcı'nın açıklamalarını dinledim de ben ciddi manada Başakşehir'den endişe duymaya başladım. Adam inanılmaz işler başarmış, baskı yok zaten, rahat rahat işini yapıyor. Bu sene ciddi manada durdurulmaları zor olacak böyle devam ederlerse.

"...They wear white for me
    Seemingly jaded and lost
    I forge myself into your dreams
    And here I am your life..."
  • Binbaşı
    1456 Mesaj

yol ala sarı
    |
    |
    Zangieff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Zangieff

Sizden başka ağlayan yok nedense? Siz 2 maçıda istanbul'da oynamanıza rağmen ağlıyrsunuz.Diğer 3 takımda yarın oynayacak.Kaldıramıyosanız oynamayalım.BJK cl'de yoruluyo diye ligi yazın oynatalım olmazsa yazık :D

rize ile oynasak keşke veya zoryayla çok zor yaa beşiktaşın fiksture baktın mı sen ? bizim oynayacağımız takımlara haftada 1 maç yaparken yenildiniz (başakşehir-bursa) Sizden başka ağlayan yok piyasaya çıktınız yine yakında kaybolursunuz aziz istifa tezahuratları ile
    |
    |
    Fener maçında olcay oynasa nasıl olur?Fenerin bekleri çok kötü.Bence birşeyler yapabilir.

Fabri

Gökhan-Marcelo-Tosic-Adriano

Atiba-İnler

Quaresma-Oğuzhan-Olcay

Aboubakar

Cenk hamle oyuncusu olarak daha iyi.Bence kerim frei oynamalı fenerin bekleri çok kötü quaresma ile yer değiştirip duman ederlerdi ama oynatmaz.Bence bu bekler karşısında gerçek bir kanat oynamalı
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    CORE i7 920 - Gigabyte EX58-UD7 - 3*2GB Corsair Dominator GT 1600Mhz CL8 - **ASUS GTX 570 Direct CU II** - 2*1TB WD Caviar Black - High Power Absolute 1000W - Cooler Master RC690 - Logitech G5 Mouse - SAMSUNG P2250
  • Binbaşı
    1411 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus III

Abdullah Avcı'nın açıklamalarını dinledim de ben ciddi manada Başakşehir'den endişe duymaya başladım. Adam inanılmaz işler başarmış, baskı yok zaten, rahat rahat işini yapıyor. Bu sene ciddi manada durdurulmaları zor olacak böyle devam ederlerse.

bende inanılmaz motive gördum kendisini ama bugunku sıkıntıları ileride kendini belli edecektir bu kadar gol kaçırıp şampiyon olamazsın emrenin profesyonelliği çok şey katıyor başakşehire emresiz sıkıntı yaşayabilirler gerçi ortalama her anadolu takımının içinden geçer bu hucum hattı ile
    |
    |
    Aboubakar skertele,quaresma hasan aliye kırmızı aldırabilir maçta.

Biz niye duyuyoruz ki ? Renkliler endişe duymaya başlasın. 2.liği alamayabilirler, yenilen onlar. Bugün berabere kaldık cl yorgunluğu, oyumcu formsuzluğu derken deplasmanda bir sıkıntı olmazsa geçebiliriz Başakşehir'i. CL yorgunluğuna falan da denk gelmezse. Malum adamlarda taraftar da yok pek. Maçı da 2. devre oynuyoruz yeni transferlerle yeneriz deplasmanda. Başakşehir de puan kaybedecektir. Kadıköy deplasmanı, osmanlı, bursa gibi takımlara
    |
    |
    Papa Emeritus III kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

quote:

Sizden başka ağlayan yok nedense? Siz 2 maçıda istanbul'da oynamanıza rağmen ağlıyrsunuz.Diğer 3 takımda yarın oynayacak.Kaldıramıyosanız oynamayalım.BJK cl'de yoruluyo diye ligi yazın oynatalım olmazsa yazık :D

rize ile oynasak keşke veya zoryayla çok zor yaa beşiktaşın fiksture baktın mı sen ? bizim oynayacağımız takımlara haftada 1 maç yaparken yenildiniz (başakşehir-bursa) Sizden başka ağlayan yok piyasaya çıktınız yine yakında kaybolursunuz aziz istifa tezahuratları ile

Büyük takım olmayı asla öğrenemeyeceksiniz.Bu zamana kadar hakemlerin sırtında geldiniz hala bi masum ayakları bi şikayet etmeler ama haftaya kadıköyde bu hezeyanlarınızda kar etmeyecek.

Hoş geldin Bülent Yıldırım, Hoş geldin Fırat Aydınus.
    |
    |

hTc one A9 SpaceGrey

• Binbaşı
    1411 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Bu arada ben Quaresma'nın son dakika hareketini görmedim. Sarı verebilirmiş. İlk yarıda Atınç'a da bir sarı çıkabilirdi.

Onun haricinde çok iyi maç yönetti. Baya yüksek puan alacak.

verilebilirdi derken %100 sarı kart quaresma kendi almak istemiş bu adamın bu huyundan nefret ediyorum takıma sinirlendi fabriye filan baya sövdu sağ kanada top atmıyorlar lan olcayla beck'in kanadına top atsan nolur ya beck bide çapsı olcayla birde yan yana gelince ölum gibi beck'i severimde bu maç dökuluyordu yinede 1 gol çıkardı
    |
    |
    Yalnız tartışılan kararlardan Q7 nin pozisyonu kesinlikle kart çıkması lazımdı..Ucuz kurtuldu

Hatta dedim eyvah kartı yedi diye de nasıl yırttı şaştım ,hakem çıkartamadı..
    |
    |
    Fenerde harbiden birşey yok.Hoca bu maça iyi çalışırsa kazanırız maçı.Yerlileri motive etmeli özellikle.Marcelo,fabri,atiba,quaresma hep motive zaten.Gökhan gönülü özellikle hazırlamalı maça.Oğuzhanın kulağını çekmeli.Cenki defans yorulduktan sonra oyuna sokmalı.Özellikle 60dan sonra alırsa yorgun defansta aboubakarın açacağı boşluklarda golü bulabilir.Ve gerçek bir kanat olcay yada kerim oynamalı
    |
    |
    |

hTc one A9 SpaceGrey
  • Teğmen
    113 Mesaj

Bir an sanki barcelona ya da real madrid taraftarı bana cevap vermiş gibi hissettim kendimi (:
    |
    |
    DeepImpact. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Biz de fena değildik ama başakşehir bizden iyiydi..
    |
    |

aldırmasına aldırır da verirler mi acaba
    |
    |
    Kartal_Kastamonu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

quote:

Büyük takım olmayı asla öğrenemeyeceksiniz.Bu zamana kadar hakemlerin sırtında geldiniz hala bi masum ayakları bi şikayet etmeler ama haftaya kadıköyde bu hezeyanlarınızda kar etmeyecek.

Cem papila gibi hakemin olması lazım buyuk olmak için dimi.
    |
    |

• Teğmen
    113 Mesaj

Bilmiyorum bence verirler.Tuhaf şekilde son zamanlarda hakemler üstümüze gelmiyor.

Takım benfica maçının 2.yarısındaki isteği ile oynasa zaten rezil ederiz fenerbahçeyi.Maçtan önce semte uğrayıp gitseler keşke maça
    |
    |
    Worm Holes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
canlı radyo dinle
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,954
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.