Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
132.187
Cevap
197
Favori
2.891.280
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    2153 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

oğuzhan ve tolgay için barça scoutları gelicekmiş maça
    quote:

Neredeyse butun cl maclarina buyuk kluplerin scoutlari geliyor,oguzhan ve tolgay icin diye kisitlamak yanlis olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

''Medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar''

Medeniyiz dedik mi ki?
    |
    |
    DeepImpact. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hTc one A9 SpaceGrey
  • Yüzbaşı
    328 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Julian Draxler

yemin ederim gözlerim doldu şaka yapmıyorum

quote:

Orijinalden alıntı: Julian Draxler

yemin ederim gözlerim doldu şaka yapmıyorum

Video 2:32de durdurup bi sigara yaktım.Acıttı be
    |
    |

• Binbaşı
    1208 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nicomedia66

quote:

Neredeyse butun cl maclarina buyuk kluplerin scoutlari geliyor,oguzhan ve tolgay icin diye kisitlamak yanlis olur

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Nicomedia66

quote:

Haber de yazılanı yazdım bende hocam. Sizde haklısınız.

Umarım oğuzhan Barcelonaya gider,hak ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Bırakın Gomez'i de maç havasına girelim. Bizim kara mambaya bir şeyler yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BforzaJçArşıK -- 22 Kasım 2016; 22:20:30 >
    |
    |

hTc one A9 SpaceGrey
    Yarınki kadrom.

Fabri

Gg Marcelo Tosic Adriano

Atiba Oğuzhan

Tolgay

Q7 Cenk

Kara mamba
    |
    |

hTc one A9 SpaceGrey
  • Yüzbaşı
    970 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

quote:

Orijinalden alıntı: BforzaJçArşıK

Genel taraftar profili o kafada zaten. O yüzden fazla kaale alıp konuşmuyorum, gelişine savuşturuyorum ötüp duruyorlar öyle.

Genel taraftar ? FB taraftarı bjk taraftarından daha medeni bundan eminim.

Boş konuşma istatistik ver.

En az ilkokul ve ortaokul mezunu Beşiktaş taraftarı. En fazla üniversite ve y. lisans mezunu ise Beşiktaşlı.

• Teğmen
    171 Mesaj
    Beşiktaş benfica maçına kapalı üst 414 blok 5. Kategori gişe fiyatından bir adet bilet. Almak isteyen ulaşsın bana..

|
    |
    Kral öldü yaşasın Aboubakar
    Şu adamın hakkını verin yahu biraz.Napoli deplasmanı 2 gol,içeride Kiev gol öncesi serbest vuruşu kazandıran adam,içeride Napoli penaltıyı kazandıran adam.Gomez'in yerini doldurmaya geldi,Ağustos sonunda geldi direkt form tutması beklendi.92li bu adam daha.Her geçen gün daha iyi olacak

Orijinalden alıntı: Clouder

quote:

Orijinalden alıntı: djdunfiato

aynen öyle.başta setler kesinlikle ayarlanmalı yeni açıkta mustafa abi var Mustafa şakıma kapalıda muzaffer karışık abimiz emrah abimiz var hatta ayhan abiyi de görüyorum ama eksik olan bu stada bu yıl kombine almış insanlar.üçlü için ayağa kalktığımızda ''buyur yine başlıyoruz boş boş bağırmalara'' diyen,kendini sinemaya gelmiş sanıp insanların olduğu koltukları ''orası benim yerim'' diyerek sahiplenmeye çalışan bi izleyici kitlesi hakim bu sezon vodofone arenada maalesef.

kendini sinemaya gelmiş sanıp insanların olduğu koltukları ''orası benim yerim'' diyerek sahiplenmeye çalışan bi izleyici kitlesi hakim bu sezon vodofone arenada

Bu koltuklari sahiplenip oturmaya calisan insanlar koltuklarin gercek sahiplerini mi yerlerinden kaldiriyor? Yoksa adamin parasini odeyerek aldigi koltuga oturanlari mi?

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: C_Sharper

quote:

aynen öyle.başta setler kesinlikle ayarlanmalı yeni açıkta mustafa abi var Mustafa şakıma kapalıda muzaffer karışık abimiz emrah abimiz var hatta ayhan abiyi de görüyorum ama eksik olan bu stada bu yıl kombine almış insanlar.üçlü için ayağa kalktığımızda ''buyur yine başlıyoruz boş boş bağırmalara'' diyen,kendini sinemaya gelmiş sanıp insanların olduğu koltukları ''orası benim yerim'' diyerek sahiplenmeye çalışan bi izleyici kitlesi hakim bu sezon vodofone arenada maalesef.

kendini sinemaya gelmiş sanıp insanların olduğu koltukları ''orası benim yerim'' diyerek sahiplenmeye çalışan bi izleyici kitlesi hakim bu sezon vodofone arenada

Bu koltuklari sahiplenip oturmaya calisan insanlar koltuklarin gercek sahiplerini mi yerlerinden kaldiriyor? Yoksa adamin parasini odeyerek aldigi koltuga oturanlari mi?

şu mesajı yazdığına göre tribün kavramından bi habersin belli ki pekala o zaman kısaca şöyle söyleyeyim herkesin eşit ''x'' fiyatını ödediği bir lokanta düşün ama birisinin önüne etler kebaplar geliyor diğer birinin önüne ise sadece kuru ekmek ?

• Çavuş
    44 Mesaj

? bu yorumu neye göre yazdın biraz açıklasana lütfen bak
    |
    |
    DeepImpact. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

6 pas içinden gol kaçırmasa fena olmaz aslında.

benfica maçı da sıkıntı 24ünde sınav var o dersten de kalmak istemiyorum.
    |
    |
    Taarin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Biraz olumlu düşünmeye çalışalım. Gomez kariyeri üst seviye olan bir yıldız ve olgunluk çağını tamamlamış bir topçu. Aboubakar ise daha tecrübeli değil ve 92'li. Genel futbol anlamında bakarsak Gomez'den gol haricinde daha etkili. Eğer son vuruşları da oturtursa Gomez momez kalmaz kimsenin aklında. :) Ki inanıyorum tebrübe = zaman. Biraz sabredeceğiz, sonra hem koşan, hem çalım atan, hem araya kaçan bir golcümüz olacak.
    |
    |

hTc one A9 SpaceGrey
  • Binbaşı
    1039 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jefferson Starship

quote:

quote:

Genel taraftar profili o kafada zaten. O yüzden fazla kaale alıp konuşmuyorum, gelişine savuşturuyorum ötüp duruyorlar öyle.

En az ilkokul ve ortaokul mezunu Beşiktaş taraftarı. En fazla üniversite ve y. lisans mezunu ise Beşiktaşlı.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

quote:

quote:

ulan ya aklıma şu geldi

|
    |

Ah etmez Fenerbahçe'sine, sessizce kenara çekilir ve zaman onu haklı çıkarır.

• Yüzbaşı
    354 Mesaj
    quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

quote:

? bu yorumu neye göre yazdın biraz açıklasana lütfen bak

Niye tinerci diye hitap edilidiğinizi bi düşün istersen

|
    |

quote:

Bu mesaj silindi.
    quote:

Orijinalden alıntı: Nazzicanavarı

BİZ DERBİYİ SEYİRCİSİZDE KAZANIRIZ

O KADIKÖYÜN İSMİ BİLE SİZİ KORKUTMAYA YETERLİ

DİLİMDE ŞARKILARIN GÜNDÜZ GECEEE
    DELİ GİBİ AŞIĞIZ FENERBAHÇE
    BU DÜNYAYI YAKARIZ SENİİN İÇİN
    ŞAMPİYONLUK GELİNCEEE

LAYLAYLYALAYAYAYAY

Bence biraz daha düşün.

hTc one A9 SpaceGrey
  • Yarbay
    3782 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

Orijinalden alıntı: Bayburtlu

quote:

quote:

Benfica umarım yener moralinizin bozulmasi ligte isimize baya yarar eğer kaybederse bjk patlar ustune basak fb yener devreyi bjk nin ustunde bitirir gelen transferlerlede nisana varmaz dağılırsiniz.

Besiktas forumunda ne isiniz var anlamiyorum. biz burda biz bize konusuyoruz. Ben fb gs konusuna gidip hic yorum yazmiyorum..yazsam ayip olur onlara. Hayir birde gelip insallah yenilirsin diyorsun. Bjk temsil ediyor ulkeyi. ayni fb gibi. fbyi sevmem ama avrupa maclarinda saygi duyarim.

Kardeşim Fener monaco ya elenince size ek para geldi diye forumu yıktınız biz yazınca kötü mü oluyor

Fb kotu futbol oynar haketmez elenir. Bize ise para gelir bu yuzden. Paraya ben sevinirim ama fener avrupadan elendi diye uzulurum. bizi temsil ediyor sonucta. Ama hatirladigim uefaya devam etmisti fener. yani hala avrupadasiniz. Bjkyi cok seven biri olarak soyluyorum bunu. biz kotu oynar elenirsek yapcak bisey yok. Futbolda daha iyi oynayan yener esit oynayan berabere kalir.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bayburtlu

quote:

quote:

Benfica umarım yener moralinizin bozulmasi ligte isimize baya yarar eğer kaybederse bjk patlar ustune basak fb yener devreyi bjk nin ustunde bitirir gelen transferlerlede nisana varmaz dağılırsiniz.

Besiktas forumunda ne isiniz var anlamiyorum. biz burda biz bize konusuyoruz. Ben fb gs konusuna gidip hic yorum yazmiyorum..yazsam ayip olur onlara. Hayir birde gelip insallah yenilirsin diyorsun. Bjk temsil ediyor ulkeyi. ayni fb gibi. fbyi sevmem ama avrupa maclarinda saygi duyarim.

Kardeşim Fener monaco ya elenince size ek para geldi diye forumu yıktınız biz yazınca kötü mü oluyor

Fb kotu futbol oynar haketmez elenir. Bize ise para gelir bu yuzden. Paraya ben sevinirim ama fener avrupadan elendi diye uzulurum. bizi temsil ediyor sonucta. Ama hatirladigim uefaya devam etmisti fener. yani hala avrupadasiniz. Bjkyi cok seven biri olarak soyluyorum bunu. biz kotu oynar elenirsek yapcak bisey yok. Futbolda daha iyi oynayan yener esit oynayan berabere kalir.

Sizde 3. Olup uefa dan devam edebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayburtlu -- 22 Kasım 2016; 22:49:20 >
    |
    |
    Bahsedilenler: ucabor

• Yüzbaşı
    380 Mesaj
    Şampiyonluk gelince dünyayı yakanlar
    ...
    Musalla taşından korkmayanlar

İle s.dik mi yarıştırıyor.
    Ben mi yanlış algıladım.

Şunları alıntılamayın rica edeceğim.

|
    |

Çok yoğunum hocam son aylarda maçları izlemek için bile maç günleri işleri sıkıştırıyorum.

Bence harun tekin gelmeli yedek kaleci olarak.Çok iyi olduğunu düşünüyorum.

3 tane kanat oyuncusu lazım takıma.

Bir tane tecrübeli stoper(rakitsky ayrılmak istiyor haberleri çıkmıştı) lazım.

Bek rotasyonu yeterli beck gökhan adriano caner

İnler atibanın muadili değil kesinlikle atibanın 35 yaşına geldiğini düşünürsek onun muadili bir adam lazım.

Ozi tolgay ve taliscadan en az 2si gider.Oralara adam lazım. 1 tanesi mehmet ekici olabilir.

En kötü maçımızda bile 4-5 pozisyon hazırlıyoruz bunları kaleye sokacak forvet lazım bize.Aboubakarıda eğer 3-4 yani ucuza bırakırlarsa(başkan taksite bağlar) rotasyon forveti olarak kalmalı.Ya da o özelliklerde koşan bir forvet alınmalı.Ömerde 3.forvet olarak kalmalı.Cenk kazmasından kurtulalım bir an önce.

FFP bittiği için yönetim daha rahat.Bu sorunları hepimizden iyi görüyorlar.Şimdilik tek bildiğim şey yapılacak transferlerden en iyi performans gösterecek olan en çok söveceğimiz olacak.

Son olarak geleneksel hayalimdeki kadroyu yazayım

Fabri

Gökhan marcelo rakitsky adriano

atiba tolgay

töre-ekici-taison

pelle

yedekler:harun,beck,caner,rhodolfo,tosic,necip,inler,ömer,lens,quaresma(yaşı fazla 60dan sonra girse daha iyi olur),aboubakar
    |
    |
    drkayzer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
Bey Azura
SEO
kolayoto.com
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.