Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3525. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35233524352535263527
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

2-0 geçiyor içimden. Aboubakar Ozi goller.

Rüyamda 2 1 yeniyorduk . umarım doğru olur
  • İnşallah yeneceğiz. <3 <3 <3

Bu arada Demba Ba'nın NTV programı:

http://www.ntvspor.net/video-galeri/demba-ba-ile-cok-ozel-58353b208112b93304323314

Yahu yaşı farketmez gelsin şu adam seneye bize, adamın dediği gibi Beşiktaş seyircisi önünde zaten 3 bacakla oynuyorsun, diğer bacağını eline alıp oynasa gene leblebi gibi gol atar. Millet Gomez'e takık durumda ama DEMBABA'yı özledik ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

Benfica bjkyi hafife aldı son anda yenilgiden kurtuldunuz. Bu sefer öyle bir şey olmayacak. Gerçek benfica ile tanışmaya hazır olun.

• en çok ta maçı izleyemeceğime yanarım.Bulunduğum yerde Tivibuda yok.Napıcaz ya kafayı yicem
  • İdman tv bu maçı verecek diyorlar verirse bende ordan izliyicem. Napoli maçını verdiler baya kaliteliydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nette gördüm bugün akşam ayarları yapıp deneyeceğim. Tivibu go super paket kullanan kiralayan olsa oda mantıklı da Ken izler sonuçta. Hayırlısı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djangobjk -- 23 Kasım 2016; 12:02:32 >
  • Beyler semtte maci 40 tlye izletmeyecek mekan onerisi var mi? Napoli maci 40 lira+33luk biraydi boyle is olmaz bu nedir? Alkollu alkolsuz fark etmez macin fiyati en fazla 20 olsun yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: Harley-Davidson

Beyler semtte maci 40 tlye izletmeyecek mekan onerisi var mi? Napoli maci 40 lira+33luk biraydi boyle is olmaz bu nedir? Alkollu alkolsuz fark etmez macin fiyati en fazla 20 olsun yeter

Seni bizim kahveye davet ediyorum. 5 TL ve 2 ikram çay var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harley-Davidson

Beyler semtte maci 40 tlye izletmeyecek mekan onerisi var mi? Napoli maci 40 lira+33luk biraydi boyle is olmaz bu nedir? Alkollu alkolsuz fark etmez macin fiyati en fazla 20 olsun yeter

Adamlar da haklı kaç tane dekoder parası ödüyorlar. Onu çıkarıp kar yapacağım diye tavan yapıyor fiyatlar. Ligtv si ayrı kablo tv si ayrı tivibusu ayrı. Suyunu çıkardılar ya. Kahve de bile maç 6 lira. Derbiler 15 lira. Küfürün biri bin para tabi.

• Irkçılığa ve engelli varandaşlara dikkat çekmek için dünyada ilk defa sessiz tezahürat yapacak olan beşiktaş camiasını tebrik ederim..
    Valla helal olsun çok güzel bir toplumsal mesaj verecekler..
    Benfica maçında da başarılar beşiktaş..

• quote:

Orijinalden alıntı: redwolf0

Son dakika golü ile yenilcez gibi is var içimde rahatım yok inş kanser olmadan 2-0 gibi net skkr yaparız

Hocam 2 maçtır 2-0 öne geçince kanser ediyor takım yapma

• Şöyle bir kadro çıkacağı yazıyor bir sitede siz ne dersiniz arkadaşlar? Bu arada Tosic oynayacak mı kesin bilgisi olan var mı?

BEŞİKTAŞ: Fabri, Gönül, Marcelo, Tosic, Beck, Tolgay, Atiba, Adriano, Quaresma, Oğuzhan, Aboubakar
  • Bugün biz benficayı yenersek ve napolide kievi yenerse

Napoli 10
    Beşiktaş 9
    Benfica 7 puan olacak

Son maçlar öncesi hem napoli hemde benficaya ikili averajda üstünlük sağlayacağımız için işimiz çok rahat olacak.

Kievden 1 puan almamız halinde napoli-benfica maçının sonucu ne olursa olsun gruptan çıkarız.Benfica kazanırsa ve biz berabere kalırsak lider olarak çıkarız.Biz kievi yenip benfica kazanırsa ya da berabere biterse de lider olarak çıkarız.

Biz kaybetsek bile benfica-napoli maçı berabere bitersee,ya da napoli kazanırsa gruptan çıkarız.

Eğer bu akşam napoli-kiev maçı berabere biterse ve biz kazanırsak son maçlara kalmadan gruptan çıkarız
  • iki kartal karşılaşıyor...
    başarılar beşiktaşım
    tek kazanalım 3 puan alalımda izlemeye yim.
  • Ah talisca olsaydı şimdi gör bak

• Of be heyecandan motoru bozduk her 3 kmde bir benzinci ariyorum ulan Besiktas yaktin beni

• quote:

Orijinalden alıntı: Serhat Şenel

quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

Ne çarşısı , çarşı mi kalmış bedavacilar topluluğu.

Haddini bil amip kardeş... Haddini bil

Duzgun konus lan zipzip
    Taraftarlik 3 0 lik macta sarki turku soylemek saniyosun sen.
    Ben hayatimda carsi kadar mactan kopuk taraftar grubu gormedim
    Mesela inonu deki son macta gb maciydi adamlar 10dk boyunca efsane yazdin tarihe besiktasi soylediler mac umurlarinda degildi amaclari mac sonunda herkes bizi konussundan baska bisi degil.Besiktasli hirsizlik yalakalik yapmaz santaj hic yapmaz.
    Parasi odennmis koltugu sahiplenmek bir nevi calmak yada bilet vermezsen sahaya gireriz demek santaj yapmak?Efendi sloganini bunlar mi temsil ediyolar?Adama ...erler kamil derim

hocam bize tinerciler lakabini kimin yuzunden taktilar?

Maca coluk cocuguyla gelen adami bagirmiyo diye gozumun onunde tokatladilar ne carsisindan bahsediyosun sen ?
    carsi inonude kalmis medya tarafindan sempatik gosterilmeye calisilan ama bilimum illegal yolla besiktasa zarar vermis taraftar toplulugudur.Ben 20 yasima basicam besiktas icin 10 yillik arkadaslarimi 10dk da silmis biri olarak soyluyorum besiktasa faydasi olmayan herseyi acikca soylerim kimseden korkmam benden buyuklerde var onlarda biliyolar acin gozunuzu artik.

Vodafone arena da bu sulukleri dagittilar seslerini kestiler burdan yonetimin harika politikasini da tebrik ediyorum

Alen ayhan hikayedir isliklada alkislada bu takimin arkasindayiz carsiyi ilahlastiran salaklarin gozunu birazcik acabildiysem ne mutlu bana

Özet:At gozluklerinizi cikarin

• hadi be tolgay arslan bi gol at ya
    yemeden tabi
  • Arkadaşlar heyecan var mı ? Ben haberlere falan bakmıyorum

• Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Ne meraklıymışsın kardeşim yenilmemize, dünden beri sürekli tahrik mesajları atıyorsun. Yazık sana
  • 
Sayfa: önceki 35233524352535263527
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.