Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
132.187
Cevap
197
Favori
2.891.215
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    414 Mesaj
    Tosiç olmalı yarın ya neden yok anlamıyorum.
    |
    |
    Fikret Orman: '' Beşiktaş üzerine koyarak gidiyor. Beşiktaş yükselen bir değer, üstüne koya koya inşallah bir gün Avrupa'da kupa alırız. Desibel rekoru kırmıştık şimdi sessizlik rekoru kıracağız. Bir dakika susup 89 dakika Benfica'nın canını alacağız. (Transfer sorusu üzerine) ''Bunu da sessiz cevaplayayım, çok fazla transfere girmek istemiyorum. Yarınki maça odaklıyız.''
    |
    |

hTc one A9 SpaceGrey
  • Yüzbaşı
    576 Mesaj
    Lan dün başakşehir-rize maçının son dakikalarına bakayım dedim.

Bişey değil, bi Beşiktaşlı hiç mi değişmez.
    Açtım baktım maç berebere. Dakika 90. Böyle bitse puan puana, gizli lider olcaz.
    Dön 100. yıla.
    Avrupada bizim maç oynanırken altta küçük ekranda Prag-Lazio maçı var (Kaç Beşiktaşlının kanser tohumlarını ekmiştir o ekran kim bilir). Bu maç da dakika 90 ve berabere. Böyle bitse gruptan çıkacaz.

Yıllar önce Star Tv'nin o altta çıkan küçük ekranında Prag'ın son saniye gölünü izleyince nasıl hesap makineli casio saatimi ekrana fırlattıysam, dün akşam da sen git başakşehirin son saniye golünden sonra telefonu ekrana fırlat.

Değişmeyen tek şey damarda akan Beşiktaşlılık değil tabi, refleksler de değişmemiş. O gün saati fırlatırken parmak uçlarımdan çıkmasına mili saniyeler kala 3,75 derecelik bir açıyla son anda yönünü değiştirip televizyona değil de altındaki komidine atmayı başarabildiğim gibi bu gün de yine saniyenin binde biri kadar bir zamanda yaptığım beyin muhakemesinin ardından televizyona değil de önünde duran armut koltuğa atmayı başarabildim.

Toplam kazanç: Tüpü bitip ekran pancar gibi kızarana kadar en az 4 yıl daha kullandığımız 55 ekran tv. 117 ekran tv. 1 adet telefon, sevinmek için sevmemeyi öğrenmek.
    Kaybedilenler: Hesap makineli casio kol saati, temelleri atılmış muhtemel kanser hücreleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NİGHTROD -- 22 Kasım 2016; 14:54:53 >

I don't wanna go,

I don't wanna stay,

So, there is nothing left to say.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    Forumlarda sakatliklarin hibrit cim yuzunden olabilecegi soyleniyor. Dogrulugu var mi bu dedikodularin?
    Benfica maçına gişe fiyatından kale arkası devredecek var mı?
    |
    |

Adam fenerle anlaşmış diyorlar
    |
    |

2 Not

İlla çamur atacak birileri. Ne alaka hibrit çimle. Suni çim değil ki bu. %99 doğal çim zaten. İngiltere de kaç tane stadda var. Kaldı ki sakatlık problemlerini %70 azalttığı söyleniyor. Çoğu sakatlık zeminin kopmasından kaynaklanır. Futbolcunun ayağı kayar, çukura basar adalesi atar vs. Hibrit çimde zeminde bu kopmalar olmadığı için sakatlık riski daha düşüktür.
    |
    |
    C_Sharper kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: NİGHTROD

Açtım baktım maç berebere. Dakika 90. Böyle bitse puan puana, gizli lider olcaz.
    Dön 100. yıla.
    Avrupada bizim maç oynanırken altta küçük ekranda Prag-Lazio maçı var (Kaç Beşiktaşlının kanser tohumlarını ekmiştir o ekran kim bilir). Bu maç da dakika 90 ve berabere. Böyle bitse gruptan çıkacaz.

Yıllar önce Star Tv'nin o altta çıkan küçük ekranında Prag'ın son saniye gölünü izleyince nasıl hesap makineli casio saatimi ekrana fırlattıysam, dün akşam da sen git başakşehirin son saniye golünden sonra telefonu ekrana fırlat.

Değişmeyen tek şey damarda akan Beşiktaşlılık değil tabi, refleksler de değişmemiş. O gün saati fırlatırken parmak uçlarımdan çıkmasına mili saniyeler kala 3,75 derecelik bir açıyla son anda yönünü değiştirip televizyona değil de altındaki komidine atmayı başarabildiğim gibi bu gün de yine saniyenin binde biri kadar bir zamanda yaptığım beyin muhakemesinin ardından televizyona değil de önünde duran armut koltuğa atmayı başarabildim.

Toplam kazanç: Tüpü bitip ekran pancar gibi kızarana kadar en az 4 yıl daha kullandığımız 55 ekran tv. 117 ekran tv. 1 adet telefon, sevinmek için sevmemeyi öğrenmek.
    Kaybedilenler: Hesap makineli casio kol saati, temelleri atılmış muhtemel kanser hücreleri.
    quote:

Orijinalden alıntı: NİGHTROD

Dön 100. yıla.

Okurken aklima geldi tekrar yasadim ulan lazio. Ama veron fena topcuydu 90+3 de gelmisti gol sanki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    576 Mesaj

Türkiye'nin bu yıl gruptan çıkamaması gibiydi, İtalya kalecisinin boşa çıkması gibi Lazio kalecisi boşa çıkmıştı. Beynimden aşşağı kaynar sular of of of... :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    GüvenlikMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

I don't wanna go,

I don't wanna stay,

• Yarbay
    2444 Mesaj
    2 stoperin ikisi de mi sakat olur nasıl şans bu ya? Atınç oynarsa gol yeriz garanti, yol yersek de galip gelmek çok zor. Allah sonumuzu hayır etsin

|
    |

With Donanımhaber since 2005
  • Yarbay
    4696 Mesaj

Ne gerek vardı hocam haftaya önlerine geçecez zaten

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    NİGHTROD kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    576 Mesaj

İnşallah.

|
    |
    yunus626emre kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

I don't wanna go,

I don't wanna stay,

• Yarbay
    4696 Mesaj
    000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000q

|
    |
  • Yüzbaşı
    353 Mesaj
    Acaba hoca atiba-inler-tolgay mı çıkacak atiba-oğuzhan-tolgay mı

|
    |
    |

hTc one A9 SpaceGrey
  • Yarbay
    2150 Mesaj
    Tosic in agrilari varsa igneyle oynar sikinti degil o

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |

hTc one A9 SpaceGrey
  • Yarbay
    4696 Mesaj

İçeride kyiv beraberliği bozdu tüm dengeyi.
    O maçı kazansak cok rahat cıkardık gruptan

|
    |
    eyoruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Şenol hocayla Oğuzhan birbirine bakıp gülüyorlar sürekli Şenol hocanın bakışlarında oğluyla gurur olan bir babayı görgüm. Bu müthiş bir şey.
    |
    |

hTc one A9 SpaceGrey
    Talisca çok önemliydi ya olmalıydı bu maçta. :/
    |
    |

hTc one A9 SpaceGrey
Reklamlar
Bey Azura
üniversite
kolayoto.com
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.