Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3511. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35093510351135123513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla en azından benim görmediğim kadarıyla kimsenin hesaba katmadığı şey tribün. yaklaşık 5 yıldır Akatlar olsun İnönü olsun hiçbir maçı aksatmamaya gayret eden ben bu sene Vodofone arena daki taraftardan gerek "kapalı" gerek eski yeni açık olsun hiç memnun değilim Beşiktaş taraftarına Beşiktaşlı olmaya yakışmayacak hareketlerle takıma destek olunmaz sinemaya gelmiş gibi yer kavgası yapanlar oturarak çay sandviç maç seyredenler Beşiktaşlı olamaz biz artık eskisi gibi boğazımız acısın istiyoruz stadda biz marş söylemeye başlıyoruz kapalıyı takip ediyoruz diye deli gözüyle bakanlar var resmen kim bu insanlar kim bu çakma Beşiktaşlılar şu yeni stad yapıldı diye kombineleri kimler almış çok açık iyigün taraftarı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk defa bizden çekinen ama teknik kapasitesi yüksek bir rakibe karşı oynayacağız kesin bu sezonun en zor maçını oynayacaz. Yenelimde bu moralle Ligide süpürürüz

• Bazen "sampiyon olmak istiyorsak, son alti maci kayipsiz atlatmaliyiz" gibi yorumlara denk geliyorum da, eger son alti maci kayipsiz atlatirsak sezonun ilk yarisini 45 puanla kapiyoruz yani sezon ortalamamiz 90 puan oluyor. Ne zamandan beri sampiyonluk icin 90 puana ihtiyacimiz var? Ustelik GS ve FB'nin gecmis yillara oranla cok daha kotu oldugu bir donemde?

Sampiyonluk icin 75 puan yetecektir. Biz gecen sene stadsiz 79 yaptik, bu sene 80'in ustunu goruruz, Senol hoca sagolsun. Bahcesehir'in 70'i gecmesi surpriz olur, ayrica hem taraftarsiz, hem de o kalitesiz kadroyla bunu basarirsa Abdullah Avci'yi federasyon baskanligina getirsinler. FB ve GS'ye gelirsek; GS'nin bir sure sonra yaristan kopacagi asikar, FB ise 2. yarinin ortalarina kadar yarisin icinde olabilir ama onun da maksimum toplayacagi en fazla 70 civari olur.
  • Sonuna kadar BEŞİKTAŞ.
  • Benfica maçında abou inş en azından girdiği pozisyonların 3 te 1 ini değerlendirir. Korkum bu. Benfica maçında üstün olan biz olcaz bir çok pozisyona gircez ama bu kazma forvetler yine dünyaları kaçıracak benficada 3 kez gelcek fişi çekcek diye korkuyorum.

• Fabri

Gg Marcelo Tosic Beck

Atiba Ozi

Quaresma Tolgay Adriano

Aboubakar

Beck sola geçsin yeter ki Oynamasın Cenk 11 de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SirPhilosophy kullanıcısına yanıt

Elaaal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Fabri

Gg Marcelo Tosic Beck

Atiba Ozi

Quaresma Tolgay Adriano

Aboubakar

olcay efendinin bu denli ezik ve pasif görünmesini kabullenemiyorum. kredim kalmadı şahsen... onun yüzünden şu sol kanada koyacak orta saha karakterli, takım defansını önemseyen bir adam bulamıyoruz. bu adam tottenham deplasmanında takımın en çok pozisyona giren, defansın tüm dengesini bozan adamıydı; liverpool maçları oynadı, geçen senenin ikinci yarısını full oynadı, orta saha atiba-veli-fernandes iken senede 10 gol atıyordu. herkes kendini geliştirdi olcay geriledi.

böyle zamanlarda takımı formsuzluğuyla yarı yolda bırakan adamların bence yavaş yavaş temizlenmesi lazım artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Fabri

Gg Marcelo Tosic Beck

Atiba Ozi

Quaresma Tolgay Adriano

Aboubakar

olcay efendinin bu denli ezik ve pasif görünmesini kabullenemiyorum. kredim kalmadı şahsen... onun yüzünden şu sol kanada koyacak orta saha karakterli, takım defansını önemseyen bir adam bulamıyoruz. bu adam tottenham deplasmanında takımın en çok pozisyona giren, defansın tüm dengesini bozan adamıydı; liverpool maçları oynadı, geçen senenin ikinci yarısını full oynadı, orta saha atiba-veli-fernandes iken senede 10 gol atıyordu. herkes kendini geliştirdi olcay geriledi.

böyle zamanlarda takımı formsuzluğuyla yarı yolda bırakan adamların bence yavaş yavaş temizlenmesi lazım artık.

Devre arasına kadar herkesten faydalanmamız lazım Cenk kanatta olmuyor Kerim ve Olcay bu sene ortada yok ümidim arastı göremedik Ada'mı.

Devre arası kesin biti gelirse Oray'a kim olacak

Yoksa Olcay Tolga atınc Necip Veli gibi kalitesiz adamlar bu klübün oyuncusu değil. Necip ve atınca koyna sebebim bu kalitenin çok altındalar. Anadolu topçusu ayarındalar atıncı iyi paraya vermişiz mükemmel iş çıkmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Formda bir Olcay şu takımda olmalıydı. Abou Olcay ikilisi çok uyumlu olurdu. Takip defans delik deşik olurdu her maç. 2 oyuncu 5 kişiyi peşine takardı.

• Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Hocam ne olduğunu nerden biliyorsunuz?

Ezik ve pasif neden olsun? Antrenmanlarda mı gözlemlediniz? Nereden biliyorsunuz çabasının olmadığını? Bu durumu kafasına takmadığını?

Şunu kavrayamıyoruz, alınan oyuncularla birlikte takımın kalitesi artınca Olcay, Cenk gibi yeteneği sınırla adamların bütün olayları bitti.

Bu durumun başka hiç bir tanımı yok.
  • Evlilik ve ardından eşlerinin hamile oluşunun hiç bir topçuya yaradığını görmedim. Atiba bile eşinin hamile oluşundan durgun ve ''acaba eski Atiba'yı arar mıyız?'' diye başladı sezona. Şimdi taş gibi 25liklere taş çıkarır.

Aynı şekilde Sosa, ikizler bir doğdu adamın içinden maestro çıktı.

Olcay'ın bu takımda kredisi şu iki adam kadar olmayacaksa bize de yazık olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BforzaJçArşıK

Hocam ne olduğunu nerden biliyorsunuz?

Ezik ve pasif neden olsun? Antrenmanlarda mı gözlemlediniz? Nereden biliyorsunuz çabasının olmadığını? Bu durumu kafasına takmadığını?

Şunu kavrayamıyoruz, alınan oyuncularla birlikte takımın kalitesi artınca Olcay, Cenk gibi yeteneği sınırla adamların bütün olayları bitti.

Bu durumun başka hiç bir tanımı yok.

alinan adamlarda ultra bi kalite artisi yok. heleki olcay'in mevkisinde hic yok, tam tersi kalite kaybi var. arti olarak onlarca eksigimiz var ve bu durumda bile 5 dk da olsa sans bulamiyor. sol bek adriano'yu nasil yapariz da olcay'in mevkisinde oynatabiliriz diye dusunuyoruz su an; boyle kalite artisi olmaz. derinlik katilmisti kadroya, kalitede bi belirgin bi degisim yoktu; simdi sakatliklar sebebiyle onda da dusukluk var. caner,talisca gibi kozlarin yok.

senol hoca'nin hic kullanmadigi bi oyunu da degil, gecen sene 41 mac oynatmis. hadi gecen yil tiki taka oynuyoduk, olcay sans buluyodu o sebeple, bu sezon daha dengeli oynuyoruz ondan bulamiyor desek; olcay bu takima gecen yil gelmedi, ondan once bi yil samet aybaba, iki yil bilic ile full oynadi. o zaman simdikinden bile daha az ayaga pas yapiyorduk ama bu adam oynuyordu.

su yoklukta bile olcay'in sans bulamamasinin tek sebebi kendisidir. elinde caner olur, talisca olur, tosic rhodolfo duzgun olur ve sans bulamazsa anlarim, hoca adriano'yu sol onde oynatiyor derim. ama su an gayet sıkısık bi durumdayiz.

• Beyler tam yatarken BTD nin sayfasında Talisca nın Benfica ya son saniyede salladığı gole denk geldim duygulandım ve dedim ki bu gol boşuna olamaz, vardır bir hayrı...

Çok enteresan şekilde ilerliyoruz grupta Allah yardımcımız olsun.

• Gereksiz bir özgüven var bu hoşuma gitmedi. Ligin en organize takımı Başakşehir son dkde gol attı diye ballı takım olmuş, sen de aynı rizeyi 90+3'te gelen golle yendin? TD'si cezalı, o kadar eksiği olan Benfica'ya karşı son dkde beraberliği kurtardık. Bu maç ilk maça göre çok daha zor olacak. Bu gidişle önce Benfica'ya yenilip CL'den eleniriz sonra Başakşehir'e yenilip lige havlu atarız. Beşiktaş balonu da patlamış olur.

• Cl'den bir an once elensek iyi olur zaten. Lige bakmak lazim. Bu kadar eksik ve formsuz elemanla iki ayak zor.

• BforzaJçArşıK kullanıcısına yanıt
    CL'den elenirsen avrupa ligine gidiyorsun, 4. olma şansın kalmadı. Bu takımı daha çok yorar. Clde gruptan çıkınca ilk turda döneceğiz. Avrupa ligi en az 3 tur demek.

• Portekiz'in Abola gazetesine açıklamalar yapan Quaresma, "Takım olarak iyi bir çıkış yakaladık. Şu anda kendimize güveniyoruz. Benfica'ya karşı forma giymeyi çok seviyorum. Ben hazırım ve takım arkadaşlarımla birlikte maçı bekliyoruz. Benfica'ya karşısında kendi oyunumuzu ortaya sergileyerek ve en önemlisi sakin kalarak maçı kazanacağız" şeklinde konuştu.

Siyah-Beyazlı takımın deplasmanda kazandığı Napoli maçını da hatırlatan Ricardo Quaresma, "Bu maç öncesi öncesi Napoli'ye kaybedeceğimiz tahmin ediliyordu ama biz İtalya'da kazanarak kendimizi kanıtladık. Artık her şey bizim elimizde. Benfica maçı bizim için çok ama çok önemli. Kendi sahamızda oynayacağımız maçı kazanarak bir üst tura yükselmek için avantaj yakalamak istiyoruz” dedi.

Talisca’nın sakatlığının büyük şansızlık olarak değerlendiren Quaresma, “Talisca bizim için önemli bir oyuncu. Beşiktaş’a transfer olması kulüp için iyi oldu ancak sakatlığı nedeniyle bir süre daha bizimle olamayacak. Beşiktaş'ın kaliteli bir kadromuz var. Biz takım olarak en iyisini yapacağız” dedi.

• Keşke 30dk talisca kozumuz olsaydı. Umarım forvetler gününde olur keza bulacağımız 4/5 pozisyon, allah bize top şansı versin. Yan yada dikine ne kadar topla oynarsak iyi bu adamlar top görmesin. Umarım bu maç berabere bitip işkencemizi uzatmaz son hafta olmadık skorlar görmek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djdunfiato

Valla en azından benim görmediğim kadarıyla kimsenin hesaba katmadığı şey tribün. yaklaşık 5 yıldır Akatlar olsun İnönü olsun hiçbir maçı aksatmamaya gayret eden ben bu sene Vodofone arena daki taraftardan gerek "kapalı" gerek eski yeni açık olsun hiç memnun değilim Beşiktaş taraftarına Beşiktaşlı olmaya yakışmayacak hareketlerle takıma destek olunmaz sinemaya gelmiş gibi yer kavgası yapanlar oturarak çay sandviç maç seyredenler Beşiktaşlı olamaz biz artık eskisi gibi boğazımız acısın istiyoruz stadda biz marş söylemeye başlıyoruz kapalıyı takip ediyoruz diye deli gözüyle bakanlar var resmen kim bu insanlar kim bu çakma Beşiktaşlılar şu yeni stad yapıldı diye kombineleri kimler almış çok açık iyigün taraftarı.

Deplasmanı eski açığa alıp yeni açık asli güç yapılmalı.
    Setler vs daha iyi ayarlanmalı. Birde tezahurat konusunda daha iyi ayarlama gerekiyor. Amigolar falan kim var bilmiyorum da ayarlaymıyorlar.

Napoli maçı mıydı ne dk 45-60 arası ses yok birden bölünür senin için uykular dendi tüm stad katıldı inledi stad. Gereksiz tezahuratlar yersiz olanlar destek bulamıyor.
    Yani eskiden yeri gelir efsane yazdın diye 15-20 dk söylenirdi. Sevemez kimse seni mesela söyleniyor. Ama bazı tezahuratlar yersiz dklarda destek bulamıyor. Kapalı yeni açık ayrı telden çalabiliyor. Islık karıştırıyor işi falan filan...

Süreklilik açısından da güçlü y.açık şart. Kapalı bile fiyatı 500₺ artık o parayı verenden 90dk bağırmasını beklemek boşuna. Hep bağırmaz oradakiler.

Yeni stad ekonomik olarak, ıslık alkış olarak iyi ama tezahuratta kötü.

• 
Sayfa: önceki 35093510351135123513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.