Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3506. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35043505350635073508
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Julian Draxler

quote:

Orijinalden alıntı: selates

2. golü görünce Tolgay'ın Adana maçında kaçırdığı gol geldi gözümün önüne; Dolberg mükemmel vurmuş; gelecek yıllara damga vurur bu adam.

Böyle 19 yaşındaki futbolculardan bizim A2'de olsa ya. Son hazırlık maçında Hamza oyunda kaldığı sürece şut bile atmadı sanırım. Alt yapımızda hiç iş yok. Eslem ve Oğuzhan kadroya girer ama diğerlerinden ümidim yok.

Bu çocuğu ibrahimovic ve eriksen i keşfeden scout önermiş ajax a silkeborg da sadece 3 maç oynamış golü de yok o halde alıyolar yani düşün, kanat forvette oynuyo dribblingi falanda iyi biz de şu iskandinav pazarına girsek keşke.

o çocuğu biz alamayız yar etmezler işte yaş 17

• Eğitimin önemini görmek için aynı genleri taşıdığımız bir avuç adamın Almanya'da yaptıkları ile, ülkemizdeki eğitimin tornasından çıkmış adamların yaptıklarına bakmanız yeterli.
  • şuanda sportv mede ben chelsea u23 southampton u23 maçını izliyorum batsuayi terry ve oscar oynuyor ilginç formsuz mu ne bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orkhonthumb

Eğitimin önemini görmek için aynı genleri taşıdığımız bir avuç adamın Almanya'da yaptıkları ile, ülkemizdeki eğitimin tornasından çıkmış adamların yaptıklarına bakmanız yeterli.

bunun için sadece geçen oynanan almanya u21 türkiye u21 maçına bakman yeterli kardeşim skor 1-0 ama yani maçı izlesen valla 12-0 falan bitecek maç oyun olarak ezim ezim ezim ezim ezildik yani öyle böyle değil ki ligimizde türk olarak iyi dediğimiz pek çok oyuncuda almanyanın çöpleri afedersin işe yaramayanları biz alıyoz öyle yok herthadan kaptım yok dortmunddan aldım zaten ışık görsek vermezler bana sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Tolgay'ın orta alanda kaptırdığı toplar için kulağı çekilmeli. Adanaspor'un kazandığı penaltı Tolgay'ın kaptırdığı toptan geliştirdikleri atak sonucu oluştu. Aynı maçta böyle birkaç tane daha kaybetti. Benfica'ya böyle toplar kaptırırsak ikinci tur hayal olur.

Benim kızdığım nokta şu mademki topu kaptırdınız..neden yere düşmüş gibi rol yaparsınız..

bizde tolga fenerde ozan bunu yapıyor devamlı. öyle yerlere atıpta milleti enayi yerine koymayın.

kaptırdığın topu almaya çalışki alamsanda yapacak bir şey yok diyelim.
  • Tff BAŞKANI OLACAK TÜPCÜ TV.DE konya fener maçı öncesi şöyle bir açıklama yapmıştı aklımda kalanı söylüyorum..

soru soran serkan korkmaz.a fener düzelip ligin üstünde yer alacaktır merak etmeyin demişti..

işte o konuşmadan sonra fener ligde iyi bir çıkış yakaladı.. neden acaba.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

Tff BAŞKANI OLACAK TÜPCÜ TV.DE konya fener maçı öncesi şöyle bir açıklama yapmıştı aklımda kalanı söylüyorum..

soru soran serkan korkmaz.a fener düzelip ligin üstünde yer alacaktır merak etmeyin demişti..

işte o konuşmadan sonra fener ligde iyi bir çıkış yakaladı.. neden acaba.?

yok yav fener üste gelecek demedi genel itibariyle üstün körü lige ayar çekecez dedi
  • ya arkadaş biz nasıl takımız ya nasıl bir şeyiz ben anlamıyorum

kalecisiz 10 kişi deplasmanda galibiyet bu bir gelenek sanırım bir gs kaldı onada bir ara yaparız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 21 Kasım 2016; 18:22:54 >

• proteo kullanıcısına yanıt
    O sezon puan farkı 11 gözükse de olayın aslı öyle değildi. Fenerbahçe ilk yarının sonlarına doğru Rizespor ile oynamış, 1-1 berabere iken dakika 86'da Rizesporlu Victoria ikinci sarı kartını görmüş, hakem Ali Aydın kırmızı kartı göstermeyi unutmuştu ( ya da bilerek göstermedi orası muamma). Daha sonra maçın tekrarına karar verilmiş maç 88'nci dakikadan oynatılması lazımken baştan tekrarlanmış!!! Fenerbahçe kazanarak puan farkını 2 puan daha indirmiş, daha sonra Samsunspor faciası ile puan farkı bir anda kapanmıştır. Böylede şerefli futbol federasyonu vardır işte. O zaman ve her zaman olduğu gibi lobimiz zayıf olduğu için bu baştan tekrar olayına itiraz etsek de fayda etmemiştir. Puanlarda ufak hatalar olabilir yıllar geçti ama aklımdan hiç çıkmadı bu olay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akino

O sezon puan farkı 11 gözükse de olayın aslı öyle değildi. Fenerbahçe ilk yarının sonlarına doğru Rizespor ile oynamış, 1-1 berabere iken dakika 86'da Rizesporlu Victoria ikinci sarı kartını görmüş, hakem Ali Aydın kırmızı kartı göstermeyi unutmuştu ( ya da bilerek göstermedi orası muamma). Daha sonra maçın tekrarına karar verilmiş maç 88'nci dakikadan oynatılması lazımken baştan tekrarlanmış!!! Fenerbahçe kazanarak puan farkını 2 puan daha indirmiş, daha sonra Samsunspor faciası ile puan farkı bir anda kapanmıştır. Böylede şerefli futbol federasyonu vardır işte. O zaman ve her zaman olduğu gibi lobimiz zayıf olduğu için bu baştan tekrar olayına itiraz etsek de fayda etmemiştir. Puanlarda ufak hatalar olabilir yıllar geçti ama aklımdan hiç çıkmadı bu olay.

Lobimiz şimdi varmıki. tff başındaki tüpçü sadece piyon orda. otur diyorlar oturuyor kalk diyorlar kalkıyor. tff planlama müdürü besim denen şahıs gs forması ile resimleri her yerde.. işte o kaplama besim çarşamba benfica maçımız var cumarteside başakşehir maçına çıkacağız.. yani bizi çökertmek için ellerinden geleni yapıyorlar.. tff ye başvuruyoruz maçöı 1 gün sonraya alın diye.bizi kalee bile almıyor bu tüpçü denen adam.. 1 çalışanın bile sözü daha çok geçiyor tff de.. çok merak ediyorum bu tüpçü beşiktaşa nasıl başkan olmuş ve şimdi tff de başkan. buna ver 2 koyun 1 tanesini çaldırır bir tanesini kurda kaptırır.. baba parası ile adam yerine konuyor..

• Demirören Beşiktaş'ı basamak olarak kullanıp öyle ya da böyle TFF Başkanı oldu başka bir açıklaması yok zaten bu durumun. Keşke Demirören'in seçildiği seçimde Fikret Orman alabilseydi. 3500'e 3100'lük bir durumla almıştı sanırım Demirören. Kim bilir neler olurdu o zamandan beri başta olsa Fikret Orman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akino

+ devre arası alınan nobre, tekrar maçında oynayıp 2'de gol atmıştı..

• oğlum Jantscher ne koydu be uzaktan!!! rize önde beyler
  • Çok güzel gol attı rize.
  • Rize önde Saldırın Atmacalar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rhodolfo 2 hafta yok. Tosic yetiştirilmeye çalışılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başakşehir 1 tane yedi hadi Rize alırsın bu maçı.
  • SALDIRIN ATMACALAR

• quote:

Orijinalden alıntı: clayndomarker

oğlum Jantscher ne koydu be uzaktan!!! rize önde beyler

Darısı haftaya fenere atsın . amin.
  • Bu arada fenere bir özgüven gelmiş .Beşiktaşa fark atarız felan diyorlar .

• 
Sayfa: önceki 35043505350635073508
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.