Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3501. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34993500350135023503
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gomezin yanlız sözleşmesinde avrupa şartı var büyük ihtimal sezon sonu serbest kalır. gelir yada gelmez orasını bilemiyorum başkan ufak da olsa açık kapı bırakıyor.

Kaynak: Klaus allofs VfL Wolfsburg (sportif direktör)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 21 Kasım 2016; 3:1:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Gomezin yanlız sözleşmesinde avrupa şartı var büyük ihtimal sezon sonu serbest kalır. gelir yada gelmez orasını bilemiyorum başkan ufak da olsa açık kapı bırakıyor.

gece gece cok sinir oldum gomez'e su an. karsima ciksa tokatlarim ()

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Gomezin yanlız sözleşmesinde avrupa şartı var büyük ihtimal sezon sonu serbest kalır. gelir yada gelmez orasını bilemiyorum başkan ufak da olsa açık kapı bırakıyor.

gece gece cok sinir oldum gomez'e su an. karsima ciksa tokatlarim ()

Büyük ihtimal kendide pişman ama aldığı kararın arkasında durmaya çalışıyor. Wfl için tek çıkış yolu almanya kupası olabilir statü nasıl işliyor bilmiyorum ve pek ihtimalde vermiyorum o takımdan birşey olmaz.
  • ah ah lig çok değişik ya gs bir aralar uçuyordu oda anladı olmayacağını fenerde kötü başladı işte aragazla potaya giriyo ama sonu göremeyecek ne heyecanı kalır ki zaten tek başımıza ilerde takılsak illa peşimize takıyolar böyle olacak her zaman oldu ama sonuç değişmeyecek 3.yıldızla bitecek bu sene de

2 takımda rezalet oynuyor bu performanslarla anca birbirlerini yenerlerdi zaten ayrıca kimin hangi sahada olduğuna dikkat edilirse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 21 Kasım 2016; 3:19:58 >
  • Gomez pişman tabii ki. Ama son pişmanlık fayda eder mi bilemiyorum. Sene sonuna kim öle kim kala. Bakarsınız Aboubakar patlayıp 15 tane sallamış.
  • taison iyidr ya umarım alırız ben schalke maçındada izledim gelmezin gomez valla diyom bak adam bitmiş
  • Reyiz az ye yağlı şeyler
  • Yorumları okudum cidden Beşiktaş'lı adamlar futbolu çok daha akılcı yorumluyorlar.
    Diğerleri gibi ona koyarız bunu ezeriz, yok biz şampiyonluğun en büyük favorisiyiz vs diyen yok bizim tayfada...

Bu ligin en iyi oyununu oynayan Beşiktaş. Bu ligin en pahalı kadrosuna sahip sanırım Fenerbahçe. Bu ligin gerçekten kadro değerine göre çok kötü futbol oynayanı Galatasaray. Bu ligin değer / futbol kalitesi kıyaslandığında ise en iyi takımı Başakşehir.

Fenerbahçe'nin Kadıköy'de kolay kolay kimseye yenilmeyeceği aşikar. Defansif çıksakda ofansif çıksakda bir şekilde o sahada patron Fenerbahçe bunu bilerek gideceğiz. Nasıl ki Vodafone'da kısa süre sonra aynı şekilde Beşiktaş'ın üstünlükleri konuşulacaksa, uzun yıllardır o stadta üstün olan taraf neredeyse her zaman Fenerbahçe oldu. Oradan alınacak 1 puan bile bizim için yeterlidir çünkü hem rakipten daha iyi oynuyoruz. Hem de puan olarak zaten öndeyiz. Hiç sıkıntı yok bırakın onlar düşünsün Beşiktaş'ı yenebilmeyi bizim tuzumuz kuru onlara göre :)

Bizim için artık derbi Benfica'dır. Turda gelecek belki bizi 5leyecek ama vizyonumuzu genişletecek, Beşiktaş'ın ufkunu açacak takımlardır bizim derbimiz. Fenerbahçe saygı duyulması gereken ama çok da büyütülmemesi gereken bir rakip şu anda. biz farklı boyutlarda savaşıyoruz. Farklı klasmanlarda, farklı seviyelerde kaliteli futbol oynuyoruz. O yüzden kimse TR Liginde x bir takımla Beşiktaş'ı karşılaştırmaya kalkmasın komik oluyor mevzular. Biz 4 maçta 6 puan toplamış bir takımız ŞL'de. Türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük teknik direktörüne sahip, Türkiye'nin hatta avrupanın en iyi tribünlerinden birine sahip bir takımız. Bırakın Fenerbahçe'yi maçını falan düşünmeyi. Benfica maçı uzun yıllardır çıkacağımız en en en büyük maçtır bizim için. Herkes buna odaklanmalı
  • Oğuzhan'ın bunları yediğinden şüpheliyim. Yılların vitaminsizi 55 kilo geziyor orfada.

Ama Cenk ve Olcay gömüyordur kesin. Sahada koşmaya halleri yok. Bu kafayla bi yol olmaz bunlardan. Napoli topçularını gördük hepsi 0 yağ fit vücud bıraksan 180 dk koşacak adamlar. Bizim antrenörlerde disiplin yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Oğuzhan'ın bunları yediğinden şüpheliyim. Yılların vitaminsizi 55 kilo geziyor orfada.

Ama Cenk ve Olcay gömüyordur kesin. Sahada koşmaya halleri yok. Bu kafayla bi yol olmaz bunlardan. Napoli topçularını gördük hepsi 0 yağ fit vücud bıraksan 180 dk koşacak adamlar. Bizim antrenörlerde disiplin yok.

Necip ve Cenkin, Olcayın vücudu rezalet gerçekten. Koşoşuyorlar ama depar atma diye bir şey yok. Hele Olcaya acayip ayar oluyorum yalandan 1 tane depar atmadan bitiriyor maçları düz tempoda 10bin metre koşucuları gibi koşarak bitiriyor maçı.

Hani futbolculara sadece koşuyorlar 90 dakika bir şey yapmadan milyon eurolara götürüyorlar dedikleri Olcay işte.
  • Biz iki maçımızıda alırsak, son maçta benfica napoliyi yenerse lidermi çıkıyoruz şimdi

• tum besiktaslilara hayirli bi hafta diliyorum millet. iyice gaza gelmis durumdayim bu hafta; insallah hem benfica hem basaksehir galibiyetiyle sonlanan bi hafta olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

tum besiktaslilara hayirli bi hafta diliyorum millet. iyice gaza gelmis durumdayim bu hafta; insallah hem benfica hem basaksehir galibiyetiyle sonlanan bi hafta olur.

Amin hocam Amin inşAllah..

• İyi haftalar. Gelsin Çarşamba

• quote:

Orijinalden alıntı: muratdem88

Yalnız benficayla berabere kalırsak son maçta da benfica napoliyi tek farklı yenerse Napoli 1 benfica 2 çıkar. Mutlaka kazanmaliyiz

Ya kusura bakmayın ama cok cahil insanlar var forumda , 4 puan yetiyo işte ne tek farkı filan saçmalıyorsunuz.4 puan alınca isterse uzaylılar gelsin yine de çıkıyoruz gruptan.

Edit: muhtemelen averajı düşündünüz , averajda Napoli'nin önündeyiz , eğer benfica da biz de 4 puan alırsak son 2 maçta biz ve benfica çıkar gruptan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burkina Faso -- 21 Kasım 2016; 8:12:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Julian Draxler

gs ve fb nin hücum organizasyonları

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• muratdem88 M kullanıcısına yanıt
    İkili averajda Napolinin önündeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: HeLL_yEAHH!

taison iyidr ya umarım alırız ben schalke maçındada izledim gelmezin gomez valla diyom bak adam bitmiş

Taisonun bide sozlesmesinin son senesi alma girisimimiz vardir umarim muthis olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taisonu filan alamayız bizden önce kapan muhakkak olur.

• Bunlar yine kardeş olmuşlar. Maç forumuna girmez olaydım. Ne rezil mesajlar küfürler. Gidip yazmayın arkadaş oralara. Onların seviyesine inmeyin.

• 
Sayfa: önceki 34993500350135023503
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.