Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3492. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34903491349234933494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Berabere bitse daha iyi. Fb yenerse tehlikeli gelir..Gene son haftaya kadar çekişiriz.
  • Şenol hoca ısrarla istemişti bu Serdar'ı bir de.

Teşekkürler Fikret ORMAN.
  • hadi kaçır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetinAliFeyyaz10

Berabere bitse daha iyi. Fb yenerse tehlikeli gelir..Gene son haftaya kadar çekişiriz.

guzel olanda o

sonra demesınler bır cekısme yoktu

bız kotuyduk vsvs

boyle sampıyon olması daha zevklı olur herzaman
  • La oğlum bunlar nasıl takım böyle ya :D Çok şükür BEŞİKTAŞLIYIZ.
  • Bursaspor Bşk. Ali Ay: "Fikret Orman, Serdar Aziz için 'Anca 3 milyon € verebilirim onu da şu an veremem' dedi. Bize FFP için para lazımdı."

Şenol hoca bir de Eren ve Serdar için ağlanıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetinAliFeyyaz10

Berabere bitse daha iyi. Fb yenerse tehlikeli gelir..Gene son haftaya kadar çekişiriz.

Tam tersi Gs daha sonlarda iyi gelen bir takım..

Ama fener öyle değil gecen sene konyada dağıldılar örneğin.

Rakibimin fener olmasını isterim gs olmasın.
  • gs gol pozisyonuna giremeden maçı bitirecek.
  • Gs resmen kavga etmeye gelmiş . Kaç kart çıktı ya ,27 de faul var sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riekerink BYE diyeceksiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Bursaspor Bşk. Ali Ay: "Fikret Orman, Serdar Aziz için 'Anca 3 milyon € verebilirim onu da şu an veremem' dedi. Bize FFP için para lazımdı."

Şenol hoca bir de Eren ve Serdar için ağlanıyordu.

ŞENOL HOCA İSİM VERMESİN SADECE BANA ŞU BÖLGEYE ADAM LAZIM DESİN. BAŞKANIMIZ ONU BULUR ALIR.
  • Gs böylece havlu attı...
  • Bu takımların amaçları futbol oynamak değil ki.Bir takım diğerinden oyuncu attırmaya çalışıyor, faul almaya çalışıyor, arkadan vuruyor skrtel.De jong her topa kayıyor aşırı agresif.Kjaer ve Skrtel çaktırmadan Ereni dövüyor hakem göz yumuyor.Böyle gelecek şampiyonluk hiç gelmesin.Çok şükür ki Beşiktaşlıyız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ricardo Quaresma -- 20 Kasım 2016; 21:44:46 >
  • Valla fb,gs den daha sempatik geliyor.

• Şenol Güneş şu an Fener'i Kadıköy'de nasıl yenerim hesapları yapıyor.

Geçen seneki maçı hatırlarsanız bir sürü pozisyona girip bitirememiştik. Gomez Cenk Atiba Q7 karşı karşıya bir sürü gol kaçırdık. Bu sene daha güçlüyüz. Fener daha kötü. Puan avantajımız var. Özgüvenimiz yüksek. Yenileceğimizi sanmıyorum.
  • Ben de yenebileceğimizi sanmıyorum. :) O yüzden Başakı içerde güzelce yensek iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhat Şenel

Bence Fenerbahçe'nin kadrosu bariz daha güçlü Galatasaray'dan :) Problemleri yönetimsel taktiksel vb olabilir ama kadro değeri kalitesi açısından zaten ligin en iyi 2 stoperine sahip bir Fenerbahçe var ortada. Aynı şekilde yine ligin en iyi kanat oyuncularından biri Lens var o takımda. Gomez'den sonra yine ligin en iyi forveti bence Persie'dir(geçen yılı baz alsak bile). Doğru kullanırsın kullanmazsın o çok ayrı meseledir ama Fenerbahçe gelecekte birşeyleri değiştirip doğru işi yapabilir belki ama Galatasaray gerçekten ne Beşiktaş ne Fenerbahçe seviyesinde değil diye düşünüyorum.
    Sneijder de bu yıl çok formsuz. Bruma'nın ayağına bakan bir hücum hattı var artık neredeyse Gs'de ki o da mental olarak yetersiz bir futbolcu fizik vb olarak ligin çok üstünde olabilir ama mental yeterlilik de çok önemli.

Bu hafta Beşiktaş için en zor hafta bence diye düşünüyorum. Toto oynayacaklar 0 denesin :) Eğer Gençler'i yenersek ligin ilk yarısını lider bitirmeyi büyük ölçüde garantileriz bunu da buraya yazayım ileride alıntılarım...

Tekrar söylüyorum. Galatasarayın işi çok zor. Haftaya Adana deplasmanı kolay olabilir ama sonra Başakşehir ve Fenerbahçe ile oynayacaklar. Tahminimce bu maçlardan maksimum 2 veya 3 puan alırlar ki o bile çok zor.

Ne dediysek o :)

Gs daha iyi diyenler vardı. Gençler'i yeneriz diyenler de vardı... Tüm tahminlerim sanırım doğru çıkmış.

Şampiyonluk mücadelesi veren takım sayısı bugün 3e düştü arkadaşlar. En büyük rakibimiz Fenerbahçe tabii ki

Benfica-Başakşehir-Fenerbahçe maçlarından alacağımız puandan ziyade çok sıkıntı çekmeden, özgüven-psikoloji vb pronlemler yaşamadan bu 3 maçtan kurtulmamız lazım.

Benfica'yı yenersek, Başakşehir'e asla yenilmeyiz diye düşünüyorum. Fenerbahçe maçında ise alabileceğimiz max 1 puan var. Belki Gomez olsa fikrim değişirdi. Ya yenileceğiz ya berabere bitireceğiz herhangi bir mucize olmazsa Napoli deplasmanı gibi... Bu 3 maçta 7 puan muhteşem olur. 5e razıyım :)

• Riekering çıkıp domine ettik diyebilecek mi acaba

• Fener arkadan gelmeye başladi sıkıntı çikaracaklar böyle giderse yenilmezler

• 
Sayfa: önceki 34903491349234933494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.