Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34843485348634873488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu 3 maç kim haklı görücez keşke şu 3 maçı alabilsek ama bu futbolla zor,oynanan oyun ortada.İnşallah siz haklı çıkarsınız ben yanlış maç seyretmiş olayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BforzaJçArşıK kullanıcısına yanıt
    DAHA İYİ OLACAK.
  • Ben aboubakar ın benfica ya gol atacağını düşünüyorum maçta yenilmeyiz ama garanti yeneriz diyemiyorum kiev i yeneriz ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yilmazguney kullanıcısına yanıt
    -20 derece olacak Kiev :P Çok daha zorlanacağız bence. Benfica hem iç saha hem de Napoli kadar etkili olmaması yönüyle yenebileceğim bir maç. Açıkçası pek çekinmiyorum ben.
  • Rahatız panpaaaaaaaaaaaaaaaaa

şaka bir yana Beraberlik çok fazla yarar sağlar bize
  • quote:

Orijinalden alıntı: BforzaJçArşıK

-20 derece olacak Kiev :P Çok daha zorlanacağız bence. Benfica hem iç saha hem de Napoli kadar etkili olmaması yönüyle yenebileceğim bir maç. Açıkçası pek çekinmiyorum ben.

Benim izlediğim 20 yıldır nezaman çekinmeden maça çıktıysak hep hüsran oldu o yüzden çekiniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: yilmazguney

quote:

Benim izlediğim 20 yıldır nezaman çekinmeden maça çıktıysak hep hüsran oldu o yüzden çekiniyorum.

Benfica'yı yener isek o maça gerek yok.

Benfica Napoli'yi ye-ne-mez
  • Bizim durum biraz da Portekiz'in Avrupa Şampiyonası zamanı hallerine benziyor. Q7'nin varlığından mıdır nedir artık.

Neyse, Fabri'nin değeri anlaşılmaya başlandı o çok hoşuma gidiyor. Duruşu, tipi falan çok güzel adamın, çok yakışıyor bence. Fabri varken bence başka bir kaleciye lüzum yok, takıma uydu, güzel, sakin hayatı olan bir insan, sempatikliği yetiyor zaten.

Aboubakar bambaşka, gol sevinmesi harika ya adamın gerçekten. İleride daha iyi olacaktır, leblebi gibi gol atmaz belki bu sene ama emin ellerde şu anda, seneye daha farklı bir Aboubakar izleyebiliriz gol açısından. Dikkat ettiyseniz eli ayağına dolaşıyor gol atarken. Normalde de çok becerkli değildi bu konuda belki ama buradaki kendisini ispatlamaya çalışması da etkiliyor, top ayağına geldiği anda ya atamazsam lan diyordur muhtemelen fakat takım içi iletişimi arttıkça seviyesi de artacaktır. Ozi ile çok iyi anlaştı golde mesela, zor pozisyonda olmasına rağmen Ozi ilk önce atmayıp, bekletip öyle attı açık alana. Tabi daha zorlu bir rakibe karşı yapamayabilirler ama o golü izlemek çok zevkliydi özellikle tekrarında pozisyonu iyice anlaya anlaya. =)

Ayrıca bkz: <3 <3 <3 TOLGAY <3 <3 <3 Adam maestro.

• Derbi icin basta berabere bitmesin birisi kaybedip yaristan ciksin diyodum ama beraberlik iki takima da yaramiyor su noktada o yuzden umarim berabere biter. Yada gs kazansin nasilsa bir yol olmaz onlardan.

• quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

quote:

quote:

Bence yenebilirler. İcerdeki Benfica > deplasmandaki Napoli. Ama akilli oynarlarsa. Top yekun saldirirlarsa napoli keser cezayi. Kontrollu oynarlarsa yenerler. Napoli iyi takim ama yenilmez bir takim da degil.

• Giray Bulak: "Hoca gözüyle baktığın zaman Beşiktaş bugün iyi oynamadı.

Kaya Çilingiroğlu:

"Hoca görüşüyle böyle bakıyorsan iş bulamaman, burada oturman ve Takım calışırmaman normal."

Öfff be napmış Kaya Çilingiroğlu bee

• quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Giray Bulak: "Hoca gözüyle baktığın zaman Beşiktaş bugün iyi oynamadı.

Kaya Çilingiroğlu:

"Hoca görüşüyle böyle bakıyorsan iş bulamaman, burada oturman ve Takım calışırmaman normal."

• Bu arada ruyamda fener 1-0 one geciyordu yine yendiler diyip kapiyordum maci sonra yine bakiyordum nolmus diye 4-1 one gecmisti gs. Nolur nolmaz yazayim dedim.

• O değilde Tolgay'ın şut çalışması lazım. Çerçeveyi bulsa yeter.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 20 Kasım 2016; 17:40:24 >

• İsmail Köybaşı ilk 11 çıksa keşke yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

quote:

quote:

Bence yenebilirler. İcerdeki Benfica > deplasmandaki Napoli. Ama akilli oynarlarsa. Top yekun saldirirlarsa napoli keser cezayi. Kontrollu oynarlarsa yenerler. Napoli iyi takim ama yenilmez bir takim da degil.

Benfica evinde Kiev'i 1-0 zor yendi. Ki gol penaltı.

Ek olarak Kiev penaltı kaçırdı. Napoliye yetmez çapları.

• quote:

Kaya Çilingiroğlu:

• quote:

Kaya Çilingiroğlu:

ben tv başında yerin dibine girdim adam ne duruma düşmüştür.
  • Ajax'in 19 yasindaki forveti Dolberg 20 dk da hat-trick yapti.

• 
Sayfa: önceki 34843485348634873488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.