Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34713472347334743475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 32.adam

Fener topmu oynuyorda bizi yenecek max 1 puan alirlar oda gunuzde olmazsak o kadar abartmayin su sisirme takimi

Tamam işte hocam yeneriz feneri.
    Kyiv'e yeniliriz sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recipe For Salvation

Bende bitiremediğimiz için kızdım takıma ama siz vurmuyosunuz direkt öldürüyosunuz ilk yenilgiyi alsak Şenol Güneş istifa dersiniz beklerim bu forumdan. Bugün senin stoperin Atınç solbekin Beck yediğimiz gol zaten penaltı 670 pas yapmışız sayısız pozisyona girmişiz vurun ama öldürmeyin...

Öyleleri de var. Tolgay'ın pozisyonu sonrası küfür etti biri ya kaçırdı diye
  • Başlamışlar kafa cl cl diye yahu lig sonuncusu bu bunada atamazsan yani

• quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

Safları sıkılaştırın! Başlıyoruz.

Kyiv maçı dışında kolay fikstür aslında
  • Aykan19o3 A kullanıcısına yanıt
    aynen hocam eto alınırsa ben 3. forvet olurum demiş şenola o da aldırmamış etoyu.

• UNBEATEN BEY DİYECEKSİNİZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: 32.adam

Fener topmu oynuyorda bizi yenecek max 1 puan alirlar oda gunuzde olmazsak o kadar abartmayin su sisirme takimi

Derbi maçları bambaşkadır bunu yarın da göreceksiniz. Bizim defansı Volkan Şen ve-sakatlığı biterse- Lens dağıtır. Gerçekçi olmakta fayda var, aksi bize zarar.
  • Şaka bir yana Oğuzhan dan kaptan olmaz.

Ya Quaresma ya Atiba kaptan olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

quote:

Kyiv maçı dışında kolay fikstür aslında

hepsinin art arda gelmesi sıkıntı hocam

• malum grubun kanalına bakın, doberman yerden yere vuruyor bizi:)
  • quote:

Benfica 2-1 yener
    Medipol 1-1
    Fener 1-1
    Kiev 1-0 yeneriz

• Bizim taraftar çok acayip Şenol hoca Kerim'i niye oynatmıyor diye aylardır ortalığı ayağa kaldırdılar hocaya demediğini bırakmadılar bugün Kerim bitmiş niye Kerim oynuyor diye sövüyorlar
    Tineri damardan mı alıyorsunuz ne yapıyorsunuz da bu kafayı yaşıyorsunuz anlamadım

Bir memnun olun be kardeşim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu maçın ve daha önceki benzer maçların bu hale gelmesinin tek sebebi golcü kalitesinin düşüklüğü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayvan eti Yiyen

malum grubun kanalına bakın, doberman yerden yere vuruyor bizi:)

Hocam cok seyapmayin havlar havlar susarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

UNBEATEN BEY DİYECEKSİNİZ

• quote:

Orijinalden alıntı: conqueror_1903

aynen hocam eto alınırsa ben 3. forvet olurum demiş şenola o da aldırmamış etoyu.

Yazarı nerede bu hikayenin?

Hayır bilmiyorsanız söyleyin de, her transferin iç yüzünden haberdarım ben anlatırım, dert etmem.
  • Beşiktaş, Adanaspor karşısında 668 isabetli pasla, 2014-15'ten beri Süper Lig'de bir maçta en fazla isabetli pas atan takım oldu. @OPTACAN

• quote:

Orijinalden alıntı: BforzaJçArşıK

quote:

Orijinalden alıntı: conqueror_1903

Yazarı nerede bu hikayenin?

Hayır bilmiyorsanız söyleyin de, her transferin iç yüzünden haberdarım ben anlatırım, dert etmem.

Hocam maytap geçiyor
  • DÜNYALAR KAÇTI DÜNYALAR

Ben sayamadım çok ürettiniz ama çok kaçırdınız.Bu maç bitti unutun gitsin. Sakatlanan oyuncu yok takım galip moraller yerinde.Gerisi hikâye
    Çarşamba günü Benfica maçına kilitlenmek gerek. Varsa yoksa bu maç nacizane benim için öyle.

Şenol Hocam çok sinirlenme yahu. Bu kadar istekli inançlı hoca az bulunur az. Beşiktaşlılar sahip çıkın değerli hocamıza uzatın sözleşmeyi on yıllık.

Oğuzhan:Açıkçası ben ümidimi kesmişim ama bu maç fena değildi. Oğuzhan kardeşim Allah vergisi bir yetenek var sende çok ama çok kıymetli bir de hocan var. Bak bu şansı iyi kullan. Yazık etme kendine. Bir an önce Fiziksel kapasiteni arttır, ikili mücadelelerde daha dayanıklı ol . Yapacağın bütün iş bu ya yetenek zaten var. Bak gör o zaman fırtına kimmiş. Hiç kimse tutamaz seni. Yazık etme kendine.

Abubakar : Bana güven vermiyor açıkçası. Kuvvetli oyuncu diyoruz ama hava cıva. Pıt dedimi yere düşüyor. Şutları zayıf etkisiz top sürerken bir garip ne bileyim bana bir tuhaf geldi. Bu sene bir geçsin bakalım ama bence bir alternatifine şimdiden bakılmalı. Benim gözüm tutmadı.

Bu yorum Napoli maçı sonrası yaptığım yorum. Değişen bir şey yok. Eminim ki Beşiktaş yönetimi bu olayın farkında mutlaka forvet konusunda bir adım atacak. Cenk konusunu açmıyorum bile.

Beşiktaş taraftarı Çeyrek Finale gidiyoruz hazır mıyız?
    Çarşamba gecesi dökecen mi bizi sokağa Kara Kartal?

• 
Sayfa: önceki 34713472347334743475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.