Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34553456345734583459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tolgay napion

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah Tolgay ah

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi futbolcu gol kaçırır eyvallah da, böyle de boş pozisyonları kaçıran futbolculara ağır ayar oluyorum.

Tolgay bunu da atamıyosan, hangisini atacaksın?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Q7 ikinci penaltıy yaptırdı bu sezon. Asist sayılsa keşke. Asist kralı olabilir çok rahat.

Cenk'in atması da iyi oldu. Zaten formsuz. Üstüne bir de moralsiz olursa işimiz yaş.

Beck yaptırdı p6 yı q7 değil

• 3 yapın işte şunu sonra trabzon maçı gibi olmasın kanser olmayak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu tolgay liverpoola nasıl o golü attı?
  • Cenk gene yokları oynuyor çok kötü.Bu kadar iyi oynayan bir hücum hattında bu kadar etkisiz nasıl olabilir bir insan ya aklım almıyor direk olup dursan top çarpar bu kadar yanlış tercihler yapmak ta maharet ister arkadaş, adam toptan kaçıyor bitmiş özgüven falan yerlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 19 Kasım 2016; 19:45:37 >
  • Malmisiniz atiba gidiyor yanindaki siğir kim atibayo blokladi kim o allah aşkina

• 10dk da bi hepiniz bilmem ne çocuğusunuz tam bize yakıştığı gibi bir maç. Açtım liverpool maçını misss. Liverpool gol kaçırır deplasmanda, southampton alkışlar vs bu kadar mı kalite farkı olur arkadaş. Onlar insansa biz hayvan bile olamayız... Bu arada adamlar 14.idi maçtan önce yine de stad dolu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 19 Kasım 2016; 19:46:1 >
  • o kadar açık alan buluyoruz ki futbolcular da şaşırıyor; açık büfe kahvaltı bulup hangisinden yiyeceğine karar veremeyen adam gibi :))
  • Toplu olarak hücuma çıkar iken şu pas tercihlerini yanlış yapıyoruz hep.

Birde istatistik kasma muhabbetine çevirdiler. Topu alan gol atacağım diye gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

10dk da bi hepiniz bilmem ne çocuğusunuz tam bize yakıştığı gibi bir maç. Açtım liverpool maçını misss. Liverpool gol kaçırır deplasmanda, southampton alkışlar vs bu kadar mı kalite farkı olur arkadaş. Onlar insansa biz hayvan bile olamayız... Bu arada adamlar 14.idi maçtan önce yine de stad dolu.

Golü yediler başladılar. Toplum değişmez. Sadece Adana değil herkes yapıyor.
  • Beck atınç ve abubakarın performanslarını cok merak ediyorum keske izleyebilseydm maçı :(

• Quaresma durduk yere niye geriyorsun maçı arkadaş ya
  • Adana kümeye düşer umarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • At işte hızlı korneri mız mız yapıyorsun ya. La havle. Durduk yere geriyor oyunu. Sevmiyorum bu hareketlerini. Çakmak gelse ne olacak. At işte hızlı geç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: InsideR

Bırakın artık gomezı fılan

bızde oynadı ıyıde oynadı
    tesekkur ederız

sonra gıtmek ıstedı gıttı

bız uzulecegımıze bırakın o uzulsun
    o bızı takıp etsın

bız gomez ne yapmıs dıye bakmayalım artık

Hocam haklısın da en azından bir ligden düştüklerini görmek istiyorum

• Oğuzhan pas verirken adam seçmeye devam ediyor!!! Bu aptal huyundan vazgeçtiğini düşünüyodum ama gözümüze soka soka yaptı bunu yine. Noldu ulan neden pas vermiyosun Aboubakar'a, Cenk kankini kesecek diye mi? Takım içinde "Oğuzhan, Cenk, Olcay" çetesi tam gaz devam ediyor oyunlarına.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34553456345734583459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.