Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3443. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34413442344334443445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

quote:

Orijinalden alıntı: Erennn1s

Quaresmayı devre arası satmak, ben şampiyonluğu bırakıyorum alın siz olun demektir. Quaresma belki 7-8m€ ya satılabilir fakat en az 40-45m€ dan bizi edebilir. Hele ki orta açabilen adam kıtlığı varken Caner'inde uzun sakatlığı ayağımıza sıkmak olur. 2. devre 1 yedek sol bek ve Töre gelsin yeterli. Sene sonu satılabilir ama. Bu sene en önemli senemiz. Şampiyon olursak rakiplerimiz şu dar boğazdan zor çıkarlar, bizde mali durumları ciddi şekilde toparlarız.

Ersanı satan şampiyonluğu satara benziyor bu muhabbet. Var mı ersanı arayan? Geçiniz.

Ya hocam yapma gözünü seveyim sen deme bunu bari başkası dese tefe koyardık. Ersan ve Quaresma yani ne alaka şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: conqueror_1903

q7 gidince kanatlara yarmolenko ve shaqiri gelecekse sorun yok.

Kanatlarda düzgün iş yapabilecek iki isimde yeterli. Beni çıldırtıyor çoğu maç. Gençler maçında Tolgaya vermediği pas aklımda hala. İlla o topu kontrol edecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Quaresmayı devre arası satmak, ben şampiyonluğu bırakıyorum alın siz olun demektir. Quaresma belki 7-8m€ ya satılabilir fakat en az 40-45m€ dan bizi edebilir. Hele ki orta açabilen adam kıtlığı varken Caner'inde uzun sakatlığı ayağımıza sıkmak olur. 2. devre 1 yedek sol bek ve Töre gelsin yeterli. Sene sonu satılabilir ama. Bu sene en önemli senemiz. Şampiyon olursak rakiplerimiz şu dar boğazdan zor çıkarlar, bizde mali durumları ciddi şekilde toparlarız.

Ersanı satan şampiyonluğu satara benziyor bu muhabbet. Var mı ersanı arayan? Geçiniz.

Ya hocam yapma gözünü seveyim sen deme bunu bari başkası dese tefe koyardık. Ersan ve Quaresma yani ne alaka şimdi.

Kıyaslama değil. Kim giderse gitsin Beşiktaş güç kaybetmez. Orada oynayacak biri mutlaka olur. Önemli olan sistem.

• Günaydın
  • Yarın keşke şu 11 çıksa;

Fabri
    Beck-Marcelo-Tosic-Adriano
    Atiba-İnler-Tolgay
    Kerim-Aboubakar-Quaresma

Oğuzhan'ı Benfica maçına saklamak daha mantıklı
  • 8-9 a iteleyebilirsek birine, daha iyisi veya dengini bulabiliriz.

• quote:

quote:

quote:

quaresmayı satmak süperlig için kayıptır bence.

• yarınki maçta abbubakar warmı yokmu
  • dexterr kullanıcısına yanıt
    Var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ins yarin maci 3 puanla kazasiz belasiz kapatirizda pazar derbiyi erol tas gibi kahkaha atarak izleriz

Hayirli cumalar.
  • Cümle kurmasını bilmez. Üslup zati mükemmel. Alıntı yapmıyorlar mı. Çoluk çocuktan sıkıldım artık.

• quote:

quote:

Avrupa'nın üst düzey liglerinde ortaya sıra takımlarında kadroya bile giremeyecek Ersanla Quaresma bir değil. Hani Gomez giderse yerine iyisini alırdı başkan noldu o iş? Bazı oyuncular özeldir yeri doldurulamaz. Quaresma eğer Inter'de kadro dışı kalmasaydı Türkiye'ye adımını bile atmayacak dünya çapında bir yıldızdı. Kusura bakma ayağı bu kadar düzgün, ortaları mükemmel, çalım atamayacağı adam olmayan, soğukkanlı, iki ayağını kullanabilen, kötü giden maçı tek başına değiştirebilen, iki kanatta oynayabilen, dikine gidebilen, hem de bunu rakip ayırt etmeden, Bayern bile olsa yapabilen bir adam bulamazsın. Şampiyonlar liginde üst tura çıkarsak kesinlikle satılmasın. Bu seneki Quaresma'nın boşluğunu anca Ronaldoyla felan doldurursun.

Kaldı ki biz geçen sezon Ersan'ın yokluğunu bile çektik. Alexis'in yüzünden Şampiyonluktan oluyorduk hatırlayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 18 Kasım 2016; 13:58:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayyildizx

8-9 a iteleyebilirsek birine, daha iyisi veya dengini bulabiliriz.

hacı Quaresmayı satıyorum desen bugün kapımızda tonla klüp yatar. İtelemek değil birçok klüp güle oynaya alır. 8-9m€ belki bugün için çok para görünsede Quaresmanın 28-29 yaşındaki hali olsa mesela şu başarılarıyla (avrupa şampiyonasıda eklendi kartvizitine) sana bana yâr etmezler. Ben Quaresmayı 10m€ ya bile satsak onun gibi birini alabileceğimizi düşünmüyorum. Çok farklı birisi, burayı benimsedi. Porto'ya gitti doğduğu topraklara vazgeçti geri döndü Türkiye'ye. Para içinde değil sevdiği, benimsediği için. Portodan 1 alırken biz 5 vermedik öyle birşey söz konusu değil.

Quaresma gibi adam geçen, sağ,sol,iç,kış kullanan, tecrübeli, ağzının ortasına orta açabilen yetenekli bir adamı bu takım kolay kolay göremez birdaha bence kıymetini bilelim. Bu takımın en üst düzey oyuncusu,kaptanı,ağabeyi,en çok doymuş ama bi o kadarda iştahlı ismi Quaresmadır.
  • Yarın başlıyor sonunda lig.

Quaresma satalım muhabbetini bir kapatalım artık.
  • Adana maçı kadrosu belli oldu
    Tosic,Adriano ve Rhodolfo yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Psman

quote:

quote:

Avrupa'nın üst düzey liglerinde ortaya sıra takımlarında kadroya bile giremeyecek Ersanla Quaresma bir değil. Hani Gomez giderse yerine iyisini alırdı başkan noldu o iş? Bazı oyuncular özeldir yeri doldurulamaz. Quaresma eğer Inter'de kadro dışı kalmasaydı Türkiye'ye adımını bile atmayacak dünya çapında bir yıldızdı. Kusura bakma ayağı bu kadar düzgün, ortaları mükemmel, çalım atamayacağı adam olmayan, soğukkanlı, iki ayağını kullanabilen, kötü giden maçı tek başına değiştirebilen, iki kanatta oynayabilen, dikine gidebilen, hem de bunu rakip ayırt etmeden, Bayern bile olsa yapabilen bir adam bulamazsın. Şampiyonlar liginde üst tura çıkarsak kesinlikle satılmasın. Bu seneki Quaresma'nın boşluğunu anca Ronaldoyla felan doldurursun.

Bahsettiğin kadar iyi olsaydı bizde ne işi var. Bunun kadro dışı ile alakası yok. Birşeyler eksik ki kendi ligi haricinde top oynamadı doğru dürüst. Bugün Töre takımda olsa idi geçen sene ki gibi kimse anmazdı adını. Sonradan girerdi vs. Sonuç itibariyle yeri doldurulmayacak biri değil. Gomez yerine de Aboubakar geldi ayrıca. Ben çok memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bagcesmeli41

Adana maçı kadrosu belli oldu
    Tosic,Adriano ve Rhodolfo yok.

Hocanın bir bildiği vardır dicem de

Tosic i anlarım. Rhodolfo neden yok.

Sol bek mi aldık Adriano neden yok.

her türlü yeneriz Adana yı endişeye gerek yok.
  • Q7 4m yapıyor çinden. 15,20mluk teklif gelirse satılmalı

Devre arası yerine birini alması gerekir.
    Sol kanat zaten eksik sağ kanatta giderse formsuz olcay,frei,aras a kalıcaz 2kişi gerekir.
  • Endişe etmiyorum ben de zaten hoca Benfica maçına odaklanmış durumda sol bek Beck oynar stoper Necip mi olur Atınç mı olur kararsizim

• Atınç ve beck oynar sorun yokta bari yedekte dursaydı biri...
  • 
Sayfa: önceki 34413442344334443445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.