Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3440. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34383439344034413442
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neuro

quote:

Orijinalden alıntı: alpingo43

Transfer için kim olabilir diye düşünürken aklıma Felipe Gedoz geldi. 93 doğumlu, 2017 mayısta sözleşmesi bitiyor, her iki kanattada oynayabiliyor. Brugge serimizde çok etkiliydi, daha sonra çok takip edemedim açıkçası. Oyuncuyu bilenlerin fikrini merak ediyorum.

http://www.transfermarkt.com.tr/felipe-gedoz/profil/spieler/242808#ath

Bu sene ligde ve şl de o kadar iyi olmayan Brugge de yedek çıkıyor. 14 maçın 4 ünde çıkmış onda da toplan 160 dakika. Sonradan girmiş hep.

Anladım hocam o zaman gereksiz bir hamle olur. Bize daha hazır bir oyuncu lazım. Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben böyle yildiz tarzi oyuncu almadiktan sonra devre arasi transfere karsiyim.

Tak kullan derler ya bilgisayar dilinde o tarz oyuncu almayacaksan transfere gerek yok diye dusunuyorum.

Elimizdeki oyunculari kazanmaliyiz. Gökhan Töre dönmeli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

Konu bjk konusu herkes fb den konuşuyor. Sizi tartışma konumuza alalım
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 17 Kasım 2016; 14:12:45 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk dogan -- 17 Kasım 2016; 23:16:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Ben böyle yildiz tarzi oyuncu almadiktan sonra devre arasi transfere karsiyim.

Tak kullan derler ya bilgisayar dilinde o tarz oyuncu almayacaksan transfere gerek yok diye dusunuyorum.

Geçen sene işe yaradı ama Alexis ve Marcelo devre arası geldi. Alexis'in uzun süreli olamayacağı çok belliydi. Aynı şekilde Marcelo'da günü kurtarma adına transfer edilmişti Osmanlı maçına kadar kesin gönderilir demiştik adam 2 gol atıp şampiyonluğu getirdi ve bu sene en güvenilir isimlerden oldu. Yarım devre maksimum verim alabileceğimizi düşündüğümüz adamları almamızda sakınca yok bence. 2. devre lig daha kızışacak çünkü muhtemelen haftada 3 maç olayı ŞL gidişatına göre şubatta bitebilir. Bize 90dk savaşacak adam gerekli olacak. Forma 2. devre ne kadar zor alınacak hale gelirse, mücadele ve kazanma azmi bi o kadar bize 3 puan olarak geri döner. Mesela şu olur devre arası gelen adam ilk 11 oynayamasa bile ilk 11 deki adamın daha fazla katkı sağlama ve formasını kaybetmeme arzusunu açığa çıkartabilir.

• FB yense de bari su Balonsarayli medya trollerinden kurtulsak. Gerci o zaman da Maho ile Aziz simarip, milletin kafasini utuleyecek. Belki de en iyisi beraberlik, bilemedim simdi.
  • Kjaer-Topal-Lens yoksa FB 'nin işi zor geliyor bana :)

Berabere bitsin daha iyi bencede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trevorax

Kjaer-Topal-Lens yoksa FB 'nin işi zor geliyor bana :)

Berabere bitsin daha iyi bencede.

Bence de hatta onlar olsa bile GS'nin ilk 11'i daha iyi ama GS'nin hem stad hem de teknik direktor dezavantaji var. Sonucta mac Kadinkoy'de ve istatistikler ortada.
  • Ne kotu kadrolarla yendi feneri

• Adam on kişi altı gol attı kadro vs biryere kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Ben böyle yildiz tarzi oyuncu almadiktan sonra devre arasi transfere karsiyim.

Ne tuhaf ki devre arası oyuncuları Beşiktaş takımına hep katkı yapmıştır..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Dedim ya Ernst gibi adam alacaksan hic sorun yok ama genc alirsak olmaz

• Adana'yı yenip sözde (!) derbiyi çay çekirdek izlemek keyifli olacak

• Kolombiyadan herkese selam güzel insanlar nasılsınız ?
  • Bizim yediğimiz Datça gitti CSKA yı yendi yaw,demekki doğru yoldayız
  • Fabricio

GG-Marcelo-Tosic-Adriano

Atiba-Oğuzhan

Gökhan Töre-Talisca-Quaresma

Aboubakar.

Töre gelirse kadro böyle olur ikinci devre.

Kesinlikle bu takımın kanata ihtiyacı var,Quaresma dışında kanat yok elde.Aras kampta iyiydi ama adamı göremedik kadroda kalsın ama kupada izleyelim.

Ayrıca aboubakar kupaya gidecek kiralık forvette lazım Cenk forvet değil.

• fişekkkkk

• quote:

Orijinalden alıntı: PedroFranco

Kolombiyadan herkese selam güzel insanlar nasılsınız ?

Ooo bide bizde Pedro Franco vardı değil mi ? Seneye kiralık bitiyor geri dönecek umarım ittiririz biyere. Milosevic'de var Darmstadt'da her maç oynuyor onu da kaktıralım kurtulalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Heyt be ne maçtı. Penaltı kaçırmıştı Sergen

• 
Sayfa: önceki 34383439344034413442
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.