Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3436. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34343435343634373438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DeathlyVisage

quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: annoca

Serdar sarıdağın dediği oyuncuyu biliyor musun yada az çok tahmin edebiliyor musun

bilmiyorum ne yazik ki ve aklima birisi de gelmedi. adam akilli ipucu da vermemis zaten.

Evren Bil+al yorumu yapmis

Bilal Basakcioglu olabilir baska da bilal yok.

bide stuttgart'da berkay ozcan adinda bi cocuk var. burdan bi arkadas yazmisti bana. onun da adi gececekti.

ben yazdım

muhtemelen de o zaten almanya altyapılı türk oyuncu hem genç

hemde tam beşiktaşın tam aradığı tipte 10 numara oynayabiliyor ve bu sezona iyi başladı.

kusura bakma mobildeydim bakamadim ozel mesajlara falan yazdim direk.

ayin 20'sinde ki macta izlenicek o arkadas.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

•  [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Sosa keşke Fb gitse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

sol bek almayip stoper almayi sacma buluyorum. yani sen adriano sakatlandigindan tosic'i beke cekerim deyip stoper alicagina; direk sol bek al tosic stoperde kalsin.

zaten belirgin bi stoper ihtiyacin yok su an gayet yeterli seviyede 3 stoperin var. birisi sag (marcelo) birisi sol (tosic) otekisi ise her ikisi (rhodolfo). hayi adriano'nun olmama ihtimali icin stoper alacagina direk sol bek al, niye karistiriyosun ? fark yaraticak stoper alinacak bi durum da yok yani, eldeki stoperler maksimum verimde su an. ki oyle bi stoper bulman zor.

Kesinlikle katiliyorum, konuda "Tosic idare eder o olmadi Beck, gerekirse Atiba ile oynariz" diyenler var Hic dusunmuyorlar Atiba sol bek yapar mi hadi etmez de idare etti diyelim bu sefer orta sahada baskalarindan bir Atiba verimi alinir mi diye?

Cok cok ust duzey bir transfer olmadikca stoper ikilisi bozulmamali, sol beke Adriano'nun arkasinda bekleyecek az cok is gorebilecegimiz ortalama bir bek kiralanmali.

• quote:

sol bek almayip stoper almayi sacma buluyorum. yani sen adriano sakatlandigindan tosic'i beke cekerim deyip stoper alicagina; direk sol bek al tosic stoperde kalsin.

zaten belirgin bi stoper ihtiyacin yok su an gayet yeterli seviyede 3 stoperin var. birisi sag (marcelo) birisi sol (tosic) otekisi ise her ikisi (rhodolfo). hayi adriano'nun olmama ihtimali icin stoper alacagina direk sol bek al, niye karistiriyosun ? fark yaraticak stoper alinacak bi durum da yok yani, eldeki stoperler maksimum verimde su an. ki oyle bi stoper bulman zor.

Bu hareketin tek çıkarı ciddi anlamda iyi bir stoperin alınması. Başka türlü Şenol hoca falan da görüyor Tosic'in sol bekteki vasatlığını. Yedek bir sol bek almak yerine ilk 11 bir stoper almayı düşünüyorlar gibi. Yani umarım

• Gokhan Töre dönsün form yakalar Tosic gibi gelecek sene kemik oyuncularimizdan olur

• quote:

Orijinalden alıntı: BforzaJçArşıK

Nani: "Türkiye'yi takip etmiyorum. Benim de dünyanın da çok ilgisini çeken bir maç değil. (Fenerbahçe - Galatasaray)
    (Sporx)

Aynısını q7 portadayken soyleseydi acaba tepkiniz ne olurdu

• Sosa Gomez Beşiktaş tan başka takımda oynamamali Türkiye de öyle birşey varsa biz almaliyiz.

• adana'da aboubakar ve tosic 11de yokmuş.
  • Yarın bılet alabılecek mıyız acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Trezeguet

quote:

Orijinalden alıntı: Erennn1s

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CavaLieR-G

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Flight Of Icarus

Bu hıncal uluç yine uçmuş. Ekşide gördüm . 2002deki brezilya berbat bir takımmış ,yenildiğimiz için şenol güneş suçluymuş. Adam ne takmış şenol güneşe

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Fatih Terim , dünya üzerindeki uyruğu farketmeksizin bütün futbolculardan istediği 11'i yapsın bu Brezilya takımına tek gol atsın , bir daha futbol izlersem gözlerim kör olsun

su kadroya, dizilise, saha parselizasyonuna bakar misin ? olaganustu yemin ediyorum. futbolun bug'ini bulmuslar sanki.

inanılmaz cidden hocam , hem taktik hem isim bazında hakkaten çok uçlarda bi kadro . 2-1 yalnız bizim için değil , pek çok takım için o sene iyi bir sonuçtu .

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi milli kadrosu hemde açık ara. Eğer ki şans yanımızda olsa Brezilya yerine Almanya ile karşılaşmış olsaydık dünya futbol tarihinde Türkiye'nin dünya kupası finali oynadığı yazılabilirdi. Şenol Hocanın hakkını yiyen namussuz Hıncal Fatih Terimide eleştirsene?

Orada fatih hocanın hakkını yiyior yalnız. Kadronun % 80 i fatih hocanın

Hacı Fatih Terimin hakkını yiyen taş olur. Fatih Terim'e laf söylemedim ben eleştirirken. Şenol Hoca'yı o günde kılık kıyafeti yüzünden yerden yere vuran bu adamlar. Şenol Hoca oraya gittiğinde belkide futbolcuların hocalarına olan saygınlığını yitirmesine sebep oldu bu tür haberler. Şenol Hoca Galatasaraylı futbolcuların başta olmak üzere yanına koyduğu İlhan gibi Yıldıray gibi Rüştü gibi Alpay gibi isimleri çok iyi harmanladı. Bu iş taktik ve beceri işidir. Trabzonda hiçbir uluslararası başarısı yokken bi anda Milli takımı dünya 3. yapmak tesadüf olmasa gerek.

O kadronun uyumu ile aldık o 3.lüğü. Zaten o kadro uefa ve super kupayıda götürdü.Almanya milli takımı teknik direktör iyi olduğu için mi kupalara ambargo koyuyor ? Senol hoca iyi hocadır.Ama dünya 3.lüğü kadro ve uyumu sayesindedir.Bu uyumu yakalayanda fatih hoca ve faruk sürendir . Birde kura şansımız vardı.

Yazık gariban Şenol Güneş i nasıl kötüleyeceğini şaşırmış.

Hadi sana en bilindik ve taze bir örneği verelim. Geçen sene Fener o süper kadroyla ne ligde ne de avrupada bir iş beceremedi. Neden? Hani olay kadroda bitiyordu. Hani teknik adamın önemi yoktu. Koca Dünyada herkes salak bi sen akıllısın?

Teknik direktörlere boşa para harcanıyor desene. Bunu keşke daha önce söyleseydin de M City Guardiola yı getirmek için rekor ücret getirtmeseydi. Abi hep geç haber veriyorsunuz boşa para harcanıyor. Ayıp ama.

• Fikret bey Sosanın gelme isteğini geri çevirmiş. Yine fikret orman yine gereksiz kasıntıları. Gören de Beşiktaş öyle bir kadroya sahip ki Sosa gelmese de olur. Bu işler profesyonel işler. Öyle aziz yıldırım gibi o gelemez bu gidemez işleri değil. İsteyen adam istediğinde gider gerekiyorsa ihtiyaç varsa geri de gelebilir. Bizim insanlarımız ne zaman profesyonel futbolu öğrencek. Halen yok sen Beşiktaş ın çocuğusun yok sen bize yanlış yaptın sen değilsin tarzı ergence profesyonellik dışı politikalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mawoix

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Flight Of Icarus

Bu hıncal uluç yine uçmuş. Ekşide gördüm . 2002deki brezilya berbat bir takımmış ,yenildiğimiz için şenol güneş suçluymuş. Adam ne takmış şenol güneşe

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Fatih Terim , dünya üzerindeki uyruğu farketmeksizin bütün futbolculardan istediği 11'i yapsın bu Brezilya takımına tek gol atsın , bir daha futbol izlersem gözlerim kör olsun

su kadroya, dizilise, saha parselizasyonuna bakar misin ? olaganustu yemin ediyorum. futbolun bug'ini bulmuslar sanki.

inanılmaz cidden hocam , hem taktik hem isim bazında hakkaten çok uçlarda bi kadro . 2-1 yalnız bizim için değil , pek çok takım için o sene iyi bir sonuçtu .

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi milli kadrosu hemde açık ara. Eğer ki şans yanımızda olsa Brezilya yerine Almanya ile karşılaşmış olsaydık dünya futbol tarihinde Türkiye'nin dünya kupası finali oynadığı yazılabilirdi. Şenol Hocanın hakkını yiyen namussuz Hıncal Fatih Terimide eleştirsene?

Orada fatih hocanın hakkını yiyior yalnız. Kadronun % 80 i fatih hocanın

Hacı Fatih Terimin hakkını yiyen taş olur. Fatih Terim'e laf söylemedim ben eleştirirken. Şenol Hoca'yı o günde kılık kıyafeti yüzünden yerden yere vuran bu adamlar. Şenol Hoca oraya gittiğinde belkide futbolcuların hocalarına olan saygınlığını yitirmesine sebep oldu bu tür haberler. Şenol Hoca Galatasaraylı futbolcuların başta olmak üzere yanına koyduğu İlhan gibi Yıldıray gibi Rüştü gibi Alpay gibi isimleri çok iyi harmanladı. Bu iş taktik ve beceri işidir. Trabzonda hiçbir uluslararası başarısı yokken bi anda Milli takımı dünya 3. yapmak tesadüf olmasa gerek.

O kadronun uyumu ile aldık o 3.lüğü. Zaten o kadro uefa ve super kupayıda götürdü.Almanya milli takımı teknik direktör iyi olduğu için mi kupalara ambargo koyuyor ? Senol hoca iyi hocadır.Ama dünya 3.lüğü kadro ve uyumu sayesindedir.Bu uyumu yakalayanda fatih hoca ve faruk sürendir . Birde kura şansımız vardı.

Yazık gariban Şenol Güneş i nasıl kötüleyeceğini şaşırmış.

Hadi sana en bilindik ve taze bir örneği verelim. Geçen sene Fener o süper kadroyla ne ligde ne de avrupada bir iş beceremedi. Neden? Hani olay kadroda bitiyordu. Hani teknik adamın önemi yoktu. Koca Dünyada herkes salak bi sen akıllısın?

Teknik direktörlere boşa para harcanıyor desene. Bunu keşke daha önce söyleseydin de M City Guardiola yı getirmek için rekor ücret getirtmeseydi. Abi hep geç haber veriyorsunuz boşa para harcanıyor. Ayıp ama.

Saçma sapan konuşupta kendini rezil etme. Bana göre Şenol hoca terimde daha iyi hocadır.Bu ülkenin en iyi hocasıdır.En başarılı hocasıda terimdir.

Fenerbahçe olayını ortaya atıpta nasıl kıvıracağını şaşırmış. Fenerbahçe kadrosunda ne uyumu var ? 1 sene bile beraber oynamamışlar. Milli takım kadrosunda kaç kişi aynı takımda ve kaç sene beraber oynamışlar ? BEn senin gibi 30 tane örnek veririm pahalı kadro ile başarılı olamamış. O karonun üstünde formayı çıkar gs formasını koy galatasaray sanarsın.Tabi sen ozamanlar yaşıyormuydunveya maçı izledin mi oda mechul (!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 16 Kasım 2016; 21:54:26 >

• Aboubakar 3-4 maç olmıcak diye forvet alınmıcak mı şimdi. Abou zaten gol atamıyor mantığa bak. Görende her maç golleri döşüyor sanacak 3-4 maç gol atmasada olur mantığı var heralde. Eyv güçlü hızlı adam eksiltiyor ama kazma olduğu gerçeğini değiştirmez. Adam akıllı forvet kirala abouyu kanatta dene daha iyi. Eğer forvetlerimizin bu formsuzluğu devam ederse devre arasıda forvet bulamazsak şampiyonluğu unutalım. 3 puanı iyi oynayana vermiyorlar galip gelene veriyorlar.

Atıncın defanstaki performansına 10 üzerinden bir değer versek ve tosicin sol bekteki performansına bir değer versek bence atıncın değeri tosicin sol bekteki değerinden büyüktür. Yani şunu dicem eğer defans hattına takviye yapılacaksa bence sol bek takviyesi yapılmalı.

Son olarak devre arası oyuncu alınmasına karşıyım kiralama en iyi yöntem bence. Alexis gibi bir bomba daha çıkmasını istemem.

• annoca kullanıcısına yanıt
    eto gelmeli bence. 40 yaşında diyorlar ama yarım sezon için çok iyi olur.
  • fiko törenin maaşını west hama kitleme derdinde :D
  • Ağa ciddi anlamda hafta sonu gelmeli bir an evvel insanlar birbirlerini öldürmeden can sıkıntısından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 16 Kasım 2016; 22:24:36 >
  • Beyler bi arkadas vardi her mactan once bu maci kazanacagimiza inaniyormusunuz tarzinda konu aciyordu totemide tutuyordu o arkadas gs icinde acsin lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: conqueror_1903

eto gelmeli bence. 40 yaşında diyorlar ama yarım sezon için çok iyi olur.

Yazın çok yazdım etoyu abounun transferinin açıklandığı gün bile yazdım ah ah şu antalya başkanın inadı yüzünden alamadık. Devre arası katılırsa bize süper olur en az 10 gol atar diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tugaydurukan

Beyler bi arkadas vardi her mactan once bu maci kazanacagimiza inaniyormusunuz tarzinda konu aciyordu totemide tutuyordu o arkadas gs icinde acsin lutfen

Pardon beyler yanlis yere yazmisim

• 
Sayfa: önceki 34343435343634373438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.