Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32073208320932103211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler. 22.45 olması gerekmez miydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bagcesmeli41 B kullanıcısına yanıt
    Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Valla sizi daha yeni görüyorum burada hocam, önceki senelerde yoktunuz. Birkaç seneye burda olursanız görürüz kim haklı çıkacak. Bakın bana katılan bir renktaşınız da varmış.

Ohol Oula yeniden düzenlendi maç saatleri çok geç bitmemesi için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zwartevis -- 30 Ekim 2016; 13:27:45 >
  • Abdullah hocam cengizi oynatıyor ve kazanıyor.Bizde herkes oynadı bir kerim frei oynamadı.Sebebini ben biliyorum da tartışma çıksın istemiyorum forumda
  • Bu maçla birlikte başakşehir ligde oynadığı son 39 iç saha maçında 4 defa mağlup oldu

14/15 1 maç beşiktaş
    15/16 3 maç Osmanlı gs antalya
    16/17 daha maç kaybetmedi

Oynadığı son 38 deplasman maçında
    G16 B14 M8

• Basel'in Grasshoopers'i 2-0 yendiği maçta 2 golü de Mathias Delgado atmış. Hey gidi be.
  • Başakşehir şov yapiyor.

• Akhisar kadar adi takım var mı şu ligde kusura bakmayın bunu demek zorundayım devletin takımına merdiven ol galatasaraya merdiven ol beşiktaşa gelince ölumune oyna bir yerlerini yırt ilk yarı 4 tane yediler daha hukumetspor şampiyon olur bu sene iyi ayarlamışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 30 Ekim 2016; 13:33:04 >
  • Euro nun 2 katına çıktığını düşünürsek borç aynı gibi üstüne stad yapıldı

• Beşiktaş'ın Napoli ile oynayacağı karşılaşmayı İngiliz hakem Mark Clattenburg yönetecek

Bu adama büyük maclari veriyolar genelde iyi hakem

• Başakşehir hükümet takımı olduğu için hakem tarafında doğranma gibi bir lüksü de yok. Çok fazla kitlesi de yok, o yüzden baskısız oynayıp leblebi gibi atıp geçiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Beşiktaş'ın Napoli ile oynayacağı karşılaşmayı İngiliz hakem Mark Clattenburg yönetecek

Bu adama büyük maclari veriyolar genelde iyi hakem

Avrupa da en sevdiğim hakemdir kendisi. Mükemmele yakın maç yönetmiştir hep

• Biz şu an ki seviyemizin üstüne çıkmazsak ve devre arası gerekli takviyeler gelmezse başakşehir şampiyon olabilir.Kimse başakşehiri doğrayamaz bjk,gs doğranır başakşehir doğranmaz
  • Kartal_Kastamonu K kullanıcısına yanıt
    Gs'de doğranmaz merak etme. Eskiden adı çıkmış Namoğlu'nu getirip yine Mhk başkanı yaptılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BforzaJçArşıK

Başakşehir hükümet takımı olduğu için hakem tarafında doğranma gibi bir lüksü de yok. Çok fazla kitlesi de yok, o yüzden baskısız oynayıp leblebi gibi atıp geçiyorlar.

katılıyorum yukarda futbol cahilinin teki başakşehir ileride doğranacak yazmış iyi guldum Turkiyenin rezilliğidir bu başakşehirin şampiyon olması bir peri masalı değil futbolun bittiğinin göstergesidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Salı günü Şampiyonlar Ligi'inde karşılacağımız Napoli maçını yönetecek hakem İngiliz Mark Clattenburg olacak.

Eyyamcının önde gideni. Euro 16 finalinde Fransa'ya kol kanat gerdi resmen. Napoli de sert oynuyor kartlar havada uçuşabilir. Bizim için iyi tabi ama yine Türk takımını doğrayın talimatı aldıysa tam tersi de olabilir.

Necip in oynamıcak olması sevindirici o zaman şimdi biraz tosic Q7 korkutuyor inş ters hareket yapmazlar

• başakşehir şampiyon olur cumhurbaşkanı kupalarını takdim eder cumhurbaşkanının takımı başakşehir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

quote:

Orijinalden alıntı: BforzaJçArşıK

Başakşehir hükümet takımı olduğu için hakem tarafında doğranma gibi bir lüksü de yok. Çok fazla kitlesi de yok, o yüzden baskısız oynayıp leblebi gibi atıp geçiyorlar.

katılıyorum yukarda futbol cahilinin teki başakşehir ileride doğranacak yazmış iyi guldum Turkiyenin rezilliğidir bu başakşehirin şampiyon olması bir peri masalı değil futbolun bittiğinin göstergesidir.

Konuyla ilgili sevdiğim bir insanın tiviti.

Yılmaz Uygar (A.S) @UY1903 2 sa.2 saat önce

Başakşehir tıpkı o Bursa gibi büyük oynamadan sadece sistemi doğru işleten takımın zirveye yapıştığını ve ligin pespayeliğini kanıtlıyor.

• Basaksehir gayet iyi top oynuyor arkadaşlar çamur atmanın anlami yok

• Biri başahşehiri durdursun

• Bu arada Başakşehirin vurduğu tüm isabetli şutlar gol olmuş şu ana kadar.

• 
Sayfa: önceki 32073208320932103211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.