Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3180. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31783179318031813182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Iphigeneia

Herkes yine Fabri'nin sözleşmesinin yırtılıp yakılması lazım moduna girmiş Tek hatada oyuncu bitirmeye bayılıyoruz. Rhodolfo ile ilk resmi maçları. Bir anlaşmazlık oldu yapacak bir şey yok. Olur böyle hatalar. Napoli'de dünyaları kurtaran kaleciye gidip de tek hatada çemkirmek olmaz. O da anlamıştır hatasını. Akıllı adam sonuçta.

fabriye takılan yok zaten elimizdekinin hatta ligin en iyi 2nci kalecisi yerli kalecilerde var ama maçtan maça performansı değişiyor onların asıl şikayetöi olduğumuz cenk bide bazı oyuncuların oynatılmaması
  • Yahu arkadaşlar bırakın Napoli'yi falan. Şampiyonlar ligi mi önemli süper lig mi? Benim için Türkiye ligi daha önemli. Şampiyonlar liginde gruptan çıkana veya çeyrek final oynayana bir şey verdikleri yok, ligi almamız lazım. Adamlar 4.yıldızı takıyor biz hala 2 yıldızdayız. Boşverin şampiyonlar ligini yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ycan00

quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal_Kastamonu

Pankart ?@Pankart1903 2 dk.2 dakika önce
    Şenol Güneş: Rakip bize gol atmadı. Biz kendimize gol attık.

ben onu bunu bilmem napoli maçında tolga oynarsa şenor maç sonu istifa eder.

Atiba ozi inlerden en azından 1i neden kadroya alınmadı?
    Cenk neden 90 dakika oyunda kaldı?
    Aboubakar neden kanada hapsedildi?
    Cenk her küstüğünde(antalya maçı taliscanın golü sonrası yüzü) gönlü mü alınacak?
    Neden maç sonu açıklamanda kalecini gömüyorsun?Lizbon maçı sonrası tolgayı sevimli yapmaya çalışıyordun şimdi ne oldu?
    Dakika 88 neden becki oyuna aldın?

Gitmeden bu sorularada cevap versin

Tolga geri dönecek

kartal kastamonu horror story

Tolga'nın dönme ihtimali %1 olunca birdenbire ortaya çıkıp Şenol Güneş'e sallamaya başlıyor oynatmış gibi otomatik olarak adam
    Şaka maka dönmesin Fabri kalsın

tolga geri dönecek şüpheniz olmasın teneke kupanın maçlarında kalede o olacak çünkü

• ekşide yazmışlar: "beşiktaş'ın kaybettiği iki puanın birini fabri birini cenk'in alıp gittiği maç."
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Salvatore

Yahu arkadaşlar bırakın Napoli'yi falan. Şampiyonlar ligi mi önemli süper lig mi? Benim için Türkiye ligi daha önemli. Şampiyonlar liginde gruptan çıkana veya çeyrek final oynayana bir şey verdikleri yok, ligi almamız lazım. Adamlar 4.yıldızı takıyor biz hala 2 yıldızdayız. Boşverin şampiyonlar ligini yahu

bende diyorum ya cl de kaybetsekte umrumda değil önemli olan lig arkadaş bana ne biizm yerimiz değil ora sadece gezip gelecz bi nevi tur gibi yani bir sürelik eğlence asıl lig önemli
  • Gençlerbirliği Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez: "Vincent Aboubakar ikinci yarıda oyuna girince biraz dengemiz bozuldu."

Aboubakar gol atamasa bile Cenk giibi maci izlemiyor yakindan adam basiyor alıyor veriyor top tutuyor taşıyor rakip savunmayi korkutuyor Cenk ise maci izliyor yakindan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLL_yEAHH!

quote:

quote:

quote:

Cenk her küstüğünde(antalya maçı taliscanın golü sonrası yüzü) gönlü mü alınacak?
    Neden maç sonu açıklamanda kalecini gömüyorsun?Lizbon maçı sonrası tolgayı sevimli yapmaya çalışıyordun şimdi ne oldu?

Tolga geri dönecek

Tolga'nın dönme ihtimali %1 olunca birdenbire ortaya çıkıp Şenol Güneş'e sallamaya başlıyor oynatmış gibi otomatik olarak adam

tolga geri dönecek şüpheniz olmasın teneke kupanın maçlarında kalede o olacak çünkü

Sanmıyorum Utku'yu görürüz bence

• Circassian81 kullanıcısına yanıt
    bol bol da yere düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Gençlerbirliği Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez: "Vincent Aboubakar ikinci yarıda oyuna girince biraz dengemiz bozuldu."

Aboubakar gol atamasa bile Cenk giibi maci izlemiyor yakindan adam basiyor alıyor veriyor top tutuyor taşıyor rakip savunmayi korkutuyor Cenk ise maci izliyor yakindan

abubakar golden çok pasör görevi görüyo yani tek forvet değil 2 li forvette yararı dokunur anca 4-3-1-2 yada 4-2-1-3 2 sinden biri
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tolga geri dönecek

utku çok yetersiz arkadaşım kupa maçlarıda olsa tecrübesiz çok tolga olması gene iyi değişimli oynarlar işte
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tolga geri dönecek

utku çok yetersiz arkadaşım kupa maçlarıda olsa tecrübesiz çok tolga olması gene iyi değişimli oynarlar işte

Yani hocanın insiyatifine kalmış artık. Utku'ya zor olur gerçi. Her hafta maçı var onun da

• Circassian81 kullanıcısına yanıt
    Cenk Burak Yılmaz'a evrildi bu sene durum vahim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon -- 28 Ekim 2016; 23:42:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şenol Güneş Ligtv bombalamış haklı sonuna kadar
  • Bazen iyi oynayip kazanamamak ,iyi oynamayip kazanmaktan iyidir.Kazanamamiz takimdaki eksikleri daha iyi gormek icin cok iyi bir sebep.Kotu oynayip yenseydik rehavete kapilicaktik ve napoli maci tahmin ettigimizden daha vahim olucakti.Senol hoca bu maca bakarak bircok eksigi giderebilicek hoca.Napoli macini kazanacigimiza eminim

• cenki savunanlardan biride bendim ama artık yeter gerçekten bu kadar vasıfsız oynamaya hakkı yok beşiktaş forvetinin cenk konusunda yanılmışım.
  • Talisca ve Aboubakar beraber oynadıklarında performansları ciddi oranda artıyor. Tek başına oynadıklarında ise tam tersi etkisiz kalıyorlar. Cidden iyi ikili oldular.

Ama halen Talisca'ya uygun bir taktik bulamadık. Boyu uzun olmasa şu golleri de atamayacak. Sosa'nın mevkisi ve görevini tam olarak yapamıyor. Onun gibi nokta atışı pasları ve oyunu yönlendirmesi yok maalesef. Ama daha skorer olması böyle maçlarda bizim için büyük avantaj.

Fabri libero kaleci haliyle iyi ama böyle diye her topa atlamaması lazım. Geçen maçlarda da anlamsız çıkışları olmuştu fakat gol yememiştik. Bugün sabaha kadar oynansa gol atamayacak takımdan çok basit gol yedik. Yine de maçın geriye kalanında iyi kurtarışlar yaptı.

Olcay çok vasat, Cenk ise özgüvenden yoksundu. 18 kişilik kadroda yedeğe Atiba'yı almamak büyük hataydı. Atiba olsa ilk yarı çok rahat geçerdi bizim için.

1 puan almak ilk yarı için iyi, ikinci yarı için kötü oldu. Ama yenilmezlik ünvanını sürdürmek psikolojik açıdan bizi güçlü tutacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Salvatore

Ben hiç güvenmiyorum açıkçası. Kalecimiz böyle acemice hatalar yapıyorken, forvetlerimiz gol atmayı bilmiyorken, Şenol hocam rotasyon diye takımın en önemli oyuncularını kesiyorken.

Napoli ve Trabzon maçlarında olası bir puan kaybı devamında da puan kayıplarını tetikleyecektir.

Bu maçta bireysel hatalardan kaçan 3 puan belkide şampiyonluğu elimizden aldı. Konuşmak için erken fakat vaziyet bu.

Dünyanın en iyi kalecisi bile bu tarz hatalar yapabiliyor örnekte olduğu gibihttp://youtu.be/qvKU1BRkJmw?t=43s

Fabrisporlu falan değilim ama o pozisyonda tek hatalı Fabri değil onun şanssızlığı sürekli Marcelo-Tosic ikilisi oynadığı için onlara alışmış olmasıdır.Rhodolfoya da suçu atmıyorum o pozisyonda hatta bana göre çok iyi bir maç çıkardı ama Fabri'yle anlaşamadılar o pozisyonda.Aklımda net kalan Rhodolfo'nun sağ kanatta bir pozisyonda rakiplerini birer birer çok güzel şekilde ekarte edip yine asıl mevkisi Marcelo'ya onun da tek pasla Cenk'e pası sonrası kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyon var.Defanstan 2 stoperinle %100 luk gol pozisyonuna giriyorsun bunu hangi takım yapabilir şu ligde?

Forvet konusunda Aboubakar'ın eline bakıyoruz o konuda haklısın Cenk'in inanılmaz form düşüklüğü var ve şu hali ile hiç çekilmiyor.Bu maç gol atmak için iyi niyetiyle sonuna kadar çabaladı ama Cenk sonradan oyuna girmeli.Defanstan top çıkartıyor takım bi bakıyorum Cenk ofsaytta kalmış.Napoli'ye yeniliriz büyük ihtimal beraberliğe bile razıyım da Trabzon maçından 3 puanla ayrılacağımızı düşünüyorum hele Napoli'ye yenilmezsek takım takır takır 3 puanları toplamaya devam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon

Cenk Burak Yılmaz'a evrildi bu sene durum vahim.

Tirnagi olamaz buragin,besiktasliyim dogriya dogru

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su kadroyu kora kor, dise dis, savasirken gormek istiyorum artik.

• 
Sayfa: önceki 31783179318031813182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.