Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31763177317831793180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gökhan İnler ve Oğuzhan'de ne sakatlıkmış arkadaş 1 hafta sakat denildi adamlar aylardır yok hala. İnler Napoli maçında 20 dakika gözüktü gene gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Sali günü napoliye yenilirsek 2 kat daha fazla koyucak bu puan kaybi

bu maçı çok kolay kazanacaktık kumar oynadı şenol güneş ah ah gereksiz bir hamle yaptı napoliye madara olacaz yada berabre bitecek galip gelemicek çok fazla beklenti geri teper beyler maalesef defans yapmıcaz o aşikar karşımızda bir hücum takımı var uçmayın yani gs vari bir maç olacak bu maç fazla beklenti içine girmeyin lig daha önemli asıl moraller bozulmasın cl sadece prestij ve para bu gözle bakın seviyemiz buraya uygun değil maalesef
  • Neymiş Şenol Güneş bu işi bilmiyormuş istifa etsinmiş. Bacak kadar velet gelmiş akıl veriyor burada çıldıracağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu takımı GS bile yendi diyenler, amacım GS'ye gölge düşürmek değil ama adamlar dönen topta boş kaleye attı. Sonrası malum, Muslera nefisti. Gençler 60-85 arası müthiş oynamıştı o maç. Biz ise ikinci yarı bir pozisyon hariç fırsat vermedik.

Bu takımın as forveti Aboubakar'dır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha çok inanmak istiyorum diyeyim. Gerçi şu an en çok istediğim şey Cl'den bir an önce elenip lige bakmak. Biz ne Barcelona'yız ne de Real Madrid.. Cl'yi düşünür lige asılmazsak lig ellerinmizden kayıp gidecek. Cl'ye de ölene kadar asılsak bi bok olmayacak. O yüzden başta hoca sonra herkes bunun farkına varıp kendine gelmesi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Takım 13 maçtır yenilgi nedir bilmiyor..Kötü oynarken bile kazanıyor, Şampiyonlar liginde iddiası devam..

Sakatlar var formsuz olanlar hayli fazla.Orta saha halen oturmamış..

Bunlara rağmen yenilgi yok ve millet Şenol hoca bilmiyor da bilmem ne de istifa etsin de..

Manyadınız mı arkadaş ?

bu maçı çok kolay kazanacaktık kumar oynadı şenol güneş ah ah gereksiz bir hamle yaptı napoliye madara olacaz yada berabre bitecek galip gelemicek çok fazla beklenti geri teper beyler maalesef defans yapmıcaz o aşikar karşımızda bir hücum takımı var uçmayın yani gs vari bir maç olacak bu maç fazla beklenti içine girmeyin lig daha önemli asıl moraller bozulmasın cl sadece prestij ve para bu gözle bakın seviyemiz buraya uygun değil maalesef

• ozkn_s kullanıcısına yanıt
    Helal olsun kardeş. Güzel yazmışsın. Şöyle yorumlar görünce mutlu oluyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deli iboyu da tebrik etmek lazım . Elazığda ardından gençlerde yaptıkları çok iyi . Umarın birgün tekrar beşiktaşta görürüz. Çok özlemişim deli iboyu .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olcay'dan kaptanlık alınsın artık. Çok ruhsuzdu ve çok hatalı oynadı bu maçta. Q7 pazu bandını taktıktan sonra takımı uçurdu.

Takımın 1. kaptanı Quaresma 2.si Atiba olmalı. Normal şartlarda Atiba'nın olması lazım ama adam zaten hatasız oynuyor o yüzden Q7'ye daha fazla sorumluluk vermek için ona verilmeli.
  • yahu tamam da maçın 1-1 berabere biteceği daha maç başlamadan belliydi. e şimdi yenecek gs ve fb.
  • Abi Allah aşkına bir puan maçı mıydı? 3 top direkten döndü, Cenk efendinin keyfine kaldık.. Yapmayın ya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BforzaJçArşıK

Daha çok inanmak istiyorum diyeyim. Gerçi şu an en çok istediğim şey Cl'den bir an önce elenip lige bakmak. Biz ne Barcelona'yız ne de Real Madrid.. Cl'yi düşünür lige asılmazsak lig ellerinmizden kayıp gidecek. Cl'ye de ölene kadar asılsak bi bok olmayacak. O yüzden başta hoca sonra herkes bunun farkına varıp kendine gelmesi lazım.

bende diyorum ya senin etin ne budun ne zaten cl klasında takımlar belli bunların yeri ora real barça bayern dortmund atletico madrid juventus bak daha arısı var al sana yer kaldı mı yok ee ne bekliyon köyüne geri dön işte avrupa ligide gereksiz çok uzun ve sakatlık tehlikesi var çok maç var sonuncu olmak bile yeğdir yarıştan kopmayan avrupa ligininde bir prestiji yok zaten sokak futboluna döndü statsü değiştirince allayıp pulladılar ama bi halt olmaz abuk subuk takımlar var ve büyük dediğimiz pek çok takımda sallamıyor bu ligi anca bizim ziikko takımlar bakıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: HeLL_yEAHH!

quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

cenk efendi ankara dönuşu bir nusret yapar oh mis hayat ona guzel şu takımda quaresmaya disiplinsiz filan diyoruz ya bu sene kıçımızı quaresma kurtarıyor gerçekten bu kadar takımla butunleştiği iyi oynadığı hiç olmamıştı cenkin rezalet pasından 2 dk sonra cenki cesaretlendirip frikik kullandırması çok hoşuma gitti evet 1 puan uzucu bu 2. yarı oynadığımız futbolla fakat böyle oynarsak yenemeyeceğimiz takım yok.Talisca çok sıkıntılı futbolcu hemen yoruluyor bir ara ileri çıkmadı arkalara kaçıyor nasıl pro futbolcu bu adam ya işin komiği gidip gol atıyor sergen yalçın geldi aklıma ilk yarıda böyle bir şey oldu olcay deli gibi koştururken talisca yanında yuruyor garip olayların olduğu bir gundu
    Kaleci açılmıyor diye 3.5 çeken taraftar şimdi kaleci açılacak diye 3.5 çekiyor psikolojimi bozdu bu takım

önemli olan koşmak değil arkadaş bak barcelona koşuyo mu real koşuyo o bariz barça öldürücü paslarla bitiriyo işini önemli olan o öldürücü paslar adrese teslim tıktık olması gereken yeri biliyo teknik ve seviyesi bu talsicanın şuan yoksa zaten bizde olmazdı yani anlatabildim mi en azından bu seviyedeki bir oyuncudan elverdiği imkanlarda yeterli verimi almak onunda gelişimine zemin hazırlamak çok koşsan olimpiyatlara katılırdın zaten koşmayla futbolcu olunmaz

ben koşmayla futbolcu olunuyor demedim ki anlatmaya çalıştığımda zaten futbolun koşmaktan ibaret olmadığı koşmayan adamın gol atması ws. kimse Talisca pres yapsın olcay kadar koşsun demiyor dediğim gibi prof topçu bu kadar kolay yorulmaması gerek gucunu idareli kullanamıyor belkide bilemiyorum sorunu ne. atağın ortasında yarı sahamızın gerisinde yuruyor adam normal pas atamıyor çok pas hatası yapıyor taliscanın artık vitesi arttırması gerekiyor en azından duz pas atmayı becersin ya arkadaş adam 50 metreden gözu kapalı pas atar 3 metreye top atamıyor

• Kimse vazgeçilmez değil,
    Necip sakatlanıyor , Rhodolfo giriyor.Kaç maç Marcelo-Tosic ikilisi oynuyor bu ikiliyi bozuyorsun.Tosic solbek te sıradanlaşıyor hatta orasını baltalıyor.
    Necip çıkar Beck girer, Necip'ten kalan boşluğa Adriano geçer Beck daha öncede oynadığı solbeke geçer.Böylece hem göbeğe pas yapan bir Adriano geçer hem Marcelo-Tosic ikilisi bozulmamış olur.

Gençlerbirliği 6 kişi çakılı defans yapıyor.Olcay çalım atan dar alanda adam geçen bir kanat değil.Kamp dönemi kasıp kavuran Aras ile başlamak yerine dar alanda eli ayağına karışan kaçak dövüşecek Olcay ile başlıyorsun?

Rotasyon yapacağım diyosun işi şova dönüştürmeye başladın
    Son 2 maç özgüveni yerine gelen 3 gol atan adamı yedek soyunduruyorsun.Derbiden bu yana gol atamayan , ruh gibi dolanan , pres yapmayan bir forvette inat ediyorsun

SAHTE TOSUN PAŞA
    Cenk bey pas alamıyorsun diye hayıflanıyorsun
    Kaleci ile karşı karşıya kalmışsın pas atıyorsun?
    Şut atmazsın ama frikik kullanmak için bi tarafını yırtıyorsun?
    Burası Beşiktaş , Antep değil sana gelen o şansları değerlendirmek zorundasın kardeşim.

Gerçekçi olun , kimseye körü körüne bağlanmayın , sorgulayın ve gerekirse eleştirin KİMSE VAZ GEÇİLMEZ değildir.

• Bak maçtan önce de yazdım seninle tartıştık. Sana atiba yoksa işimiz zor dedim bana birton laf ettin futbol böyledir. Bazı adamlar olmayınca bazı işler olmaz. Yenebilirdik tabi o ayrı mesele ama 1 puan maçı olduğunu yazdım burada sebeplerini de yazdm.
    Önümüze bakacağz boşverin takım bu haliyle bile Gbyi elinden kaçırdı biz bu ligin üstündeyiz. Senol hocanın cok hatasi var ama kredisi de cok ona da etvallah dememiz lazm.
    Ben iddaa oynayan herkese 0 oynayn dedim. Kasa girene besiktasa oynamayn dedim o fenerli arkadasa. Faydamiz olmustur umarim

• Yüreğimizi dağladın be Cenk...

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • EKİM
    Rize (D) 3
    Kayseri (D) 3
    Napoli (D) 3
    Antalya 3
    G.Birligi (D) 1

Hepiniz kabul edin ay başında bu puanlar alınacak deseler hepimiz atlardık. Bu kadroyla bu şanssızlıkla 1 puan iyidir. Napoli maçına odaklanmamız lazım şimdi. Adamlar yarın Juve deplasmanına çıkıyor. Umalım da 90 dk. köpek gibi koşsunlar yıpransınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ED3

Kimse vazgeçilmez değil,
    Necip sakatlanıyor , Rhodolfo giriyor.Kaç maç Marcelo-Tosic ikilisi oynuyor bu ikiliyi bozuyorsun.Tosic solbek te sıradanlaşıyor hatta orasını baltalıyor.
    Necip çıkar Beck girer, Necip'ten kalan boşluğa Adriano geçer Beck daha öncede oynadığı solbeke geçer.Böylece hem göbeğe pas yapan bir Adriano geçer hem Marcelo-Tosic ikilisi bozulmamış olur.

Gençlerbirliği 6 kişi çakılı defans yapıyor.Olcay çalım atan dar alanda adam geçen bir kanat değil.Kamp dönemi kasıp kavuran Aras ile başlamak yerine dar alanda eli ayağına karışan kaçak dövüşecek Olcay ile başlıyorsun?

Rotasyon yapacağım diyosun işi şova dönüştürmeye başladın
    Son 2 maç özgüveni yerine gelen 3 gol atan adamı yedek soyunduruyorsun.Derbiden bu yana gol atamayan , ruh gibi dolanan , pres yapmayan bir forvette inat ediyorsun

SAHTE TOSUN PAŞA
    Cenk bey pas alamıyorsun diye hayıflanıyorsun
    Kaleci ile karşı karşıya kalmışsın pas atıyorsun?
    Şut atmazsın ama frikik kullanmak için bi tarafını yırtıyorsun?
    Burası Beşiktaş , Antep değil sana gelen o şansları değerlendirmek zorundasın kardeşim.

Gerçekçi olun , kimseye körü körüne bağlanmayın , sorgulayın ve gerekirse eleştirin KİMSE VAZ GEÇİLMEZ değildir.

bence beck girmeliydi yanlışmıyım oraya orada kırıldı maç bak orada bitmişti zaten rhodolfonun eksiği vardı orada batırdı zaten necip sakatlandığında diyorum

• Napoli maçı ile bu maçın bir alakası olacağını sanmıyorum. Napoliyi ilk maç gibi zor da olsa yenecegimizi düşünüyorum. Eğer hoca gene fantazi aramazsa...

• quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

EKİM
    Rize (D) 3
    Kayseri (D) 3
    Napoli (D) 3
    Antalya 3
    G.Birligi (D) 1

Hepiniz kabul edin ay başında bu puanlar alınacak deseler hepimiz atlardık. Bu kadroyla bu şanssızlıkla 1 puan iyidir. Napoli maçına odaklanmamız lazım şimdi. Adamlar yarın Juve deplasmanına çıkıyor. Umalım da 90 dk. köpek gibi koşsunlar yıpransınlar.

mertak etme kardeş napoli her maç koşuyo juvea özel birşey değil ama şu var juve bu sene deplasmanda içer acısı napoli yenebilir juventusu berbat inter ve milan yendi juveu bu sezon daha yeni
  • 
Sayfa: önceki 31763177317831793180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.