Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3176. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31743175317631773178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaçırdığımız golleri düşünürsek şanssızlık ama Atiba, Oğuzhan gibi oyuncumuzun oynamadığı maçta o kadar da kötü sonuç sayılmaz. Gs haftaya başakşehir sonra da Fenerle oynayacak. Bu haftaki maçları da kazanmadılar daha.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal_Kastamonu

Beyler siz fabriye salladıkça tolgayı oynatmak için hazırda bekleyenlerin yüzünü güldürüyorsunuz.Yapmayın mondragon,muslera,cordaba hiç hata yapmadı mı

oo yine Tolga pointleri topluyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Kesinlikle dogru cesaret diye bisey yoktu.Orda topu bilerek quaresmaya cikardi atamazsa o atamasın mantigiyla.Yuklenirse taraftar quaresmaya yuklensin hesabi yapti ama olmadi suan instagramdan bi guzel giydiriyolar

En iyisi kardeşim bu takımda oynamak bu kadar kolay olmamalı şenol hoca da artık birşeyleri görsün golü atamayınca verdiği tepkiyi gördünüz o da içinden sövmüştür kesin. Napoli maçında anca yedek oturur oyuna bile alınacağını zannetmiyorum bu takım çift forvet oynayacaksa aboubakar ve talisca oynamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zwartvis

quote:

Orijinalden alıntı: Iphigeneia

quote:

Orijinalden alıntı: zwartvis

13 dk falan delinin biri taş atmış çıkarabilirsen çıkar.

19. dakikada "yattı" dediğin pozisyonu gösterir misin ben hatırlamıyorum. Ciddiyim. Ayrıca golleri nasıl yediğimiz malum. Vodafone Arena gibi bir statta stoperin Chedjou olunca 2 farklı önde olsan bile koruyamıyorsun işte. Herkes handikap yaparız tarihi fark yaparız modundaydı maçtan önce.

O maçta 2 gol yememiz yine bu maçta olduğu gibi Şenol Hoca'nın skandal tercihlerinden dolayıydı. Madara ettik falan yanlış cümleler. Zira alakanız yoktu öyle bir oyunla.

Özellikle ilk yarıda gayet öyleydi, ki 45 dakikalık oyun 2 farklı skor almaya yetti zaten. Siz Şenol hocanın hatası diyorsunuz ben Chedjou'nun hatası diyorum, sonuçta Chedjou asist yaptı size resmen. İlk golü atınca da taraftarla havaya girip baskıyı sürdürdünüz. Ben de bu üslupla yazmayı sevmem açıkçası ama durduk yere Galatasaray'a benzer üslupla laf atılınca söz hakkı doğuyor.

@VioLee, valla çok sıkıcısınız, yeni şeyler bulun artık.

Oyuncu hatası farklıdır td hatası başka bir boyuttur. Neyse geçti gitti maç artık ama rakip takımın forumuna gelip kışkırtıcı cümleler kurmak yanlış. Cevap hakkı doğdu falan demişsin ama her cevap hakkı doğduğunda sataşsak kimse kendi forumuna yazamaz cevap vermekten.

İyi forumlar.
  • VioLee kullanıcısına yanıt
    Ben sana göster 19. dakikadaki pozisyonu diyorum, senin dediğin lafa bak. Neyse yaralı kartal, konuma gidip seni bırakayım da aldığın 1 puana sevinmeye devam et burda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu kadro ve oyun şablonu ile 1 puan iyi,yenilmemek önemli.
    Yalnız şenol hocaya acayip takmış durumdayım.
    Çıkardığı saçma sapan kadronun dışında dakika 87 de beck değişikliği nedir Allah aşkına
    Öndemiyiz skor olarak ?vakit çalıyorsun..
    Galip geleceksen neden beck'i alıyorsun?
    Hucum ederken yandan tabela kalkıyor giren adam beck.

• ŞENOL GÜNEŞ: "Lig TV objektif değil. Geçen hafta bizim maça dair 3 pozisyon gösterildi, üçü de Beşiktaş'ın aleyhine olan pozisyonlardı."
  • Gel de uyu şimdi. Haydi uyuyabilirsen uyu. Sana ne desem şu an az be Cenk...

• Hoca lig tvye giydirdi arkandayız hocam geri vites yok maşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hoca fabriye çizgiden çıkma dediği gibi çok sevdiği cenke de kendini yere atma dese keşke.
  • Bende daha onceki mesajimda soyledim ac macin 90 dakikasini izle bak bakalim yatmis mi yatmamis mi

• quote:

Orijinalden alıntı: qerrard!

Hiç katılmıyorum oyun anlamında gayet iyiydik karamsarlığa gerek yok gs nin fikstürü baya zorlu onlar da takılacaktır..

Kardeşim aynı fikstür bizde de var sadece gs den 2-3 maç geriden geliyoruz.
  • Pankart ‏@Pankart1903 2 dk.2 dakika önce
    Şenol Güneş: Rakip bize gol atmadı. Biz kendimize gol attık.

ben onu bunu bilmem napoli maçında tolga oynarsa şenor maç sonu istifa eder.

Atiba ozi inlerden en azından 1i neden kadroya alınmadı?
    Cenk neden 90 dakika oyunda kaldı?
    Aboubakar neden kanada hapsedildi?
    Cenk her küstüğünde(antalya maçı taliscanın golü sonrası yüzü) gönlü mü alınacak?
    Neden maç sonu açıklamanda kalecini gömüyorsun?Lizbon maçı sonrası tolgayı sevimli yapmaya çalışıyordun şimdi ne oldu?
    Dakika 88 neden becki oyuna aldın?

Gitmeden bu sorularada cevap versin
  • Iphigeneia I kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle düşünüyorum. Sahada özellikle defans ve kalecinin yaptığı hatalar direkt skora etki ediyor ki bu oyunun temel amacı skor üretmek zaten. Bugün Fabri'nin hatası olmasa belki siz yenecektiniz, o gün Chedjou hata yapmasa belki biz yenecektik. Bunlar oyunun içinde hep var. Dediğim gibi kışkırtıcı cümle kuran başta Beşiktaşlı arkadaştı ben de cevap verme ihtiyacı hissettim normalde boyle konuşmayı sevmem bile. Sizin gibi edebiyle yazanları görmek güzel. size de iyi forumlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Olcay ı ilk 18 e bile almaması lazım. Cenk te bir 10 hafta falan yedek kalmalı. Son 15-20 dakka girip oynar.

• şu pozisyonu kaçıran forvet bir daha ilk 11 çıkmamalı.Olcayıda ilk 18 e almamalı frei ve aras ondan daha çok katkı verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

ŞENOL GÜNEŞ: "Lig TV objektif değil. Geçen hafta bizim maça dair 3 pozisyon gösterildi, üçü de Beşiktaş'ın aleyhine olan pozisyonlardı."

Net şekilde saçmalamaya devam ediyor sen bırak lig tv isterse hiç göstermesin sen maçı kazandın mı hayır işine bak kardeşim cenki de yedeğe çekmesini bil artık bu adam yedek oyuncusu olduğunu geçen sene herkese gösterdi.
  • Fabri ye biri Amerikan futbolu oynamadımızı söylemesi gerek önündeki Ada'mı indirmek ne :))
    Gel gelelim kızamıyorum o hatası dışında iyiydi

Cenk ebe oğlum sen golcüsün golcü o pası düşünmek ne hadi düşündün bari ii yap senin işin hayal kurmak değil gol atmak bazen 18 den 25 ten hatta 35 ten arkan dönük vurmaya çalışırsın kaleci ile karşı karşıya pas verir bize delirtirsin burada:))

GB puan alma dı biz verdik golden sonra oyuna az hakim oldular başka da yok
    Neyse sağlık olsun

Ama dikkatimi çeken bir konu var maç içinde büyük liglerdeki büyük takımlar gibi sistem değiştirebiliyoruz bu maç en az 3-4 tane saydım tabi bunu nekadar ii yapıyoruz bu tartışılır ama Şenol hoca bizim için çok değerli ve büyük bir hoca bunu her haliyle gösteriyor.

Gb deplasmanında 1 puan iyidir hocanın napoli maçını düşündüğü bariz belli oldu oyun bana umut verdi inşallah daha güzel ve güneşli günler göreceğiz kalın sağlıcakla...

• Sali günü napoliye yenilirsek 2 kat daha fazla koyucak bu puan kaybi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Salvatore

Arkadaşlar bence kaçan bu puan ile şampiyonluk yolunda büyük yara aldık. Şampiyonluğa renklileri ortak ettik diyebilirim. Bir kaç maç daha böyle bitsin şampiyonluk gider.

şampiyonluk yaraışını kaybettiğimiz yok tek eksik forvet yani fb ve gs gibi kukla takım değiliz anca birilerinin ittirmesiyle gitmiyoruz emeğimizle hakkımızla alıyoruz maçları ama herkese oynama şansı vemek gerek kerim frei ve ömer orada süs eşyası değil yada aras ne yapacak bilmiyom oynamayan oyuncu da yavaş yavaş soğur verimde alamazsın ne olacak böyle bu maçı 1-0 dan 1-3 yapabilirdik şansımız vardı ama böyle maçlarıda hala göre göre bir önlem almıyoruz napoli maçını büyütmeye gerek yok bu kafayla oynarsak o maçtada olacakları söyleyim golü erken yeriz 1-0 bilmediğimiz bişey değil gs dede oldu ama napoli gs gibi takım değil geriye düşüp maçı vermez benim tahminim 1-1 2-2 hatta 2-3 yenilebiliriz bile art niyet aramayıjn bu tip maçları çok büyütüyoruz ve patlıyo maalesf normal bir maç gözüyle baktığımızda zaten iyi yerlerde olacaz biz legia yada dundalk değiliz şampiyonlar ligine 50 yıl sonra katılmadık büyütmeyin asıl amacımız 3.yuldız cl ye sadece para gözüyle bakıyorum daha cl seviyesinde takım değiliz maalesef tamma şans yaver gider üst tura çıkarız ama turlamamız cidden zor çünkü elimiz ayağımıza dolaşıyo oyunculardanda anlaşılıyor taraftarın baskısıyla
  • 
Sayfa: önceki 31743175317631773178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.