Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31713172317331743175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drkayzer

Olcay ve Cenki diyorum oynamadan para alıyolar

haa kusura bakma. bende takıma genel olarak dedin sandım.

Aynen öyle o ikisi aldıkları parayı zerre hak etmiyorlar hiç bir şekilde geliştirmemişler kendilerini
  • Şenol Hoca'nın şu ilk 45 dakikayı çöpe atmasından illallah geldi artık yeter ya. Çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncü de kaptılar işte. Sen bir maçta yapacağını 45 dakikaya sığdırmaya çalışırsan olacaklar bu işte. Ne vardı ilk yarıya da bu kadroyla çıksa? Bu kadronun oynaması için rakibin yorulmasına gerek yok ki. Dele dele gol atar şu takım. Vallahi bıktım artık.

Cenk de gitsin kumda mı oynuyor top mu topluyor ne yapıyorsa yapsın. Top bizdeyken bile kendini yere atan elemandan bize hayır gelmez.
  • +1 kerim frei yedekte hazırlık kampının yıldızı aras maç yüzü görmüyor ömer cenkten 10 kat verimli olcayla cenkle ısrar edersek daha çok puan kaybederiz çok basit ya oynucağımız kadro çok basit neden her seferinde saçma birisini alıyor kadroya şenol hoca anlamıyorum şu maça ileride abobuakar kanatta frei yada arasla başlasak ilk yarıdan çekerdik fişi yediğimiz gol gol değil dakika 87 de gg beck değişikliği desen skandal şaka gibi vallahi şaka gibi.
  • Şenol Güneşi en çok savunanlardanım ama saçma sapan işler yapıyor habire. Tam baskıyı kırmuşuz Beck nedir? Beck girdi 2 3 kere saçma sapan kafasıyla işler yaptı rakip aldı tekrar kontrolü.

Rhodolfoyu oyuna sokarken herkesin yerini değiştireceğine Marceloyu direk öne atıp başlayabilirdi.

Tosicin sol bek oynadığı büyük ihtimal 10 maçın 8inde puan kaybetmişizdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 28 Ekim 2016; 22:04:05 >
  • Arkadaşlar yalnız Beck hamlesi harika bir hamleydi, 3 puanı getirdi. Tebrik ediyorum Şenol hocayı. Girecek başka oyuncu bulamazdı
  • Ömer Şişmanoğlu sakat değilse kadroda olmalıydı.

Kadro tercihleri ciddi manada kötü
  • Pozisyon bulamazsın 1 tane yakalarsın atamazsın anlarım.

2 direkten top döndü.

7-8 tane yüzde yüzlük gol kaçtı be. Bu kadar olur mu ya
  • aboubakar indirdiği topları nereye indiriyo hep rakibe servis yapıyo birde topları olumlu kullanmıyo birkaç poziyon vardı kanata atmadı topu acık olumlu kullansa daha iyi olucak.
  • ömer üründül gibi olacak ama talisca gol atmak dışında hiç birşey yapmıyor arkadaş.
  • Biliyordum aga hiç sevmiyorum şu gençler deplasmanını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackshow

quote:

Orijinalden alıntı: David Trezeguet

quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

quote:

Orijinalden alıntı: David Trezeguet

quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

Yav Gençlerbirliği kim Gs'nin bile deplasmanda yendiği takım. Çok gol atamayız diye mi korkuyorsunuz? 1-0'a da 3 puan var.

Sizin oyunla bizim oyun arasında dağlar kadar fark vardı yalnız.

Siz gol aramak zorundaydınız biz gol yememek

Bizde sizin gibi 1 tane yesek aynı oyunu oynardık

Kardeş ne diyon sen ya biraz gs gözlüğünü çıkar oyuna bak bu ligde en iyi oyunu beşiktaş oynuyor boş boş konuşmayın sene geçen sene fenere olduğu gibi sizide gömeceğiz hiç merak etme.

YAV HE HE

Aç bak istatistiklere kim iyi oynuyormuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Salvatore

Arkadaşlar yalnız Beck hamlesi harika bir hamleydi, 3 puanı getirdi. Tebrik ediyorum Şenol hocayı. Girecek başka oyuncu bulamazdı

Ben Aras beklersen Gökhan'ı çıkardı ya Hoca saçmaladı bugün. Röportajını merak ediyorum.
  • Levent Tüzemen: Beşiktaşın 1-1 kalması tamamen gençlerbirliğinin şansıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Şenol Güneşi en çok savunanlardanım ama saçma sapan işler yapıyor habire. Tam baskıyı kırmuşuz Beck nedir? Beck girdi 2 3 kere saçma sapan kafasıyla işler yaptı rakip aldı tekrar kontrolü.

Rhodolfoyu oyuna sokarken herkesin yerini değiştireceğine Marceloyu direk öne atıp başlayabilirdi.

Tosicin sol bek oynadığı büyük ihtimal 10 maçın 8inde puan kaybetmişizdir.

beckin hücuma katlkısıda yok ki öyle sadece topu ileri taşıyo gerisi yok savunmada iyi biraz
  • Cavcav a bak yenilmedi ya hakemi kutluyormuş

• bu maç tam ömerlikti aslında gg beck değişikliğini yapıcagına ömeri soksaydı daha iyi olmazmıydı
  • Bugün BJK adına sahada en iyi oyuncu Tolgaydı, bence şu haliyle sizde ilk 11i bile hak ediyor, Talisca ve Cenk de aşırı berbattı.
  • yedek ağırlıklı çıktı madem ömeri niye oynatmadı. adam şl kadrosunda da yok.

bu vasıfsızlar oynarsa napoli 3-1 4-1 yenebilir hafta içi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winnetou21

Levent Tüzemen: Beşiktaşın 1-1 kalması tamamen gençlerbirliğinin şansıdır.

• Yakıştı mı defol diye konuşmak. Bu Olcay ve Cenk kaç aydır bir şey yaptıkları yok iyi günle ne alakası var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drkayzer -- 28 Ekim 2016; 22:07:27 >
  • 
Sayfa: önceki 31713172317331743175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.