Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31703171317231733174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÇATIR ÇATIR ŞAMPİYON OLACAĞIZ ! Herkes yerini bilsin !
  • Hoca Kerim ve Aras'ı silmiş. Dk olmuş 90, hala GG - Beck değişiyor. Çok saçma, gol lazım hala sağ bek alıyoruz.

GS 3 hafta boyunca Başakşehir - Fener - Bursa ile oynayacak. Patlar bu maçlarda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cenk çok baydı, abubakar gol atamasa bile adam birşeyler yapmaya çalışıyor. Cenk ise takımı 10 kişi bırakıyor golde atamıyor.
  • Cenkin kaçırdıklarından sonra iyi sövdüm.
    Artık 10 hafta yedekte bekler inşallah.
    Şunu izledikçe Ömer'e acıyorum
  • İkinci yarıdaki oyunla 3-4 olurdu maç ama cenk in kaçırdığı 2 pozisyon inanılır gibi değil.. ama üzülmeye karamsarlığa gerek yok böyle oynadığımız sürece kimse bileğimizi bükemez.. yalnız şenol hocanın ilk yarıda adrianoyu orta sahaya çekmesi bitirdi bizi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Trezeguet

quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

quote:

Orijinalden alıntı: David Trezeguet

quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

Yav Gençlerbirliği kim Gs'nin bile deplasmanda yendiği takım. Çok gol atamayız diye mi korkuyorsunuz? 1-0'a da 3 puan var.

Sizin oyunla bizim oyun arasında dağlar kadar fark vardı yalnız.

Siz gol aramak zorundaydınız biz gol yememek

Bizde sizin gibi 1 tane yesek aynı oyunu oynardık

Kardeş ne diyon sen ya biraz gs gözlüğünü çıkar oyuna bak bu ligde en iyi oyunu beşiktaş oynuyor boş boş konuşmayın sene geçen sene fenere olduğu gibi sizide gömeceğiz hiç merak etme.
  • son olarak diyorum kimseyle tartışmaya girip ban yemeyin bloklayın geçin okumayın bile ne yazdığını kim olursa olsun fb gs
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

Haram olsun aldıkları paralar

sen ne saçmalıyorsun
  • 2 puanı göz göre göre verdik. maçın böyle biteceği maç başlamadan belliydi. yazıktır bee. fener gs gümbür gümbür gelecek peşimizden.

her maç cenk denilen vasıfsızı görmek zorunda mıyız? neyseki manevi evladı olcayı çıkardı. devre arası fabriyi de uyarmış çizgiden dışarı çıkma diye.

q7 de 1 tane olumlu hareket yapıyor 10 tane olumsuz ne anladık bu işten.
  • Cenkin vurmayıp pas attığı pozisyon kendine olan güvensizliğinin göstergesidir. Bundan sonra cenk bir pektemek vakası yaşatabilir hepimize. İnşallah böyle birşey olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aras'a ne zaman şans verildi de ne zaman sildi onu anlamıyorum ben de

• Cenk Tosuna boşuna sinir olmuyorum ben :) Olcay ve Cenk Tosun 2 kalitesiz oyuncu. Bunları gördüğüm gibi 3 puan bırakırız dedim zaten. 1 puan ekstra oldu bana göre yinede o kadar gol kaçmasına rağmen. İlk yarı rezalet bir oyun vardı. Olcayla anca bu kadar olur adam 10 kişi bile değil 9 kişi oynatıyor takımı.
  • olcay ve cenk yerine aras ve abu başlasaydı kesin kazanmıştık hoca bu sene ağır saçmalıyor..ayrıca oğuzhan'ın da acilen dönmesi lazım
  • Ya olm sen her macta ne diye buraya gelip milletin sinirlerini ziplatiyosun ?

• olmuyorsa olmuyo bugün birsey vardı üstümüzde
  • Burası Beşiktaş bölümü, kendi bölümüne gir oku kardeşim ağız tadıyla yorumlarınızı. Ağzınızın tadı bozuluyorsa dikkatinizi çekerim burası Beşiktaş bölümü, burada Galatasaray'a methiyeler dizecek değiliz.
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Olcay ve Cenki diyorum oynamadan para alıyolar

• Konya maçından sonra iki etti hocam. 4 puan gitti. Bedavadan. Yoldaki insanın kahvede maç izleyen dayının bile tespit edebileceği şeyleri yapmayarak fantezi yaparak arada bir 45 dakikayı çöpe atıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paulo Coelho

Hocanın planı gençler maçında 1 puan alıp dönüp napoliyi yensek gruptan çıkarım diyor. Sonra en son deplasman kiev deplasmanına tam kadro götürmem fb deplasmanına tam kadro çıkarım sonra bursa maçı falan var. Böyle düşününce 1 puan bugün bence hoca için planlı üzülmeye gerek yok. 3 puan alırsak altın olur o farklı tabi.

Hocanın planı işliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Cenk çok baydı, abubakar gol atamasa bile adam birşeyler yapmaya çalışıyor. Cenk ise takımı 10 kişi bırakıyor golde atamıyor.

ömer sakatta değil peki neden yok ya neden be anlamıyom bu herifi anlaştınız mı ibrahim üzülmez nedir bu iş ya nedir neden bu kadar abuk sabuk kadro cl kadrosounda olmayan oyuncuların turşusunu mu kuracan adamlar oynamaya oynamaya baydı ya uyuz cenki görmek zorunda mıyız biz
  • 
Sayfa: önceki 31703171317231733174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.