Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31593160316131623163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. yarı doğru hamleler yapılırsa maç 2 farkla bizim
  • Tosic ve Adriano'yu tekrar eski yerine alıp, orta sahaya Marcelo'yu koymalıyız. İki kişiyi birden kaybediyoruz böylece. Paslaşma yok, şut yok. En kötü ilk yarımız sanırım.
  • Şu Cenk denen vasıfsız çıksın Abubakar girsin ya Olcay da defolsun Aras girsin belki gol atarız ikinci yari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olcay ve cenk oynamamalı şu takımda ilk 11 olarak frei ve aboubakarı sokucak hoca maç 1-1 olucak biticek.
  • Vasıfsız olcay ve cenk oldukça zaten sol bekte tosic çıldırıyorum

• İlk yarının özeti:

Çok çok kötü oynayan bir Beşiktaş.
    Berbat bir hata yapan Fabri olmadık pozisyonda rakip takıma gol hediye etti.
    Orta saha yok. Takım ruhsuz...
  • Sanırım çift forvete dönüp başlarız 2.yarı.

Da orta alan yok ya.Kanat girse dahi olacak şey yok.Zira sorun kanatlarda değil çünkü.

Kerim girse de Aras girse de bu tür bir oyun olacaktır değişen bir şey olmaz oyuncular canlanmazsa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun zamandır bu kadar kötü oynadığımızı hatırlamıyorum.Umarım ikinci yarı biraz sirkeleniriz.
  • Bu oyunla bu mac donmez. Yetenekli oyuncularin yetenegine kaldik ki onlarda oynamiyor hic.
  • Çok kötü oynuyoruz puan falan alamayız orta saha düştü kanatlar dökülüyor forvet de leş zaten.

• Hoca bu maçıda elleriyle verecek gibi.Çıkardığı kadro yalnış.Değişiklik ve sonrasındaki sistem doğru değil.

Millet fabriye sallıyor.Sallayın beyler sallayın salı günü tolga abinizle 9 tane yersiniz napoliden
  • takımın %90ı leşti ilk yarı ikinci yarı çok bişey değişçeğini düşünmüyorum 1-1 i öp başına koy
  • Aga bu nedir ya orta saha sakatlanıyor Rhodolfo giriyor oyuna. İnanılmaz kötüyüz inanılmaz. Son 3 sezondur bu kadar kötü oynadığımızı hatırlamıyorum.

Atiba'nın kadroda olması lazımdı ne olursa olsun. 2. yarı Talisca-Aboubakar Olcay- Frei değişikliği şart.

Talisca'nın 2. yarı sahada olmaması gerekiyor. Frei 70den sonra girebilir.

Adriano orta sahada kayıp zaten.

Şenol hoca soyunma odasında ayarı vermezse puan felan alamayız.
  • 2 onemli pozisyonu Olcay getirdi millet ayakta uyuyan bir tane isabetli pas atmayan Talisca'yi konusmuyor. Bu ulkede yabanci topcu olacaksin en guzeli.

• Hoca bence de çok hata yaptı bu maç. Atiba'nın gelmemesi, Marce-Tosic'in bozulması, Olcay-Cenk'le başlanması. Orta sahamız yok resmen. 2. yarı değişiklik şart.
  • Şenol sana öyle bir küfürler ediyorum ki bir maç böyle katledilmez arkadaş cenkle olcayını al başına çal...

• Taliscanın bonservisini almalısınız. 50 ye satabilirsiniz Oğuzhan gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cenk olcay talisca maçta yoklar q7 nin ortaları hep rakibe. Acilen aboubakar girmeli en azından top tutarız ilerde ve olcayıda arasla değişmeli. Yoksa maç gidici zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şenol hoca rotasyon işini beceremiyor. ankaraya atibasız gitmek intihardır.rhodolfoyu alacağına becki sola koyup adriano ortaya geçecekti.marcelo-tosic ikilisi bozuldu ve gol geldi. bravo şenol hocam böyle devam et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Tosic'i sola çekti Tosic'i bitirdi. Adriano'yu göbeğe çekti adamı bitirdi.

Son pozisyonda kimse dönemedi geri. Tolgay sol beke Talisca göbekte adam kovalıyordu.

Böyle bariz hatalı kadro çıkmaz. Cenk Olcay'ı gören oldu mu?

Aboubakar formda kendini bulmuş mükafat olarak yedek.

Ya hepsini geçtim Marcelo Tosic'i niye bozuyorsun sayın hocam?

Onu bende anladım. Adrianoyu al sola tosiç ön liberoda oynasın keza orta saha çökmüş durumda.
  • 
Sayfa: önceki 31593160316131623163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.