Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31393140314131423143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne yaptı mı? Maçtan sonra televizyonları gezip Beşiktaş hakkında atıp tuttu. Hakemlerden bıkmış göya. Antalya maçında hakem gayet iyi yönetti. Ama kendisi sagda solda konuşup takımımız hakkında karalama kampanyası başlattı. Konyanın 2 tane penaltısı alenen gasp edildi kimse ses etmedi. Bu Rızanın hep yaptığı şeyler hangi takımı çalıştırsa Beşiktaş'a karşı tam tekmil çıkıyor ama Galatasaray ve Fenerbahçeye geldi mi, yat bakalım yat uyu uyu yat moduna giriyor. Şenol hocanın Rıza demesi de samimiyetten dolayı, yoksa hocanın insani ilişkilerini herkes biliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar gereksiz kişileri alıntılamazsak sevinirim. Boşuna biz de mesajları görüyoruz. Ya hiç iplemeyin ya da cevap butonunu kullanın.
  • yemişim Türkiye yi adam 6 ay yok
  • drkayzer kullanıcısına yanıt
    Hocam konuyu çok fazla uzatmak istemiyorum lakin Türkiye de hangi takım yenilirse hakeme sallar bu açık birşey. Fener ve Galatasaray maçlarında yattığını iddaa etmişsiniz komik bir iddaa dediğim gibi fazla uzasın istemiyorum bu konu sadece Beşiktaşlı olduğu bilinen 600 den fazla formasını giymiş teknik direktörlük yapmış bir insanın bu şekilde eleştirilmesi beni üzdü.
  • Genclerbirligi-Napoli maclarindan 6 puan koparalim bu takim ucar...

• gigok kullanıcısına yanıt
    Yattı derken maçı sattı demek istemedim Beşiktaş'a karşı gösterdiği azmin onda birini göstermiyor o maçlarda onu demek istedim. Neyse bir daha Beşiktaş'ın kapısından geçmez insallah

• quote:

Orijinalden alıntı: fallofday

selam arkadaşlar içerden yeni çıktım 15 gün kitlediler
    siz siz olun bu bölüme atılan malum taraftarın mesajlarını şikayet edin hiç biri ile uğraşmayın

Zati bir tek biz ceza alıyoruz.

• Rahmi koç gibi hasta bi Beşiktaş lı babası varken bir insan neden fenerli olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

Rahmi koç gibi hasta bi Beşiktaş lı babası varken bir insan neden fenerli olur?

• Ah ah bakalım bizim kupa maçında hoca abubakarı oynatacakmı bence oynatsın hem kondisyon hem özgüven için cenk abu ikili oynamalı kupa maçında

• Napoliyi yeneriz umarım.
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    O işler öyle yürümez hocam. :) Gerekeni yapacaktır, Ali Koç saygın, efendi bir insandır, Fb'nin antipatik duruşunu ve kimyasını değiştirecektir.
  • Bu arada Beşiktaş'lılar olarak Aziz Yıldırım'a, Advocaat'a falan tam destek vermemiz lazım. Bu adamlar olduğu sürece boş tribünlere oynamaya devam ederler :)
    Gs'de de Riekerink'e çok beğeniyorum. Muhteşem bir vizyona sahip gerçekten...

Size şunu söyliyim şu 2sini topla Abdullah Avcı etmezler hayat gerçekten adil değil...
  • Ona göre yaniii

• Eskiden değilde Yıldırım Demirören döneminde ve Fikret Orman döneminde Beşiktaş

• son sayfa full deleted olmuş bu nedir ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trevorax

son sayfa full deleted olmuş bu nedir ? :)

Hepsi benim ve benimle tartışanların mesajları.

Uzaklaştırma is coming.
  • Patavatlı kullanıcısına yanıt
    kardeşim aboubakar'ın resmine yazdığım mesaj bile silinmiş ne alaka ben senle tartısmadım :)
  • he temiz he fenerde gs nin de çoğu şampiyonluğu şaibeli bilen gören zaten inkar etmez herşey belli maçlarda yapılanlar edilenler buradada ağlamayın gidin kendi forumunuzda dolanınj yada mezarlığınızda orada insan yok diye buraya üşüşüyonuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trevorax

kardeşim aboubakar'ın resmine yazdığım mesaj bile silinmiş ne alaka ben senle tartısmadım :)

Arada kaynamış sanırım, şikayet gelince siliyolar mesajları. Muhtemelen birisi şikayet etmiştir.
  • 
Sayfa: önceki 31393140314131423143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.