Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21682169217021712172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

Transfer yatarmı yatmazmı bilemem fakat Gomez de swisste kalıyordu ve otelden adını sildirdigi gün foruma yazmıstım Gomez gidici diye 1 ay sonra ayrılacagım acıklamasını yaptı.

Adriano da suanda swisste kalıyor ve 25 agustosta swisste samir nasri ismine kayıt yapıldı.Bu duyum falan degil gercek olduguna emin olabilirsiniz.

He bu demek degildirki otele kaydı yapıldı kesin gelicek , transfer yatabilir fakat is kalıncak yer olayına kadar geldiyse bu is ciddi demektir ve olma sansıda yüksektir.

Bence %90 bu transfer olumlu sonuclanacak.

ne otelmiş be hacı sende fbi ajanı gibisin

Ajanlıkla alakam yok hocam yakınım ön büroda calısıyor.

Gomez de kaydı sildirdikten sonra forumda yazmıstım ve adam 1 ay sonra ayrıldı.

Ben duyumculuk falan yapmıyorum palavra ile falanda isim olmaz sadece olanı yazıyorum ki isin ne kadar ciddi oldugu anlasılsın diye ama bu demek degildirki nasri bitti kesin geliyor.

Sonucta bir kayıt silinir olur biter.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nytz

BTD silmeye başladı Nasri paylaşımlarını.. En azından son bi kaç saatte olanları.
    Duyumculardan da transfer döneminden de nefret ettik arkadaş...

btd kim
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeffJason

Tore nasildi beyler izleyemedim maci

İlk yarıyı izledim sadece ve Töre yoktu hocam ismi vardı kendi yoktu
  • quote:

BTD silmeye başladı Nasri paylaşımlarını.. En azından son bi kaç saatte olanları.

btd ye hiç güvenme senden benden fazla bildiği yok ordan burdan duyduklarını değiştirerek yazıyor ben bir numarasını göremedim bu sene
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

quote:

Transfer yatarmı yatmazmı bilemem fakat Gomez de swisste kalıyordu ve otelden adını sildirdigi gün foruma yazmıstım Gomez gidici diye 1 ay sonra ayrılacagım acıklamasını yaptı.

Adriano da suanda swisste kalıyor ve 25 agustosta swisste samir nasri ismine kayıt yapıldı.Bu duyum falan degil gercek olduguna emin olabilirsiniz.

He bu demek degildirki otele kaydı yapıldı kesin gelicek , transfer yatabilir fakat is kalıncak yer olayına kadar geldiyse bu is ciddi demektir ve olma sansıda yüksektir.

Bence %90 bu transfer olumlu sonuclanacak.

ne otelmiş be hacı sende fbi ajanı gibisin

Ajanlıkla alakam yok hocam yakınım ön büroda calısıyor.

Gomez de kaydı sildirdikten sonra forumda yazmıstım ve adam 1 ay sonra ayrıldı.

Ben duyumculuk falan yapmıyorum palavra ile falanda isim olmaz sadece olanı yazıyorum ki isin ne kadar ciddi oldugu anlasılsın diye ama bu demek degildirki nasri bitti kesin geliyor.

Sonucta bir kayıt silinir olur biter.

Hocam şunu söyleyeyim yani yanlış anlamayın ama gideceği konuşulan bir oyuncu için kaydının silinmesi olayın kesin olduğu anlamına gelebilir de geleceği düşünülen bir oyuncu için kayıt yaptırılması pek bir anlam ifade etmiyor gibi. Ama umarım gelir adeta ben burdayım dedi sahada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Nasri bugün ki maçta sonradan oyuna dahil olarak 2 gol pozisyonuna girdi. Maçtan sonra pep'in açıklamalarında ise " isterse gitmeyip burda kalabileceğini " söyledi. Bu durum bize transferini zora sokabilir ve gelmesini çok istediğim bir futbolcu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1kom

quote:

btd kim

Beşiktaş Transfer Dedikoduları
  • Nasri
    Salı günü İST a gelecek Çarşamba sağlık kontrolu bilgisi verildi...

RASKOLNİKOV @Amacsz_adAmm 2 dk.2 dakika önce
    @Amacsz_adAmm Fikrimi sorunlara hala bu noktadayim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeffJason

Tore nasildi beyler izleyemedim maci

west ham'da en ufak numara yok ki törede de olsun. west ham topu rakibe verip geriye çekilmekten başka bi halt yapmıyor. töre ne yapsın.
  • Nasri salı günü İstanbul'da kötü düşünmeyelim.
  • Arkadaşlar çarşambaya kadar dayanın 2 ay dayandık 3 gün mü dayanamayacağız?
  • JETSET Exclusive
    @JetsetExclusive
    @ozanozgenc Paylaştığınız dökümanda şirketimizin adı geçmektedir. Tüm belgelerimiz gizli içeriklidir ve paylaşımları hukuken yasaklanmıştır.

O özel uçak bileti hakkında.
  • Taraftar kafayı yedi.. Birazda gülelim

• uçak kiralama şirketinden gelen özel mesajı yayınlamış adamlar

• https://twitter.com/Muratozen1903/status/769958584935481344

Kardaslar. Fransizca bilen çevirsin lütfen. Geliyi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne diyor beyler :D
  • Bu transfer donemi omrumuzden 5 yil yedi bu nedir ya bitse de kurtulsak su geliyor mu gelmiyor mu derdinden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pepin adam gönderme stili buymus beyler fatih demireli yazdı bayernde hep böyle demiş gomez dante shaqiri mandzukic falan gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @alifuatduatepe 7 dk.7 dakika önce
    1- M City'nin kadrosuna bakın, Nasri işinde siz bile kararınızı verirsiniz. Şampiyonlar Ligi kadrosuna neden alınmadı zannediyorsunuz

@alifuatduatepe 6 dk.6 dakika önce
    2- Mancini İnter'in başında kalsaydı Nasri İtalya diyebilirdi. Mancini gitti Nasri-Caner ikilisinin rotası İstanbul oldu. Bence az kaldı

@alifuatduatepe 5 dk.5 dakika önce
    3- İngiliz basını Guardiola'nın Hart-Nasri'ye soğuk olduğunu yazdı. City kaleye Bravo'yu getirdi. Şimdi sıra Nasri'de.

@alifuatduatepe 53 sn.53 saniye önce
    4- Başkan Fikret Orman ve asbaşkan Umut Güner Nasri'yi çok istiyor. Ayrıca Şenol Güneş. Hocanın hızlı oyun geçişinde Nasri liste başı

Nasri gelmıyor diye düşünmeyin ama fazlada şeeetmeyin Gelirse yıkarız burayı

• 
Sayfa: önceki 21682169217021712172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.