Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21672168216921702171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bikaç güzel hareket yap göze girde fikret'ten 3-5 koparalım.
    Yoksa kuruş vermeyecek olum.

• Guardiola: Geldiğinde Nasri'nin kilo fazlası vardı. Ancak 7 gün sonra, 10 gün sonra nasıl çalıştığını gördüm. Fantastikti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Dün Sinan Engin de diyordu, Kayserili pazarlığı yapıyormuşuz ki bu zaten bilinen bir şey.İşte bu tarz oyuncularda çok da abartmamak lazım, olay yine Leiva transferine benzedi.Yalnız adama kilolu vs. birçok şey diyorlarlardı, kötü hali buysa...Bizim lige ve takıma gelse cidden büyük güç katardı, fark yaratırdı.

hocam sinan engin ne bilir ya o anca fashion tv izler o adamın beşiktaş ile alakası çoktan kesildi twitter'da gördüğü fikret orman caps'lerini yorumlar o anca beşiktaşta oynadığı 1 sene hem nasriye hem kulübüne çok yarar sağlayacak kendileri kaybeder 3-5 kuruşun hesabı yapıldığını sanmıyorum

Sinan Engin'in Kayserili pazarlığı lafını örnek olarak verdim, yoksa o biliyor diye değil yahu.Son ana kadar akşam pazarını beklemiyor muyuz sanki? Bursa başkanı bile neler demişti Pazarlığın dibine vuruyoruz, yanlış yapıyoruz diye demiyorum tabi de çok da cılkını çıkartmamak lazım, zaten kaç gün kalmış ki transferin bitimine.

• Beyler insallah Nasri tipi oyuncular gelir stadlarimiz tekrar dolup tasar cok özlüyorum eski dönem tribünleri coskuyu
    Böyle transferler ile tekrar o hale geline bilir

• Kim gelecekse gelsin artık . 2 senedir stoper eksik hala transfer yok . Kalecimiz çöpün önde gideni zaten , ona sen kaleci ol diyen adamın gözlerine tüküreyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

Nasri gelmezse Jovetic gelir, gerçi fenerliler buna da salça olur.

Komik misin bu saatten sonra kimse gelmez nasri gelmezse yeter umut tacirliği yaptığınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasri gelmezse her aklıma geldiğinde guardiolaya sövücem
  • Bu Pep denilen herif tam dayaklık. İnş veda maçına çıkmıştır Nasri

Bu arada İngiltere'ye giden özel uçak kafama takıldı. İngiltere'den ilgilendiğimiz stoper adayı var mıydı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qlobaLww -- 28 Ağustos 2016; 20:52:19 >
  • Nasri dedik Caner dedik Stoper dedik hepsi bitti Etoo dedik ama hicbiri gelmezse gorun o zaman ayvayi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

quote:

Dün Sinan Engin de diyordu, Kayserili pazarlığı yapıyormuşuz ki bu zaten bilinen bir şey.İşte bu tarz oyuncularda çok da abartmamak lazım, olay yine Leiva transferine benzedi.Yalnız adama kilolu vs. birçok şey diyorlarlardı, kötü hali buysa...Bizim lige ve takıma gelse cidden büyük güç katardı, fark yaratırdı.

hocam sinan engin ne bilir ya o anca fashion tv izler o adamın beşiktaş ile alakası çoktan kesildi twitter'da gördüğü fikret orman caps'lerini yorumlar o anca beşiktaşta oynadığı 1 sene hem nasriye hem kulübüne çok yarar sağlayacak kendileri kaybeder 3-5 kuruşun hesabı yapıldığını sanmıyorum

Sinan Engin'in Kayserili pazarlığı lafını örnek olarak verdim, yoksa o biliyor diye değil yahu.Son ana kadar akşam pazarını beklemiyor muyuz sanki? Bursa başkanı bile neler demişti Pazarlığın dibine vuruyoruz, yanlış yapıyoruz diye demiyorum tabi de çok da cılkını çıkartmamak lazım, zaten kaç gün kalmış ki transferin bitimine.

vuruyoruz da nasri için biz ona futbol vaad ediyoruz futbol= para 1 sene top oynamayıp para yesen değerin dahada düşecek bir daha form yakalayamayacaksın aman ya nasri transferi çokta lazım değildi benim için stoper gelsin yeter.Bu oyuncuları geliştirme'den aklıma les ferdinand geldi gelişsin diye gordon milne önermişti adam hala bile unutamıyor beşiktaşı abouabakar'da onun gibi olur umarım kötü maçından sonra peşinden kovalayalım

• Transfer yatarmı yatmazmı bilemem fakat Gomez de swisste kalıyordu ve otelden adını sildirdigi gün foruma yazmıstım Gomez gidici diye 1 ay sonra ayrılacagım acıklamasını yaptı.

Adriano da suanda swisste kalıyor ve 25 agustosta swisste samir nasri ismine kayıt yapıldı.Bu duyum falan degil gercek olduguna emin olabilirsiniz.

He bu demek degildirki otele kaydı yapıldı kesin gelicek , transfer yatabilir fakat is kalıncak yer olayına kadar geldiyse bu is ciddi demektir ve olma sansıda yüksektir.

Bence %90 bu transfer olumlu sonuclanacak.
  • Veda maciydi bana kalirsa

• Duyumculardan çıt yok .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dean.

quote:

Komik misin bu saatten sonra kimse gelmez nasri gelmezse yeter umut tacirliği yaptığınız

Her tarafa bu hafta birileri gelecek diyor. İddiasına var mısın bu hafta birileri gelecek kim komik görelim mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

Transfer yatarmı yatmazmı bilemem fakat Gomez de swisste kalıyordu ve otelden adını sildirdigi gün foruma yazmıstım Gomez gidici diye 1 ay sonra ayrılacagım acıklamasını yaptı.

Adriano da suanda swisste kalıyor ve 25 agustosta swisste samir nasri ismine kayıt yapıldı.Bu duyum falan degil gercek olduguna emin olabilirsiniz.

He bu demek degildirki otele kaydı yapıldı kesin gelicek , transfer yatabilir fakat is kalıncak yer olayına kadar geldiyse bu is ciddi demektir ve olma sansıda yüksektir.

Bence %90 bu transfer olumlu sonuclanacak.

ne otelmiş be hacı sende fbi ajanı gibisin
  • Kimseyi umutlandırmak ıstemem ama Caner bence kesin ucuza almaya çalışıyoruz.

Bedava kiralayacakmışız istesek bonservis için 500 Bin vermişiz onlar 2 milyon ıstıyormuş her zaman ki gibi çingen pazarlığı yapıyoruz 1 milyon cıvarına biter herhalde

Zaten yedek olacak ama iyi olur kadro derinliği için
  • Tore nasildi beyler izleyemedim maci

• Fr1xsivE F kullanıcısına yanıt
    seni yirim ben içime su serptin

• BTD silmeye başladı Nasri paylaşımlarını.. En azından son bi kaç saatte olanları.
    Duyumculardan da transfer döneminden de nefret ettik arkadaş...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dean.

quote:

Her tarafa bu hafta birileri gelecek diyor. İddiasına var mısın bu hafta birileri gelecek kim komik görelim mi?

Nasri gelmezse transfere 3 gün kala başka biri gelmez bu kadar basit nasri gelmezse görüşürüz gelirse zaten sorun yok

• 
Sayfa: önceki 21672168216921702171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.