Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
132.249
Cevap
214
Favori
2.875.398
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
      1375 Mesaj
      28 Ağustos 2016 02:14:17
      Bu ligde gs'nin en rahat maçı akhisarla evo demişti akhisarla karşılaşcaklar diye Gs'yi hafife almamak lazım 3te3 yaptılar(süper kupa maçıda dahil) bizi vodafone'da yenebilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloody Hell -- 28 Ağustos 2016; 2:16:37 >

Losing virginity is for losers. I'm not a loser!
    • Binbaşı
      1212 Mesaj
      28 Ağustos 2016 02:15:13
      bu talisca fmde falan hep 10 numara pozisyonunda oynuyor onu oraya koyarız kanatları nasri olcay yaparız. q7 yedek kulübesinden maca girince daha iyi etki yapıyor
      |
      |

• 28 Ağustos 2016 02:16:44
      quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

Bu ligde gs'nin en rahat maçı akhisarla evo demişti akhisarla karşılaşcaklar diye Gs'yi hafife almamak lazım 3te3 yaptılar bizi vodafone'da yenebilirler

5.haftaya kadar köprünün altından daha çok su akacak
      |
      |

• Yüzbaşı
      330 Mesaj
      28 Ağustos 2016 02:37:20
      Napoli-Milan maçının özeti;

Mertens'in şutlarını durdurmamız gerekecek.Beck'le olmaz bu iş GG ancak yapar.Seyircileri yoktu pek göremedim.Bizim maçta da olmazsa lehimize çevirebiliriz.Oradan çıkarılacak beraberlik nimet olarak görülmeli.

• Yüzbaşı
      434 Mesaj
      28 Ağustos 2016 02:56:26
      quote:

Orijinalden alıntı: KGokturk

Napoli-Milan maçının özeti;

Mertens'in şutlarını durdurmamız gerekecek.Beck'le olmaz bu iş GG ancak yapar.Seyircileri yoktu pek göremedim.Bizim maçta da olmazsa lehimize çevirebiliriz.Oradan çıkarılacak beraberlik nimet olarak görülmeli.

Napoli maçlarında solda Caner sağda Adriano oynayabilir bence.Kanatları çok tehlikeli bu takımın, Mertens ve Callejon dan biri şut çekiyor diğeri forvetle birlikte kaleciden seken topu tamamlama görevinde resmen.Hamsik gibi bir şutörleri daha var ki kaleciye büyük iş düşüyor o maçlarda umarım Fabri o maçlara kadar kaleye ısınır.

• Teğmen
      135 Mesaj
      28 Ağustos 2016 03:06:29
      Sosa ve gomez gitmeseydi simdiki transferler yine yapilsaydi şöyle bir kadromuz olsaydi super olurdu

Fabri
      Gg rhodolfo transfer adriano
      Oguzhan atiba
      Quaresma sosa nasri
      Gomez

Ah böyle bir kadro yapabilseydik gelene gidene 5 atardik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      28 Ağustos 2016 03:53:59
      quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

quote:

Orijinalden alıntı: Vexgor

quote:

Orijinalden alıntı: Tom Waits

Özür dilerim abisi
      https://www.google.com.tr/search?ei=ySvCV4ekOsG9aYDCkZAD&q=Beşiktaş+şike&oq=Beşiktaş+şike&gs_l=mobile-gws-serp.3..0l5.5386.8765.0.9438.14.7.0.7.7.0.179.1022.0j7.7.0....0...1c.1j4.64.mobile-gws-serp..0.14.1199.3..41j0i67k1j0i131k1j0i67i70k1j0i131i70k1j0i3k1.e6J1OgOP9UU

Sizi şikayet edenin eline sağlık. Ne kadar konu dışı, anlamsız bir link... O bahsettiğiniz maçta İbrahim Akın bir gol atıp birde asist yapmıştır. Ayrıca Yıldırım Demirören' in şu güne kadar yaptığı sadece tek bir doğru var ; o da kazandığımız o kupayı aklanana kadar geri iade etmesidir. Gerçekten çok tuhaf... Birgün emin olun, şu yüksek mercilere kaliteli insanlar geldiğinde, tarihinizdeki "şikeler" dosyasını açtığında kaçacak delik arayacaksınız...

Neyse... Omeruo hakkında, inşallah gelmez...

Boşver kardeş boşver bunlarla muhattap olunmaz kendi üstündeki pislikleri temizleyemiyorlar bari paylaşalım diyip bize çamur atıyorlar..

Alıntıları Göster

Boşver kardeş boşver bunlarla muhattap olunmaz kendi üstündeki pislikleri temizleyemiyorlar bari paylaşalım diyip bize çamur atıyorlar..

Merhaba. Mesajınız için çok teşekkür ederim. Çözemediğim bir problemden dolayı hesabımda sorun var, +1 veremiyorum... Kusura bakmayın.
      Tabi haklısınız, bu kişilere cevap vermemek lazım fakat zaten transfer ve kale + stoperde ki sorunlar iyice canımızı sıkmışken, böyle konu dışı mesajlar gözümüze takılınca ister istemez geriliyoruz... Saygılar

• Teğmen
      172 Mesaj
      28 Ağustos 2016 03:55:08
      Karabük maçı 11 Eylül diyor. Şampiyonlar ligi 13 ü. 1 gün ara ile maç mı olur?
      |
      |

• Binbaşı
      1155 Mesaj
      28 Ağustos 2016 04:01:23

kalkın lan uyumayın eto'o geliyor

"En büyük savaş cahilliğe karşı yapılan savaştır." - MUSTAFA KEMAL ATATÜRK - Asla bir aptalla tartışmayın.Sizi kendi seviyesine çeker ve sonra tecrübesiyle sizi yener.
    • Binbaşı
      1911 Mesaj
      28 Ağustos 2016 04:05:03

10 dk önce falan uyandım ben neden acaba

|
      |
      asiruhh1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

“I am Daenerys Stormborn of House Targaryen, the Unburnt, Mother of Dragons, khaleesi to Drogo’s riders, and queen of the Seven Kingdoms of Westeros.”
      DRACARYS!
    • Onbaşı
      25 Mesaj
      28 Ağustos 2016 04:06:11

quote:

Orijinalden alıntı: Vexgor

quote:

Merhaba. Mesajınız için çok teşekkür ederim. Çözemediğim bir problemden dolayı hesabımda sorun var, +1 veremiyorum... Kusura bakmayın.
      Tabi haklısınız, bu kişilere cevap vermemek lazım fakat zaten transfer ve kale + stoperde ki sorunlar iyice canımızı sıkmışken, böyle konu dışı mesajlar gözümüze takılınca ister istemez geriliyoruz... Saygılar

+1 problemini yöneticilere iletirseniz yardımcı oluyorlar bendede aynısı olmuştu "Sherlock" ilgilenmişti sizinde probleminizi hallederler

Transferler içinde 3 gün var, oyuncu olarak ben umutluyumda kadro uyumu açısından problem olucak gibime geliyor birbirlerini tanımadıkları için. Hayırlısı diyelim iyi geceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varLG -- 28 Ağustos 2016; 4:09:57 >
      |
      |
      Bahsedilenler: Sherlock

• Binbaşı
      1155 Mesaj
      28 Ağustos 2016 04:07:33

içine doğmuş mübarek
      |
      |
      Çerkez* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"En büyük savaş cahilliğe karşı yapılan savaştır." - MUSTAFA KEMAL ATATÜRK - Asla bir aptalla tartışmayın.Sizi kendi seviyesine çeker ve sonra tecrübesiyle sizi yener.
    • Binbaşı
      1212 Mesaj
      28 Ağustos 2016 04:11:13
      Bu aboubakar ya çok iyi çıkacak yada tam bi balon çıkacak gibi bi his var içimde. Balon kısmı daha yatkın.

|
      |

• Yüzbaşı
      672 Mesaj
      28 Ağustos 2016 04:31:29
      quote:

Orijinalden alıntı: Sphygmus

Sosa ve gomez gitmeseydi simdiki transferler yine yapilsaydi şöyle bir kadromuz olsaydi super olurdu

Fabri
      Gg rhodolfo transfer adriano
      Oguzhan atiba
      Quaresma sosa nasri
      Gomez

Ah böyle bir kadro yapabilseydik gelene gidene 5 atardik

gerçekler tolga
      |
      |

• Yarbay
      2668 Mesaj
      28 Ağustos 2016 04:34:00

Eğer kalede tolga olursa sadece mertens 3 tane atar zaten. Mutlaka fabrinin olması lazım ayrıca mertens topu aldığı an 2-3 kişi kapatması lazım önünü. Bekleri çok iyi durmuyor savunmada, gol atmak istiyorsak sağ bekte mutlaka gg oynayıp sürekli bindirme yapmalı.
      |
      |
      KGokturk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      25 Mesaj
      28 Ağustos 2016 04:50:08
      Ben Boyko cuyum Fabri de olurda Boyko daha iyiymiş gibi geliyor bana

• Binbaşı
      1212 Mesaj
      28 Ağustos 2016 05:00:36
      Ben mesela fabriyi hayatımda hiç izlemedim ismini de duymadım buraya geldiğinde hazırlık maçlarında gayet iyi oynadı güven hissini verdi. Tolga zengin o kadar kötü bir kaleci ki bizi kariyeri boyunca 90 maca cıkmış bir oyuncuya olumlu bakmak zorunda bırakıyor. Hangi kaleci tolgadan kötü çıkar ki?

• Binbaşı
      1212 Mesaj
      28 Ağustos 2016 05:02:13
      Bu tolga 3 senedir burda 3 senedir bir kez mac kurtarmadı sana gidip muslera gibi her macı kurtar demiyoruz ama 'kaleci' kavramına uygun davran yahu. Ama yok yani senin biletin kesildi er geç o kaleden çıkacaksın

|
      |

• Yarbay
      15749 Mesaj
      28 Ağustos 2016 05:17:22
      Diyelim bu Aboubakar 20G 4A gibi bir istatistikle ligi tamamladı , bu satın Alma opsiyon bedelini Porto arttıramaz değil mi ?

• Binbaşı
      1212 Mesaj
      28 Ağustos 2016 05:18:45

İsterse 100 gol atsın artıramaz

|
      |
      Hirotaro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
web tasarım
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
nice türkiye
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.